Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 19, 12:50:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1439440 alkalommal)
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #405 Dátum: 2007, július 19, 21:15:39 »

... és IE7 alatt is
Naplózva
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #404 Dátum: 2007, július 19, 21:09:37 »

Szia nem csak te vagy ilyen béna hanem én is!!! VALAKI segítsen  :Smiley

Milyen böngészõt használtok? IE6 és FF alatt megy.
Naplózva
kutya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #403 Dátum: 2007, július 19, 19:19:29 »

Szia nem csak te vagy ilyen béna hanem én is!!! VALAKI segítsen  :Smiley
Naplózva
Bihacsy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #402 Dátum: 2007, július 19, 18:30:46 »

Sziasztok!
volna egy problémám! lehet hogy csak nállam nem jo valami de amikor a letöltésre katontikok akkor bedob egy olyan oldalt hogy " 404 rossz oldalra tévedtél az onal átirányitunk" és utánna beadja coversclub fö oldalt! ez mitol lehet?vagy csak én vagyok a béna?
Naplózva
Nomak
Vendég
« Új hozzászólás #401 Dátum: 2007, július 19, 10:07:45 »

Probléma megoldva! Mostmár a IE-vel is lehet letölteni borikat a képre kattintva.

Hogyan sikerült?  Grin

Úgy hogy nem javascript-el nyílik meg a kép hanem új ablakban  Wink
Naplózva
Waller Judit
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #400 Dátum: 2007, július 19, 09:16:06 »

Sziasztok!
Tudna abban valaki segíteni, hogy miért nem tudok néhány borítót letölteni? Azt írja ki a mentésre kattintva, hogy "fájl nem másolható: A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni."  Undecided
Elõre is köszi, lujza

Ha írnál egy konkrét borit amire ezt írja az segítene, mert így csak annyit tudok írni, hogy nálam 3 gépen jó.

Több borítónál is elõfordult, de amióta IE-vel is le lehet újra tölteni, már megoldódott a gondom.
Az egyik borító, amire emlékszem: Imax-Afrika:
Naplózva

lujza
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #399 Dátum: 2007, július 17, 06:48:46 »

Probléma megoldva! Mostmár a IE-vel is lehet letölteni borikat a képre kattintva.

Hogyan sikerült?  Grin
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #398 Dátum: 2007, július 16, 11:49:54 »

Sziasztok!
Tudna abban valaki segíteni, hogy miért nem tudok néhány borítót letölteni? Azt írja ki a mentésre kattintva, hogy "fájl nem másolható: A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni."  Undecided
Elõre is köszi, lujza

Ha írnál egy konkrét borit amire ezt írja az segítene, mert így csak annyit tudok írni, hogy nálam 3 gépen jó.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #397 Dátum: 2007, július 16, 11:40:18 »

Probléma megoldva! Mostmár a IE-vel is lehet letölteni borikat a képre kattintva.
Naplózva
Waller Judit
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #396 Dátum: 2007, július 16, 11:24:54 »

Sziasztok!
Tudna abban valaki segíteni, hogy miért nem tudok néhány borítót letölteni? Azt írja ki a mentésre kattintva, hogy "fájl nem másolható: A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni."  Undecided
Elõre is köszi, lujza
Naplózva

lujza
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #395 Dátum: 2007, július 16, 10:54:49 »

Szerettem volna borítót letölteni, de nem engedte. Azt írja ki"Az oldalon található képek más oldalon való belinkelése TILOS. Használd az oldal belinkelését!" Ez mi?


Hát ez még nekem is új, de ugy le tudsz tölteni, h a kép alatti letöltést használod..

Esetleg ha a képet a lekérdezõhöz rendeled (mivel többen is turkálhatnak), és a lekérdezés tárgyát (képet) mindig fix címre másolod, aztán zárás után törlöd, szerintem nem terheli meg annyira a szervert, de a linkelésnek sem lessz értelme, mivel a címen nem lesz található a kép.  Segítettem Huh?



Szia!

Sajna nem értem amit írtál.  A hiba amit írtál csak IE-nél van firefox-nál tökéletes  Sad
Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #394 Dátum: 2007, július 16, 08:44:17 »

Szerettem volna borítót letölteni, de nem engedte. Azt írja ki"Az oldalon található képek más oldalon való belinkelése TILOS. Használd az oldal belinkelését!" Ez mi?


Hát ez még nekem is új, de ugy le tudsz tölteni, h a kép alatti letöltést használod..

Esetleg ha a képet a lekérdezõhöz rendeled (mivel többen is turkálhatnak), és a lekérdezés tárgyát (képet) mindig fix címre másolod, aztán zárás után törlöd, szerintem nem terheli meg annyira a szervert, de a linkelésnek sem lessz értelme, mivel a címen nem lesz található a kép.  Segítettem Huh?
Naplózva
zolipapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 12


« Új hozzászólás #393 Dátum: 2007, július 15, 22:17:10 »

Ahogy látom, ezt nem most kezdte Sad

Félreértettem azt hittem h a te cimkédet variálta át..
Igen, az meglehet h a borítódból készített.. De sok más készitett címke is borítóból lett "alkotva" az oldalon..

Sziasztok!

 Nem értem az embereket. Boritót készítenek, aztán közzéteszik az interneten. De ha valaki fel meri használni bizonyos részeit, akkor azt már sérelmezik. Kérdés, hogy a boritóhoz õk honnan veszik az anyagot? Csak nem a netrõl? Akkor bizony felhasználják valaki munkáját. Vagyis ugyanazt teszik amit a boritójuk kiollózója. Felhasználnak egy mindenki számára elérhetõ anyagot. Ha ezt el szeretnék kerülni, akkor védessék le a terméküket Smiley Vagy ne tegyék közkinccsé. Viszont, ha személyesen ott volt a filmforgatáson, s készített néhány fotót, akkor jogos a háborgás (de ez ugye nem nagyon valószínû). Egy vélemény.

Persze, hogy a netrõl szedjük a fotókat, és mindenki abból a néhány képbõl próbál borítót fabrikálni ami éppen adott 1 filmhez, de nem etikus egy jó pár órás munkával elkészült boriból 10 perc alatt cimkét csinálni.
Ez csak egy vélemény.....
Persze, ha majd nekiálsz a PS-nek, és csinálsz, majd pár száz borítót és cimkét, akkor már nem ez lesz a véleményed amit leírtál...
Naplózva
dcz644
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #392 Dátum: 2007, július 14, 21:55:43 »

Fedõneve: Takarítónõ  címû DVD borító (front, gyári) nem tölthetõ le, hibás.
Ha kijavítanátok köszönettel venném: Üdv.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #391 Dátum: 2007, július 13, 20:31:18 »

Hello mindenkinek!!

A kérdés tényleg jó, hogy ez mi? Letölteni lehet, de a képet nagyban megnézni nem. Kár, mert jobb látni azt, amit leszedek, mert meg lehet nézni, valóban jó-e. Remélem, csak átmeneti probléma. További jó munkát mindenkinek!

Üdv Döme

Hát úgy lehet képet megnyitni, hogy a mentés helyett a megnyitásra nyomsz.. gondolom az a probléma hogy sok pl. torrentes oldalra csak a képet linkelik be, ami nagyon leakasztja az oldalt.. ezt probáljuk megakadályozni ill. megoldani..
Naplózva

Rékuci
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.839 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.