Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 27, 09:27:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Nyomtatás  (Megtekintve 113152 alkalommal)
averes
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #30 Dátum: 2009, április 20, 11:56:48 »

Üdv!
Az acoustica cd label maker-rel lehet belsõ átmérõt állítani a cd nyomtatáskor.Simán kinyomtatja szegély nélkül.Egy baj van csak...a progit hiába regisztrálom:) egyszer csak kiírja,hogy lejárt a licens és adjak meg új kódot.Nem tud valaki erre megoldást? Köszi elõre is! Nekem is ip 4300 -am van. Nem használom az eredeti progiját a cd nyomtatáshoz,mert az nem vált be...
HelloAz iP4300-ashoz még jó az Acoustica 2.55 verziója. Ahhoz van tökéletes patch!
Ha érdekel, keress meg!
averes
Naplózva
johny81
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #29 Dátum: 2009, április 19, 13:12:57 »

Sziasztok!

Canon nyomtatóval én évekig szenvedtem valahol mindig hagyott egy kis fehér csíkot.Az undercover xp-t használom kb.karácsony óta egy-két óráig eljátszottam vele de tökéletes lett!!!Opciók,formateditor itt mindent be lehet állítani nekem 118 helyett a 118,6-os szélesség jött be és a poziciót is el kellett tolni egy kicsit.Ja és a progi tök ingyenes és még magyar is.Itt megtaláljátok http://www.undercoverxp.tk/

Ha lehet pontosan elmondod,hogy lehet használni, Köszi
Naplózva
WeghA
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #28 Dátum: 2009, március 25, 16:59:14 »

Cannon ip 4300 ill 4500 nyomtatókkal lehet tejessen fedett dvd,ill cd korongokat nyomtatni.
nekem is hosszabb idõbe került,mire rájöttem.
A katt a SELECT PAPERE ami a POSITION alatt,illetve a nagy A betütõl balra 2-vel.
Majd katt CD LABEL PRINT , katt NEW

Outer Size 118 mm
Inner Size 17 mm

katt Ok! és kész.

És mindezt a gyári szoftverével Smiley

Kösz már az infót. Erre kerestem már rég megoldást. Kipróbáltam és sikerült. Ú pedig mennyi címkét nyomtattam belsõ fehér körrel. Na mind1 maradnak úgy a lemezek. Nagyon köszönöm. Grin Grin
Naplózva
Maximus_1
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #27 Dátum: 2009, március 24, 22:08:57 »

Sziasztok!

Canon nyomtatóval én évekig szenvedtem valahol mindig hagyott egy kis fehér csíkot.Az undercover xp-t használom kb.karácsony óta egy-két óráig eljátszottam vele de tökéletes lett!!!Opciók,formateditor itt mindent be lehet állítani nekem 118 helyett a 118,6-os szélesség jött be és a poziciót is el kellett tolni egy kicsit.Ja és a progi tök ingyenes és még magyar is.Itt megtaláljátok http://www.undercoverxp.tk/

Köszi az infot!
Szeretnélek megkérni ,léci írd le a pontos beállításokat.
Elõre is kösz.Sokat segítenél vele.
Naplózva
Cs
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #26 Dátum: 2009, február 15, 06:42:33 »

Sziasztok!

Canon nyomtatóval én évekig szenvedtem valahol mindig hagyott egy kis fehér csíkot.Az undercover xp-t használom kb.karácsony óta egy-két óráig eljátszottam vele de tökéletes lett!!!Opciók,formateditor itt mindent be lehet állítani nekem 118 helyett a 118,6-os szélesség jött be és a poziciót is el kellett tolni egy kicsit.Ja és a progi tök ingyenes és még magyar is.Itt megtaláljátok http://www.undercoverxp.tk/
Naplózva
birojozsef
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2009, január 27, 14:27:27 »

Üdv mindenkinek!
Ha gondjaitok vannak az alábbi nyomtatókhoz való chippes patronokkal, keressetek bizalommal. Eredeti üres patron chipp gyári érték visszaállítását vállalom. Utántöltésnél nem jelez hibát, úgy érzékeli, mintha egy eredeti patront tennénk bele.

Canon PIXMA-Serie:
PIXMA iP3300, iP3500, iP4200, iP4300, iP4500, iP5200, iP5200R, iP5300, iX4000, iX5000, MP500, MP510, MP520, MP530, MP600, MP600R, MP610, MP800, MP800R, MP810, MP830, MP970, MX700
info(kukac)bjp.hu
Naplózva
csygabyga
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #24 Dátum: 2009, január 20, 20:14:11 »

nekem canon ip 4600 os nyomim van,tökéletesen meg vagyok vele elégedve és a sebesség valami csúcs,a fotó myomtatás az meg valami fantasztikus.A lemez belsõ ívét nem lehet teljesen kihuzni,de nekem nem sok marad el,csak a lemez tipusa marad meg.
Naplózva
Fotohaber04
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #23 Dátum: 2009, január 20, 19:18:46 »

Cannon ip 4300 ill 4500 nyomtatókkal lehet tejessen fedett dvd,ill cd korongokat nyomtatni.
nekem is hosszabb idõbe került,mire rájöttem.
A katt a SELECT PAPERE ami a POSITION alatt,illetve a nagy A betütõl balra 2-vel.
Majd katt CD LABEL PRINT , katt NEW

Outer Size 118 mm
Inner Size 17 mm

katt Ok! és kész.

És mindezt a gyári szoftverével Smiley
Naplózva
japi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 13


« Új hozzászólás #22 Dátum: 2009, január 20, 12:06:25 »

Nekem is Canon MP610em van. Eleinte Én is az Acoustica-t használtam, de sem regisztrálni, sem patchelni nem tudtam, így inkább lemondtam róla. Aztán, amit kaptam hozzá progit (CD label print) azzal kezdtem el szórakozni. És végül csakcsak betudtam állítani, h belül is (lemérve) és kívül is pont addig nyomtasson, míg én azt akarom Tongue (persze, másmás CD, másmás DVD)
Nekem a nyomtatás, kb 15-20mp alatt megvan.

Kérdésem: Vettem egy chip nélküli patront, és rátettem az eredetirõl a chipet. Mûködik, meg semmi baja, színe is jónak mondtahtó (bár, még nem nyomtattam vele fotót), de minidg azt írja ki, h kifogyóban van. Hogy lehet frissíteni ezt az adatot???

Elõre is köszönöm a választ! Smiley
Semmi gond, kapcsold ki a figyelõt a beállításoknál és akkor nem figyelmeztet. Megoldás: többször nézd meg a tartály szintet.
Naplózva
lbarna
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #21 Dátum: 2009, január 20, 08:20:58 »

Hello!

Én az "Acoustica CD Label Maker"-t használom és minden méret benne van.
Naplózva
safika
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 69



« Új hozzászólás #20 Dátum: 2009, január 20, 06:43:41 »

Szia! Én ebben a méretben szoktam nyomtatni:  3331 X 2173
Naplózva
Erik23
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #19 Dátum: 2009, január 19, 21:19:50 »

Sziasztok!Én InfraView-et használok nyomtatásra.Valaki tudja hogy a vastag DVD borító méretet??Vagyis ott a pozíciót kéri a bal oldali és a felsõ margót megtudjátok mondani hogy a mi a méret a vastag dvd borítónak hozzá.Elõre is köszönöm!!!!
Naplózva
Blajapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #18 Dátum: 2009, január 08, 16:10:48 »

Szia!

Én az Ashampo Cover Studio 1.01-t használom.

Innét letöltheted http://rapidshare.com/files/179073778/Ashampoo_Cover_Studio_1.01.rar
A program alapból ismeri a magyar nyelvet és crack a .rar-ban.

Üdv.
Blajapa
Naplózva
Gengszter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #17 Dátum: 2009, január 01, 18:03:03 »

Milyen progival lehet vastag dvd tokhoz borítót nyomtatni?

cover xp esetleg?

----------

Acoustica lett a vége!

happy new year!
« Utoljára szerkesztve: 2009, január 01, 23:42:34 írta Gengszter » Naplózva
Pete87
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #16 Dátum: 2008, december 31, 11:50:20 »

Nekem is Canon MP610em van. Eleinte Én is az Acoustica-t használtam, de sem regisztrálni, sem patchelni nem tudtam, így inkább lemondtam róla. Aztán, amit kaptam hozzá progit (CD label print) azzal kezdtem el szórakozni. És végül csakcsak betudtam állítani, h belül is (lemérve) és kívül is pont addig nyomtasson, míg én azt akarom Tongue (persze, másmás CD, másmás DVD)
Nekem a nyomtatás, kb 15-20mp alatt megvan.

Kérdésem: Vettem egy chip nélküli patront, és rátettem az eredetirõl a chipet. Mûködik, meg semmi baja, színe is jónak mondtahtó (bár, még nem nyomtattam vele fotót), de minidg azt írja ki, h kifogyóban van. Hogy lehet frissíteni ezt az adatot???

Elõre is köszönöm a választ! Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.182 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.