Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 11:39:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1420654 alkalommal)
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1140 Dátum: 2010, augusztus 21, 20:28:45 »

Sziasztok!
Csak egy kérdés: tegnap déltõl hová lettek az adminok!?
Üdv

Ui.: Tegnap óta várja az engedélyezést a feltöltésem, csak azért kérdem. /Rakoncátlan szív (Eddy61)/

Nekünk nem jár szabi??? Smiley
Szia!
Nekem sem adtak, úgyhogy a válaszom:   NEM Cheesy
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1139 Dátum: 2010, augusztus 21, 18:50:06 »

Sziasztok!
Csak egy kérdés: tegnap déltõl hová lettek az adminok!?
Üdv

Ui.: Tegnap óta várja az engedélyezést a feltöltésem, csak azért kérdem. /Rakoncátlan szív (Eddy61)/

Nekünk nem jár szabi??? Smiley
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1138 Dátum: 2010, augusztus 21, 12:13:49 »

Sziasztok!
Csak egy kérdés: tegnap déltõl hová lettek az adminok!?
Üdv

Ui.: Tegnap óta várja az engedélyezést a feltöltésem, csak azért kérdem. /Rakoncátlan szív (Eddy61)/
« Utoljára szerkesztve: 2010, augusztus 21, 12:21:06 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
debrigo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #1137 Dátum: 2010, augusztus 21, 09:10:11 »

Hali! A szokásos: gyáriban maradt a készített...Kérem áttenni: Tom és Jerry és Sherlock Holmes-t.
Köszönöm!
Naplózva
safika
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 69



« Új hozzászólás #1136 Dátum: 2010, augusztus 19, 06:12:34 »

T ADMINOK!
Légyszíves töröljétek az összes LEE VAN CLEEF borítóimat egyéb okok miatt.
                             Elõre is köszi   SAFIKA
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1135 Dátum: 2010, augusztus 17, 13:03:35 »

"Garfield és a zûr kommandó magyar plakát
Be kell mutatni valakinek Garfieldot? Nem hiszem! Augusztus 19-étõl õ sem hagyja ki, hogy 3D-ben szerepelhessen a nagyvásznakon, és az animációs filmet Garfield és a zûr kommandó 3D (Garfield’s Pet Force 3D) címen."
Pl.: port.hu ; EST.hu.; wikipedia; rengeteg mozi....
http://www.google.hu/search?hl=hu&sout=1&biw=1251&bih=780&q=Garfield+%C3%A9s+a+Z%C5%B1r+Kommand%C3%B3+3D&btnG=Keres%C3%A9s&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=



Ennél a feltöltésnél a ZÛR KOMMANDÓ-t rosszul egybe írta a készítõje. Valaki illetékes legyenszives.... A készítõjét pedig kérem javítsa a hibát, nem félre érteni nem cseszegetés  Wink
  Garfield és a zûrkommandó [BORÍTÓ] - [CD1]


Üdv Singer!
Hadd tegyem mellé a magamét is... 
Ha már a cím miatt javítasz, javaslom javítsd ki a tartalomleírásban található két hibát is. Nevezetesen: "...legveszélyesebb találmányát, a molekulakeverõt..." és "...szuperhõseire..." . Utóbbinál helytelen a kötõjel.
A fentebbi klasszikust idézve: "nem félre érteni, nem cseszegetés  Wink" (Khm! A félreérteni egybe írandó...)

Üdv


SZIASZTOK! A CÍM MÉG MINDIG HIBÁS!!!!! VALAKI ILLETÉKES INTÉZKEDNI SZIVESKEDJEN KÖSZI   ÜDV

Töröltem!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1134 Dátum: 2010, augusztus 17, 12:32:35 »

"Garfield és a zûr kommandó magyar plakát
Be kell mutatni valakinek Garfieldot? Nem hiszem! Augusztus 19-étõl õ sem hagyja ki, hogy 3D-ben szerepelhessen a nagyvásznakon, és az animációs filmet Garfield és a zûr kommandó 3D (Garfield’s Pet Force 3D) címen."
Pl.: port.hu ; EST.hu.; wikipedia; rengeteg mozi....
http://www.google.hu/search?hl=hu&sout=1&biw=1251&bih=780&q=Garfield+%C3%A9s+a+Z%C5%B1r+Kommand%C3%B3+3D&btnG=Keres%C3%A9s&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=



Ennél a feltöltésnél a ZÛR KOMMANDÓ-t rosszul egybe írta a készítõje. Valaki illetékes legyenszives.... A készítõjét pedig kérem javítsa a hibát, nem félre érteni nem cseszegetés  Wink
  Garfield és a zûrkommandó [BORÍTÓ] - [CD1]


Üdv Singer!
Hadd tegyem mellé a magamét is... 
Ha már a cím miatt javítasz, javaslom javítsd ki a tartalomleírásban található két hibát is. Nevezetesen: "...legveszélyesebb találmányát, a molekulakeverõt..." és "...szuperhõseire..." . Utóbbinál helytelen a kötõjel.
A fentebbi klasszikust idézve: "nem félre érteni, nem cseszegetés  Wink" (Khm! A félreérteni egybe írandó...)

Üdv


SZIASZTOK! A CÍM MÉG MINDIG HIBÁS!!!!! VALAKI ILLETÉKES INTÉZKEDNI SZIVESKEDJEN KÖSZI   ÜDV
Naplózva

Üdv: Eddy61
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #1133 Dátum: 2010, augusztus 17, 08:02:41 »

Ezt nem én követtem el!

Villámtolvaj - Percy Jackson és az Olimposziak v.2 (zsulboy) [BORÍTÓ] - [Front]
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1132 Dátum: 2010, augusztus 16, 20:08:10 »

"Garfield és a zûr kommandó magyar plakát
Be kell mutatni valakinek Garfieldot? Nem hiszem! Augusztus 19-étõl õ sem hagyja ki, hogy 3D-ben szerepelhessen a nagyvásznakon, és az animációs filmet Garfield és a zûr kommandó 3D (Garfield’s Pet Force 3D) címen."
Pl.: port.hu ; EST.hu.; wikipedia; rengeteg mozi....
http://www.google.hu/search?hl=hu&sout=1&biw=1251&bih=780&q=Garfield+%C3%A9s+a+Z%C5%B1r+Kommand%C3%B3+3D&btnG=Keres%C3%A9s&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=



Ennél a feltöltésnél a ZÛR KOMMANDÓ-t rosszul egybe írta a készítõje. Valaki illetékes legyenszives.... A készítõjét pedig kérem javítsa a hibát, nem félre érteni nem cseszegetés  Wink
  Garfield és a zûrkommandó [BORÍTÓ] - [CD1]


Üdv Singer!
Hadd tegyem mellé a magamét is... 
Ha már a cím miatt javítasz, javaslom javítsd ki a tartalomleírásban található két hibát is. Nevezetesen: "...legveszélyesebb találmányát, a molekulakeverõt..." és "...szuperhõseire..." . Utóbbinál helytelen a kötõjel.
A fentebbi klasszikust idézve: "nem félre érteni, nem cseszegetés  Wink" (Khm! A félreérteni egybe írandó...)

Üdv
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1131 Dátum: 2010, augusztus 16, 17:13:01 »

"Garfield és a zûr kommandó magyar plakát
Be kell mutatni valakinek Garfieldot? Nem hiszem! Augusztus 19-étõl õ sem hagyja ki, hogy 3D-ben szerepelhessen a nagyvásznakon, és az animációs filmet Garfield és a zûr kommandó 3D (Garfield’s Pet Force 3D) címen."
Pl.: port.hu ; EST.hu.; wikipedia; rengeteg mozi....
http://www.google.hu/search?hl=hu&sout=1&biw=1251&bih=780&q=Garfield+%C3%A9s+a+Z%C5%B1r+Kommand%C3%B3+3D&btnG=Keres%C3%A9s&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=



Ennél a feltöltésnél a ZÛR KOMMANDÓ-t rosszul egybe írta a készítõje. Valaki illetékes legyenszives.... A készítõjét pedig kérem javítsa a hibát, nem félreérteni nem cseszegetés  Wink
  Garfield és a zûrkommandó [BORÍTÓ] - [CD1]
« Utoljára szerkesztve: 2010, augusztus 16, 20:11:12 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1130 Dátum: 2010, augusztus 15, 14:09:24 »

Üdv tatko1979 - és mindenki, aki borítót/címkét készít!

Elismerem, hogy ebbéli munkánk során a legtöbbször használt szerszám (számomra is) a Ctrl+C/Ctrl+V.

A hozzáférhetõ szövegekben - legyen az akár a Neten, akár könyvben, újságban, vagy bármely hordozón - rengeteg a magyartalanság, a mondatszerkesztési- és szövegszerkesztési-, sõt a helyesírási (nem ritkán szarvas-) hiba. Az úgynevezett "gyári" borítókkal sajnos semmit sem lehet kezdeni. Saját munkánk esetén azonban a Ctrl+V után ellenõrizni kell a szöveget, és ki kell javítani az említett hibákat.
Szerintem legalábbis.

Bizony réges rég elmúlt az az idõ, amikor (megboldogult nagymamámat idézvén) mondhattuk: Az úgy van, mert benne van az újságban!

Akinek mindez nem inge, természetesen ne is vegye magára.

Üdv Kollégák

Naplózva
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #1129 Dátum: 2010, augusztus 15, 09:20:26 »

Sziasztok nem tudom miért töröltétek a Tank Girl készitett boritómat
nincs neki magyar cime, utánnanéztem és én nem találtam semmit.




Üdv tatko1979!

Az egyébként igen míves borítód szövegezése három helyesírási hibát tartalmazott.
Nevezetesen:
A tartalomleírásban volt az egyett szó. A tárgyeset azonban egy t. Kivétel nincs.
Az adatok között volt az interaktiv és a boritóterv szó. Ezekben a hosszú í hiánya volt a helyesírási hiba.

Én, személy szerint úgy gondolom, hogy a magyar kitétel a CC Szabályzatában azt is jelenti, hogy  be kell tartsuk a magyar nyelvtani szabályokat.

Gyanítom, ha ezeket kijavítod, és ismét feltöltöd a klassz borítódat, az adminisztrátorok már nem fogják törölni.

Üdv


Szia
Köszi, hogy szóltál mik is a hibák, a tartalmat nem irom le melyik oldalról másoltam akkor ott is igy van irva,
a másik kettõ az én hibám. Még egyszer feltöltöm, kijavitottam remélem jó lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2010, augusztus 15, 09:22:22 írta tatko1979 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1128 Dátum: 2010, augusztus 14, 22:29:36 »

Sziasztok nem tudom miért töröltétek a Tank Girl készitett boritómat
nincs neki magyar cime, utánnanéztem és én nem találtam semmit.




Üdv tatko1979!

Az egyébként igen míves borítód szövegezése három helyesírási hibát tartalmazott.
Nevezetesen:
A tartalomleírásban volt az egyett szó. A tárgyeset azonban egy t. Kivétel nincs.
Az adatok között volt az interaktiv és a boritóterv szó. Ezekben a hosszú í hiánya volt a helyesírási hiba.

Én, személy szerint úgy gondolom, hogy a magyar kitétel a CC Szabályzatában azt is jelenti, hogy  be kell tartsuk a magyar nyelvtani szabályokat.

Gyanítom, ha ezeket kijavítod, és ismét feltöltöd a klassz borítódat, az adminisztrátorok már nem fogják törölni.

Üdv
Naplózva
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #1127 Dátum: 2010, augusztus 14, 19:15:30 »

Sziasztok nem tudom miért töröltétek a Tank Girl készitett boritómat
nincs neki magyar cime, utánnanéztem és én nem találtam semmit.


Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1126 Dátum: 2010, augusztus 12, 18:21:06 »

Sziasztok !
kérlek töröld a " http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/77865c.jpg "
DVD címkét elírtam a nevet .  köszi!
Az újat felraktam !


Véletlenül töröltem mind a kettõt... Sad
Naplózva
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.