Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 14:48:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 71   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 493681 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #447 Dátum: 2017, december 29, 13:04:35 »

Nyomd, Bébi, nyomd

Borító terv & készítõ: Tiprodó22











Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #446 Dátum: 2017, december 25, 07:31:25 »

Boldog békés karácsonyt neked és családodnak köszönöm ezúton is az idejei munkádat és fáradozásodat

Köszönöm szépen! Hasonló jókat kívánok neked is!

Ugyanakkor az oldal minden felhasználójának, látogatójának Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!  Smiley
Naplózva
jotti86
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 188


« Új hozzászólás #445 Dátum: 2017, december 24, 15:25:28 »

Boldog békés karácsonyt neked és családodnak köszönöm ezúton is az idejei munkádat és fáradozásodat
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #444 Dátum: 2017, december 23, 18:24:49 »

HHhH - Himmler agyát Heydrichnek hívják

Borító terv & készítõ: Tiprodó22





Megtalálható a borítók között.
« Utoljára szerkesztve: 2017, december 23, 19:56:52 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #443 Dátum: 2017, december 22, 13:16:47 »

Elõre is köszönöm! Nem sürgõs, jó ideje várnak már, akár" A kaptár" sorozat. Lám a türelem borítót terem. Kellemes ünnepeket kívánok!  frisa49.

Köszönöm szépen! Neked is hasonló jókat kívánok!  Wink
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #442 Dátum: 2017, december 22, 13:15:49 »

Szia én is sok-sok évvel ezelõtt kezdtem gyûjteni a gerinces borítókat. Jelenleg is van néhány kérésem: A feláldozhatók 1-2-3. és A tengerészgyalogos 1-2-3-4., A Bourne gyûjtemény 1-2-3-4-5. Nagyon megköszönném, ha ezekhez is készítenél gerinces borítókat. Van egy pár 2 db-s film is, ha esetleg kedved lenne ezekhez is. Pl.: Lovagok háborúja 1-2.

Ez jó sok, de ha más nem vállalja majd elõbb-utóbb meglesz, de persze már csak jövõre, idén már nem kezdek bele ekkora munkába.  Wink
De amelyiket tudom és találok hozzá olyan anyagot ami megfelelõ akkor el is készítem majd.
  Elõre is köszönöm! Nem sürgõs, jó ideje várnak már, akár" A kaptár" sorozat. Lám a türelem borítót terem. Kellemes ünnepeket kívánok!  frisa49.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #441 Dátum: 2017, december 22, 13:01:10 »

Szia én is sok-sok évvel ezelõtt kezdtem gyûjteni a gerinces borítókat. Jelenleg is van néhány kérésem: A feláldozhatók 1-2-3. és A tengerészgyalogos 1-2-3-4., A Bourne gyûjtemény 1-2-3-4-5. Nagyon megköszönném, ha ezekhez is készítenél gerinces borítókat. Van egy pár 2 db-s film is, ha esetleg kedved lenne ezekhez is. Pl.: Lovagok háborúja 1-2.

Ez jó sok, de ha más nem vállalja majd elõbb-utóbb meglesz, de persze már csak jövõre, idén már nem kezdek bele ekkora munkába.  Wink
De amelyiket tudom és találok hozzá olyan anyagot ami megfelelõ akkor el is készítem majd.
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #440 Dátum: 2017, december 22, 11:44:04 »


Kedves Tiprodó22!



Nagyon szívesen, örömömet leltem az elkészítésében...és örülök, hogy neked is tetszik!  Wink

  Szia én is sok-sok évvel ezelõtt kezdtem gyûjteni a gerinces borítókat. Jelenleg is van néhány kérésem: A feláldozhatók 1-2-3. és A tengerészgyalogos 1-2-3-4., A Bourne gyûjtemény 1-2-3-4-5. Nagyon megköszönném, ha ezekhez is készítenél gerinces borítókat. Van egy pár 2 db-s film is, ha esetleg kedved lenne ezekhez is. Pl.: Lovagok háborúja 1-2.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #439 Dátum: 2017, december 21, 17:18:03 »

Kedves Tiprodó22!

Be kell valljam, kicsit elfogult vagyok a gerincképes alkotásokkal, de ez lélegzetelállítóan szép, lenyûgözõen látványos, egyedülálló kuriózum. Gratulálok, minden elismerésem és külön köszönöm, hogy e csodás alkotást elkészítetted Kiss

Üdv.: Klotildka Smiley

Nagyon szívesen, örömömet leltem az elkészítésében...és örülök, hogy neked is tetszik!  Wink
Emlékszem, mikor kb. 11 éve, elõször láttam egy magyar készítõnél (a nevére már nem emlékszem) ilyen gerinces borítókat, csak néztem mint az a bizonyos Rozi a moziban. Én akkoriban kezdtem a borítózást, igazi amatõr voltam, ez a készítõ meg egy zseniális újító volt, nála láttam elsõnek ilyen gerinces borítóképet...hát azóta is imádom ezt a módszert!  Smiley
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #438 Dátum: 2017, december 21, 17:03:39 »

Kedves Tiprodó22!

Be kell valljam, kicsit elfogult vagyok a gerincképes alkotásokkal, de ez lélegzetelállítóan szép, lenyûgözõen látványos, egyedülálló kuriózum. Gratulálok, minden elismerésem és külön köszönöm, hogy e csodás alkotást elkészítetted Kiss

Üdv.: Klotildka Smiley


A Kaptár 1.-6. gerinces

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #437 Dátum: 2017, december 21, 16:25:56 »

Eggyet értek veled teljessen. A full covers totálissan leállt ahogy látom. Régen ottan én is tag voltam és sok jó munkájukat letöltöttem, habár én nem magyarországi vagyok és mindig gondom volt a regisztrációval. Mindig az ismerõsöket kellett nyösztetni az sms-es befizetésekkel. Sajnálom,hogy ennyire leáltak. De nem értem a zárkozottságukat. Például az angolok,németek legalább a logóikat filmcímeket megosszák hogy mások is könyebben csinálhassanak szép alkotásokat de ez itten sajnos nem jellemzõ, csak szenvedjen mindenki a magyarosítással. Sajnos ez van. Az persze hogy õk a legprofibbak azt el kell ismerni.
Csiribácsi oldalát én is nagyon sajnálom de még reménykedek.
Üdv: Aniva.

Pont azért álltak le mert szinte nulla anyagot adtak pénzért...ráadásul szerintem a készítõk megunták, hogy a tulajdonosok rajtuk nyerészkednek.
Az nekem se tetszene, hogy én készítem a borítókat és gyakorlatilag más csinál belõle hasznot. Tökéletesen megértem õket....és hogy õk lennének a legprofibbak? Háát.....nos, ebben nem vagyok biztos.
Az egyik készítõ aki sokat tett azért az oldalért az Montana volt, már nem publikálja ott a borítóit. Aki meg szerintem az egyik legjobb készítõ volt Magyarországon, az San2000 volt, ha jól tudom már nem készít borítókat, anno tõle tanultam a legtöbbet, na meg persze zolipapától, Bigpapától...és még sorolhatnám, na ÕK voltak az igazi profik, õk kezdték el ezt a borítózást még a Coversempire oldalán.

Azt meg már számtalanszor leírtam, hogy ha valakinek kell valami az írjon, ne szégyelljetek kérni! Több száz filmes logóm van, talán nincs is olyan stúdió aminek ne lenne meg a logója! Szóval ha valami kell írjatok, szóljatok!
Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #436 Dátum: 2017, december 21, 15:49:47 »

Hát ez a Kaptár sorozat nagyon szépre sikeredett, le a kalappal. Ahogy látom az utóbbi idõben sok szép munka sikeredik, fejlõdik az oldal. Csak így tovább.  Wink

Köszi szépen...igen, mostanában sorra jönnek a jobbnál-jobb készített borítók, picit beindult az oldal, de ez kell is, hiszen ez az egyetlen, valamirevaló, Magyar borítós oldal.

*Azért remélem, hogy Csiribácsi oldala elõbb vagy utóbb újra elindul.
Eggyet értek veled teljessen. A full covers totálissan leállt ahogy látom. Régen ottan én is tag voltam és sok jó munkájukat letöltöttem, habár én nem magyarországi vagyok és mindig gondom volt a regisztrációval. Mindig az ismerõsöket kellett nyösztetni az sms-es befizetésekkel. Sajnálom,hogy ennyire leáltak. De nem értem a zárkozottságukat. Például az angolok,németek legalább a logóikat filmcímeket megosszák hogy mások is könyebben csinálhassanak szép alkotásokat de ez itten sajnos nem jellemzõ, csak szenvedjen mindenki a magyarosítással. Sajnos ez van. Az persze hogy õk a legprofibbak azt el kell ismerni.
Csiribácsi oldalát én is nagyon sajnálom de még reménykedek.
Üdv: Aniva.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #435 Dátum: 2017, december 21, 12:37:20 »

  Szia! Nagyon szépen köszönöm én is. frisa49

Nagyon szívesen!  Wink
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #434 Dátum: 2017, december 21, 11:47:16 »

A Kaptár 1.-6. gerinces


Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.

  Szia! Nagyon szépen köszönöm én is. frisa49
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #433 Dátum: 2017, december 21, 11:03:27 »

A Kaptár 1.-6. gerinces

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 71   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.