Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 17:06:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419114 alkalommal)
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2010, június 08, 15:35:33 »

Szia Eddy61!  A Határ(ok) borin a leírásban, a "különösen"-bõl hiányzik egy "ö".  Légyszíves kijavítani. Köszi frisa49.
Szia!
Kösz, hogy szóltál, az "Ö" hiány javítva, a javított feltöltve.  Valaki illetékest kérem, hogy a rosszat törölje.
THX

Hali! Örülök, hogy ennyien figyeltek a készített munkákra!! Sokat segítetek az oldalnak!! Köszi!

RTZ6 barátom mondaná"Csak az hibázik,aki dolgozik" 
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2010, június 08, 14:43:40 »

Szia Eddy61!  A Határ(ok) borin a leírásban, a "különösen"-bõl hiányzik egy "ö".  Légyszíves kijavítani. Köszi frisa49.
Szia!
Kösz, hogy szóltál, az "Ö" hiány javítva, a javított feltöltve.  Valaki illetékest kérem, hogy a rosszat törölje.
THX

Hali! Örülök, hogy ennyien figyeltek a készített munkákra!! Sokat segítetek az oldalnak!! Köszi!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2010, június 08, 13:41:19 »

Szia Eddy61!  A Határ(ok) borin a leírásban, a "különösen"-bõl hiányzik egy "ö".  Légyszíves kijavítani. Köszi frisa49.
Szia!
Kösz, hogy szóltál, az "Ö" hiány javítva, a javított feltöltve.  Valaki illetékest kérem, hogy a rösszat törölje.
THX
Naplózva

Üdv: Eddy61
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2010, június 08, 12:23:50 »


       Szia Eddy61!

 A Határ(ok) borin a leírásban, a "különösen"-bõl hiányzik egy "ö".  Légyszíves kijavítani.
                               
                                                               Köszi frisa49.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2010, június 08, 11:51:18 »

Légyszíves törölni "A betörés mestere Front" feltöltésem. Késõn vettem észre, 4 megás. Cserélem.
Köszönöm!

És az miért baj??
Naplózva
debrigo
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2010, június 08, 10:14:48 »

Légyszíves törölni "A betörés mestere Front" feltöltésem. Késõn vettem észre, 4 megás. Cserélem.
Köszönöm!
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2010, június 05, 12:17:20 »

Ezt töröljétek légyszi,mert nem gyári...Elszúrtam....Köszi: http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/75949a.jpg
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2010, június 04, 12:36:37 »

Teljesen egyet értek Maxi:LA -val errõl beszéltem én is. Nem értem azt, hogyha valaki bemegy egy dvd boltba megvesz valamit, a cimkét beszkenneli (azon is magyar minden) és felrakja készítettként. Azt aláírom, hogy van vele munka hiszen a dvd-t kikell bontani, be kell kapcsolni a nyomtatót vagy a szkennert, be kell olvastatni esetleg szerkeszteni, és a végeredmény egy rakás szar ami "készített".

Ha ilyen probléma van szóljatok nyugodtan!!
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2010, június 04, 05:53:10 »

Teljesen egyet értek Maxi:LA -val errõl beszéltem én is. Nem értem azt, hogyha valaki bemegy egy dvd boltba megvesz valamit, a cimkét beszkenneli (azon is magyar minden) és felrakja készítettként. Azt aláírom, hogy van vele munka hiszen a dvd-t kikell bontani, be kell kapcsolni a nyomtatót vagy a szkennert, be kell olvastatni esetleg szerkeszteni, és a végeredmény egy rakás szar ami "készített".
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Maxi:LA
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2010, június 03, 22:48:28 »

Attól még, hogy angolul van írva a jogi szöveg lehetne magyar gyári címke! (rengeteg ilyen van)
De ez amiről szó van a "készített" kategóriába való mert rá lett írva magyarul a cím.(az eredeti fontot nem eltalálva)

Üdv. Atosz24!

Például a mai feltöltésben: nem akarom Paul nevezetű feltöltőt megbántani a Vakító fehérség címkével, de baromian látszik, hogy szkennelték. Sok ilyet találtam de eddig nem igazán akartam szólni.
laszlo57

Egy kicsit megijedtem, hogy ekkora hibákat vétenénk... Szóval... Az lehet, hogy szkennelték, de mivel alul angolul van a jogi bla-bla, azért abban biztos vagyok, hogy ez egy készített címke! Mivel ha magyar lenne akkor az is magyarul lenne írva! Látod ez az ha valaki több ideje ezzel foglalkozik ezt egyből kiszúrja! De ha netán valós hibákat találsz nagyon szívesen fogadjuk!!

Erre céloztam, köszi! Cheesy

Sziasztok!

Sajnos én mást is kiszúrtam....
Némi beleszólást szeretnék eszközölni! Légyszi nézzétek meg az általam feltöltött gyári és a paul által feltöltött korong közti hasonlóságot! Főként a lemez szélei, amelyek pontosan ugyan ott vannak leszeletelve mint az enyém. A szélek színei pont ugyan úgy pompáznak. Milyen érdekes? Ez a paul srác nagyon tud! LOPNI azt biztosan! Lebutítja a felbontást 800x801-re majd valami gagyi módon tesz rá magyar címet és úgymond készített változat néven feltölti azt sajátjaként. Mit gondoltok erről? Én azt hogy a srác gerinc nélkül botorkál az oldalon, az biztos.....
Hmmm.... Más munkájával virítani, nem gyenge vastagságú bőr kell hogy legyen az arcán. Remélem elolvassa ezt az üzit!!
« Utoljára szerkesztve: 2010, június 03, 22:50:08 írta Maxi:LA » Naplózva
Maxi:LA
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #1070 Dátum: 2010, június 03, 22:30:58 »

Attól még, hogy angolul van írva a jogi szöveg lehetne magyar gyári címke! (rengeteg ilyen van)
De ez amirõl szó van a "készített" kategóriába való mert rá lett írva magyarul a cím.(az eredeti fontot nem eltalálva)

Üdv. Atosz24!

Például a mai feltöltésben: nem akarom Paul nevezetû feltöltõt megbántani a Vakító fehérség címkével, de baromian látszik, hogy szkennelték. Sok ilyet találtam de eddig nem igazán akartam szólni.
laszlo57

Egy kicsit megijedtem, hogy ekkora hibákat vétenénk... Szóval... Az lehet, hogy szkennelték, de mivel alul angolul van a jogi bla-bla, azért abban biztos vagyok, hogy ez egy készített címke! Mivel ha magyar lenne akkor az is magyarul lenne írva! Látod ez az ha valaki több ideje ezzel foglalkozik ezt egybõl kiszúrja! De ha netán valós hibákat találsz nagyon szívesen fogadjuk!!

Erre céloztam, köszi! Cheesy
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1069 Dátum: 2010, június 02, 12:25:06 »

Sziasztok!
Valaki illetékes, szerintem egy "A" betû hiányzik a címbõl : "Wrlock Trilógia (Freeman)"
   Wink
Üdv: Eddy61


Köszi!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1068 Dátum: 2010, június 01, 18:00:36 »

Attól még, hogy angolul van írva a jogi szöveg lehetne magyar gyári címke! (rengeteg ilyen van)
De ez amirõl szó van a "készített" kategóriába való mert rá lett írva magyarul a cím.(az eredeti fontot nem eltalálva)

Üdv. Atosz24!

Például a mai feltöltésben: nem akarom Paul nevezetû feltöltõt megbántani a Vakító fehérség címkével, de baromian látszik, hogy szkennelték. Sok ilyet találtam de eddig nem igazán akartam szólni.
laszlo57

Egy kicsit megijedtem, hogy ekkora hibákat vétenénk... Szóval... Az lehet, hogy szkennelték, de mivel alul angolul van a jogi bla-bla, azért abban biztos vagyok, hogy ez egy készített címke! Mivel ha magyar lenne akkor az is magyarul lenne írva! Látod ez az ha valaki több ideje ezzel foglalkozik ezt egybõl kiszúrja! De ha netán valós hibákat találsz nagyon szívesen fogadjuk!!

Erre céloztam, köszi! Cheesy
Naplózva
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #1067 Dátum: 2010, június 01, 17:50:59 »

Attól még, hogy angolul van írva a jogi szöveg lehetne magyar gyári címke! (rengeteg ilyen van)
De ez amirõl szó van a "készített" kategóriába való mert rá lett írva magyarul a cím.(az eredeti fontot nem eltalálva)

Üdv. Atosz24!

Például a mai feltöltésben: nem akarom Paul nevezetû feltöltõt megbántani a Vakító fehérség címkével, de baromian látszik, hogy szkennelték. Sok ilyet találtam de eddig nem igazán akartam szólni.
laszlo57

Egy kicsit megijedtem, hogy ekkora hibákat vétenénk... Szóval... Az lehet, hogy szkennelték, de mivel alul angolul van a jogi bla-bla, azért abban biztos vagyok, hogy ez egy készített címke! Mivel ha magyar lenne akkor az is magyarul lenne írva! Látod ez az ha valaki több ideje ezzel foglalkozik ezt egybõl kiszúrja! De ha netán valós hibákat találsz nagyon szívesen fogadjuk!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #1066 Dátum: 2010, június 01, 16:37:11 »

Üdv. Atosz24!

Például a mai feltöltésben: nem akarom Paul nevezetû feltöltõt megbántani a Vakító fehérség címkével, de baromian látszik, hogy szkennelték. Sok ilyet találtam de eddig nem igazán akartam szólni.
laszlo57

Egy kicsit megijedtem, hogy ekkora hibákat vétenénk... Szóval... Az lehet, hogy szkennelték, de mivel alul angolul van a jogi bla-bla, azért abban biztos vagyok, hogy ez egy készített címke! Mivel ha magyar lenne akkor az is magyarul lenne írva! Látod ez az ha valaki több ideje ezzel foglalkozik ezt egybõl kiszúrja! De ha netán valós hibákat találsz nagyon szívesen fogadjuk!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.