Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 12:04:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 71   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Tiprodó22  (Megtekintve 493997 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #207 Dátum: 2014, augusztus 16, 12:07:54 »

Attila Marcel

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #206 Dátum: 2014, augusztus 11, 07:37:48 »

Kingsman - A titkos szolgálat

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #205 Dátum: 2014, augusztus 01, 20:47:26 »

Boszorkányvadászok

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #204 Dátum: 2014, július 28, 12:01:24 »

A teljes Almagombóc Banda gyûjtemény

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #203 Dátum: 2014, július 26, 15:40:50 »

Gravitáció

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #202 Dátum: 2014, július 23, 19:10:54 »

Szia.

Még csak annyit, hogy most fogom magam és írok az oldal tulajdonosának.
Mivel ez nem elõször fordult elõ, így nálam ez volt az utolsó csepp.

A vitát én is befejeztem.

Üdv!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #201 Dátum: 2014, július 23, 18:59:16 »

Idézet
Szia!

Teljesen mindegy, úgy látszik hiába fárasztom magam...az általam leírtakból azt ragadod ki és arra válaszolsz ami nem olyan fontos.
De a lényegre nem reagálsz és úgy látszik, hogy nem is érted!

Tehát ismétlem magam:

Miért nem lehet publikálni ha egyszer MAGÁBAN A SOROZATBAN is úgy mondják be a címet minden epizód elején, hogy A SZÁMKISZERVEZETT.

Tehát ha egyszer a sorozatban így mondják be a címet akkor mi az, hogy te nem publikálod a borítót?!
Most akkor az a jó ami a f*stalicska Port.hu oldalán meg a minden kis köcs*g által szerkeszthetõ Wikipédia ír?
Még véletlenül sem az a jó cím amit a tv sorozatban bemondanak minden egyes epizód elején! Nem hát...már miért lenne jó??!!

Akármit is mondasz ezek után valamiért nagyon nem érted te a dolgokat. Csak rajtad állna a dolog, hogy publikálod - e avagy sem, az, hogy nem publikálod a Te saját, egyéni döntésed!
Magyarul szándékosan hozol / hoztál rossz döntést, tudod, hogy nincs igazad de b@szol beismerni, büszkeségbõl, és nem kell olyan marhaságokat ideírni, hogy "szabálytisztelõ..stb vagy". Ez senkit nem érdekel.

...és ez nem az elsõ eset, hogy rossz döntéseket hozol.
Lehet, hogy abba kellene hagynod az adminisztrátori munkát ha nem tudod azt rendesen ellátni.
Mert a rosszabbnál-rosszabb borítókat publikálod, de a profi borítót, aminek SEMMI hibája nincs azt bezzeg nem!

Szedd össze magad mert ez így nagyon nincs rendben!


Üdv!

Rövid leszek:

Port.hu és magyar Wikipédia.
A változtatás nem rajtam múlik.
Akinek nem tetszik, forduljon a CoversClub tulajdonosához.

Old Dzsordzsi

------

Most pedig hosszabb:

Idézet
Csak rajtad állna a dolog, hogy publikálod - e avagy sem, az, hogy nem publikálod a Te saját, egyéni döntésed!
Többször nem mondom: nem.
Tény, egyetértek azzal, hogy valamiféle rendet kell tartani e témában. El kell kerülni a címek körüli zûr-zavart. Ennek kevésbé fájdalmas (és az adminisztrátor által ellenõrizhetõ) megoldása a port/Wikipédia döntés.
A döntés viszont nem az enyém.

Azt azonban elismerem, hogy nekem is egyszerûbb lenne az életem az örökös vitatkozás nélkül.

Idézet
Lehet, hogy abba kellene hagynod az adminisztrátori munkát ha nem tudod azt rendesen ellátni.
Bár fontos számomra a klubtagok véleménye, ennek megítélése és státuszom megszüntetése annak a joga, aki megbízott. Az pedig nem Te voltál.
A magam részérõl már jó ideje tervezem, hogy kiszállok. Viszont nem a jelen téma miatt, és nem azért, mert alkalmatlannak tartanám magam a feladat ellátására.

Idézet
...a rosszabbnál-rosszabb borítókat publikálod...
Ez szubjektív megítélés. Jogod van hozzá.

Idézet
Szedd össze magad mert ez így nagyon nincs rendben!
Angry
A fenyegetést a legteljesebb mértékben visszautasítom! Amúgy is célszerûbb olyannak elõadnod, akit a sarokba tudsz állítani...
------

Ezt a témát röviden és hosszan egyaránt lezárom.
A stílus eldurvulásának megelõzése érdekében közlöm: szükség esetén a bejegyzéseket törölni fogom. (Még akkor is, ha ezt esetleg részemrõl a legkülönbözõbb negatív jelzõkkel minõsíted.)

Old Dzsordzsi





Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #200 Dátum: 2014, július 23, 17:43:30 »

Szia!

Teljesen mindegy, úgy látszik hiába fárasztom magam...az általam leírtakból azt ragadod ki és arra válaszolsz ami nem olyan fontos.
De a lényegre nem reagálsz és úgy látszik, hogy nem is érted!

Tehát ismétlem magam:

Miért nem lehet publikálni ha egyszer MAGÁBAN A SOROZATBAN is úgy mondják be a címet minden epizód elején, hogy A SZÁMKISZERVEZETT.

Tehát ha egyszer a sorozatban így mondják be a címet akkor mi az, hogy te nem publikálod a borítót?!
Most akkor az a jó ami a f*stalicska Port.hu oldalán meg a minden kis köcs*g által szerkeszthetõ Wikipédia ír?
Még véletlenül sem az a jó cím amit a tv sorozatban bemondanak minden egyes epizód elején! Nem hát...már miért lenne jó??!!

Akármit is mondasz ezek után valamiért nagyon nem érted te a dolgokat. Csak rajtad állna a dolog, hogy publikálod - e avagy sem, az, hogy nem publikálod a Te saját, egyéni döntésed!
Magyarul szándékosan hozol / hoztál rossz döntést, tudod, hogy nincs igazad de b@szol beismerni, büszkeségbõl, és nem kell olyan marhaságokat ideírni, hogy "szabálytisztelõ..stb vagy". Ez senkit nem érdekel.

...és ez nem az elsõ eset, hogy rossz döntéseket hozol.
Lehet, hogy abba kellene hagynod az adminisztrátori munkát ha nem tudod azt rendesen ellátni.
Mert a rosszabbnál-rosszabb borítókat publikálod, de a profi borítót, aminek SEMMI hibája nincs azt bezzeg nem!

Szedd össze magad mert ez így nagyon nincs rendben!


Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 2014, július 23, 17:48:34 írta Tiprodó22 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #199 Dátum: 2014, július 23, 15:40:08 »

Üdv Tiprodó!
Idézet
...Mielõtt valaki megkérdezné vagy azt gondolná, hogy ennek a sorozatnak nem az a címe, hogy A számkiszervezett hanem csak simán Számkiszervezett annak el kell áruljam, hogy tévedés. Bizony sok helyre, honlapra rosszul van kiírva a sorozat címe. Alaposan utánajártam a dolognak, végignéztem a teljes évadot és magában a sorozat epizódjaiban is úgy szerepel a cím ahogy én írtam a borítóra!
Tehát a sorozat jó címe: A számkiszervezett
Egy pillanatig sem kételkedek precizitásodban, és abban sem, hogy minden kijelentésed megalapozott. Különösen, hogy magam is látom, az interneten nagyon sok helyen valóban névelõs a cím.
Ettõl azonban még nem térünk el a "CC-etalon"-tól. Ennek a filmsorozatnak a magyar címe a port.hu szerint: Számkiszervezett. http://www.port.hu/szamkiszervezett_outsourced/pls/w/films.film_page?i_film_id=114315e]
Wikipédia szócikkrõl nincs tudomásom.
Megjegyzem, a port.hu fordítását támasztja alá a film IMDb adatlapja is. Az eredeti cím is névelõ nélküli.
http://www.imdb.com/title/tt1593756/

A DVD-borítót nem publikálhatom.

Old Dzsordzsi
Szia Tiprodó!
Idézet
...Ez egy buta [szabály]...
Lehet. Nézõpont kérdése. Ha majd az oldal tulajdonosa úgy dönt, hogy változtat ezen, akkor ahhoz fogom tartani magam.
Idézet
...és elavult szabály...
Huh? Mitõl avult el? Soha nem értettél vele egyet. Nem volt mit túlhaladnia az idõnek.
Idézet
...Most kinek hiszel?...
Magyar filmcímek tekintetében jelenleg: port.hu és magyar Wikipédia.
Idézet
Ez már nem az elsõ eset, hogy a Port.hu oldalt úgy értelmezed mint a törvénykönyvet...
Kétségtelen, szabálytisztelõ és -tartó vagyok. Még akkor is, ha ez manapság nem erény, hanem közröhej tárgya.
Persze lehet jönni a brit vasutasokkal, akik a szabályzat pontos betartásával bénították meg a közlekedést...
Idézet
...Minden tiszteletem a tiéd...
Nézetkülönbségeink ellenére ez kölcsönös.
Idézet
...túlságosan szûk látókörû vagy!...
Csak ismételni tudom: nézõpont kérdése.
Idézet
...Nagyon régóta vagy admin és inkább nem publikálod a borítót...
Mi itt az összefüggés?
Idézet
...most tényleg nevetséges amit csinálsz!...
Ismétlés: nézõpont kérdése.
Idézet
...Ráadásul az IMDB oldalán - amire hivatkozol - az "A" névelõvel olvasható a sorozat címe, éppen úgy ahogy kell...
Tévedsz. A hivatkozásom pontos volt. Ld. fentebb.

Old Dzsordzsi

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #198 Dátum: 2014, július 23, 12:41:42 »

Üdv Tiprodó!
Idézet
...Mielõtt valaki megkérdezné vagy azt gondolná, hogy ennek a sorozatnak nem az a címe, hogy A számkiszervezett hanem csak simán Számkiszervezett annak el kell áruljam, hogy tévedés. Bizony sok helyre, honlapra rosszul van kiírva a sorozat címe. Alaposan utánajártam a dolognak, végignéztem a teljes évadot és magában a sorozat epizódjaiban is úgy szerepel a cím ahogy én írtam a borítóra!
Tehát a sorozat jó címe: A számkiszervezett
Egy pillanatig sem kételkedek precizitásodban, és abban sem, hogy minden kijelentésed megalapozott. Különösen, hogy magam is látom, az interneten nagyon sok helyen valóban névelõs a cím.
Ettõl azonban még nem térünk el a "CC-etalon"-tól. Ennek a filmsorozatnak a magyar címe a port.hu szerint: Számkiszervezett. http://www.port.hu/szamkiszervezett_outsourced/pls/w/films.film_page?i_film_id=114315e]
Wikipédia szócikkrõl nincs tudomásom.
Megjegyzem, a port.hu fordítását támasztja alá a film IMDb adatlapja is. Az eredeti cím is névelõ nélküli.
http://www.imdb.com/title/tt1593756/

A DVD-borítót nem publikálhatom.

Old Dzsordzsi

Szia!
Ez egy buta és elavult szabály...nem értem, hogy miért nem lehet publikálni ha egyszer MAGÁBAN A SOROZATBAN is úgy mondják be a címet minden epizód elején, hogy A SZÁMKISZERVEZETT.
Most kinek hiszel? Annak aki készítette a szinkront (nyilvánvaló, hogy õk PONTOS adatok alapján dolgoznak) vagy annak amit valami béna alak  begépel a port.hu-ra?!

Ez már nem az elsõ eset, hogy a Port.hu oldalt úgy értelmezed mint a törvénykönyvet.
Sokszor bebizonyosodik, hogy a Port.hu oldala egy rakás sz@r, tele van hibákkal, pontatlan és sokszor a címek sincsenek jól kiírva...és te erre az oldalra hivatkozol? Hihetetlen!

Minden tiszteletem a tiéd, de néha (sokszor) túlságosan szûk látókörû vagy! Nem kell egy szabályt mindig SZÓ SZERINT érteni és alkalmazni! Nagyon régóta vagy admin és inkább nem publikálod a borítót mert nem a sorozatban elhangzó címnek hiszel hanem a Port.hu-nak?  Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de most tényleg nevetséges amit csinálsz!

Ráadásul az IMDB oldalán - amire hivatkozol - az "A" névelõvel olvasható a sorozat címe, éppen úgy ahogy kell.



Üdv.

« Utoljára szerkesztve: 2014, július 23, 12:57:26 írta Tiprodó22 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #197 Dátum: 2014, július 23, 12:12:56 »

Üdv Tiprodó!
Idézet
...Mielõtt valaki megkérdezné vagy azt gondolná, hogy ennek a sorozatnak nem az a címe, hogy A számkiszervezett hanem csak simán Számkiszervezett annak el kell áruljam, hogy tévedés. Bizony sok helyre, honlapra rosszul van kiírva a sorozat címe. Alaposan utánajártam a dolognak, végignéztem a teljes évadot és magában a sorozat epizódjaiban is úgy szerepel a cím ahogy én írtam a borítóra!
Tehát a sorozat jó címe: A számkiszervezett
Egy pillanatig sem kételkedek precizitásodban, és abban sem, hogy minden kijelentésed megalapozott. Különösen, hogy magam is látom, az interneten nagyon sok helyen valóban névelõs a cím.
Ettõl azonban még nem térünk el a "CC-etalon"-tól. Ennek a filmsorozatnak a magyar címe a port.hu szerint: Számkiszervezett. http://www.port.hu/szamkiszervezett_outsourced/pls/w/films.film_page?i_film_id=114315e]
Wikipédia szócikkrõl nincs tudomásom.
Megjegyzem, a port.hu fordítását támasztja alá a film IMDb adatlapja is. Az eredeti cím is névelõ nélküli.
http://www.imdb.com/title/tt1593756/

A DVD-borítót nem publikálhatom.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #196 Dátum: 2014, július 21, 12:22:21 »


Ha jól emlékszem erre a sorozatra, akkor az elején is "A" elõtaggal mondja be a címet a narrátor, de a Comedy Central is A számkiszervezettként reklámozta anno.

Igen, jól emlékszel...de sajnos sok helyen csak simán "Számkiszervezett" néven tüntetik fel a sorozatot, méghozzá hibásan.
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #195 Dátum: 2014, július 21, 11:10:04 »

A számkiszervezett - A teljes sorozat

Borító terv & készítõ: Tiprodó22


Mielõtt valaki megkérdezné vagy azt gondolná, hogy ennek a sorozatnak nem az a címe, hogy A számkiszervezett hanem csak simán Számkiszervezett annak el kell áruljam, hogy tévedés. Bizony sok helyre, honlapra rosszul van kiírva a sorozat címe. Alaposan utánajártam a dolognak, végignéztem a teljes évadot és magában a sorozat epizódjaiban is úgy szerepel a cím ahogy én írtam a borítóra!
Tehát a sorozat jó címe: A számkiszervezett


Megtalálható a borítók között.

Ha jól emlékszem erre a sorozatra, akkor az elején is "A" elõtaggal mondja be a címet a narrátor, de a Comedy Central is A számkiszervezettként reklámozta anno.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #194 Dátum: 2014, július 20, 18:44:33 »

A számkiszervezett - A teljes sorozat

Borító terv & készítõ: Tiprodó22


Mielõtt valaki megkérdezné vagy azt gondolná, hogy ennek a sorozatnak nem az a címe, hogy A számkiszervezett hanem csak simán Számkiszervezett annak el kell áruljam, hogy tévedés. Bizony sok helyre, honlapra rosszul van kiírva a sorozat címe. Alaposan utánajártam a dolognak, végignéztem a teljes évadot és magában a sorozat epizódjaiban is úgy szerepel a cím ahogy én írtam a borítóra!
Tehát a sorozat jó címe: A számkiszervezett


Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #193 Dátum: 2014, július 14, 12:53:36 »

Rosszcsont Peti - A mozifilm

Borító terv & készítõ: Tiprodó22



Megtalálható a borítók között.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 71   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.186 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.