Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 16:29:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 71   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 493713 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #552 Dátum: 2018, július 01, 14:27:27 »

Képregény sorozat 4. - Deadpool

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #551 Dátum: 2018, június 29, 17:34:42 »

Hamupipõke (1950)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #550 Dátum: 2018, június 26, 15:15:33 »

Testcsere (2011)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #549 Dátum: 2018, június 22, 19:11:52 »

Jumanji - Vár a dzsungel

Borító terv & készítõ: Tiprodó22







Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #548 Dátum: 2018, június 19, 20:01:09 »

Bambi (1942)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22




Megtalálható a borítók között.

*Rendkívül jó anyagot találtam ehhez a régi, de annál jobb Disney rajzfilmhez! Hála ennek a jó anyagnak el tudtam készíteni hozzá ezt a szép dvd borítót és a hozzá tartozó korongot, érdekessége ennek az animációs filmnek az, hogy a producere nem más volt mint a legendás Walt Disney!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #547 Dátum: 2018, június 17, 17:14:07 »

Kedves Tiprodó22!

Megemelem a virtuális kalapom elõtted, lenyûgözõen látványos - gerincborítós - változatot készítettél, ennek az 5 részes filmnek. Grin Cheesy Grin Cheesy Grin Kuriózumnak számító, csodaszép alkotásodat és az ezzel járó nem kevés munkát, hálásan köszönöm. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Óriási örömet okoztál nekem és mindazoknak akik, letöltik ezt a professzionális remek mûvet. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Szuper jól fog kinézni a házii dvd gyûjteményem közt. Grin Grin Grin Grin Grin Virtuális nagy ölelés és hatalmas nagy pusszantás érte. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Szívélyes baráti üdvözlettel és köszönettel: Klotildka Smiley

Szia!

Nagyon szívesen! Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet! Végül is a Te kérésedre készült.  Cheesy
Volt vele munka, de miután kitaláltam / elterveztem, hogy mit hová és hogyan...onnantól már picivel gyorsabban ment a dolog.  Smiley

Üdv!
Tiprodó22
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #546 Dátum: 2018, június 17, 16:09:39 »

Kedves Tiprodó22!

Megemelem a virtuális kalapom elõtted, lenyûgözõen látványos - gerincborítós - változatot készítettél, ennek az 5 részes filmnek. Grin Cheesy Grin Cheesy Grin Kuriózumnak számító, csodaszép alkotásodat és az ezzel járó nem kevés munkát, hálásan köszönöm. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Óriási örömet okoztál nekem és mindazoknak akik, letöltik ezt a professzionális remek mûvet. Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Szuper jól fog kinézni a házii dvd gyûjteményem közt. Grin Grin Grin Grin Grin Virtuális nagy ölelés és hatalmas nagy pusszantás érte. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Szívélyes baráti üdvözlettel és köszönettel: Klotildka Smiley

Jurassic Park & Jurassic World (Gerinces gyûjtemény)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*Klotidka kérésére készült ez a gerinces borítógyûjtemény, ami a Jurassic Park és a Jurassic World részeit tartalmazza. A fõ logókat úgy alakítottam ki, hogy a Jurassic Park részeihez tartozó logók pirosas míg a Jurassic World-hoz tartozó logók kékes árnyalatúak. A gerincképen látható logó árnyalata fele piros fele kék, így utalva magára a gyûjteményre.
A borítókat úgy készítettem el, hogy elõl és hátul is ugyanaz a fajta dinoszaurusz látható, csak különféle / eltérõ pózban. Igyekeztem figyelni arra is, hogy ne a szokásos, tucatposztereket használjam.
Az 5 rész igazából kevés volt ahhoz, hogy ennél látványosabb gerincképet hozzak össze, azért remélem, hogy elnyeri mindenki - fõleg Klotidka - tetszését!
  Wink
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #545 Dátum: 2018, június 17, 13:51:10 »

Menekülés

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
« Utoljára szerkesztve: 2018, június 18, 14:45:39 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #544 Dátum: 2018, június 14, 17:38:15 »

Tényleg szuper lett, egy baj van lesz több rész is Cheesy

Köszi szépem, igen..a psd fájlokat és a szükséges dolgokat lementettem, bár a következõ rész - a Jurassic World 3 - az valamikor 2021-ben jön, szóval ezt a gerinces gyûjteményt egy jó darabig lehet használni.  Cheesy
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #543 Dátum: 2018, június 14, 17:25:51 »

Én is csatlakozom, ez baromi jó lett. Minden elismerésem. Le is fogom egybõl szedni. Wink

Köszönöm szépen az elismerést!  Wink  Örülök, hogy tetszik...
Tényleg szuper lett, egy baj van lesz több rész is Cheesy
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #542 Dátum: 2018, június 14, 17:08:26 »

Én is csatlakozom, ez baromi jó lett. Minden elismerésem. Le is fogom egybõl szedni. Wink

Köszönöm szépen az elismerést!  Wink  Örülök, hogy tetszik...
Naplózva
Lacus71
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 791


« Új hozzászólás #541 Dátum: 2018, június 14, 17:00:05 »

Én is csatlakozom, ez baromi jó lett. Minden elismerésem. Le is fogom egybõl szedni. Wink
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #540 Dátum: 2018, június 14, 16:52:52 »

Ez igen! Gratula. Jól sikerült, jó az ötlet. Meló is van az ilyen gyûjteményekkel, nem kevés.

Köszi szépen! Örülök, hogy tetszik!  Wink
Volt vele munka, fõleg az ötödik rész poszterével, azt három különbözõ poszterbõl ollóztam össze, egyszer volt a vulkánkitöréses háttér, aztán a a dinó majd a 3 fõszereplõ és az a üveggömb, amivel jöttek-mentek. Hát azt nem volt egyszerû így összehozni. Plusz ott volt a logó, ami önmagában 200 mb lett...szóval elvoltam vele.  Cheesy
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #539 Dátum: 2018, június 14, 16:34:02 »

Jurassic Park & Jurassic World (Gerinces gyûjtemény)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*Klotidka kérésére készült ez a gerinces borítógyûjtemény, ami a Jurassic Park és a Jurassic World részeit tartalmazza. A fõ logókat úgy alakítottam ki, hogy a Jurassic Park részeihez tartozó logók pirosas míg a Jurassic World-hoz tartozó logók kékes árnyalatúak. A gerincképen látható logó árnyalata fele piros fele kék, így utalva magára a gyûjteményre.
A borítókat úgy készítettem el, hogy elõl és hátul is ugyanaz a fajta dinoszaurusz látható, csak különféle / eltérõ pózban. Igyekeztem figyelni arra is, hogy ne a szokásos, tucatposztereket használjam.
Az 5 rész igazából kevés volt ahhoz, hogy ennél látványosabb gerincképet hozzak össze, azért remélem, hogy elnyeri mindenki - fõleg Klotidka - tetszését!
  Wink

Ez igen! Gratula. Jól sikerült, jó az ötlet. Meló is van az ilyen gyûjteményekkel, nem kevés.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #538 Dátum: 2018, június 14, 14:47:56 »

Jurassic Park & Jurassic World (Gerinces gyûjtemény)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*Klotidka kérésére készült ez a gerinces borítógyûjtemény, ami a Jurassic Park és a Jurassic World részeit tartalmazza. A fõ logókat úgy alakítottam ki, hogy a Jurassic Park részeihez tartozó logók pirosas míg a Jurassic World-hoz tartozó logók kékes árnyalatúak. A gerincképen látható logó árnyalata fele piros fele kék, így utalva magára a gyûjteményre.
A borítókat úgy készítettem el, hogy elõl és hátul is ugyanaz a fajta dinoszaurusz látható, csak különféle / eltérõ pózban. Igyekeztem figyelni arra is, hogy ne a szokásos, tucatposztereket használjam.
Az 5 rész igazából kevés volt ahhoz, hogy ennél látványosabb gerincképet hozzak össze, azért remélem, hogy elnyeri mindenki - fõleg Klotidka - tetszését!
  Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 71   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.