Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 12:39:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542946 alkalommal)
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #404 Dátum: 2009, június 18, 07:21:51 »

Hali

Annak, akire tartozik.

Ha borítót lopsz és a készítõ nevét kitörlõd legalább a minõségre figyelj oda.
És itt most csakis az új készítésû gyûjteményes kiadásokról beszélek.
(a régieket már szóba sem hozom)
Naplózva
Obivan Kenobi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #403 Dátum: 2009, május 04, 08:34:37 »

Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Ne akarjunk már másokat átvágni mint ama bizonyosat a palánkon. Ne írjuk már oda egy agyon gányolt borítóhoz hogy az eredeti gyári. Hozhatnák itt fel sok példát de most csak kettõt említenék. Egérmese 3 és 4, olyan szépen oda van írva hogy gyári, holott messzirõl lerí róla hogy ezeket egy óvodás készítette. Nem akarok megbántani senkit, mert tisztelem mindenki fáradozását, de azért könyörgöm nézzük már meg hogy mit írunk ki. Elnézést kérek, akinek a lelkivilágába tapostam most, de én soha nem szoktam írni semmit, fõleg kritizálni nem, már csak azért sem, mert én semmilyet nem csinálok, de ez sokk volt nekem is.
Naplózva
Batmanci
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


Batmanci


« Új hozzászólás #402 Dátum: 2009, április 28, 12:40:12 »

Urak!
Kérek mindenkit, ne vegye kioktatásnak, de legalább, aki ide dolgozik,
az ne tegye bele a képbe a feliratot.
Nagyon fontos, hogy megértsétek, ne utánozzátok a sok agyatlant.
Az a felhasználó, aki felfesti a korongra ezzel a szöveggel, könnyen lehet, hogy elintézett
magának egy hûvös kis cellát a kóterban.
Még egyszer, utoljára elmagyarázom (amit itt még nem tettem meg), hogy miért.
Ha kimennek hozzá, és látják, mi van ráírva, az bizonyítékot szolgáltat arra, hogy megszegte
a szerzõi és szomszédos jogokat, aképpen, hogy megkerülte a másolásvédelmet.
Miért is?
"A biztonsági másolatnak meg kell egyeznie az eredeti alkotás minden összetevõjében!"
Vagyis, ha az eredeti mû, tartalmazza a másolásvédelmek egyedi azonosítóit, annak a biztonsági
másolaton is szerepelnie kell. Továbbá a mû b. másolatán a méretének is meg kell felelnie.
Tehát nem "nyomhatod" össze DVD5-re a DVD9-et, és nem módosíthatod az eredeti alkotáson
szereplõ bármely adatot. Kivéve, ha két DVD-re készíted el. De akkor is mindenben egyeznie kell.
Nem bõvítheted szinkronnal, feliratokkal, és nem módosíthatod (DVD Video esetében) a menü
egyetlen pontját sem.
Ha a b. másolat ezen feltételek bármelyikét figyelmen kívül hagyod, akkor !bûncselekményt! követsz el, ami
akár egyetlen lemez esetében is, 1-5 évig terjedõ szabadságvesztéssel járhat!
Ne támadjatok nekem, mint egy bizonyos oldalon, ahol a sok "mûvész úr" azt gondolta, a munkájuk minõségét
kritizáltam. Nem így volt, sõt, dícséretek illetnek meg mindenkit, aki igényes munkát végez.
Épp emiatt nem kellene elcsúfítani a munkájukat, ezekkel az ostoba feliratokkal.
Ha tiszteled a felhasználót, akkor rábízod, hogy ír bele, vagy nem. Arról nem is beszélve, hogy milyen undorító,
mikor valamelyik színész arcán vonul át a felirat.
Nem a logódról beszélek, azt tedd ki a szélére, hogy, tudják kinek köszönhetik a szépen kidolgozott
lemezfestményt. Ezzel is megkapod az elismerést, és talán jobban is becsülik.
Még egy gondolat. Saját és családtagjaid, barátaid részére nyugodtan készíthetsz másolatokat, amennyiben
már kiadott mûrõl van szó, és nem kerülöd meg a másolásvédelmeket, valamint a másolat közvetve sem szolgálja
jövedelem szerzés, vagy jövedelem fokozás célját.
Tehát, kimész a józsef-városi piacra, annyi másolt szart veszel, amennyit elbírsz: szabályos.
Letöltesz az internetrõl mindent: szabadon megteheted.
A szoftverekre, viszont ez nem érvényes. Azt még magán célra sem másolhatod, töltheted, sõt, a jóhiszemû vásárlót sem adhatod elõ.
Valaki - nem ezen a fórumon -, nagy pofával kijelentette, "hogy majd pont ezt fogják olvasgatni a rendõrök".
Hát biztosak lehettek benne, pontosan ezt fogják tenni, sõt a zoknis fióktól a seggeden át a szemetedig mindent átnéznek. Mikroszkóppal, vagy távcsõvel! Kinek, mi szimpi.
Sajnos, tapasztalatból beszélek, de én nem voltam olyan hülye, hogy körbeírjak mindenféle hülyeséget.
Ez meg is mentett. Tudom, mert sok egyéb között, errõl is esett szó.
'Asszem, az értelmesebbje ennyibõl tökéletesen megértett mindent. Aki nem, azzal nincs mit tenni.
Magánvélemény: A letöltõk, ha mégis letöltik ezeket, igyekezzenek kifesteni belõlük ezeket a baromságokat. Sajna, ez rengeteg munka, tudom. De jobb, mint az ördög nem alszik. Na, meg New York.
(Sajátságos, hogy én csak az eredeti borítókra és címkékre bukom. Ha nincs, csinálok magamnak. Hamarabb megvan, mint satírozgatni órákat más ostobasága miatt.)
Ha voltak egyesekre nézve sértõ kifejezések, kizárólag a nem inge típusú emberekre vonatkoztak, és csak õk fognak megsértõdni, amit igen magas ívben le****ok!
Idézhettem volna paragrafusokat, de ez így átfogóbb, és érthetõbb.
Remélem.
Tisztelettel, Laci.
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #401 Dátum: 2009, április 27, 19:54:46 »

Tényleg jó lenne látni, hogy ki milyen pontszámot osztogat a feltöltött borítókra vagy megszüntetni.
Már csak azért is mert kiváncsi vagyok roppant módon miért rakott valamelyik kis csicska 1-est a számûzöttek boritómra...legalább indokolná a paraszt.
Szerintem is jó ötlet lenne látni,hogy "ki unatkozik"! Smiley
Nem kell vele foglalkozni...aztán, ha látják, hogy nem mérgelõdtök, majd abbahagyják, én is így voltam vele.
Az igazat megvallva nem nagyon izgat, hogy a csicskák milyen pontszámot adnak csak kicsit elgondolkoztat, hogy érdemes-e feltöltenem a munkáimat. A lényeg végül is az, hogy látom hány ember töltötte le és szerintem az átlagos 50% nem rossz arány. A kis köcsögök meg bekaphatják. Grin
Részemrõl javasolnék az oldal tulajainak egy ip ellenörzést is. (2-vagy több reg bann, ráférne a szigorítás az oldalra mostanság) Jó volt látni a sok 0-ás szavazatot a sok megbátott idiótától a birítóimra, jót röhögtem, de hát itt a nyár a sok kiskorú pöcs meg kiszabadúlt az iskolából. Pöcsükkel még nem tudnak mit kezdeni, így hát nyomkodják a szavazat gombot a nõk helyett. Grin Grin
Szervusztok!
A mai napig sem szûnt meg a nullás szavazat. Hetek óta figyelem a napi munkákra érkezett anonym pontokat, 3-4 olyan emberke van aki nem tudom, hogy szórakozásból, sportból vagy csupán a készítõk bosszantására értékeli nullára a munkájukat. Az én szerény véleményem, hogy teljesen felesleges ez a szavazósdi, mert nem tükrözi a készített borítókra fordított munkát és szabadidõt, a minõségét pedig a letöltések és a megtekintés közti arány mutatja pontosan, amire a készítõ mint a munkája visszajelzéseként tekint.
Üdv: Eddy61

Hy Eddy61!Ne foglalkozz vele,én már régóta észrevettem,hogy nem a boritó minnõségét osztályozzák,hanem a feltöltõ nevére.A multkor leteszteltem,egy haveromnál raktam fel,anonimba,és  érdekes senki nem osztályozta.Ahogy odaírom,hogy (öcsisajt)mindjárt kapok 3-4 0-ás osztályzatot.Még akkor is,ha Õ az elsõ aki letölti.Üdv mindenkinek nyomjátok a szavazatokat  :öcsisajt
Naplózva
axlac
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5



« Új hozzászólás #400 Dátum: 2009, április 22, 07:08:20 »

Sziasztok !!!!

Ez a fejlesztés már nagyon kellett.


GRATULÁLOK MINDENKINEK !!!!!!!
Naplózva
icemen
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #399 Dátum: 2009, április 09, 08:13:12 »



Hali!
Tudtommal az oldal csak film és audio lemezek borítójával foglalkozik Smiley
Viszont szerintem jó ötlet lenne az oldal kibõvítése Next-gen konzolok borítójának feltöltésével, biztos lenne rá kereslet! Fõleg az xbox360 és wii userek örülnének neki.
És még a Blu-ray lemezek borítói kerülhetnének fel az oldalra, mert ha az elõbbirõl úgy gondoljátok, hogy nem érdemes játék borítókkal foglalkozni, a Blu-ray (film kategória).

Üdv, VRoland

Ez jó ötlet, de én megfejelném még PC boritókkal is. Az oldal tetszik.

Ez szerintem jó õtlet lenne az tuti hogy még többen jönnének ide. Amugy az oldal nagyon jó lett csak igy tovább.
Naplózva
Meleg Ferenc
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #398 Dátum: 2009, április 05, 19:05:30 »

Szevasztok.
Hát a régebbi felállásotok jobb volt.Borító keresés után F5-öt kell nyomni és akkor se mindig sikerül.
Ebbe a projectbe nem tudok tanácsot adni sajna.Valamit próbáljatok meg csiszolni rajta ha lehet.

Üdv:Feri
Naplózva
TweRP87
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2



« Új hozzászólás #397 Dátum: 2009, április 01, 22:09:03 »

Sziasztok!

Tényleg jó az oldal. A boritó szerkesztõk is studió munkát csinálnak Smiley De olyat csinálhattok, hogy aki akar támogat aki nem meg nem. Egy menüpont és egy szám, és döntse el mindenki maga.
Naplózva

Pepinó
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #396 Dátum: 2009, március 28, 16:54:30 »

Sziasztok! igen jók a Valkûr boritók. Csak így tovább jók vagytok Grin
Naplózva
sakk1
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #395 Dátum: 2009, február 26, 16:26:52 »

Gratulálok az oldalhoz,nagyon jó lett.Végre van egy oldal, ahonnan nem kell menni egyik-másik oldalra a kért borítókért.És köszönöm a lehetõséget!További jó munkát. Wink
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #394 Dátum: 2009, február 07, 10:52:57 »

Nagyon tecik hogy a boritó meg nyillik az adot helyrõl Smiley,
továbbá nem tudom ide való e a téma,de mér nem lehetne egy  ( ftp)-helyrõl az egész oldal tartalmat letölteni.
mert szerintem sokan vagyunk akik leszednék az egész tartalmat.és szerintem némi támagatásra is hajlanódóak-lennék.akár egy röpke kis sms.t,és az oldalt lehetnefejleszteni,ebõl a kis csekély be vételbõl Smiley

Több éves, sok-sok munka pénz és idõ befektetésével lett ilyen az oldalunk és természetesen a sok kedves feltöltõnek köszönhetõen (Tudtommal a legnagyobb sms fizetési lehetõség 1500Ft ami sztem ezt nem fedezné, nekünk többet ér ha mindig vissza jössz az oldalunkra és ha valaki megkérdezi: borítót honnan szoktál letölteni ne azt mond, hogy a winyódon van az összes hanem csakis a CoversClubról!!! Cheesy). Ha simán letölthetnéd a borikat bárki csinálhatna ilyen oldalt 10 perc alatt, ez az oldal azért van, hogy ide gyere ha borító kell. De a támogatás nem rossz ötlet mit szólnátok ha csak sms-küldés után lehetne borítót letölteni??? Persze ez csak vicc ilyen sosem lesz.
Naplózva
donn
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #393 Dátum: 2009, február 06, 16:24:09 »

Nagyon tecik hogy a boritó meg nyillik az adot helyrõl Smiley,
továbbá nem tudom ide való e a téma,de mér nem lehetne egy  ( ftp)-helyrõl az egész oldal tartalmat letölteni.
mert szerintem sokan vagyunk akik leszednék az egész tartalmat.és szerintem némi támagatásra is hajlanódóak-lennék.akár egy röpke kis sms.t,és az oldalt lehetnefejleszteni,ebõl a kis csekély be vételbõl Smiley
Naplózva
Sgt. Logan Fils
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



WWW
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2009, február 01, 03:56:02 »

Hali!
Tudtommal az oldal csak film és audio lemezek borítójával foglalkozik Smiley
Viszont szerintem jó ötlet lenne az oldal kibõvítése Next-gen konzolok borítójának feltöltésével, biztos lenne rá kereslet! Fõleg az xbox360 és wii userek örülnének neki.
És még a Blu-ray lemezek borítói kerülhetnének fel az oldalra, mert ha az elõbbirõl úgy gondoljátok, hogy nem érdemes játék borítókkal foglalkozni, a Blu-ray (film kategória).

Üdv, VRoland

Ez jó ötlet, de én megfejelném még PC boritókkal is. Az oldal tetszik.
Naplózva

Rólönd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #391 Dátum: 2009, január 31, 16:42:15 »

Hali!
Tudtommal az oldal csak film és audio lemezek borítójával foglalkozik Smiley
Viszont szerintem jó ötlet lenne az oldal kibõvítése Next-gen konzolok borítójának feltöltésével, biztos lenne rá kereslet! Fõleg az xbox360 és wii userek örülnének neki.
És még a Blu-ray lemezek borítói kerülhetnének fel az oldalra, mert ha az elõbbirõl úgy gondoljátok, hogy nem érdemes játék borítókkal foglalkozni, a Blu-ray (film kategória).

Üdv, VRoland
Naplózva
yume21
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38


AnimeManiac


« Új hozzászólás #390 Dátum: 2009, január 09, 18:28:15 »

Koszonom, hogy vagytok. Csucs az oldal, Eddy61 userrel az elen. Koszonok mindet.
Naplózva

~ Az almaink a vagyaink, kovessetek oket! by Sora Naegino~
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.216 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.