Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 10:36:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542791 alkalommal)
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #164 Dátum: 2007, február 20, 10:04:29 »

Sziasztok!
A CoversEmpire régi változatában volt egy olyan lehetõség, hogy meg lehetett nézni napi szinten a friss borítókat. Én ezt a lehetõséget nagyon hiányolom mind ennek, mind pedig az új CoversEmpire oldalnak a lehetõségei közül.
Ha esetleg megoldható, nagyon nagy örömmel venném.

Köszönettel: CHBS

Szia!

Köszi az észrevételt, igazából ez nekünk meg van csinálva, fent a nagy kék üresség lenne a helye, de csak az adminok látják, mert tulságosan terheli a szervert a sok lekérdezés, de lesz egy olyan változat ami csak 5 percenként fog frissülni és azt mindenki látni fogja.
Naplózva
chbs
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #163 Dátum: 2007, február 20, 06:40:01 »

Sziasztok!
A CoversEmpire régi változatában volt egy olyan lehetõség, hogy meg lehetett nézni napi szinten a friss borítókat. Én ezt a lehetõséget nagyon hiányolom mind ennek, mind pedig az új CoversEmpire oldalnak a lehetõségei közül.
Ha esetleg megoldható, nagyon nagy örömmel venném.

Köszönettel: CHBS
Naplózva
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #162 Dátum: 2007, február 19, 11:54:11 »

Kész is van, csak még át kell mennie az éles teszten
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #161 Dátum: 2007, február 19, 10:46:33 »

És mi lenne ha a site feltöltés kezdetekor, a beírt név alapján keresne közeli azonosságokat, temészetesen kihagyva a space és írásjeleket, és ha van megfelelés, ill. közeli megfelelés, egy bazi nagy vörös ablakot kapna a feltöltõ (autómatice), hogy "nézd 'má 'mög ez van itt!", és csak akkor folytathatja, ha megesküszik gyurcsány életére, hogy az jobb, ill. a sw. téved.  :Smiley

Az elõbbi alatt a véletlenszám generátoros grafikus igazolásra gondoltam, persze csak az ismétlõdés esetén.

Hogy kamu címmel ne lehessen feltölteni, az kizárható lenne egy port.hu-s vagy egyéb cím-rákeresés igazolással. Itt is van hogy nincs, itt is kéne kiskapu.

Igy már egész autómata a dolog nem? Undecided

A feltöltéses dolog már készül  Cheesy
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #160 Dátum: 2007, február 19, 07:56:31 »

  Megjelent a HD-verziós VUK! Van valakinek BR, vagy HD DVD biztonsági másolat problémája? Megoldható!
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #159 Dátum: 2007, február 19, 07:49:50 »

És mi lenne ha a site feltöltés kezdetekor, a beírt név alapján keresne közeli azonosságokat, temészetesen kihagyva a space és írásjeleket, és ha van megfelelés, ill. közeli megfelelés, egy bazi nagy vörös ablakot kapna a feltöltõ (autómatice), hogy "nézd 'má 'mög ez van itt!", és csak akkor folytathatja, ha megesküszik gyurcsány életére, hogy az jobb, ill. a sw. téved.  :Smiley

Az elõbbi alatt a véletlenszám generátoros grafikus igazolásra gondoltam, persze csak az ismétlõdés esetén.

Hogy kamu címmel ne lehessen feltölteni, az kizárható lenne egy port.hu-s vagy egyéb cím-rákeresés igazolással. Itt is van hogy nincs, itt is kéne kiskapu.

Igy már egész autómata a dolog nem? Undecided
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #158 Dátum: 2007, február 18, 22:02:18 »

és mi lenne ha ABC sorendben lennének a boritok? nem pedig feltöltés szerint?


Kattints rá és a szerint lesz rendezve.
Naplózva
PIT BULL
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #157 Dátum: 2007, február 18, 17:54:48 »

és mi lenne ha ABC sorendben lennének a boritok? nem pedig feltöltés szerint?
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #156 Dátum: 2007, február 18, 13:21:48 »

Köszi az ötleteket  Wink
Már én is gondolkoztam a hiba bejelentés dolgon, már láttam is ilyet valamelyik oldalon.

Viszont a letolás dologról másképp vélekednél ha te publikálnál  Grin hidd el! Van olyan hogy egy ember feltölti 2x ugyan azt, és ez nem azért van mert nem találta a keresésnél, persze van aki az miatt tölti fel még1x mert mondjuk a kis csávót lehet így is keresni meg kiscsávó ként is vagy a hangyaboy - hangya boy ezeket borítókat pl automatikusan törlöm már, mert tudom h ezért töltötték fel 20adjára is Cheesy  de sokan vannak akik rá sem keresnek, mert sok olyan borító van amit ugyan azzal a címmel töltenek fel itt nem lehet az h a keresés miatt nem találta. Azért rossz ez mert õ is feleslegesen tölti fel és én is feleslegesen nézem át a fentlévõ borítókat, ha van 3-4 féle akkor mindet le kell ellenõrizni, hogy nem-e egyezik valamelyikkel.

Lesz majd egy új rendszer ami kötelezõvé teszi az ellenörzést, így legalább azokat nem töltik fel 2x aminek ugyan az a neve.
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #155 Dátum: 2007, február 18, 07:11:41 »

Sõt valahogy a minõség szavazás elvén lehetne kezelni a dolgot, mivel több szem többet lát, a rossz vagy rosszabb minõséget az emberek úgyis lehúznák, és ha van választék kettõbõl az egyik biztosan törlésre jelölõdhetne. Persze az eredeti feltöltõ nem jelölhetne. Esetleg lehetne kategória, hogy "hibás név, gyenge minõség, azonosság, törlendõ, ill. jobb feltöltéséig marad". A készítettekkel nem sok baj van azok nagyon szépek álltalában.
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #154 Dátum: 2007, február 18, 06:54:35 »

Munkát esetleg segíthetné, ha a TAGOK amikor letöltenek, esetleg bejelölhetnék a többszörös, ill rossz minõségû borikat. Ezután már csak dönteni kéne a törlésrõl, ill a megtartásról. Nem kéne keresgélni, csak lehívni a jelölteket.
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #153 Dátum: 2007, február 18, 06:51:47 »

Nem tudom, de az olyan embert aki jószándéku, aktív de figyelmetlen nem kéne büntetni, hiszen jó akaratú. Talán egy elõre megírt üzenettel kéne segíteni abban, hogy kizárja a felesleges feltöltéseit. Régebben írtam, hogy egy egyszerü szkripttel szoktam keresni a filmeket pl. a Port.hu-n A skript csak annyit tesz, hogy megkeresi a megfelelõ címeket, ezután már én választok, én töltöm le. Nagyban csökkenti a helytelen keresési feltételt, ill. javítja a találati pontosságot. Itt nem tudom alkalmazni, mint írtam. Nem baj, de amikor helytelenül van fent egy cím, és e miatt nem találom, esetleg nagy lelkesen elkezdek felrakni, és én leszek leszúrva. Egyébként is, mi a film helyes címe? Ami a kazira van írva? Csak nézzétek meg az azt beszélik... c filmet, már az is számít, hogy hány pont van utána. Tudom, hogy el lehet hagyni, de mégis fent van 2x a film, ponttal, és pont nélkül.  Huh?

Nem az lenne a cél, hogy minõségi porítók legyenek fent minden filmrõl? Esetleg választhatóan kézi készítésûek is, fõleg ott ahol a gyári alkotók mélyen alulmulták önmagukat?  Cool
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #152 Dátum: 2007, február 16, 19:54:51 »

Már gondolkozom egy olyanon, ha valaki sok olyan borítót tölt fel ami már fent van, annak le lesz tiltva a feltöltés és nem tölthet fel, sajnos 100borítóból 50-et törölni kell mert már fent van ugyanabban a minõségben.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #151 Dátum: 2007, február 16, 19:52:49 »

Hali mindenkinek!!!

Sajnálattal tapasztalom, hogy az általam (dartshegy) készített cimkék csak várakoznak, várakoznak, és várakoznak, hogy elérhetõvé válhassanak mások számára is,éppen ezért szeretném megtudni, hogy a cimkék minõségével, milyenségével van probléma, vagy csak egyszerûen annyira túlterheltek vagytok, hogy nincs idõ engedélyezni a " munkáimat".

 

Szia!

Sajnos nincs idõ.
Hétvégén igyekszem bepótólni a lemaradást.
Naplózva
dartshegy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #150 Dátum: 2007, február 16, 17:47:03 »

Hali mindenkinek!!!

Sajnálattal tapasztalom, hogy az általam (dartshegy) készített cimkék csak várakoznak, várakoznak, és várakoznak, hogy elérhetõvé válhassanak mások számára is,éppen ezért szeretném megtudni, hogy a cimkék minõségével, milyenségével van probléma, vagy csak egyszerûen annyira túlterheltek vagytok, hogy nincs idõ engedélyezni a " munkáimat".

 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.039 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.