Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 09:32:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542703 alkalommal)
Grifid
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20


« Új hozzászólás #179 Dátum: 2007, március 01, 05:04:23 »

Egy scriptet hozzá rakni a törléshez, hogy küldjön PM-et a feltöltõnek...

Ötletnek jó, de nagyon sok adatbázist foglalna a sok rossz feltöltés miatt, ha e-mailban küldenénk akkor meg sok e-mail lenne, de szerintem az a minimum, hogy megnézd fent van-e, de most nem is errõl beszélünk a te esetedben, hanem arról h feltöltötted 1x mi töröljük, mert már fent volt és ezért küldjünk neked értesítést hogy ne töltsd fel még 1x......10x, én úgy érzem az értesítést meg elfelejted a következõ héten és feltöltöd még11x is. Mhhh az egész már ott el van cs..ve, hogy elõször feltöltötted mikor már fent volt, megcsináltuk, hogy minden feltöltés elött muszály legyen keresni, ennél többet nem tehetünk, ha már értesítgetni kell akkor má rossz a rendszer. Így azt h ötletnek jó el is vetem, annak sem jó. Nem akartalak megbántani csak így gondolom.

Nem bántottál meg értem a dolgot Grin
Még egy ötlet a számotokra, akik a feltöltéseket ellenõrzik. Jó lenne szerintem, ha feltöltési idõ szerint látnátok a listát. :Smiley (16-án feltöltött boritóm még mindíg pihen)
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #178 Dátum: 2007, február 28, 19:22:46 »

Egy scriptet hozzá rakni a törléshez, hogy küldjön PM-et a feltöltõnek...

Ötletnek jó, de nagyon sok adatbázist foglalna a sok rossz feltöltés miatt, ha e-mailban küldenénk akkor meg sok e-mail lenne, de szerintem az a minimum, hogy megnézd fent van-e, de most nem is errõl beszélünk a te esetedben, hanem arról h feltöltötted 1x mi töröljük, mert már fent volt és ezért küldjünk neked értesítést hogy ne töltsd fel még 1x......10x, én úgy érzem az értesítést meg elfelejted a következõ héten és feltöltöd még11x is. Mhhh az egész már ott el van cs..ve, hogy elõször feltöltötted mikor már fent volt, megcsináltuk, hogy minden feltöltés elött muszály legyen keresni, ennél többet nem tehetünk, ha már értesítgetni kell akkor má rossz a rendszer. Így azt h ötletnek jó el is vetem, annak sem jó. Nem akartalak megbántani csak így gondolom.
Naplózva
Grifid
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20


« Új hozzászólás #177 Dátum: 2007, február 28, 07:46:55 »

Egy scriptet hozzá rakni a törléshez, hogy küldjön PM-et a feltöltõnek...
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #176 Dátum: 2007, február 28, 07:44:06 »

Nem lehetne esetleg, a saját feltöltésû borítók törlésérõl üzenetet kapni?
Eléggé zavaró, ha az ember nincs fent 2-3 napig és csak néz ki a fejébõl, hogy most melyik boritó is lett törölve.
Egy PM segítene elkerülni, hogy mégegyszer feltöltse az ember azt amit töröltetek.

Lehetõség volna, csak idõ és kapacitás nincs rá.
Naplózva
Grifid
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20


« Új hozzászólás #175 Dátum: 2007, február 28, 07:41:05 »

Nem lehetne esetleg, a saját feltöltésû borítók törlésérõl üzenetet kapni?
Eléggé zavaró, ha az ember nincs fent 2-3 napig és csak néz ki a fejébõl, hogy most melyik boritó is lett törölve.
Egy PM segítene elkerülni, hogy mégegyszer feltöltse az ember azt amit töröltetek.
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #174 Dátum: 2007, február 26, 22:31:05 »

Igazad van Neked is és San2000-nek is , DE ! más dolog a feltöltõ és a készítõ !!!
Én is feltölthetném San munkáit az Õ oldaláról , de ettõl a KÉSZÍTÕ nem én vagyok !
Persze a feltöltõnek "illene" legalább annyit odaírni , hogy (pl) "by San2000" !!!
San helyesírására : Õ mindig is Török Szultán stílusában írt , de nem is ezért szeretjük !!!
Pizzás : elküldessz - helyesen : elküldesz !!! Smiley
"nem az elgépelési hibáid"-ha ez elkerülte volna a figyelmed!:)
Én odaírom a készítõt!Én odaírom a készítõt.És ezzel volt a problémám ha esetleg nem tudtad kivenni belõle!:)
Ha az oldalon bárkinek úgy tünne fel,hogy én készítem ez már ismét nem az én hibám.
Elég jelentéktelen mennyiséget töltöttem fel,ahhoz képest ami az oldalán szerepel,ahová a felhasználók töredéke fog csak regelni valószínûleg.
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #173 Dátum: 2007, február 25, 22:05:37 »

Itt nincs vita bárki is a készítõ a nevét illik mellé írni.
A régiekhez, pedig tényleg nincs hozzáférésünk.



« Utoljára szerkesztve: 2007, február 27, 00:03:31 írta DirtyFred » Naplózva
szamika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #172 Dátum: 2007, február 25, 20:43:18 »

Igazad van Neked is és San2000-nek is , DE ! más dolog a feltöltõ és a készítõ !!!
Én is feltölthetném San munkáit az Õ oldaláról , de ettõl a KÉSZÍTÕ nem én vagyok !
Persze a feltöltõnek "illene" legalább annyit odaírni , hogy (pl) "by San2000" !!!
San helyesírására : Õ mindig is Török Szultán stílusában írt , de nem is ezért szeretjük !!!
Pizzás : elküldessz - helyesen : elküldesz !!! Smiley
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #171 Dátum: 2007, február 24, 23:17:11 »

Sziasztok.

Volt pár hete egy kérésem az oldalatokkal kapcolatban.
Még pedig az,hogy az általam készített cimkéket a nevem megjelõlésével feltehetitek az oldalra.
Ami remekül müködött eddig.Ma hivták fel a figyelmet arra hogy vannak tagok aki ezzel a dologgal nem igen foglalkoznak "pizzas28,saxon (darwin)," .Sorban töltögetik fel hozzátok a tölem leszedet cimkéimet.
Én megteszem a kezõ lépést ideglesen felfügesztem az oldalam hozzá férését,de ha ez sem segit törlöm a registációkat.
Nem hiszem,hogy sokból tart beütni 7 karaktert.
Eddig ez a két oldal zükennõ mentessen müködött ami ez után is szeretnék fentartani.Ezért irtam le ezeket a sorokat.

Üdv


Amióta kérted hogy írjam/juk ki a neved a munkáid mögé,azóta én mindegyikre kiírom!!!Az elõtte feltöltött cimkékhez én már nem tudok hozzáférni,ezért talán nem engem kellene okolni!
Más:Mielõtt elküldessz egy hozzászólást elõtte elolvashatnád,mert engem speciel a helyesírási hibák-és nem az elgépelési hibáid-idegesítenek!

« Utoljára szerkesztve: 2007, február 25, 11:11:08 írta CoversClub » Naplózva
Panca
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #170 Dátum: 2007, február 24, 17:09:46 »

Sziasztok!
Habár régebben én is más véleményen voltam,de nagyon egyet tudok érteni san2000 véleményével.Talán megérdemli aki ilyenekkel foglalkozik és ebbe öli az idejét(és jelen esetben nála a pénzét is!)azt,hogy legalább a neve szerepeljen a munkáinál!
Sajnos egyre több saját mûvemet látom én is mások feltöltései alatt,és hát mit mondjak,azért csak jólesne nekem is,ha ott lenne a nevem a munkám mögött!Legalább kaphatna az ember valamilyen visszajelzést,hogy tettszik e másoknak amit csinálok(csinálunk),vagy nem!Ez tényleg nem egy nagy kérés!
Én pl. több oldalra is feltöltöm amiket csinálok(ott ellátom a - by Panca névvel),de mire ide felkerülnek(mert tudom,hogy onnan kerülnek át ide),addigra sajnos a név lemarad,és más "fürdik a dicsõségben"!
És azt hiszem ezt sok más emberke nevében is írhatom,akik szintén ezzel foglalkoznak és erre fordítják az idejüket,hogy boritókat és cimkéket gyártanak!Mindenkinek jól esne és mindenkit megilletne ennyi.....
Üdv : Panca
Naplózva
san2000
Vendég
« Új hozzászólás #169 Dátum: 2007, február 23, 09:52:50 »

Sziasztok.

Volt pár hete egy kérésem az oldalatokkal kapcsolatban.
Még pedig az,hogy az általam készített cimkéket a nevem megjelõlésével feltehetitek az oldalra.
Ami remekül müködött eddig.Ma hivták fel a figyelmemet arra, hogy vannak tagok aki ezzel a dologgal nem igen foglalkoznak "pizzas28,saxon (darwin)" .Sorban töltögetik fel hozzátok a tölem leszedet cimkéimet.
Én megteszem a kezõ lépést ideglenesen felfügesztem az oldalamhoz az elérést,de ha ez sem segit törlöm a regisztrációkat.
Nem hiszem,hogy sokból tart 7 karaktert leütni.
Eddig ez a két oldal zükennõ mentessen müködött ami ez után is szeretnék fentartani.Ezért irtam le ezeket a sorokat.

Üdv

san2000
« Utoljára szerkesztve: 2007, február 25, 16:28:14 írta san2000 » Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #168 Dátum: 2007, február 22, 17:44:07 »

Tettem fel jó régen 3 borítót, a Narnia krónikáról 2-öt, és a Világok harcát, mindkettõ ismeretlen szerzõ mûve. Látom nem tudtok vele mit kezdeni. Mi legyen a helyes lépés? Huh?

Már fent van.
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #167 Dátum: 2007, február 22, 06:21:04 »

Tettem fel jó régen 3 borítót, a Narnia krónikáról 2-öt, és a Világok harcát, mindkettõ ismeretlen szerzõ mûve. Látom nem tudtok vele mit kezdeni. Mi legyen a helyes lépés? Huh?
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #166 Dátum: 2007, február 20, 16:56:25 »

Nem tudom, hogy egyrõl beszélünk e, ezért kicsit részletesebben leírom.
Arra a menüpontra gondoltam, ahol az elmúlt 5-7 nap feltöltései vannak (voltak) naponkénti bontásban.
Ha mondjuk rákattintok a 2007.02.19. -es dátumra, akkor megnézhetem, hogy az adott nap milyen borítók érkeztek (kép nélküli link). A kiválasztott borító linkjére kattintva jelenne meg a borító. Így nem hiszem, hogy sok helyet igényelne.

Üdv

Nem ez nem a helyet terheli hanem a processzort, mert nálunk úgy volt, hogy kiírtuk hány várakozó van hány új ezen a napon és az utolsó 10 nap borítói stb.... és ezekre lehetett kattintani és kilistázta a borítókat, de ez minden megjelenésnél megszámolta hogy hány borító van fent és minél több borító van fent annál nagyobb mûvelet. Csak türelem és minden tökéletes lesz  Wink
Naplózva
chbs
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #165 Dátum: 2007, február 20, 11:49:05 »

Nem tudom, hogy egyrõl beszélünk e, ezért kicsit részletesebben leírom.
Arra a menüpontra gondoltam, ahol az elmúlt 5-7 nap feltöltései vannak (voltak) naponkénti bontásban.
Ha mondjuk rákattintok a 2007.02.19. -es dátumra, akkor megnézhetem, hogy az adott nap milyen borítók érkeztek (kép nélküli link). A kiválasztott borító linkjére kattintva jelenne meg a borító. Így nem hiszem, hogy sok helyet igényelne.

Üdv
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.