Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 12:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419034 alkalommal)
Döme
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7


« Új hozzászólás #390 Dátum: 2007, július 13, 20:26:01 »

Hello mindenkinek!!

A kérdés tényleg jó, hogy ez mi? Letölteni lehet, de a képet nagyban megnézni nem. Kár, mert jobb látni azt, amit leszedek, mert meg lehet nézni, valóban jó-e. Remélem, csak átmeneti probléma. További jó munkát mindenkinek!

Üdv Döme
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #389 Dátum: 2007, július 13, 09:20:51 »

Szerettem volna borítót letölteni, de nem engedte. Azt írja ki"Az oldalon található képek más oldalon való belinkelése TILOS. Használd az oldal belinkelését!" Ez mi?


Hát ez még nekem is új, de ugy le tudsz tölteni, h a kép alatti letöltést használod..
Naplózva

Rékuci
kormendya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 14


WWW
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2007, július 13, 07:47:52 »

Szerettem volna borítót letölteni, de nem engedte. Azt írja ki"Az oldalon található képek más oldalon való belinkelése TILOS. Használd az oldal belinkelését!" Ez mi?
Naplózva

hopssza
Vendég
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2007, július 09, 20:21:35 »

Ahogy látom, ezt nem most kezdte Sad

Félreértettem azt hittem h a te cimkédet variálta át..
Igen, az meglehet h a borítódból készített.. De sok más készitett címke is borítóból lett "alkotva" az oldalon..

Sziasztok!

 Nem értem az embereket. Boritót készítenek, aztán közzéteszik az interneten. De ha valaki fel meri használni bizonyos részeit, akkor azt már sérelmezik. Kérdés, hogy a boritóhoz õk honnan veszik az anyagot? Csak nem a netrõl? Akkor bizony felhasználják valaki munkáját. Vagyis ugyanazt teszik amit a boritójuk kiollózója. Felhasználnak egy mindenki számára elérhetõ anyagot. Ha ezt el szeretnék kerülni, akkor védessék le a terméküket Smiley Vagy ne tegyék közkinccsé. Viszont, ha személyesen ott volt a filmforgatáson, s készített néhány fotót, akkor jogos a háborgás (de ez ugye nem nagyon valószínû). Egy vélemény.


Szia miki2091 !

Én meg Téged nem értelek.....Te mennyi saját borit készítettél illetve publikáltál???
 Huh?
Naplózva
miki2091
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #386 Dátum: 2007, július 09, 13:16:58 »

Ahogy látom, ezt nem most kezdte Sad

Félreértettem azt hittem h a te cimkédet variálta át..
Igen, az meglehet h a borítódból készített.. De sok más készitett címke is borítóból lett "alkotva" az oldalon..

Sziasztok!

 Nem értem az embereket. Boritót készítenek, aztán közzéteszik az interneten. De ha valaki fel meri használni bizonyos részeit, akkor azt már sérelmezik. Kérdés, hogy a boritóhoz õk honnan veszik az anyagot? Csak nem a netrõl? Akkor bizony felhasználják valaki munkáját. Vagyis ugyanazt teszik amit a boritójuk kiollózója. Felhasználnak egy mindenki számára elérhetõ anyagot. Ha ezt el szeretnék kerülni, akkor védessék le a terméküket Smiley Vagy ne tegyék közkinccsé. Viszont, ha személyesen ott volt a filmforgatáson, s készített néhány fotót, akkor jogos a háborgás (de ez ugye nem nagyon valószínû). Egy vélemény.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #385 Dátum: 2007, június 29, 09:32:54 »

Sziasztok!

Hihetetlen,hogy a borító kérés tele van olyan kérésekkel amik már rég fenn vannak....elkezdtem nézegetni mit lehetne teljesíteni de csak jól felhúztam magam..... Sad
Arról nem is szólva,hogy film címeket kis kezdõbetûvel írnak a pontatlanságokat nem is említem,  szegény publikátoroknak plusz munkát adva ezzel...
na de ez pl:"   tõkéletes trükõk" Huh?
Igazán elgondolkodtató........

Hát igen! Teljesen igazad van! Hihetetlen de még 300-at is töröltem, meg olyan filmet ami már teljesen régi karib 1 meg ilyenek!! Fogom a fejem és mosolygó arcal vésem be a szamárpadba a pontokat! Cheesy Ja és persze örömmel dobom ki õket!
Naplózva
hopssza
Vendég
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2007, június 28, 19:23:06 »

Sziasztok!

Hihetetlen,hogy a borító kérés tele van olyan kérésekkel amik már rég fenn vannak....elkezdtem nézegetni mit lehetne teljesíteni de csak jól felhúztam magam..... Sad
Arról nem is szólva,hogy film címeket kis kezdõbetûvel írnak a pontatlanságokat nem is említem,  szegény publikátoroknak plusz munkát adva ezzel...
na de ez pl:"   tõkéletes trükõk" Huh?
Igazán elgondolkodtató........
Naplózva
Andras720609
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #383 Dátum: 2007, június 28, 12:39:50 »

Rajta vagyok az ügyön, már gyûlnek a hibák, amit észrevettem közben, hogy nem kéne
odatenni a gyári borító mellé a nem gyári címkét. Nagyon sok helyen úgy van!
Naplózva
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #382 Dátum: 2007, június 27, 12:56:50 »

Sziasztok!
Kellene segítség: kértek PM-be tanácsot(gyurma 007) de a választ nem tudom elküldeni nincs küldés gomb! Meg íróm és nem tudom elküldeni. Mi a gond?
Üdv postman

Klikkelj az új üzenetre.
Naplózva
postman
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #381 Dátum: 2007, június 26, 14:20:44 »

Sziasztok!
Kellene segítség: kértek PM-be tanácsot(gyurma 007) de a választ nem tudom elküldeni nincs küldés gomb! Meg íróm és nem tudom elküldeni. Mi a gond?
Üdv postman
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #380 Dátum: 2007, június 23, 19:12:19 »

Ahogy látom, ezt nem most kezdte Sad

Félreértettem azt hittem h a te cimkédet variálta át..
Igen, az meglehet h a borítódból készített.. De sok más készitett címke is borítóból lett "alkotva" az oldalon..
Naplózva

Rékuci
zolipapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 12


« Új hozzászólás #379 Dátum: 2007, június 23, 10:51:29 »

Ahogy látom, ezt nem most kezdte Sad
Naplózva
zolipapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 12


« Új hozzászólás #378 Dátum: 2007, június 23, 10:46:07 »

Rékuci!
mivel a cimke alatt már nem tudok reagálni, hát itt teszem.
Igen vannak ingyen poszterek, de ha látnád a boritóm frontját, és az eredeti plakátot akkor látnád a külömbséget.
Semmi egyebet nem csinált, csak az álltalam készített borítóm frontjából csinált cimkét.
Biztos tehetséges, csak ezt nem szeretem, ennyi.

Szép napot!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #377 Dátum: 2007, június 19, 21:58:20 »

Rendben!

Mostantól gyûjtöm. Hova küldjem majd? Ide jó lesz?

Azokat nem kellene a szamárpadba ültetni akik engedélyezik az olyan lemeznyomatokat amiknek közük nincs a gyárihoz és mégis gyáriként vannak feltüntetve?

Sajnos mi csak 3 4 honapja vagyunk és a régi adminok nem figyeltek nagyon sok mindenre.. Probáljuk javítani a hibákat (elirások, gyári vagy nem gyári, audio/dvd keveredés).. Ezért kérünk benneteket, hogy ha találtok valami hibát szóljatok..


Igen ide tökéletes Wink
Naplózva

Rékuci
Andras720609
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #376 Dátum: 2007, június 19, 20:52:07 »

Rendben!

Mostantól gyûjtöm. Hova küldjem majd? Ide jó lesz?

Azokat nem kellene a szamárpadba ültetni akik engedélyezik az olyan lemeznyomatokat amiknek közük nincs a gyárihoz és mégis gyáriként vannak feltüntetve?

Sajnos mi csak 3 4 honapja vagyunk és a régi adminok nem figyeltek nagyon sok mindenre.. Probáljuk javítani a hibákat (elirások, gyári vagy nem gyári, audio/dvd keveredés).. Ezért kérünk benneteket, hogy ha találtok valami hibát szóljatok..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.