Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 23:34:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123709 alkalommal)
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #794 Dátum: 2013, szeptember 22, 20:33:56 »

T. Klub-tagtársaim!
Segítség!

Keresek egy régi filmet, melynek nem emlékszem a címére.

Ez egy színes angol (amerikai?) krimi (vígjáték?) volt, a 60-70-es évek tájékáról. A történet lényege, hogy egy rablóbanda apró balhék ürügyén beköltözik a börtönbe, és onnan ki-, majd visszaszökve csinálnak meg egy nagy rablást. Alibi persze így biztosítva.

Tudja valaki e film címét?

Segítõmet a hálám élete végig fogja üldözni...

Old Dzsordzsi

Kedves Dzsordzsi!

Sajnos az általad kereset film címét nem tudom, de megpróbáltam a segítségedre lenni a www.filmkatalogus.hu/ forum - filmkeresõ oldalán, amint kapok rá érdemi választ tájékoztatlak.

Egyébként, ha bárkinek ilyen segítségre lenne szüksége, akkor érdemes az oldalon regisztrálni, mert a filmkeresõ fórum által nekem már sikerült egy olyan régen látott filmcímét megtudnom, aminek a hangalámondós korszakban teljesen más címen volt ismert.  Grin

Mindenkinek ajánlani tudom ezt a hasznos oldalt, ha keres egy filmet és nem tudja a címet. Wink

Üdvözlettel: Klotildka Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2013, szeptember 22, 23:52:37 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #793 Dátum: 2013, augusztus 06, 15:56:00 »

T. Klub-tagtársaim!
Segítség!

Keresek egy régi filmet, melynek nem emlékszem a címére.

Ez egy színes angol (amerikai?) krimi (vígjáték?) volt, a 60-70-es évek tájékáról. A történet lényege, hogy egy rablóbanda apró balhék ürügyén beköltözik a börtönbe, és onnan ki-, majd visszaszökve csinálnak meg egy nagy rablást. Alibi persze így biztosítva.

Tudja valaki e film címét?

Segítõmet a hálám élete végig fogja üldözni...

Old Dzsordzsi

« Utoljára szerkesztve: 2013, augusztus 07, 10:15:05 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #792 Dátum: 2013, augusztus 01, 19:34:23 »

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy DVD címkét szeretnék nyomtatni etikettre, és azt ráragasztani DVD lemezre.
Vannak elõre gyártott etikettek, amik elõre meg vannak riccelve (Csak le kell húzni a lapról), a kérdésem, hogy milyen programmal lehet ezekre pontosan rányomtatni a már meglévõ JPG képet. (Tehát nem szerkeszteni akarok, hanem nyomtatni.)
Másik kérdésem, hogy ezt a ragasztott labelt mennyire komálják az asztali lejátszók? (Nyilván nem gagyi alapanyag használata mellett). Nem válik használhatatlanná a lemez vagy a lejátszó?

Köszi elõre is a válaszokat!

Cyrus
Hali

UnderCoverXP vagy a Label+ programot tudom ajánlani.
De az igazi etiketteknek van saját hozzáillõ programja, vagy alapcsomagja.
Viszont a ragasztásnak van egy igazi hátulütõje amirõl nem igen beszélnek, a melegedés, a lejátszóban felmelegszik a lemez és az fel tudja lazítani a ragasztást, ami felpúposodáshoz vezethet ami nem tesz jót a lejátszónak.

Csiribácsi

Üdv!

Tökéletesen igaza van Csiribácsinak.
Saját pórul járásom alapján: a felmelegedés következtében a felragasztott címke nem csak felpúposodni, hanem durván felválni is képes. Olyannyira, hogy a felpöndörödött szél már beleakad valahol a szerkezetbe - az pedig tönkremegy.
A fentiek okán a magam részérõl mindenkit lebeszélek a ragasztott etikett címkérõl - még akkor is, ha véletlenül nem a legjobb minõséget használtam, és véletlenül éppen én voltam a millióból az az egy, aki így járt.

Old Dzsordzsi
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #791 Dátum: 2013, augusztus 01, 15:27:31 »

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy DVD címkét szeretnék nyomtatni etikettre, és azt ráragasztani DVD lemezre.
Vannak elõre gyártott etikettek, amik elõre meg vannak riccelve (Csak le kell húzni a lapról), a kérdésem, hogy milyen programmal lehet ezekre pontosan rányomtatni a már meglévõ JPG képet. (Tehát nem szerkeszteni akarok, hanem nyomtatni.)
Másik kérdésem, hogy ezt a ragasztott labelt mennyire komálják az asztali lejátszók? (Nyilván nem gagyi alapanyag használata mellett). Nem válik használhatatlanná a lemez vagy a lejátszó?

Köszi elõre is a válaszokat!

Cyrus
Hali

UnderCoverXP vagy a Label+ programot tudom ajánlani.
De az igazi etiketteknek van saját hozzáillõ programja, vagy alapcsomagja.
Viszont a ragasztásnak van egy igazi hátulütõje amirõl nem igen beszélnek, a melegedés, a lejátszóban felmelegszik a lemez és az fel tudja lazítani a ragasztást, ami felpúposodáshoz vezethet ami nem tesz jót a lejátszónak.

Csiribácsi
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #790 Dátum: 2013, augusztus 01, 13:55:30 »

Én egyszer kiszerkesztettem word-ben a pontos helyét és oda szoktam kitöltés menüvel beilleszteni, aztán nyomtatni. Elküldöm szívesen. Az Avery L7676 típushoz csináltam. Egy A4-esen két matrica.

Ezek elég jól ragadnak, szóval bírják. Persze nem teszteltem folyamatos mûködés mellett. Smiley
Naplózva
Cyrus
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #789 Dátum: 2013, augusztus 01, 12:35:42 »

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy DVD címkét szeretnék nyomtatni etikettre, és azt ráragasztani DVD lemezre.
Vannak elõre gyártott etikettek, amik elõre meg vannak riccelve (Csak le kell húzni a lapról), a kérdésem, hogy milyen programmal lehet ezekre pontosan rányomtatni a már meglévõ JPG képet. (Tehát nem szerkeszteni akarok, hanem nyomtatni.)
Másik kérdésem, hogy ezt a ragasztott labelt mennyire komálják az asztali lejátszók? (Nyilván nem gagyi alapanyag használata mellett). Nem válik használhatatlanná a lemez vagy a lejátszó?

Köszi elõre is a válaszokat!

Cyrus
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #788 Dátum: 2013, május 25, 09:54:25 »

Szerintem a vetítés után tuti, hogy felkerül valamelyik letöltõs oldalra. Wink
És már fent is van  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2013, május 25, 19:19:09 írta Szalacsi Dezsõ » Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #787 Dátum: 2013, május 01, 19:36:54 »

Sziasztok!! Egy jó Angolos segítsen nekem legyen szíves!! Le kellene ezt fordítani ill. megválaszolni a kérdést!
Elõre is köszi!

Eye is a very powerful part of your ? Answer of this qustion start with bod. (totall 4 letters)

A szem nagyon erõs része a...? A válasz erre a kérdésre bod-al kezdõdik.
Eye is a very powerful part of your body.
A szem nagyon erõs része a testednek.

Nem vagyok jó angolos! Remélem helyes a fordítás.

Smiley Köszi!! Jó! Nem jöttem rá hogy mi az a bod!! Cheesy Mégegyszer köszi!
Naplózva
att555
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #786 Dátum: 2013, május 01, 18:23:59 »

Sziasztok!! Egy jó Angolos segítsen nekem legyen szíves!! Le kellene ezt fordítani ill. megválaszolni a kérdést!
Elõre is köszi!

Eye is a very powerful part of your ? Answer of this qustion start with bod. (totall 4 letters)

A szem nagyon erõs része a...? A válasz erre a kérdésre bod-al kezdõdik.
Eye is a very powerful part of your body.
A szem nagyon erõs része a testednek.

Nem vagyok jó angolos! Remélem helyes a fordítás.
Naplózva

att555
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #785 Dátum: 2013, április 30, 20:18:36 »

Sziasztok!! Egy jó Angolos segítsen nekem legyen szíves!! Le kellene ezt fordítani ill. megválaszolni a kérdést!
Elõre is köszi!

Eye is a very powerful part of your ? Answer of this qustion start with bod. (totall 4 letters)
Naplózva
bognár
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #784 Dátum: 2013, április 30, 09:42:50 »

Sziasztok! Ha koncert dvd borítót kerestek,szívesen segítek,mert nekem több mint 2000 koncert felvételem van.
Ha tudok segítek,mert ez az oldal is sokat segített nekem.
Cím: [email protected]
Naplózva
omega1961
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #783 Dátum: 2013, március 10, 11:11:05 »

ne haragudjatok lehet hogy naiv a kérdésem de miután újra indult az oldal a bejelentkezésen kívül nem tudok tovább lépni se le tölteni egy borítót sem se rákeresni borítóra mindig lefagy vagyis idõkorlát miatt kidob.
ha valaki tud segiteni akkor az [email protected] irhatna.
elõre is köszönöm
Naplózva
PioDVD
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #782 Dátum: 2013, február 22, 17:44:09 »

off
Szia!

Legközelebb ide írj, ezzel kapcsolatban.

http://www.youtube.com/watch?v=YQVSJ4xns58
[/quote]

Üdv!

Lehet, félreérthetõ voltam, lehet, most sem pontosan fogalmazok: "hogyan készült" anyagot keresnék. Láttam korábban olyan videót, hogy egy autót hogyan színeztek, 3d-sítettek, "világítottak" meg PS-pal. Természetesen nem tudtam meg belõle, hogy kell csinálni, csak szívesen néztem meg a kép születését. Vagy ugyanez építkezések felgyorsított videói (kínai szálloda 3 nap alatt 3 percben). Egyszerûen egy dvd címke (rosszul írtam amúgy, a címke az érdekesebb számomra, nem a borító) születését nézném végig szívesen. És mert nem vagyok telhetetlen, nem kértem videót, pár kép is kielégítené a kíváncsiságomat.

Megnéztem a youtube-on, de ott messze nem olyan szintû borítók vannak: sok "dobjuk rá a képet a lemezre, nagyítsuk fel, hogy kitöltse, de a lemez lyuka ne rossz helyre essen, tegyünk rá egy szövegdobozt és kész". Ennyit magamtól is meg tudtam csinálni. De pl. amin most elámultam, az Kesnem Egyszervolt... az élet borítói, eszméletlen jók és adnék az életembõl egy kicsit, ha láthatnám hogy született. De ez csak az utolsó kép volt, sokat láttam már, aminél leesett az állam.

De nem akarok ezen rugózni, hátha olvassa valamelyik készítõ és megszán néhány képpel Smiley akár privátban is.
on
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #781 Dátum: 2013, február 22, 15:11:04 »

Üdv!
Nem igazán idevág a kérésem, de nem találtam jobb helyet.
Õszinte csodálattal nézem a borítókat, el nem tudom képzelni, hogy jönnek az ötletek. Ha valamelyik készítõ megtenné, hogy lépésenként (háttér, elsõ elem, második elem...., felirat, akármi) feltenne képeket egy készülõ borítóról, megköszönném. (Lehet, hogy valahol van is ilyen a fórumon, de nem tudom, hogy kellene rákeresni.) Nálam addig terjed a tudomány, hogy ha áll ez az oldal és kell egy borító, próbálok egy megfelelõ képkockát lementeni a filmbõl, felirat rá és annyi. Olyan is. Smiley

Szia!

Legközelebb ide írj, ezzel kapcsolatban.

http://www.youtube.com/watch?v=YQVSJ4xns58
« Utoljára szerkesztve: 2013, február 22, 15:13:32 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #780 Dátum: 2012, december 03, 23:54:33 »

Old Dzsordzsi: a / -jel és a Felemelkedés között kihagytam a szóközt és szerintem így nem volt megfelelõ.

Ez igen!

Dicséretes alaposság!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.236 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.