Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 17:02:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 543306 alkalommal)
tonnni
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #464 Dátum: 2011, március 06, 09:25:09 »

Közben megtaláltam!  Gyári borítókat hol találok?
Naplózva
tonnni
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #463 Dátum: 2011, március 06, 09:15:35 »

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy amit a dvd re nyomtatok képet annak mi a neve?? Mert így hogy borító így olyat nem találok? Azokat hol találom?  Elõre is köszi! 
Naplózva
Wingman
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #462 Dátum: 2011, március 06, 09:11:24 »

 Nagyon köszönöm, hogy visszatértetek! Teljes kétségbeesésben éltem, de most jó ideig feldobtátok a hangulatomat. Imádlak titeket! Köszönöm!!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #461 Dátum: 2011, január 21, 09:03:27 »

   
   Sziasztok!

 Kellemetlen érzés ébredt bennem, ezen csatározást olvasva.
 Én jelen vagyok mind a két oldalon és teszem ezt NEM ÖNÖS érdekekbõl. Nagyon sok embernek segítettem már önkéntes segítõként(több éve). Tettem ezt az általatok készített sok szép (néha kevésbé) borító és címke segítségével. Ott voltam a fullcovers elõdeinél  és  most is. Kifizettem a kért összeget és elfogadtam a feltételeiket, bár a feltöltés tiltása engem nem érintett, mert én csak letöltök. Ha az lett volna a kikötésük, hogy nem küldhetem tovább másoknak, akkor nem regisztráltam volna.
  Kérdezem Tõletek, mi értelme van az egymás "fikázásának, köpködésnek, sértegetéseknek". Nem kellene ennyire elmerülni a mocsárban!
 Kérlek Titeket, segítsetek továbbra is a készítéshez nem értõ, de a szép munkákat szeretõ embereknek ( nekem és másoknak).
 Üdvözlettel.            frisa49
Szia!
Végre, egy emberi hang!!!!!
Húzzon mindenki vissza a borító készítéshez, a hõbölgést meg hagyjuk a kocsmatöltelékekre.
Cheesy
Naplózva

Üdv: Eddy61
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #460 Dátum: 2011, január 21, 08:40:22 »

   
   Sziasztok!

 Kellemetlen érzés ébredt bennem, ezen csatározást olvasva.
 Én jelen vagyok mind a két oldalon és teszem ezt NEM ÖNÖS érdekekbõl. Nagyon sok embernek segítettem már önkéntes segítõként(több éve). Tettem ezt az általatok készített sok szép (néha kevésbé) borító és címke segítségével. Ott voltam a fullcovers elõdeinél  és  most is. Kifizettem a kért összeget és elfogadtam a feltételeiket, bár a feltöltés tiltása engem nem érintett, mert én csak letöltök. Ha az lett volna a kikötésük, hogy nem küldhetem tovább másoknak, akkor nem regisztráltam volna.
  Kérdezem Tõletek, mi értelme van az egymás "fikázásának, köpködésnek, sértegetéseknek". Nem kellene ennyire elmerülni a mocsárban!
 Kérlek Titeket, segítsetek továbbra is a készítéshez nem értõ, de a szép munkákat szeretõ embereknek ( nekem és másoknak).
 Üdvözlettel.            frisa49
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #459 Dátum: 2011, január 21, 05:43:39 »

Mirõl maradtam le?

Kb. 2-3évre visszamenõ dolgok! Nem hiszem hogy tudnál róla!
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #458 Dátum: 2011, január 21, 02:14:36 »

Mirõl maradtam le?
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #457 Dátum: 2011, január 20, 19:36:24 »

Hogy terjed a hír lassan fent lesz az oldalon az összes full-os!! Jönnek ide beszólni!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #456 Dátum: 2011, január 20, 19:17:11 »

Észre vette valaki hogy már most többen vagyunk a fórumon, mint a fullcoversen valaha összesen?!?!? Cheesy Itt jobb a fórum vagy ott nincs kinek sírni???
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #455 Dátum: 2011, január 20, 18:38:48 »

Eddy, Atosz!

egy most divatos kifejezéssel élve: szánalmas kultúr barbárok vagytok az oldalatokkal együtt!
De te akkor miért jársz két éve erre a szánalmas kultúbarbár oldalra? Ezek szerint te is a nyájhoz tartozol, beeeeeeeee. Tongue
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #454 Dátum: 2011, január 20, 18:34:21 »

Eddy, Atosz!

egy most divatos kifejezéssel élve: szánalmas kultúr barbárok vagytok az oldalatokkal együtt!

Ez is egy vélemény!! De megnézem ki mondja!! Ki is vagy?? Jah és ha ez a véleményed gondolom töbet nem is jössz az oldalra!!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #453 Dátum: 2011, január 20, 18:07:04 »

Helló!

Csak azt nem értem,hogy ha annyira nagyszerû készítõk vagytok,akkor miért van szükségetek a mi munkáinkra?
Nem kell nektek a mi munkánk,hisz ti is tudtok ilyent csinálni nem!?Csak nem akartok! Cheesy
Amúgy se én, se más készítõ 1Ft-ot sem kap, kapott amiért feltölti a munkáit,de nem szívesen látjuk más oldalon.
Igen,töltöttem fel ide régebben én is,hogy minél több felhasználóhoz eljusson,de sok munkám más töltötte fel.Ok,semmi gond,csak ezután a többi munkám nem szeretném itt látni.Elõre is köszönöm.
"Nekem is van! A saját gépem!! De mérget ne vegyél rá hogy nem is kerül fel mert csodálkozol még te!!"
És ezt légy szíves magyarázd már el nekem mit értettél ezen.(igen,nagyon tudatlan vagyok)
Meg szerintem nem fenyegetõzni kellene ....
El kellene gondolkodni,hogy miért jó ez nektek,vagy mérlegelni,meg ilyenek,nem pedig .....

Szia!
Eddig hol voltál, hogy csak 4 év tagság után most elõször szólsz hozzá.  Inkább csenben maradtál volna, amikrõl írsz az csak rátok tartozik mibõl gondoltad, hogy a cc-s közösséget érdekli a hozzászólásod. Halkan megsúgom neked, õket csak a letöltés érdekli semmi más...

"Név:  Tribal
Hozzászólások:  1 (0001 naponta)
Pozíció:  Újonc
Regisztrált:  2007, május 17, 11:36:22"


Hol lett volna?!?! Az állatkertben!! Csak ne felejtsd el kifizetni a banán árát!! Legfõképpen pont neked nem fogom elmagyarázni hogy mire gondolok!! Észre veszitek majd! Ha ide feltöltötted volna folyamatosan senki más nem tudta volna feltölteni, mi a problémád? Valaki lelopta gépedrõl és feltöltötte?!?! Azt meg hogy nagyszerû készítõk vagyunk?!?! hol olvastad?? Rólatok írtam nem magunkról...
« Utoljára szerkesztve: 2011, január 20, 18:10:33 írta Atosz24 » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #452 Dátum: 2011, január 20, 17:59:47 »

Helló!

Csak azt nem értem,hogy ha annyira nagyszerû készítõk vagytok,akkor miért van szükségetek a mi munkáinkra?
Nem kell nektek a mi munkánk,hisz ti is tudtok ilyent csinálni nem!?Csak nem akartok! Cheesy
Amúgy se én, se más készítõ 1Ft-ot sem kap, kapott amiért feltölti a munkáit,de nem szívesen látjuk más oldalon.
Igen,töltöttem fel ide régebben én is,hogy minél több felhasználóhoz eljusson,de sok munkám más töltötte fel.Ok,semmi gond,csak ezután a többi munkám nem szeretném itt látni.Elõre is köszönöm.
"Nekem is van! A saját gépem!! De mérget ne vegyél rá hogy nem is kerül fel mert csodálkozol még te!!"
És ezt légy szíves magyarázd már el nekem mit értettél ezen.(igen,nagyon tudatlan vagyok)
Meg szerintem nem fenyegetõzni kellene ....
El kellene gondolkodni,hogy miért jó ez nektek,vagy mérlegelni,meg ilyenek,nem pedig .....

Szia!
Eddig hol voltál, hogy csak 4 év tagság után most elõször szólsz hozzá.  Inkább csenben maradtál volna, amikrõl írsz az csak rátok tartozik mibõl gondoltad, hogy a cc-s közösséget érdekli a hozzászólásod. Halkan megsúgom neked, õket csak a letöltés érdekli semmi más...

"Név:  Tribal
Hozzászólások:  1 (0001 naponta)
Pozíció:  Újonc
Regisztrált:  2007, május 17, 11:36:22"
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #451 Dátum: 2011, január 20, 17:34:45 »

Hm!

Most vettem észre, hogy Atosz kitörölte Pallagi Attila bejegyzésébõl a rám vonatkozó részt. Így aztán magam sem töltöm fel a válaszomat. Bár volt rendesen...

Old Dzsordzsi

Én kérek elnézést!! Smiley Azt utálom ha igazságtalanul írnak!! Nah azt rühellem!!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #450 Dátum: 2011, január 20, 17:33:04 »

Hm!

Most vettem észre, hogy Atosz kitörölte Pallagi Attila bejegyzésébõl a rám vonatkozó részt. Így aztán magam sem töltöm fel a válaszomat. Bár volt rendesen...

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.