Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 14:21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 71   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 493677 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #537 Dátum: 2018, június 10, 11:59:07 »

Nagyon szívesen, így nem dolgozol vele hiába. Nagy öröm számomra, hogy a borítókat így is elkészíted  Cheesy és az újabb részt utólag hozzákomponálod. Wink Tegnap meg néztem a filmet a moziba 3 D-be. Ha tetszetek a korábbi részek mindenképpen ajánlom megnézésre, mert nagyon látványos és végig izgalmas. Nekem nagyon tetszett és örülök, hogy lesz újabb rész is, mert az is nagyon izgalmasnak ígérkezik a film vége alapján. Nagy türelemmel várom a dvd borítókat és tényleg hab lenne a tortán, ha több féle gerinckép változatba is eltudnád készíteni az alap borítókat.  Grin Alkotásodat elõre is köszönöm. Kiss
Virtuális nagy ölelés és Hatalmas nagy pusszantás érte. Kiss
Üdv: Klotildka Smiley

Mindenképpen megnézem majd én is, imádom ezeket a filmeket...a mai napig nem felejtem el az elsõ részt - ami szerintem az egyik legjobb film ami valaha készült - amit még egy kicsi, vidéki moziban láttam.
A többféle gerincképet nem ígérhetem meg...de egyfajta mindenképpen készülni fog hozzá!  Wink
« Utoljára szerkesztve: 2018, június 10, 12:23:35 írta Tiprodó22 » Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #536 Dátum: 2018, június 10, 10:25:52 »

Kedves Tiprodó22!

A gerinckép elkészítése elõtt szeretnélek tájékoztatni az alábbi link alapján, hogy lesz Jurassic World 3 (premierdátum 2021. június 11). https://www.puliwood.hu/hirek/jurassic-world-3-dinoszauruszok-247602.html

Üdv.: Klotildka

Igen sejtettem, hogy lesz folytatása, de semmi baj,majd elteszem a PSD fájlokat - hasonlóan a Star Wars borítóknál - és ha jön az újabb rész elkészítem ahhoz is a borítót és módosítok a gerincképen.
Azért köszi az infót!  Wink

A borítók amúgy már készülnek...az elsõ két rész már készen is van, lassan készül a többi is, még egy kis türelem.  Smiley

Üdv!
Tiprodó22

Nagyon szívesen, így nem dolgozol vele hiába. Nagy öröm számomra, hogy a borítókat így is elkészíted  Cheesy és az újabb részt utólag hozzákomponálod. Wink Tegnap meg néztem a filmet a moziba 3 D-be. Ha tetszetek a korábbi részek mindenképpen ajánlom megnézésre, mert nagyon látványos és végig izgalmas. Nekem nagyon tetszett és örülök, hogy lesz újabb rész is, mert az is nagyon izgalmasnak ígérkezik a film vége alapján. Nagy türelemmel várom a dvd borítókat és tényleg hab lenne a tortán, ha több féle gerinckép változatba is eltudnád készíteni az alap borítókat.  Grin Alkotásodat elõre is köszönöm. Kiss
Virtuális nagy ölelés és Hatalmas nagy pusszantás érte. Kiss
Üdv: Klotildka Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2018, június 10, 10:28:53 írta Klotildka » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #535 Dátum: 2018, június 10, 06:34:36 »

Kedves Tiprodó22!

A gerinckép elkészítése elõtt szeretnélek tájékoztatni az alábbi link alapján, hogy lesz Jurassic World 3 (premierdátum 2021. június 11). https://www.puliwood.hu/hirek/jurassic-world-3-dinoszauruszok-247602.html

Üdv.: Klotildka

Igen sejtettem, hogy lesz folytatása, de semmi baj,majd elteszem a PSD fájlokat - hasonlóan a Star Wars borítóknál - és ha jön az újabb rész elkészítem ahhoz is a borítót és módosítok a gerincképen.
Azért köszi az infót!  Wink

A borítók amúgy már készülnek...az elsõ két rész már készen is van, lassan készül a többi is, még egy kis türelem.  Smiley

Üdv!
Tiprodó22
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #534 Dátum: 2018, június 09, 23:28:39 »

Kedves Borító készítõk!


Régóta szeretnék egy T-rexet ábrázoló gerincképes borítót kérni a Jurassic Parknak és Jurassic Worldnek.
Kérésem újra aktuálissá vált a Jurassic World: Bukott birodalom c. film elkészültével. Elõre is köszönöm annak, aki elkészíti a gerincképes változatot sokunk örömére. Kiss Kiss Kiss

Köszönettel:Klotildka Smiley

UTI:Sokat fantáziáltam egy olyan gerincképrõl, ahol két ragadozó õsállat néz szembe egymással, mely által az egyik a Jurassik park részeit a másik a Jurassic World részeit kötné össze egy gerincképen, de attól tartók ez kivitelezhetetlen. Cry

Szia!

Sok jó anyagom van a régi Jurassic Park és az új Jurassic World részekhez, ha befejezem a jelenlegi borítómat, a Tomb Raider (2018) címû filmhez akkor lehet nekiállok, megnézem, hogy mit és hogyan lehetne összehozni.

Amúgy a kér szériát összekötõ gerinckép - ahol a régi és az új dínók néznek egymással farkasszemet - simán kivitelezhetõ!  Wink

Szóval türelem és el fogom készíteni...

Üdv!
Tiprodó22

Kedves Tiprodó22!
 
Elõre is nagyon szépen köszönöm, hogy elkészíted a két széria gerincképes dvd borítóját. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Nem akarok telhetetlenek tûnni, de ha idõd és kedved engedi, akkor érdemes lenne több féle gerincképpel is elkészíteni, mert biztos vagyok benne, hogy nagy sikere lenne mindegyik változatnak.  Wink

Türelmesen és örömmel várom alkotásod újabb gyöngyszemeit. Smiley

Baráti üdvözlettel: Klotildka


Kedves Tiprodó22!

A gerinckép elkészítése elõtt szeretnélek tájékoztatni az alábbi link alapján, hogy lesz Jurassic World 3 (premierdátum 2021. június 11). https://www.puliwood.hu/hirek/jurassic-world-3-dinoszauruszok-247602.html

Üdv.: Klotildka
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #533 Dátum: 2018, június 05, 18:02:39 »

Tomb Raider (2018)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22






Megtalálható a borítók között.


*Félve néztem meg ezt a filmet, mert anno, 2001-ben és 2003-ban Angelina Jolie mint Lara Croft magasra tette a lécet - és hát Õ sokkal jobban nézett ki akkor mint most ez az Alicia Vikander - de azért ez is jól sikerült, ez már egy újragondolt széria, nézhetõ, izgalmas...csakis ajánlani tudom!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #532 Dátum: 2018, június 01, 19:00:49 »

Olaf karácsonyi kalandja

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.

*Ugyan nincs karácsony, de a kislányom nemrég nézte meg ezt a rövid, animációs filmet és nagyon megtetszett neki, ezért gondoltam készítek egy hiánypótló borítót hozzá.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #531 Dátum: 2018, május 28, 18:12:19 »

Fekete Párduc

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #530 Dátum: 2018, május 22, 19:29:17 »

Rampage - Tombolás

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #529 Dátum: 2018, május 17, 19:44:20 »

Ready Player One

Borító terv & készítõ: Tiprodó22




Megtalálható a borítók között.
« Utoljára szerkesztve: 2018, május 22, 19:36:55 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #528 Dátum: 2018, május 15, 20:15:46 »

Ja még anyit, hogy a Solo-hoz nem valami nagy a poszter/kép kínálat.

Az nem kifejezés, kicsit pihentetem is a Solo borítót, muszáj megvárni, hogy legyen több, jó anyag hozzá és a filmet is látnom kell, mert ha megnézem akkor leszek képben igazán a szereplõkkel kapcsolatban és tudni fogom kit hová és hogyan helyezzek el a borítón.

Szia Tiprodó22!
Jóra sikeredett a Star Wars sorozatod. Azért kíváncsi voltam, hogy hogyan oldod meg a Zsivány Egyes-t. De nagyon jók lettek. Mind!
Nagy gratula hozzájuk!  Grin
Minden elismerésem a Tiéd. Azért a kezdetek óta sokat fejlõdtek a készítõk mindanyian úgy vettem észre.
Üdv.:Aniva.

Szia!

Köszönöm szépen! Örülök, hogy tetszik.  Wink
Tény, hogy a nagyon sokat fejlõdtek a készítõk...és még mindig van hova fejlõdni!   Smiley

Üdv!
Tiprodó22
Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #527 Dátum: 2018, május 15, 20:06:27 »

Ja még anyit, hogy a Solo-hoz nem valami nagy a poszter/kép kínálat.
Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #526 Dátum: 2018, május 15, 19:59:47 »

Szia Tiprodó22!
Jóra sikeredett a Star Wars sorozatod. Azért kíváncsi voltam, hogy hogyan oldod meg a Zsivány Egyes-t. De nagyon jók lettek. Mind!
Nagy gratula hozzájuk!  Grin
Minden elismerésem a Tiéd. Azért a kezdetek óta sokat fejlõdtek a készítõk mindanyian úgy vettem észre.
Üdv.:Aniva.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #525 Dátum: 2018, május 13, 20:53:31 »

Szia Tiprodó22.
Fantasztikusan jó lett és bele illik a többibe.
Hálás köszönetem érte. Alig várom a Solo-s borítót.
Üdv regmedve

Örülök, hogy tetszik...igen, úgy gondoltam ha már ezeket (a Star Wars történeteket) is elkészítem akkor passzoljon a sorozat többi borítójához.
Jön majd hamarosan a Solo is...kis türelem.  Wink

Üdv!
Tiprodó22
Naplózva
regmedve
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 96


« Új hozzászólás #524 Dátum: 2018, május 13, 20:35:41 »

Szia Tiprodó22.
Fantasztikusan jó lett és bele illik a többibe.
Hálás köszönetem érte. Alig várom a Solo-s borítót.
Üdv regmedve
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #523 Dátum: 2018, május 13, 19:59:33 »

Zsivány Egyes - Egy Star Wars-történet

Borító terv & készítõ: Tiprodó22




Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 71   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.