Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 10:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542809 alkalommal)
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #614 Dátum: 2012, április 29, 16:27:22 »

Hali

Tudom, már valahol szóvá tettem de valamit kéne kezdeni a Blu-ray feltöltésekkel.
Mert a feltöltés után valóban megjelenik a legfrissebb 5 borító között a képe, de utána sehol sem látható.
Arra gondolok, hogy nem kerülnek be az új feltöltési listába. Tehát ha valaki a napi feltöltéseket nézegeti, nem találkozik a Blu-ray újdonságokkal. Nem tudom, hogy lehet-e ezt orvosolni, de szerintem jó lenne ezen változtatni.

Csiribácsi
Naplózva
wolf77
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #613 Dátum: 2012, április 25, 21:15:33 »

Üdv mindenkinek.
Nagyon jó az oldal.Jó lenne ha xbox 360-as borító szekció is lenne.Nem tudom lenne-e rá kereslet.Szerintem klassz lenne.
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #612 Dátum: 2012, április 25, 08:05:26 »

Igen ez elképzelhetõ, hogy böngészõ függõ, mert megkérdeztem pár ismerõst, és aki Fire Foxot használ, a többség, annál a facebook mintha egy fóliára lenne nyomva felcsúszik a keresõre. Van aki slimbrowsert használ, annak nem csúszik fel.

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mennyire böngészõfüggõ a dolog, mert én is Firefoxot használok és nálam minden rendesen látszik. Szóval lehet, hogy csak a régebbi kiadásoknál jelentkezik, mivel nem tudják megfelelõ módon kezelni az ilyen extrákat.
Naplózva
Obivan Kenobi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #611 Dátum: 2012, április 25, 06:56:36 »

Igen ez elképzelhetõ, hogy böngészõ függõ, mert megkérdeztem pár ismerõst, és aki Fire Foxot használ, a többség, annál a facebook mintha egy fóliára lenne nyomva felcsúszik a keresõre. Van aki slimbrowsert használ, annak nem csúszik fel.
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #610 Dátum: 2012, április 22, 19:25:11 »

Sziasztok!
Elnézést srácok, de volna egy kis gondom. A keresõ sort letakarja valami fecebokos nyavaja, és nem tudom miatta a keresõt használni. Nem lehetne ezt a reklám matyit eltüntetni?
köszi elõre is.

Támogatom az ötletet. A Toplisták alatt gyönyörûen elférne.
Valamit nem értek.

A Kezdõlap és a Borítók oldalon is a felsõ szürke sáv jobb oldalán (a facebookos nyavalya fölött) ott virít a keresõ, és használható is.
Legalábbis nálam. Elõfordulhat, hogy én mást látok, mint ti? Tán ez is böngészõ-függõ lenne?

Old Dzsordzsi

Nálam látható a keresõ, de az a facebukos marhaság idegesít, mert görgõznöm kell a hozzászólások elolvasásához.
Nem régen jelentkezik nálam, de most már teljes terjedelemben ott virít, és utálom.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #609 Dátum: 2012, április 22, 18:53:14 »

Sziasztok!
Elnézést srácok, de volna egy kis gondom. A keresõ sort letakarja valami fecebokos nyavaja, és nem tudom miatta a keresõt használni. Nem lehetne ezt a reklám matyit eltüntetni?
köszi elõre is.

Támogatom az ötletet. A Toplisták alatt gyönyörûen elférne.
Valamit nem értek.

A Kezdõlap és a Borítók oldalon is a felsõ szürke sáv jobb oldalán (a facebookos nyavalya fölött) ott virít a keresõ, és használható is.
Legalábbis nálam. Elõfordulhat, hogy én mást látok, mint ti? Tán ez is böngészõ-függõ lenne?

Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #608 Dátum: 2012, április 22, 18:21:18 »

Sziasztok!
Elnézést srácok, de volna egy kis gondom. A keresõ sort letakarja valami fecebokos nyavaja, és nem tudom miatta a keresõt használni. Nem lehetne ezt a reklám matyit eltüntetni?
köszi elõre is.

Támogatom az ötletet. A Toplisták alatt gyönyörûen elférne.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Obivan Kenobi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #607 Dátum: 2012, április 22, 18:09:30 »

Sziasztok!
Elnézést srácok, de volna egy kis gondom. A keresõ sort letakarja valami fecebokos nyavaja, és nem tudom miatta a keresõt használni. Nem lehetne ezt a reklám matyit eltüntetni?
köszi elõre is.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #606 Dátum: 2012, április 09, 20:00:13 »

De egyébként az is egy ok lehet, hogy manapság nem mindegyik labelt magyarosítják, pölö most vettem meg a Hajnalhasadás 1-et és teljesen angol a két lemez borítója.



Köszi az infókat.
Remélem azért aki tudja bemásolja a lemezt is, hogy felkerülhessen az oldalra.
Halihó

Ez is igaz!! Amúgy sztem a készített címkék sokkal jobbak mint az eredetik!!
Meddig fog még tartani ez a foggal-körömmel ragaszkodás a gyári borítókhoz?
Tudtommal ez a magyar borító készítõk klubja!
Elnézést, de már idegesít ez a fanatizmus.
Nem veszik észre a különbséget egy scannelt és készített borító között?
Scanner legyen a talpán, amelyik 1 az 1-be visszaadja minõség romlás nélkül, és ez nem a beállítás kérdése.
(Létezik, 100 000-nél kezdõdik az ára)
Bár egyáltalán nem vagyok híve a gyári borítónak/címkének, azért van néhány érvem a szkennelés mellett is.
Néhány trükkel, beállítással és szerkesztéssel a gyári borítót is fel lehet tuningolni.
1. Pixeles kép - legalább 300 dpi-vel kell beolvasni.
2. A gerinc két oldalán ronda fénycsíkok - eltüntethetõ, ha a borítóra ráteszünk egy A4 írólapot, majd erre pld. egy könyvet, ami lenyomja. Egyes (puha betétes fedelû) szkennereknél elég, ha a beolvasás alatt egyszerûen rátenyerelünk a fedélre.
3. Moaré - a normálisabb szkennerek már maguk is tudják ezt kezelni, csak be kell állítani. Ha nem, utólag képszerkesztõvel eltüntethetõ a moaré.
4. Matt, fakó kép - utólag, képszerkesztõvel a fényerõt -5 -10%-ra; a kontrasztot +10 +15 %-ra; a színtelítettséget +5 +10%-ra állítva csodát lehet tenni a képpel.
(ez utóbbi kettõrõl Donnandi klubtársunk tudna mit mondani...)

Mindehhez pedig nem kell más, csak egy mezei szkenner és egy mezei képszerkesztõ szoftver. No meg némi odafigyelés és munka...

Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #605 Dátum: 2012, április 09, 17:29:46 »

Nálam aztán semeddig, nem egy borítókészítõt tudnék mondani errõl az oldalról, aki mutatósabb covert tud összedobni, mint az aki a gyári borítókért felelõs.  Smiley Kevés filmet veszek meg eredetiben, azokat is az extrák miatt, vagy simán csak azért, mert piszok jól áron találom meg.



Meddig fog még tartani ez a foggal-körömmel ragaszkodás a gyári borítókhoz?
Tudtommal ez a magyar borító készítõk klubja!
Elnézést, de már idegesít ez a fanatizmus.
Nem veszik észre a különbséget egy scannelt és készített borító között?
Scanner legyen a talpán, amelyik 1 az 1-be visszaadja minõség romlás nélkül, és ez nem a beállítás kérdése.
(Létezik, 100 000-nél kezdõdik az ára)

Amit leírtál azzal teljesen egyetértek.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Christo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #604 Dátum: 2012, április 09, 17:18:36 »

Nálam aztán semeddig, nem egy borítókészítõt tudnék mondani errõl az oldalról, aki mutatósabb covert tud összedobni, mint az aki a gyári borítókért felelõs.  Smiley Kevés filmet veszek meg eredetiben, azokat is az extrák miatt, vagy simán csak azért, mert piszok jól áron találom meg.



Meddig fog még tartani ez a foggal-körömmel ragaszkodás a gyári borítókhoz?
Tudtommal ez a magyar borító készítõk klubja!
Elnézést, de már idegesít ez a fanatizmus.
Nem veszik észre a különbséget egy scannelt és készített borító között?
Scanner legyen a talpán, amelyik 1 az 1-be visszaadja minõség romlás nélkül, és ez nem a beállítás kérdése.
(Létezik, 100 000-nél kezdõdik az ára)
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #603 Dátum: 2012, április 09, 16:39:38 »

De egyébként az is egy ok lehet, hogy manapság nem mindegyik labelt magyarosítják, pölö most vettem meg a Hajnalhasadás 1-et és teljesen angol a két lemez borítója.



Köszi az infókat.
Remélem azért aki tudja bemásolja a lemezt is, hogy felkerülhessen az oldalra.
Halihó

Ez is igaz!! Amúgy sztem a készített címkék sokkal jobbak mint az eredetik!!
Meddig fog még tartani ez a foggal-körömmel ragaszkodás a gyári borítókhoz?
Tudtommal ez a magyar borító készítõk klubja!
Elnézést, de már idegesít ez a fanatizmus.
Nem veszik észre a különbséget egy scannelt és készített borító között?
Scanner legyen a talpán, amelyik 1 az 1-be visszaadja minõség romlás nélkül, és ez nem a beállítás kérdése.
(Létezik, 100 000-nél kezdõdik az ára)
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #602 Dátum: 2012, április 09, 16:23:38 »

De egyébként az is egy ok lehet, hogy manapság nem mindegyik labelt magyarosítják, pölö most vettem meg a Hajnalhasadás 1-et és teljesen angol a két lemez borítója.



Köszi az infókat.
Remélem azért aki tudja bemásolja a lemezt is, hogy felkerülhessen az oldalra.
Halihó

Ez is igaz!! Amúgy sztem a készített címkék sokkal jobbak mint az eredetik!!
Naplózva
Christo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #601 Dátum: 2012, április 09, 14:03:53 »

De egyébként az is egy ok lehet, hogy manapság nem mindegyik labelt magyarosítják, pölö most vettem meg a Hajnalhasadás 1-et és teljesen angol a két lemez borítója.



Köszi az infókat.
Remélem azért aki tudja bemásolja a lemezt is, hogy felkerülhessen az oldalra.
Halihó
Naplózva
Boomerka
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #600 Dátum: 2012, április 08, 21:47:39 »

Köszi az infókat.
Remélem azért aki tudja bemásolja a lemezt is, hogy felkerülhessen az oldalra.
Halihó
Szia!

Ha szkennelek, én a lemezt is le szoktam másolni. Viszont ha én készítem a borítót, akkor a label lemarad, mert fogalmam sincs, hogy tudnék csinálni. Próbáltam a Nero programjával, de valahogy nem sikerül lementeni az eredményt. Néha láma vagyok az ilyesmikhez... Undecided Szerintem majd átnyálazok pár munkát az oldalon, aztán azok méreteit próbálom követni.


Sziasztok

Én csak megszeretném kérdezni,hogy a beszkennelt borítókhoz esetleg a lemezt is nem lehetne bemásolni?
Rengeteg új filmhez csak a külsõ borítókat teszik fel.Én személy szerint szeretem az eredeti labelt gyûjteni a filmekhez.
Köszi
szép estét
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.