Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 20:12:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123508 alkalommal)
Weasel
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 13


« Új hozzászólás #779 Dátum: 2012, december 03, 17:44:55 »

Old Dzsordzsi: a / -jel és a Felemelkedés között kihagytam a szóközt és szerintem így nem volt megfelelõ.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #778 Dátum: 2012, december 03, 17:20:50 »

Üdv Weasel!

...Weasel néven vagyok regisztrálva nálatok...
Te is klubtag vagy. Remélem nem érzed kívülállónak magad. Szóval nem nálatok, hanem nálunkWink
Idézet
...A legutóbbi borítófeltöltésemnél (Batman - Kezdõdik / A sötét lovag / Felemelkedés) most vettem észre, hogy elrontottam a gerincen lévõ feliratot...
Lehet, hogy erõsebbre kell cserélnem a szemüvegemet. Én ugyanis nem láttam ott hibát.
Idézet
...Elkészítettem a jó verziót...
És az meg hol van Huh?
Idézet
nem lenne-e lehetséges az, hogy ki legyen cserélve...
Dehogynem. A fentebb említett 11. 30-i borítódat töröltem. Most már csak az újat kéne feltöltened...
Idézet
...hogyan van annak a menete.
Miután te nem tudsz törölni, ezért így a legegyszerûbb: feltöltöd a javított borítót, a "Leírás" mezõbe pedig beírod, hogy javított. Az admin rögvest megkeresi a régit, törli azt, majd publikálja a javítottat.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2012, december 03, 23:55:28 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #777 Dátum: 2012, december 02, 13:47:06 »

Sziasztok Dick tommy vagyok.

Nagyon (nagyon) zöldfülû vagyok még itt a CC-én. Nem igazán értek még a DVD borító készítéshez. Ha valaki tudna segíteni abban, hogy hol találnék ingyenes (magyar) DVD borító készítõ programot. Azt nagyon meg köszönném.


Dick tommy voltam.

Üdv Dick tommy!

Erre nagyon nehéz bármit is reagálni.
Minden készítõ a saját programjára esküszik. Ingyenes programról nem igen tudok, de a Photoscape próbáld meg. Szerintem nem az igazi, de kezdésnek jó. Elõbb utóbb lekel tenni a voksodat valamelyik profibb program mellet. Minden profi program már tud magyarul. „Egyedül a jogtiszta megoldás a lényeg” keres megoldást, az interneten, javaslom a fájl megosztó oldalakat.

Csiribácsi
Naplózva
Weasel
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 13


« Új hozzászólás #776 Dátum: 2012, december 02, 11:25:03 »

Sziasztok, Weasel néven vagyok regisztrálva nálatok. A legutóbbi borítófeltöltésemnél (Batman - Kezdõdik / A sötét lovag / Felemelkedés) most vettem észre, hogy elrontottam a gerincen lévõ feliratot. Elkészítettem a jó verziót, és nem lenne-e lehetséges az, hogy ki legyen cserélve. Amennyiben lehetséges, kérlek mondjátok meg, hogy hogyan van annak a menete.
Naplózva
Dick tommy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #775 Dátum: 2012, november 11, 13:16:34 »

Sziasztok Dick tommy vagyok.

Nagyon (nagyon) zöldfülû vagyok még itt a CC-én. Nem igazán értek még a DVD borító készítéshez. Ha valaki tudna segíteni abban, hogy hol találnék ingyenes (magyar) DVD borító készítõ programot. Azt nagyon meg köszönném.


Dick tommy voltam.
Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #774 Dátum: 2012, november 05, 17:01:13 »

Sziasztok !

Köszönöm a segítségnyújtást. Általában barátkozom a google-val de  most valahogyan nem sikerült megtalálnom a keresett információt. Mivel  itt van egy ilyen "segítségnyújtás" c.rovat ezért igénybe vettem. Amúgy tényleg köszi.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #773 Dátum: 2012, november 05, 12:55:34 »

Sziasztok !

Info-ra enne szükségem, arra lennék kíváncsi ,hogy a HÍD c. Svéd-Dán TV sorozat elsõ évada hány részbõl áll ?
Elõre is köszi.

10 részes
(de a google a barátod)

Imádom ezt a finom cinizmust!  Cheesy
Old Dzsordzsi
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #772 Dátum: 2012, november 05, 12:24:43 »

Sziasztok !

Info-ra enne szükségem, arra lennék kíváncsi ,hogy a HÍD c. Svéd-Dán TV sorozat elsõ évada hány részbõl áll ?
Elõre is köszi.

10 részes
(de a google a barátod)
Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #771 Dátum: 2012, november 05, 07:32:58 »

Sziasztok !

Info-ra enne szükségem, arra lennék kíváncsi ,hogy a HÍD c. Svéd-Dán TV sorozat elsõ évada hány részbõl áll ?
Elõre is köszi.
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #770 Dátum: 2012, szeptember 29, 09:20:07 »

Sziasztok! Szeretnék valakit megkérni, aki elvállalná hogy egy saját fényképemre tenne hosszú hajat! Mert nem tudok a képszerkesztökell dolgozni! Elöre is Köszönöm!
Szia!
Miért ne.   Smiley
Naplózva

Üdv: Eddy61
yager80
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #769 Dátum: 2012, szeptember 28, 19:59:14 »

Sziasztok! Szeretnék valakit megkérni, aki elvállalná hogy egy saját fényképemre tenne hosszú hajat! Mert nem tudok a képszerkesztökell dolgozni! Elöre is Köszönöm!
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #768 Dátum: 2012, szeptember 26, 21:18:53 »

Sziasztok. még kezdõ vagyok itt. Hogyan tudom úgy kinyomtatni a dvd borítót hogy a végén ne kelljen vele szenvedni mire bele tudom vágni a dvd tokba?
És a vékony dvd tokba hogyan lehet megoldani a gerincénél hogy látható legyen a címe legalább.
Köszönöm a választ elõre is

Használd az undercover xp progit. Ott csak be kell állítani, hogy milyen legyen a borító. Én ezt használom, mert a 22mm-est már nem tudja kinyomtatni, anélkül, hogy le kelljen vágni a szélébõl.
Naplózva
marci0017
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #767 Dátum: 2012, szeptember 26, 17:56:32 »

Sziasztok. még kezdõ vagyok itt. Hogyan tudom úgy kinyomtatni a dvd borítót hogy a végén ne kelljen vele szenvedni mire bele tudom vágni a dvd tokba?
És a vékony dvd tokba hogyan lehet megoldani a gerincénél hogy látható legyen a címe legalább.
Köszönöm a választ elõre is
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #766 Dátum: 2012, szeptember 25, 11:41:32 »

Szia Lion!
...Valamiért eltûnik a hozzászólásom, ha a következõ témában teszek fel kérdést...
Elvileg nem tûnhet el. Csak törölni lehet. Neked (a sajátodat) és az adminisztrátoroknak. Miután nem láttam ebbéli bejegyzésedet - nem is törölhettem. Esetleg valamelyik kollégám.
Egyébként magában a témában nem látok semmi kivetni valót. A közlés stílusában sem.
Idézet
...Az utóbbi fél évben alig vannak feltöltve eredeti borítók... ...Ennek az okát keresem. Van erre valami magyarázat?...
Bizonyára - de, hogy mi az, én nem tudom. A CC klub lévén, nem ad fel senkinek megrendeléseket. Ide mindenki szabad akaratából tölt fel borítókat. Vagy nem tölt fel...
Idézet
...Az új filmekbõl szinte semmi....
Úgy vélem, hogy az új filmeket az emberek általában nem megvásárolják, hanem beszerzik máshogyan. Leginkább letöltik a Netrõl. Márpedig így nincs borítójuk, amit szkennelhetnének és feltölthetnének ide.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Lion
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #765 Dátum: 2012, szeptember 25, 11:29:00 »

Sziasztok!
Valamiért eltûnik a hozzászólásom, ha a következõ témában teszek fel kérdést. Remélem ebben a topicban talán nem fog.
Szóval... Az utóbbi fél évben alig vannak feltöltve eredeti borítók. Az új filmekbõl szinte semmi. Ennek az okát keresem. Van erre valami magyarázat?
Remélem ez a hozzászólás nem tûnik el.

Üdv!

Lion
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.072 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.