Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 09:48:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542729 alkalommal)
matis3
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 65



« Új hozzászólás #479 Dátum: 2011, április 05, 14:43:11 »

Szia !!
Talán megvalósitható lenne ha mindenkinek ugyanaz lenne a téma ,vagy legalábbis megközelitõleg és persze ismertetõ jelek nélkül. Azt hiszem itt az oldalon lehetne egy uj topikban. Persze a szabályokat az adminok kellene kihirdessék.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #478 Dátum: 2011, április 05, 14:29:05 »

Sziasztok!! Mit szólnátok ahhoz, hogy itt, vagy a Facebookon, csinálnánk egy szavazást a készített munkákról!
Nincs semmi ötletem hogyan és miként szóval aki úgy gondolja, hogy van ötlete és szeretné is, hogy legyen jelezze nekünk! Az a készítõ indulna amelyik akar azzal a borijával amelyikkel akar! Lenne külön címke és bori szavazás is! Hasonló módon lenne mint a "régi" rendszer persze a Facebook azért jobb mert meggondoltabban jelzik az észrevételeiket az emberek! Itt nick név mellé bújva olyan osztályzatot ad amilyet csak nem szégyell!

Szóval várom mindenki hozzászólását a témában!

Köszi mindenkinek!

Látom ez érdektelenségbe fulladt!! Cheesy Akkor hagyjuk is!!
Naplózva
voros710720
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



WWW
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2011, április 03, 17:56:14 »

Sziasztok!!

Csak érdeklödnék hogy miért lett törölve egy pár dvd boritóm/k1,egy szoknya,egy nadrág...stb/
Nem jól volt feltöltve/esetleg csúnya volt/?!1000pixeles magasság,magyar nyelv....stb,minden megvolt!Saját készités volt mind!

Üdv:voros710720

2011.04.05

Köszönöm a választ Old Dzsordzsi!
« Utoljára szerkesztve: 2011, április 05, 08:53:22 írta voros710720 » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #476 Dátum: 2011, április 03, 09:44:19 »

Sziasztok!! Mit szólnátok ahhoz, hogy itt, vagy a Facebookon, csinálnánk egy szavazást a készített munkákról!
Nincs semmi ötletem hogyan és miként szóval aki úgy gondolja, hogy van ötlete és szeretné is, hogy legyen jelezze nekünk! Az a készítõ indulna amelyik akar azzal a borijával amelyikkel akar! Lenne külön címke és bori szavazás is! Hasonló módon lenne mint a "régi" rendszer persze a Facebook azért jobb mert meggondoltabban jelzik az észrevételeiket az emberek! Itt nick név mellé bújva olyan osztályzatot ad amilyet csak nem szégyell!

Szóval várom mindenki hozzászólását a témában!

Még valami ami nem ehhez kapcsolódik! Megkérek minden készítõt hogy a cím végére zárójelbe biggyessze oda a nevét ne nekem kelljen oda írni, legfõképpen azok tegyék akiknek még sem a címkére sem a borira nincs oda írva!
És figyeljetek oda a szóközökre... horroricsi lásd amiket engedélyezünk hogyan vannak!!

Köszi mindenkinek!

Szia Atosz24!

Lenne egy otletem a szavazashoz, megosztom veletek.
Eloszor is minden keszito hetente, honaponta, vagy altalatok meghatarozott idokozben nevezzen be egy munkaval, cimke es borito, de nevtelenul, igy elkerulheto az, hogy az embert szavazzak es nem pedig a munkat.
A nyertes boritot meg cimket a fooldalra ki lehet tenni a keszito nevevel egyutt, igy mindenki lathatja majd meg akkor is ha a forumot nem olvassa.

Remelem segitettem ezzel a hozzaszolassal.

Udv. barnika91

U.I. Bocsi az ekezetekert, de a programozasban igy testhez allobb a billentyuzet.

- Jó ötletnek tartom! Csak van egy olyan érzésem, hogy nem csak én látok készítõk és készítõk között különbözõ névjegyet! Személy szerint 90%-ban megismerném azt aki csinálta ill. sztem még sokan mások!
- Nem lenne rossz osztályzat, már csak azért sem mert akinek kitettem a munkáit a facebookon minimum közép kategória a készítménye, és sztem õk lennének azok akik megméretik magukat!
- Amúgy meg ha azt vesszük hogy arcra osztályozik valaki akkor már ugyan olyan esély van arra is hogy kinek mennyire jött be az a film! Tegyük fel nekem bejött az Avatar akkor sokkal jobbnak látok egy Avatar készítményt mint valami western filmét!
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #475 Dátum: 2011, április 03, 09:14:21 »

Sziasztok!! Mit szólnátok ahhoz, hogy itt, vagy a Facebookon, csinálnánk egy szavazást a készített munkákról!
Nincs semmi ötletem hogyan és miként szóval aki úgy gondolja, hogy van ötlete és szeretné is, hogy legyen jelezze nekünk! Az a készítõ indulna amelyik akar azzal a borijával amelyikkel akar! Lenne külön címke és bori szavazás is! Hasonló módon lenne mint a "régi" rendszer persze a Facebook azért jobb mert meggondoltabban jelzik az észrevételeiket az emberek! Itt nick név mellé bújva olyan osztályzatot ad amilyet csak nem szégyell!

Szóval várom mindenki hozzászólását a témában!

Még valami ami nem ehhez kapcsolódik! Megkérek minden készítõt hogy a cím végére zárójelbe biggyessze oda a nevét ne nekem kelljen oda írni, legfõképpen azok tegyék akiknek még sem a címkére sem a borira nincs oda írva!
És figyeljetek oda a szóközökre... horroricsi lásd amiket engedélyezünk hogyan vannak!!

Köszi mindenkinek!

Szia Atosz24!

Lenne egy otletem a szavazashoz, megosztom veletek.
Eloszor is minden keszito hetente, honaponta, vagy altalatok meghatarozott idokozben nevezzen be egy munkaval, cimke es borito, de nevtelenul, igy elkerulheto az, hogy az embert szavazzak es nem pedig a munkat.
A nyertes boritot meg cimket a fooldalra ki lehet tenni a keszito nevevel egyutt, igy mindenki lathatja majd meg akkor is ha a forumot nem olvassa.

Remelem segitettem ezzel a hozzaszolassal.

Udv. barnika91

U.I. Bocsi az ekezetekert, de a programozasban igy testhez allobb a billentyuzet.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #474 Dátum: 2011, április 03, 08:18:39 »

Sziasztok!! Mit szólnátok ahhoz, hogy itt, vagy a Facebookon, csinálnánk egy szavazást a készített munkákról!
Nincs semmi ötletem hogyan és miként szóval aki úgy gondolja, hogy van ötlete és szeretné is, hogy legyen jelezze nekünk! Az a készítõ indulna amelyik akar azzal a borijával amelyikkel akar! Lenne külön címke és bori szavazás is! Hasonló módon lenne mint a "régi" rendszer persze a Facebook azért jobb mert meggondoltabban jelzik az észrevételeiket az emberek! Itt nick név mellé bújva olyan osztályzatot ad amilyet csak nem szégyell!

Szóval várom mindenki hozzászólását a témában!

Még valami ami nem ehhez kapcsolódik! Megkérek minden készítõt hogy a cím végére zárójelbe biggyessze oda a nevét ne nekem kelljen oda írni, legfõképpen azok tegyék akiknek még sem a címkére sem a borira nincs oda írva!
És figyeljetek oda a szóközökre... horroricsi lásd amiket engedélyezünk hogyan vannak!!

Köszi mindenkinek!
« Utoljára szerkesztve: 2011, április 03, 08:22:19 írta Atosz24 » Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #473 Dátum: 2011, március 27, 22:56:08 »

Sziasztok! Egy kis átalakításon ment át a tagok rangjainak osztályzása! Lényeg ami lényeg akik nagyban hozzájárulnak az oldal fejlõdéséhez és aktívan hozzáállnak az oldalhoz azok mostantól CoversKing rangot kapnak ill. kék betûvel lehet õket az online szereplõ nevek között látni! Ha netán valaki jogtalannak érzi magát a rangjában szóljon nekem! Cheesy
Szia Atos24!
Megtisztelsz, köszönöm Smiley
Leslius
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #472 Dátum: 2011, március 27, 17:47:32 »

Sziasztok! Egy kis átalakításon ment át a tagok rangjainak osztályzása! Lényeg ami lényeg akik nagyban hozzájárulnak az oldal fejlõdéséhez és aktívan hozzáállnak az oldalhoz azok mostantól CoversKing rangot kapnak ill. kék betûvel lehet õket az online szereplõ nevek között látni! Ha netán valaki jogtalannak érzi magát a rangjában szóljon nekem! Cheesy
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #471 Dátum: 2011, március 26, 19:44:20 »

Sokak kérésére Facebook elérés!! Remélem sokatoknak tetszik majd!! Smiley
Hali Atosz24!
Ezt már hogy vártam, és lõn valóra vált Grin
Leslius


Voala!! Cheesy
Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #470 Dátum: 2011, március 26, 19:31:53 »

Sokak kérésére Facebook elérés!! Remélem sokatoknak tetszik majd!! Smiley
Hali Atosz24!
Ezt már hogy vártam, és lõn valóra vált Grin
Leslius
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #469 Dátum: 2011, március 26, 19:15:37 »

Sokak kérésére Facebook elérés!! Remélem sokatoknak tetszik majd!! Smiley

Ha valakinek van ötlete vagy kedve csinálni egy Coversclub-os logót szívesen fogadjuk!! A legjobbat fogjuk kitenni!
« Utoljára szerkesztve: 2011, március 26, 19:32:02 írta Atosz24 » Naplózva
horroricsi
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 306



« Új hozzászólás #468 Dátum: 2011, március 17, 01:03:01 »

Erre a FullCovers-es dologra visszatérve.Tény,hogy gyönyörű munkákat csinálnak és piszok kreatívak,mint ex-FCteam tag nem értek/értettem egyet.Ez a fizetős dolog például.
Szerintem felesleges volt az egyesüléshez egy vaci új oldalt kreálni.
Másrészt,a munkák minősége.Igen.Ott elvárják a jó,vagy inkább HQ minőséget,de ha azt nézzük,hogy kevés filmhez lehet ennyire jó képeket kreálni,akkor mi a helyzet?Nekem a lidérces órák,dead space és drakula hallot borítóimat törölték a minőségük miatt amiből az utóbbi 2 szerintem nem éppen rossz minőségű.
Egyéb,a kicsapásom oka:feltöltöttem 4 kaptár frontot a movieposterdb-re,amiröl a későbbiekben kiderült,hogy Cirus csinálta.A poén az egészben,hogy a neten találtam miközben anyagot gyűjtöttem egy másik filmehz.Ezt nem hitték el,így szépen kihajítottak és törölték azt a kb 100-150 munkámat,ami fent volt.A mai napig szeretném jóvá tenni a félreértést és visszakerülni oda,de félek ez már lehetetlen.Ezek után szólókarrierbe kezdtem aminek nem volt túlzottan sok értelme,így átjöttem ide,ahol szívesen fogadtatok.Ezért hálás vagyok.

Végezetül,nekem is van jó néhány munkám,amikre nem vagyok büszke(lásd a topikomban : Creepshow) és ezek tényleg siralmasak.Talán a mostaniak jobbak.De azthiszem,hogy azon kevés készítők egyike vagyok aki a ritkaságokhoz tervez borítót,és jónéhány munkám az egyetlen elérhető magyar nyelvű borító egyik-másik filmhez.Sokat köszönhetek az FC tagoknak,akik egyengették az utamat,hogy arra a "szintre" juthassak,ahol épp vagyok.

Tisztelettel,
horroricsi
« Utoljára szerkesztve: 2011, március 17, 01:38:37 írta horroricsi » Naplózva

tonnni
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #467 Dátum: 2011, március 06, 10:18:01 »

Közben megtaláltam!  Gyári borítókat hol találok?
Szia tonnni!
Közben látom CD kép ok. Gyári kép vagy van, vagy nincs. Keresõben keresd.
Leslius



Köszönöm szépen a segítséget!
Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #466 Dátum: 2011, március 06, 10:13:13 »

Közben megtaláltam!  Gyári borítókat hol találok?
Szia tonnni!
Közben látom CD kép ok. Gyári kép vagy van, vagy nincs. Keresõben keresd.
Leslius
Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #465 Dátum: 2011, március 06, 10:09:18 »

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy amit a dvd re nyomtatok képet annak mi a neve?? Mert így hogy borító így olyat nem találok? Azokat hol találom?  Elõre is köszi! 
Szia tonnni!
Amit DVD-re nyomtatsz az CD kép, de legtöbbszõr CD1-ként találod meg a keresendõ képednek.
Legjobb ha a keresõbe írod be a film címét, akkor kidobja az összes létezõ variációt
Üdv: Leslius
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.