Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 12:38:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 71   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 494003 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #417 Dátum: 2017, december 03, 09:24:56 »

Ezek nagyon jók lettek, a filmrõl meg már nem is beszélve. Akartam hozzá készíteni borítót, de valószinû, hogy nem fogok, mert ezek nagyon bejönnek. Már szedem is le. Csak gratulálni tudok.

Nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy tetszenek a borítók!  Smiley
Naplózva
Lacus71
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 791


« Új hozzászólás #416 Dátum: 2017, december 03, 07:55:56 »

Atomszõke

Borító terv & készítõ: Tiprodó22










Megtalálható a borítók között.


*Pár nappal ezelõtt láttam ezt a filmet, rögtön kedvet kaptam egy borító elkészítéséhez! Ritka jó film, Charlize Theron hatalmasat alakít benne és a történet is nagyon jó! Charlize Theron és Sofia Boutella erotikus töltetû jelenete elképesztõ! Már csak azért megéri megnézni!  Grin
Ezek nagyon jók lettek, a filmrõl meg már nem is beszélve. Akartam hozzá készíteni borítót, de valószinû, hogy nem fogok, mert ezek nagyon bejönnek. Már szedem is le. Csak gratulálni tudok.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #415 Dátum: 2017, december 02, 20:11:32 »

Atomszõke

Borító terv & készítõ: Tiprodó22










Megtalálható a borítók között.


*Pár nappal ezelõtt láttam ezt a filmet, rögtön kedvet kaptam egy borító elkészítéséhez! Ritka jó film, Charlize Theron hatalmasat alakít benne és a történet is nagyon jó! Charlize Theron és Sofia Boutella erotikus töltetû jelenete elképesztõ! Már csak azért megéri megnézni!  Grin
« Utoljára szerkesztve: 2017, december 02, 20:20:16 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #414 Dátum: 2017, november 30, 20:48:00 »

Riddick (Képregény sorozat)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #413 Dátum: 2017, november 29, 19:26:13 »

Hali.
Jók lettek, király. Én meg távol álok a menõtõl Cheesy De van 1 jó szûrõ (bár én azt nem tudtam a ps -be belerakni)red giant toonlt vagy ilyesmi na azzal lehetne jókat csinálni.
http://www.hirescovers.net/gallery/displayimage.php?pid=111825
ilyet pl. na akkor leszek menõ ha ilyet fogok tudni Cheesy -nem most lesz sajna-
üdv. Iván (Drower a kutyám neve, elcsesztem a reg-elést és így maradt a másodikra ez a név)

Köszi szépen, örülök, hogy tetszik!  Smiley
Senki nem lesz azonnal profi, te is szépen lassan fejlõdsz...én már több mint 10 éve borítózom, de azokhoz képest akik azon az oldalon alkotnak/ dolgoznak amit belinkeltél, hát még a közelükben sem vagyok.  Wink  Ott aztán van néhány igazi, akik már-már mûvészi szinten nyomják a borítózást!

Üdv!
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #412 Dátum: 2017, november 29, 19:17:11 »

Hali.
Jók lettek, király. Én meg távol álok a menõtõl Cheesy De van 1 jó szûrõ (bár én azt nem tudtam a ps -be belerakni)red giant toonlt vagy ilyesmi na azzal lehetne jókat csinálni.
http://www.hirescovers.net/gallery/displayimage.php?pid=111825
ilyet pl. na akkor leszek menõ ha ilyet fogok tudni Cheesy -nem most lesz sajna-
üdv. Iván (Drower a kutyám neve, elcsesztem a reg-elést és így maradt a másodikra ez a név)
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #411 Dátum: 2017, november 29, 09:57:12 »

Riddick - A sötétség krónikája (Képregény sorozat)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #410 Dátum: 2017, november 27, 20:32:15 »

Pitch Black - 22 évente sötétség (Képregény sorozat)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*Itt, a CoversClub-on egyértelmû, hogy Iván (drower) a legmenõbb a képregényes borítók terén!  Wink Ezúttal is gratulálok neki!
Gondoltam én is készítek egy képregény stílusú dvd sablont és ha találok olyan filmet ami erre érdemes azt el is készítem, ahogy idõm engedi!
Az ötlet úgy jött, hogy külföldrõl rendeltem egy Pitch Black, fémdobozos blu ray kiadványt, ami az ötletet adta ennek a képregényes sablon elkészítéséhez, a gondolatot tett követte, elkészült a sablon majd az elsõ képregény stílusú dvd borító is!  Smiley
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #409 Dátum: 2017, november 25, 17:17:21 »

Coco

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
« Utoljára szerkesztve: 2017, november 25, 19:54:07 írta Tiprodó22 » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #408 Dátum: 2017, november 24, 18:00:20 »

Coco

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #407 Dátum: 2017, november 22, 21:07:44 »

Van, amikor a gyûjtõ pakkokra nem írnak semmit a tartalomról, fõleg ha viszonylag ismertebb filmsorozatról van szó. Bár nem tudom, hogy a kaptár mennyire ismert. Az is lehet, hogy az extrák feltüntetésével akarták felkelteni a vevõk figyelmét, hogy vegyék meg és ne töltsék le a netrõl.

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/0/1/0/7/10742a.jpg
De az is érdekes, hogy ehhez a filmhez miért nem írtak egy szót se a tartalomról, csak pár számunkra teljesen ismeretlen kritikus véleményét. Most ebbõl, hogy tudja meg a nézõ, hogy mirõl szól a film, ha még nem látta korábban?

Ki tudja mit, miért csinálnak ezek ott a kiadóknál...jó példa erre ez a borító amit belinkeltél, ezt még nem is láttam, de most komolyan? Ki az aki erre rábólint és azt mondja, szép munka, mehet a nyomdába! Hihetetlen...
Ez a döntés nyilván nem a magyar kiadón múlik, mert most gyorsan rákerestem és bizony ezt a filmet külföldön is ugyanígy adták ki!
Kód:
http://cover.box3.net/newsimg/dvdmov/max1116198629-frontback-cover.jpg
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #406 Dátum: 2017, november 22, 20:55:21 »

A Kaptár - A teljes gyûjtemény

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*A lenti linken elérhetõ gyári borító adta az ötletet ehhez a borítóhoz, a gyári borító is elég szép, ami meglepõ, mert általában kevés olyan eredeti borító van ami elnyeri a tetszésemet. "Mindössze" annyi hibája van a gyári borítónak, hogy borító hátoldalán a filmek tartalma / leírása helyett csak az extrákat és a hangokat / feliratokat tüntették fel...nem értem, hogy miért így adták ki.

A Kaptár - A teljes gyûjtemény [BORÍTÓ]

Van, amikor a gyûjtõ pakkokra nem írnak semmit a tartalomról, fõleg ha viszonylag ismertebb filmsorozatról van szó. Bár nem tudom, hogy a kaptár mennyire ismert. Az is lehet, hogy az extrák feltüntetésével akarták felkelteni a vevõk figyelmét, hogy vegyék meg és ne töltsék le a netrõl.

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/0/1/0/7/10742a.jpg
De az is érdekes, hogy ehhez a filmhez miért nem írtak egy szót se a tartalomról, csak pár számunkra teljesen ismeretlen kritikus véleményét. Most ebbõl, hogy tudja meg a nézõ, hogy mirõl szól a film, ha még nem látta korábban?
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #405 Dátum: 2017, november 22, 20:02:06 »

A Kaptár - A teljes gyûjtemény

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*A lenti linken elérhetõ gyári borító adta az ötletet ehhez a borítóhoz, a gyári borító is elég szép, ami meglepõ, mert általában kevés olyan eredeti borító van ami elnyeri a tetszésemet. "Mindössze" annyi hibája van a gyári borítónak, hogy borító hátoldalán a filmek tartalma / leírása helyett csak az extrákat és a hangokat / feliratokat tüntették fel...nem értem, hogy miért így adták ki.

A Kaptár - A teljes gyûjtemény [BORÍTÓ]
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #404 Dátum: 2017, november 20, 21:02:00 »

Hosszú az út hazáig (1940)

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*mi.zo kérésére készítettem ezt a borítót, amivel hivatalosan is ez lett az eddigi legrégebbi (1940-es a film!) filmhez készített borítóm!
Mielõtt valaki megkérdezné annak elárulom, hogy igen, ez az eredeti magyar címe a filmnek! A filmben is így mondják be, rögtön a legelején.
Sok helyen viszont rosszul tüntetik fel, pl. az IMDB-én: Hosszú az út haza, Port.hu: Hosszú út hazáig, mondjuk a Port.hu oldalán majdnem jó a kiírás!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #403 Dátum: 2017, november 18, 11:28:32 »

Barbarella - A galaxis királynõje

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.


*Csak röviden annyit jegyeznék meg, hogy ez a Jane Fonda milyen szép és csinos nõ volt...az valami hihetetlen!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 71   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.