Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 05:25:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Nyomtatás  (Megtekintve 103260 alkalommal)
ambud
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #15 Dátum: 2008, december 28, 16:10:53 »

Üdv!
Az acoustica cd label maker-rel lehet belsõ átmérõt állítani a cd nyomtatáskor.Simán kinyomtatja szegély nélkül.Egy baj van csak...a progit hiába regisztrálom:) egyszer csak kiírja,hogy lejárt a licens és adjak meg új kódot.Nem tud valaki erre megoldást? Köszi elõre is! Nekem is ip 4300 -am van. Nem használom az eredeti progiját a cd nyomtatáshoz,mert az nem vált be...
Naplózva
Szeleta
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #14 Dátum: 2008, december 19, 01:13:00 »

Canon CLI-8 sorozatu festékpatronokból lehet chippel
ellátott utángyártottakat kapni.
Én eddig szlovákot vettem chip nélkül, ez a chipes érdekelne, akár üresen is.
Azt hiszem az email látszik.
Köszi
Naplózva
Szeleta
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #13 Dátum: 2008, december 19, 01:10:43 »

Sziasztok!
 nem tudom beállítani hogy kinyomtasson a széléig Embarrassed
találtam hozzá egy templatet,
Sajna valszeg nem is fog menni a széléig, nekem Canon MP610 van, korlátos a belsõ nyomtatási átmérõ, akármit is csinálok
Naplózva
balazs78
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2008, december 17, 12:31:30 »

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem!Ma vettem egy Canon iP4300-ast és a CD label printbe nem tudom beállítani hogy kinyomtasson a széléig Embarrassed
találtam hozzá egy templatet, de azt meg nem tudom hova rakni bele...

Amúgy nagyon jó ez a nyomi! Irtó gyors 50mp alatt kinyomja a lemezt
Eddig Epsonom volt annak 4és fél perc kellett Cheesy
Naplózva
zajzon zoltán
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #11 Dátum: 2008, december 10, 20:55:28 »

jo
Naplózva
zajzon zoltán
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #10 Dátum: 2008, december 10, 20:44:58 »

Sziasztok
a4200-4500 as canonhoz tudok 600-ft patront,igaz chip nélkül de házhoz szállítva
canon 4000szintén 600
epson 801-806 sort 1200/db
epson 711-714 1100/db .stb.
Naplózva
czoki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2008, december 02, 05:37:51 »

Sziasztok!
Ma kaptam értesítést, hogy a Canon CLI-8 sorozatu festékpatronokból lehet chippel
ellátott utángyártottakat kapni. Szerintem jó az ár. Miután nem tudom, hogy itt a forgalmazó cime
megadható-e (reklámtevékenység??) pü.-ben szívesen megadom, vagy ha szabad, feltöltöm
az oldalra.

Üdv. Czoki.
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2008, augusztus 14, 08:40:44 »

Köszi a választ!
Ettõl tartottam én is, hogy valami spec. alkatrész kell a nyomtatóhoz, nem lehet csak úgy "belegyûrni" a lemezt.
Akkor nekem marad a jól bevált matricás papír.
Mégegyszer köszi!
Naplózva
LTS_Sonic
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #7 Dátum: 2008, augusztus 13, 16:54:02 »

Ti hogyan és milyen nyomtatóval nyomtatjátok a lemezre a cimkét.
Én spec egy Canon IP4200-essel nyomok minden borítót és lemezt. Viszont nem tapadós cimkét, hanem egybõl a lemezre (nemfényes nyomtatható verbatim). A hozzá adott progiba van ilyen cimkenyomtatási funkció. A nyomtatóhoz meg mellékeltek egy külön tálcát amit egy erre kialakított nyílásba kell betolni. A többit elvégzi a nyomtató.

Vagy csak spec. cimkenyomtatóval lehet?
Nemtudok róla hogy létezik e kifejezetten külön nyomtató erre a célra.
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #6 Dátum: 2008, augusztus 13, 14:29:18 »

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ti hogyan és milyen nyomtatóval nyomtatjátok a lemezre a cimkét.
Nekem egy HP 2175 psc-m van, nem tudom, hogy ezzel lehet-e(mondjuk még nem is próbáltam). Szóval hol kell beadagolni a cd lemezt a nyomtatóba? Vagy csak spec. cimkenyomtatóval lehet?
Köszi az építõ jellegû hozzászólásokat elõre is.

Szalacsi Dezsõ
Naplózva
japi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 13


« Új hozzászólás #5 Dátum: 2008, augusztus 12, 21:32:09 »

Hú ezt már nagyon vártam. Nekem is 4300-asom van,és csak a gyári chippel ellátott patronokkal volt hajlandó dolgozni. Sajnos ezek meglehetõssen sokba kerültek, s bármi mással próbálkoztam a nyomtató lazán beintett. Javasolták azt is, hogy a szervízmenüben iktassam ki a tintakifogyásra figyelmeztetõ funkciót, mert sok tipusnál ez beválik, de ennél a szerkezetnél ez sem mûködik. Üdv Csapesz
Nekem is 4300-om van, utángyártott tintát használok (cca.700 Ft). Az eredeti cspet le kell óvatosan operálni és utána rá kell helyezni az utántõltöttre. (van kimunkált helye) A forgalmazó címe:http://shop.gigacity.hu/index.php?cPath=23_131
Egy patron 12.6ml
hexan írta, hogy 70 mili tinta szinenként 10 patronnak felel meg. Nem értem hogyan jött ki ez Neki, mert 70/12.6 nem egyenlõ 10.inkább közel 4 és félszeres. Egyéként jó az ár, mert az én megoldásom 1-2 százassal olcsóbb, igaz viszont, hogy nem rondítottam el külsõ tartályokkal a nyomtatómat

Igaz ki kapcsoltam a tintaszintjelzõt.
« Utoljára szerkesztve: 2008, augusztus 12, 22:01:03 írta japi » Naplózva
LTS_Sonic
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #4 Dátum: 2008, augusztus 10, 22:30:52 »

LordDani:
Én spec anime-khez szoktam a lemezre közvetlenül cimkét nyomni. Sima nyomtatható verbatim (nem glossy) lemezen tökéletesen néz ki. Csak minimum 800w*800h*72dpi legyen a kép mérete.

apuci64:
Nemtom hogy neked hogymûködik az IP4200-esed, de nekem utángyártott patronokkal és az eredeti patron chipjével semmi baja, csak az újrakezdõ gombot kellett 5 sec-ig nyomni a nyomtatón amikor a chip szerint kifogyott a tinta. Így az összes utángyártott patront simán megúszom 3k alatt.
« Utoljára szerkesztve: 2008, augusztus 10, 22:33:24 írta LTS_Sonic » Naplózva
LordDani
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2008, augusztus 04, 23:39:36 »

Hello!

Ti a filmekhez meg ilyenekhez mindig nyomtattok borítót meg lemezcímkét, mert én így csinálom, és szeretnék egy dvd gyûjteményt, és szeretném tudni, hogy nem vagy-e egyedül!  Grin
Naplózva
apuci64
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2008, június 18, 06:30:37 »

Megvan,talán az egyetlen megoldás a canon chippezett nyomtatóihoz!!!! Folyamatos tintaellátás IP 3000.4000.4200,4300-as nyomtatókba. A szett tartalmaz még 75  mili tintát színenként. Ami 10 patronnak felel meg.Így csak a tintát kell megvenni, a szett ingyen van.Mindez 10000.-Ft.+ Postakõltség. Ugyanilyen rendszerû tinta , már Epson nyomtatóhoz is !!!!!!!Érdeklõdni : [email protected]. Katt a videóra!!!
http://www.tintenalarm.de/video.html

Szia hexan!

mikor olvastam ezt a megoldást a tintapatronról nagyon meg örültem, nekem IP4200-om van és csak eredetit hajlandó elfogadni ami az 5patron 20000ft-ba került ennél olcsobban nem találtam. Töled csak annyit szeretnék megtudni hogy, mennyire bonyolult a beszerelése már csak azért mert én analfabéta vagyok a müszaki dolgokhoz.megoldható-e hogy valami segítséget kapjak azért 10000ft is nagy összeg ha az ember az ablakon dobja ki. Mármint ha nem tudok mit kezdeni vele, ha sikerül akkor állandó vásárlod lennék!!!!
kérlek válaszolj msn-en is válaszolhatsz vagy emailben ugyan az a cim: [email protected]
köszönettel és tisztelettel apuci64
Naplózva
csapanszkij istvan
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #1 Dátum: 2008, május 08, 18:47:06 »

Hú ezt már nagyon vártam. Nekem is 4300-asom van,és csak a gyári chippel ellátott patronokkal volt hajlandó dolgozni. Sajnos ezek meglehetõssen sokba kerültek, s bármi mással próbálkoztam a nyomtató lazán beintett. Javasolták azt is, hogy a szervízmenüben iktassam ki a tintakifogyásra figyelmeztetõ funkciót, mert sok tipusnál ez beválik, de ennél a szerkezetnél ez sem mûködik. Üdv Csapesz
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.141 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.