Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 13:52:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 543049 alkalommal)
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #629 Dátum: 2012, június 18, 18:06:56 »

Engem érdekel, akárcsak tavaly, és el is mennék, akárcsak tavaly. Grin Grin Grin
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #628 Dátum: 2012, június 18, 12:17:32 »

Rosszra klikkeltem. A baltás gyilkosost akartam.
De tudtommal szólás szabadság van és mindenkit eldöntheti, hogy mit akar mondani. Vagy akkor ne tegyél be ilyen válasz lehetõséget és akkor senki nem klikkel rá.

Ez így van, eldöntheti mindenki!! Ennél már csak az lett volna viccesebb ha a redõnylehúzást választod!! Akkor már tényleg nem tudtam volna visszafogni a röhögést! :s Azok a mondatok olyanoknak van ott akik nem aktív tagok! Aki egy kicsit komolyabb az oldalon attól mást várok el! De ezek szerint hiba volt!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #627 Dátum: 2012, június 18, 00:06:56 »

Rosszra klikkeltem. A baltás gyilkosost akartam.
De tudtommal szólás szabadság van és mindenkit eldöntheti, hogy mit akar mondani. Vagy akkor ne tegyél be ilyen válasz lehetõséget és akkor senki nem klikkel rá.

 Cheesy
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #626 Dátum: 2012, június 17, 22:21:23 »

Rosszra klikkeltem. A baltás gyilkosost akartam.
De tudtommal szólás szabadság van és mindenkit eldöntheti, hogy mit akar mondani. Vagy akkor ne tegyél be ilyen válasz lehetõséget és akkor senki nem klikkel rá.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #625 Dátum: 2012, június 17, 20:09:30 »

ALDO bocs, hogy zavarunk a hülye kérdésünkkel!
« Utoljára szerkesztve: 2012, június 17, 21:05:51 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #624 Dátum: 2012, június 17, 14:45:50 »

Sziasztok kedves Tagok!! A minap eszembe jutott a múlt évi találkozónk! Szívesen megismerkedtem volna azokkal is akik nem tudtak akkor eljönni! Nem szeretnék megint nagy szervezkedésbe kezdeni ezért ide írom! Ez az üzenet természetesen CSAK azoknak szól akik nagyobb részt töltenek be az oldalon, mint fórumozással mint feltöltéssel! Aki szeretne jönni egy újabb találkozóra az ide írjon és privátban megbeszélünk minden mást!! Aki úgy gondolja része az oldalunknak és szeretne megismerkedni a többi személlyel az nyugodtan írjon!!

Atosz24
Szia!
Egy kimaradt a választható lehetõségek közül mégpedig az, hogy: "Szeretnék, de egyéb okok miatt nem tudok ott lenni."
Mint az esetemben is.
üdv: Eddy61

Teljes mértékben igazad van!!
Sad
Hát ide ne gyertek, mert a kórházba megyek kontrollra.
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #623 Dátum: 2012, június 17, 14:27:46 »

Sziasztok kedves Tagok!! A minap eszembe jutott a múlt évi találkozónk! Szívesen megismerkedtem volna azokkal is akik nem tudtak akkor eljönni! Nem szeretnék megint nagy szervezkedésbe kezdeni ezért ide írom! Ez az üzenet természetesen CSAK azoknak szól akik nagyobb részt töltenek be az oldalon, mint fórumozással mint feltöltéssel! Aki szeretne jönni egy újabb találkozóra az ide írjon és privátban megbeszélünk minden mást!! Aki úgy gondolja része az oldalunknak és szeretne megismerkedni a többi személlyel az nyugodtan írjon!!

Atosz24
Szia!
Egy kimaradt a választható lehetõségek közül mégpedig az, hogy: "Szeretnék, de egyéb okok miatt nem tudok ott lenni."
Mint az esetemben is.
üdv: Eddy61

Teljes mértékben igazad van!!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #622 Dátum: 2012, június 17, 14:21:11 »

Sziasztok kedves Tagok!! A minap eszembe jutott a múlt évi találkozónk! Szívesen megismerkedtem volna azokkal is akik nem tudtak akkor eljönni! Nem szeretnék megint nagy szervezkedésbe kezdeni ezért ide írom! Ez az üzenet természetesen CSAK azoknak szól akik nagyobb részt töltenek be az oldalon, mint fórumozással mint feltöltéssel! Aki szeretne jönni egy újabb találkozóra az ide írjon és privátban megbeszélünk minden mást!! Aki úgy gondolja része az oldalunknak és szeretne megismerkedni a többi személlyel az nyugodtan írjon!!

Atosz24
Szia!
Egy kimaradt a választható lehetõségek közül mégpedig az, hogy: "Szeretnék, de egyéb okok miatt nem tudok ott lenni."
Mint az esetemben is.
üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #621 Dátum: 2012, június 17, 13:36:18 »

Sziasztok kedves Tagok!! A minap eszembe jutott a múlt évi találkozónk! Szívesen megismerkedtem volna azokkal is akik nem tudtak akkor eljönni! Nem szeretnék megint nagy szervezkedésbe kezdeni ezért ide írom! Ez az üzenet természetesen CSAK azoknak szól akik nagyobb részt töltenek be az oldalon, mint fórumozással mint feltöltéssel! Aki szeretne jönni egy újabb találkozóra az ide írjon és privátban megbeszélünk minden mást!! Aki úgy gondolja része az oldalunknak és szeretne megismerkedni a többi személlyel az nyugodtan írjon!!

Atosz24
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #620 Dátum: 2012, május 26, 20:42:39 »

    Sziasztok!

 Örömmel írom le, hogy a mai napon 16:16:40-kor a hatodik évembe léptem a Covers Club társulatában.
 Köszönöm a sok szép borítót és címkét. 
     Üdv. frisa49.

Szia Frisa!

Ezért a kitartásért bizony neked is kijár a köszönet!
A másutt már taglalt aktivitásodért és segítségedért meg pláne!!

Old Dzsordzsi
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #619 Dátum: 2012, május 26, 19:03:55 »

    Sziasztok!

 Örömmel írom le, hogy a mai napon 16:16:40-kor a hatodik évembe léptem a Covers Club társulatában.
 Köszönöm a sok szép borítót és címkét. 
     Üdv. frisa49.
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #618 Dátum: 2012, május 04, 20:51:13 »

Tényleg jó ötlet! És meg az "Összesen" rész is megmaradhat. Egy új sort kell beilleszteni amivel nem a dvd kategóriát írja ki, hanem a blu-rayt.

A programozónak ez biztos nem okoz gondot, elméletileg pár perces mûvelet csak.

Ha valamiben segíthetek szóljatok rám!

Üdv,
barnika91
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #617 Dátum: 2012, május 04, 20:30:18 »

Szia!
Én is gondolkodtam ezen, arra jutottam, hogy a darabszámokról tájékoztató ablak összesen sora helyére beilleszteni a blu-ray szekciót.

Hali

Szerintem, ez is egy jó megoldás lenne.

Csiribácsi
Naplózva
singer
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1602


« Új hozzászólás #616 Dátum: 2012, május 04, 19:14:19 »

Hali

Tudom, már valahol szóvá tettem de valamit kéne kezdeni a Blu-ray feltöltésekkel.
Mert a feltöltés után valóban megjelenik a legfrissebb 5 borító között a képe, de utána sehol sem látható.
Arra gondolok, hogy nem kerülnek be az új feltöltési listába. Tehát ha valaki a napi feltöltéseket nézegeti, nem találkozik a Blu-ray újdonságokkal. Nem tudom, hogy lehet-e ezt orvosolni, de szerintem jó lenne ezen változtatni.

Csiribácsi

Szia!
Én is gondolkodtam ezen, arra jutottam, hogy a darabszámokról tájékoztató ablak összesen sora helyére beilleszteni a blu-ray szekciót.
Nem értek a programozáshoz, valami ilyesmire gondolok:

teljes méret:
http://kep.ivpicture.hu/651803.N.jpg

Tökéletes! Azzal toldanám meg, hogy +1 sor (Blu-ray-nek) nem jelenthet gondot a programfejlesztõnek.
Így aztán a statisztika is megmarad - "Magyarország legnagyobb adatbázisú gyûjteménye"
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #615 Dátum: 2012, május 04, 15:19:44 »

Hali

Tudom, már valahol szóvá tettem de valamit kéne kezdeni a Blu-ray feltöltésekkel.
Mert a feltöltés után valóban megjelenik a legfrissebb 5 borító között a képe, de utána sehol sem látható.
Arra gondolok, hogy nem kerülnek be az új feltöltési listába. Tehát ha valaki a napi feltöltéseket nézegeti, nem találkozik a Blu-ray újdonságokkal. Nem tudom, hogy lehet-e ezt orvosolni, de szerintem jó lenne ezen változtatni.

Csiribácsi

Szia!
Én is gondolkodtam ezen, arra jutottam, hogy a darabszámokról tájékoztató ablak összesen sora helyére beilleszteni a blu-ray szekciót.
Nem értek a programozáshoz, valami ilyesmire gondolok:

teljes méret:
http://kep.ivpicture.hu/651803.N.jpg
Naplózva

Üdv: Eddy61
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.099 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.