Kezdőlap

Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  

2020, Június 01, 06:44:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub

Főoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 62   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 176060 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
Nem elérhető Nem elérhető

« Új hozzászólás #923 Dátum: 2020, Május 30, 19:31:02 »

1917

Borító terv & készítő: Tiprodó22

Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #922 Dátum: 2020, Május 24, 15:23:04 »

Dóra és az elveszett aranyváros

*Javítottam, mert rosszul másoltam ki tegnap a kép címét és nem lehetett látni semmit, így már jónak kell lennie.
« Utoljára szerkesztve: 2020, Május 25, 12:24:30 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #921 Dátum: 2020, Május 21, 12:12:32 »

Szép munka, gratula.

Köszi szépen! Örülök, hogy tetszik!  Smiley
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #920 Dátum: 2020, Május 20, 21:08:19 »

Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell
félni a bombától, meg is lehet szeretni

*Még hónap elején szó volt a Film logok/PSD-k/borító kiegészítők topicban a hosszú filmcímekről. Ott hozta fel ezt a filmcímet Old Dzsordzsi, én előtte csak úgy ismertem, hogy simán Dr. Strangelove, nem is tudtam, hogy ennek van ilyen baromi hosszú alcíme. Azóta terveben volt nálam a borító és bár anyag van hozzá bőven, de semmi extra, tehát szinte minden poszter ugyanolyan, így nehéz volt a dolgom, viszont egy külföldi oldalon megláttam a fenti borítót, letölteni nem tudtam, csak ezt az előnézeti képet, de nekem ez is elég volt, hogy elkészítsem az erre hajazó, saját változatomat. Úgyhogy el is készítettem a film, magyar, minimalista dvd borítóját. Érdekessége a borítónak az a kis képjáték, amit a hátuljára kitaláltam, sorrendben: Az Amerikai Egyesült Államok a Szovjetunióra akar atombombát dobni. Kb. ez a film extra rövid tartalma is.  Grin Wink

Szép munka, gratula.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #919 Dátum: 2020, Május 20, 18:58:57 »

Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell
félni a bombától, meg is lehet szeretni

*Még hónap elején szó volt a Film logok/PSD-k/borító kiegészítők topicban a hosszú filmcímekről. Ott hozta fel ezt a filmcímet Old Dzsordzsi, én előtte csak úgy ismertem, hogy simán Dr. Strangelove, nem is tudtam, hogy ennek van ilyen baromi hosszú alcíme. Azóta terveben volt nálam a borító és bár anyag van hozzá bőven, de semmi extra, tehát szinte minden poszter ugyanolyan, így nehéz volt a dolgom, viszont egy külföldi oldalon megláttam a fenti borítót, letölteni nem tudtam, csak ezt az előnézeti képet, de nekem ez is elég volt, hogy elkészítsem az erre hajazó, saját változatomat. Úgyhogy el is készítettem a film, magyar, minimalista dvd borítóját. Érdekessége a borítónak az a kis képjáték, amit a hátuljára kitaláltam, sorrendben: Az Amerikai Egyesült Államok a Szovjetunióra akar atombombát dobni. Kb. ez a film extra rövid tartalma is.  Grin Wink
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #918 Dátum: 2020, Május 17, 12:20:26 »

Ragadozó madarak
és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása

Borító terv & készítő: Tiprodó2

« Utoljára szerkesztve: 2020, Május 17, 19:36:48 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #917 Dátum: 2020, Május 11, 18:47:29 »

Undipofik

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #916 Dátum: 2020, Május 08, 18:20:03 »

Kémesítve

*A kész címért köszönet stigmata mesternek!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #915 Dátum: 2020, Május 08, 12:17:53 »

Kedves Tiprodó!

Nekem nagyon tetszik!  Kiss
Nagyon szépen köszönöm!

Remélem a 3. részt is megérem  Wink Grin
Üdv: Picur

Igazán nincs mit...Örülök, hogy tetszik!  Wink
Naplózva
Picur_22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #914 Dátum: 2020, Május 07, 21:35:08 »

Kedves Tiprodó!

Nekem nagyon tetszik!  Kiss
Nagyon szépen köszönöm!

Remélem a 3. részt is megérem  Wink Grin
Üdv: Picur
Naplózva

Üdv: Picur_22 Smiley

"A legnehezebb dolog az életben azt eldönteni,
          hogy melyik hídon menj át,
            és melyiket égesd fel"
               (David Russell)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #913 Dátum: 2020, Május 04, 20:38:39 »

Maja, a méhecske - A mézcsata

*Picur_22 kérésére!
Ez egy régi kérés, már hónapok óta megígértem Picur_22-nek, hogy elkészítem ezt a borítót, az első részhez is készítettem egy borítót, de volna olyan buta - nem igazán hittem, hogy ennek lesz folytatása - , hogy nem tettem el az első rész psd fájlját, pedig anno ahhoz baromi jó anyagokat találtam, na most kezdhettem a keresést és az első részhez hajazó borító elkészítését a nulláról. Igyekeztem olyan borítót csinálni ami hasonlít az első rész, általam készített borítójához. Remélem tetszik a borító, ezúttal elteszem a psd fájlt, mert bizony hamarosan jön a harmadik rész is, Maya the Bee 3: The Golden Orb címmel, 2021-ben.
Grin
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #912 Dátum: 2020, Május 03, 18:49:45 »

Kedves TiprodÓ22!

Nem találok szavakat a sokoldalú tehetségedre és leleményességedre. Lélegzetelállítóan csodaszép a borító, annak ellenére, hogy  kevés képanyag ált a rendelkezésedre. Megemelem virtuális kalapom előtted! A semmiből alkotni, ez aztán az igazi művészet. Smiley A film szereplőknek is biztos tetszene ez a szép borító, mely igazi unikum lesz a kuriózumnak számító borítók közt. Már alig várom, hogy letölthető elegyen ez a briliáns alkotás. Hálás köszönet érte. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Baráti és szívélyes üdvözlettel: Klotildka Smiley

Nagyon szívesen, örülök, hogy tetszik..azt hiszem, hogy már elérhető és letölthető.  Wink
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #911 Dátum: 2020, Május 03, 18:37:15 »

Kedves TiprodÓ22!

Nem találok szavakat a sokoldalú tehetségedre és leleményességedre. Lélegzetelállítóan csodaszép a borító, annak ellenére, hogy  kevés képanyag ált a rendelkezésedre. Megemelem virtuális kalapom előtted! A semmiből alkotni, ez aztán az igazi művészet. Smiley A film szereplőknek is biztos tetszene ez a szép borító, mely igazi unikum lesz a kuriózumnak számító borítók közt. Már alig várom, hogy letölthető elegyen ez a briliáns alkotás. Hálás köszönet érte. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Baráti és szívélyes üdvözlettel: Klotildka Smiley

Feleség egy éjszakára

* Klotildka kérésére!

Nem sok anyagot találtam ehhez a filmhez, se képet, se posztert, ez azért van mert ez egy olasz film..ezekhez meg rettentő kevés anyag található. Szerencsére találtam egy régi újságnak (Hebdo roman) a címlapján egy egész jó posztert. Azt javítottam fel és azt használtam fel végül a borító elejére, mint posztert.
A hátsó képet pedig magából a filmből mentettem ki, a Media Player Classic segítségével, majd ezt színeztem ki.

« Utoljára szerkesztve: 2020, Május 03, 18:46:31 írta Klotildka » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #910 Dátum: 2020, Május 02, 18:46:30 »

Feleség egy éjszakára

* Klotildka kérésére!

Nem sok anyagot találtam ehhez a filmhez, se képet, se posztert, ez azért van mert ez egy olasz film..ezekhez meg rettentő kevés anyag található. Szerencsére találtam egy régi újságnak (Hebdo roman) a címlapján egy egész jó posztert. Azt javítottam fel és azt használtam fel végül a borító elejére, mint posztert.
A hátsó képet pedig magából a filmből mentettem ki, a Media Player Classic segítségével, majd ezt színeztem ki.

Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag

« Új hozzászólás #909 Dátum: 2020, április 29, 18:20:53 »

Kedves Tiprodó22 és Old Dzsordzsi!

Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm a közös munkát és azt, hogy elkészült ez a csoda szép, kuriózumnak számító borító, sokunk örömére. Virtuális nagy ölelés és hatalmas nagy pusszantás érte.
Baráti üdvözlettel és hálás köszönettel: Klotildka Smiley

Nagyon szívesen...örülök, hogy tetszik, magam is meglepődtem, hogy milyen jó anyagokat találtam ehhez a régi filmhez. Külön borítóalapot / sablont is készítettem hozzá.
Most a Feleség egy éjszakára című film borítóján dolgozom, ahhoz már lényegesen kevesebb anyag van, de egy hasonló borítót összehozok azért abból is.  Wink

Kedves Tiprodó22!

El sem tudod képzelni, mekkora öröm számomra, amikor ehhez hasonló kuriózumnak számító régi filmekhez, ilyen egyedi borítók készülnek, magyarul. Ha esetleg tudok képanyag keresésben a segítségedre lenni, szívesen kutakodok én is a neten, csak jelezd felém. Előre is köszönöm, hogy a kevés képanyag ellenére is borítót készítesz a Feleség egy éjszakára című filmnek. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 62   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: