Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 22:32:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419641 alkalommal)
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #975 Dátum: 2010, január 11, 15:49:11 »

Harmadszor toltok fel egy boritot, az elozo ket alkalommal eltunt, pedig mar tobben is megneztek es le is toltottek. Tovabba ez a borito a kezdooldalon levo ajanloban sem jelent meg (a kep), csak a neve. A szökes - A teljes sorozat cimu boritorol van szo.
Mas eszrevetel, hogy a profilomban az altalam feltoltott boritok letoltesenek a szama egyszer csak leesett kb a felere.
Mik lehetnek a problemak okai?
A valaszokat elore is koszonom.

Szia!! Az elsõnek az oka hogy Divx-es borit nem fogadun el! A másikról meg fogalmam sincs!! Cheesy Lehet azok is Divx-esek?? Sad
Naplózva
nagytezsolt
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #974 Dátum: 2010, január 11, 15:32:24 »

Harmadszor toltok fel egy boritot, az elozo ket alkalommal eltunt, pedig mar tobben is megneztek es le is toltottek. Tovabba ez a borito a kezdooldalon levo ajanloban sem jelent meg (a kep), csak a neve. A szökes - A teljes sorozat cimu boritorol van szo.
Mas eszrevetel, hogy a profilomban az altalam feltoltott boritok letoltesenek a szama egyszer csak leesett kb a felere.
Mik lehetnek a problemak okai?
A valaszokat elore is koszonom.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #973 Dátum: 2010, január 10, 12:45:18 »

Üdv Zsulboy és Mindenki!

Kedves Zsulboy!  Korábbi hozzászólásom szerintem nem üti a Te véleményedet. Ugyanolyan kritikus vagyok, mint Te (az is lehet, hogy mégolyanabb...)
Fenntartom, hogy a feltötés jóváhagyójáé - azt hiszem itt a CC-n ez a publikáló adminisztrátor - a felelõsség. A feltölteni szándékozókra mi más módon lehetne hatni?

Most megerõsítem: a legteljesebb mértékben egyetértek Veled.

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #972 Dátum: 2010, január 06, 08:20:17 »

Egyetértek veled! De miért ne lehetne egy premier borító is megfelelõ méretû?
Nem vitatkozni szeretnék, de amit meglehet csinálni 1400x1000 méretben azt meglehet 3240x2175-ben is.
Rengeteg magyarosított borító van fent az oldalon angol stáblistával! Shocked
Ha valaki már a címeket és a tartalmat lemagyarosítja akkor miért nem szán rá még 10-20 percet?!
Én biztos nem engednék feltölteni egy olyan borítót se amin van angol szöveg!


Üdv Kedves Klubtagok!

A Zsulboy által indított egységesítési témában osztanám meg Veletek véleményemet:

A minõség folyamatos javítására irányuló törekvésekkel tökéletesen egyetértek.
Emellett viszont szerintem ilyen mértékben nem kellene korlátozni sem a feltöltõk, sem a letöltõk szabadságát. Ki kell elégíteni azoknak az igényeit is, akik a megjelnés után villámgyorsan hozzá szeretnének jutni egy-egy borítóhoz. Akinek pedig az adott borító bármely oknál fogva nem tetszik - hát nem köteles azt letölteni.

Az adminisztrátorok publikálási felelõssége persze igen nagy.
Mert bár a CC szabályzata egyértelmû, azt nagyon sokan nem tartják be. Én is szörnyûlködve nézem a magyar tartalom-leírás hiányát, az eredeti címet otrombán kitakaró téglalapra felrakott, a kép stílusához nem illõ betûtípussal odabiggyesztett címet, a durván pixeles képet, a helyesírási hibáktól hemzsegõ szövegeket, néha még címeket is (ami alól az sem ment fel, hogy a mégoly dekoratív betûtípus nem tartalmaz magyar hosszú ékezeteket), az olyan korongot, amire a borító képét másolták rá torzan összenyomva, stb-stb.
Bosszantó, hogy ugyanazt a borítót, korongot láthatom többször is, és csak attól "MÁS", hogy a szöveg más betûtípussal íródott, vagy egy kép meg van fordítva. Persze, hogy az új munka ettõl miért "JOBB"?
A minõséget azzal is lehetne javítani, hogy az adminisztrátor a más-szebb-jobb borító elfogadásakor rögtön leveszi a régi ugyanolyant-csúnyábbat-rosszabbat.

Még egyszer üdv mindenkinek, és Boldog Új Évet kívánok - Old Dzsordzsi



Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #971 Dátum: 2010, január 01, 15:46:40 »

Üdv Kedves Klubtagok!

A Zsulboy által indított egységesítési témában osztanám meg Veletek véleményemet:

A minõség folyamatos javítására irányuló törekvésekkel tökéletesen egyetértek.
Emellett viszont szerintem ilyen mértékben nem kellene korlátozni sem a feltöltõk, sem a letöltõk szabadságát. Ki kell elégíteni azoknak az igényeit is, akik a megjelnés után villámgyorsan hozzá szeretnének jutni egy-egy borítóhoz. Akinek pedig az adott borító bármely oknál fogva nem tetszik - hát nem köteles azt letölteni.

Az adminisztrátorok publikálási felelõssége persze igen nagy.
Mert bár a CC szabályzata egyértelmû, azt nagyon sokan nem tartják be. Én is szörnyûlködve nézem a magyar tartalom-leírás hiányát, az eredeti címet otrombán kitakaró téglalapra felrakott, a kép stílusához nem illõ betûtípussal odabiggyesztett címet, a durván pixeles képet, a helyesírási hibáktól hemzsegõ szövegeket, néha még címeket is (ami alól az sem ment fel, hogy a mégoly dekoratív betûtípus nem tartalmaz magyar hosszú ékezeteket), az olyan korongot, amire a borító képét másolták rá torzan összenyomva, stb-stb.
Bosszantó, hogy ugyanazt a borítót, korongot láthatom többször is, és csak attól "MÁS", hogy a szöveg más betûtípussal íródott, vagy egy kép meg van fordítva. Persze, hogy az új munka ettõl miért "JOBB"?
A minõséget azzal is lehetne javítani, hogy az adminisztrátor a más-szebb-jobb borító elfogadásakor rögtön leveszi a régi ugyanolyant-csúnyábbat-rosszabbat.

Még egyszer üdv mindenkinek, és Boldog Új Évet kívánok - Old Dzsordzsi


Naplózva
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #970 Dátum: 2009, december 28, 17:07:07 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!

Sziasztok!

Nagyon jó ha egy kicsit igényesebb lesz az oldal a minõségre.
Be kellene vezetni az egységes borító méretet is (nemcsak a készített hanem a gyári scannelt borítóknál is).
DVD borító: 3240x2175 pixel
DVD címke: 1400-1500 pixel közé valahova
Blu-ray borítóknál:
3120 (1490+140+1490) x 1748
3173 (1523+127+1523) x 1762
3212 (1521+170+1521) x 1762
3172 (1501+170+1501) x 1772
Esetleg lehetne egy scannelési utmutató ami alapján a lelkes emberkék jó minõségû gyári borítókat tudnak feltölteni!

üdv. zsulboy

                                                   

Sziasztok!
Ez szerintem is jó ötlet csak akkor kellenének egységes Front, label, blu-rey alapok. Szerintem ennek minden borítókészítõ örülne. Így tényleg egységes cimkék és borítók kerülnének fel.
 
                     üdv: safika
Hali!Szerintem a boritók méretét felesleges szabályozni,jó ez így ahogy van.Nem kéne másik(konkurencia oldalt)utánozni.10-bõl 4 boritót nem fogadnak el,és ott tartanak,hogy még csak most juttotak el addig,hogy a Transformers 2.õt most fogadták el.Rengetegen átjöttek hozzánk,épp amiatt,mert rögtön egy új film megjelenése után 1-2 órával,itt már fennt is van egy készített boritó.Teljesen mindegy mekkora méretben,akinek kell letölti,akinek meg nem az vár a gyári megjelenésre...Hát ennyi üdv

Hali!

Szerintem pedig itt kezdõdne a minimum színvonal.Attól mert kint van egy premier film borítója 1 órán belül azért az még lehetne egy normális és minõségû cucc. De ti tudjátok,csak egy vélemény volt!
üdv!
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #969 Dátum: 2009, december 28, 12:07:55 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!

Sziasztok!

Nagyon jó ha egy kicsit igényesebb lesz az oldal a minõségre.
Be kellene vezetni az egységes borító méretet is (nemcsak a készített hanem a gyári scannelt borítóknál is).
DVD borító: 3240x2175 pixel
DVD címke: 1400-1500 pixel közé valahova
Blu-ray borítóknál:
3120 (1490+140+1490) x 1748
3173 (1523+127+1523) x 1762
3212 (1521+170+1521) x 1762
3172 (1501+170+1501) x 1772
Esetleg lehetne egy scannelési utmutató ami alapján a lelkes emberkék jó minõségû gyári borítókat tudnak feltölteni!

üdv. zsulboy

                                                   

Sziasztok!
Ez szerintem is jó ötlet csak akkor kellenének egységes Front, label, blu-rey alapok. Szerintem ennek minden borítókészítõ örülne. Így tényleg egységes cimkék és borítók kerülnének fel.
 
                     üdv: safika
Hali!Szerintem a boritók méretét felesleges szabályozni,jó ez így ahogy van.Nem kéne másik(konkurencia oldalt)utánozni.10-bõl 4 boritót nem fogadnak el,és ott tartanak,hogy még csak most juttotak el addig,hogy a Transformers 2.õt most fogadták el.Rengetegen átjöttek hozzánk,épp amiatt,mert rögtön egy új film megjelenése után 1-2 órával,itt már fennt is van egy készített boritó.Teljesen mindegy mekkora méretben,akinek kell letölti,akinek meg nem az vár a gyári megjelenésre...Hát ennyi üdv
« Utoljára szerkesztve: 2009, december 28, 12:58:21 írta öcsisajt » Naplózva
safika
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 69



« Új hozzászólás #968 Dátum: 2009, december 28, 10:36:32 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!

Sziasztok!

Nagyon jó ha egy kicsit igényesebb lesz az oldal a minõségre.
Be kellene vezetni az egységes borító méretet is (nemcsak a készített hanem a gyári scannelt borítóknál is).
DVD borító: 3240x2175 pixel
DVD címke: 1400-1500 pixel közé valahova
Blu-ray borítóknál:
3120 (1490+140+1490) x 1748
3173 (1523+127+1523) x 1762
3212 (1521+170+1521) x 1762
3172 (1501+170+1501) x 1772
Esetleg lehetne egy scannelési utmutató ami alapján a lelkes emberkék jó minõségû gyári borítókat tudnak feltölteni!

üdv. zsulboy

                                                   

Sziasztok!
Ez szerintem is jó ötlet csak akkor kellenének egységes Front, label, blu-rey alapok. Szerintem ennek minden borítókészítõ örülne. Így tényleg egységes cimkék és borítók kerülnének fel.
 
                     üdv: safika
Naplózva
zsulboy
Vendég
« Új hozzászólás #967 Dátum: 2009, december 28, 10:10:47 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!

Sziasztok!

Nagyon jó ha egy kicsit igényesebb lesz az oldal a minõségre.
Be kellene vezetni az egységes borító méretet is (nemcsak a készített hanem a gyári scannelt borítóknál is).
DVD borító: 3240x2175 pixel
DVD címke: 1400-1500 pixel közé valahova
Blu-ray borítóknál:
3120 (1490+140+1490) x 1748
3173 (1523+127+1523) x 1762
3212 (1521+170+1521) x 1762
3172 (1501+170+1501) x 1772
Esetleg lehetne egy scannelési utmutató ami alapján a lelkes emberkék jó minõségû gyári borítókat tudnak feltölteni!

üdv. zsulboy

                                                   
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #966 Dátum: 2009, december 25, 21:05:46 »

Helló!

Kétszer töltöttem fel a "Bartek, a varázslatos" c. rajzfilm korongját. Az egyik hibás, mert a címet rosszul írtam rá (Bartek, a csodálatos).
Kérem, ez utóbbi legyetek szívesek töröljétek.

Köszönöm.
Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #965 Dátum: 2009, december 23, 21:29:26 »

Üdv Adminok!

A "borító feltöltése" lapot megnyitva az "Add meg a feltöltendõ film címét" és a "Feltöltési tanácsok" szövegrész minden egyes szava külön sorban jelenik meg. Ugyanez történik a következõ ablakban, a keresett film kilistázásánál. A lista így csak mintegy két és fél képernyõnyivel lejjebb kezdõdik.
Nem állítom, hogy ez lehetetlenné teszi a feltöltést, viszont igencsak zavaró.

Másnak nincs ilyen gondja? Vagy csak nálam jelentkezne ez a hiba?

Megtennétek, hogy utána néztek ennek a dolognak?
Elõre is köszönöm

Old Dzsordzsi
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #964 Dátum: 2009, december 17, 08:48:31 »

     Sziasztok! Nagyon örülünk a Tini nindzsa teknõcök 3. borinak, sokan keresték. Egy apró hibát találtam benne: a "választott" -ból hiányzik a "v"betû .Légyszi javítsátok. Köszönöm    frisa49
Naplózva
En Ter
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20



« Új hozzászólás #963 Dátum: 2009, december 08, 12:38:15 »

Szia!
Légy szíves javítsd ki a

http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=22&adid=64086&Itemid=31&use=1

címke címét: Tranformers lett Transformers helyett!
 Wink
Kösz!
Naplózva
diolacika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #962 Dátum: 2009, december 05, 22:55:24 »

Hali.November 25-én felraktam a "Véres hétvége "c.film gyári dvd borítóját.Kijavítottátok készítettre,nem értettem.
Ma felrakta ugyanazt a gyári borítót Rizzo,azt meghagytátok gyárinak.Most ugyanaz a gyári borító kétszer van fennt!
Nem gond?
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #961 Dátum: 2009, november 28, 15:07:26 »

Üdv Adminok!Mi van itt az oldalon???Hol a szinvonal???Ezt nem engedhetitek meg.Nem szeretnék senkit megbántani,tisztelem más munkáját,de ez már nekem is sok.Azért írom le,ezt így névvel,mert nem vagyok bujkálós tipus,felvállalom saját magam.rhemur munkáit nem szeretném kritizálni,de több idõt fordíthatna a kivitelezésre...Megláttam,és a szívbaj kerülgetet.Nem a minõség miatt,hanem,hogy ezt valaki elfogadta.Írhattatok volna neki PM-et,hogy ne haragudj,javíts rajta egy kicsit,de sajnos addig nem tudjuk elfogadni,amíg van kifogásolni való esztétikai hiba.Ennyi...Mégegyszer ne haragudj rhemur ha te is olvasod,nem bántásból,csupán öszintén és jóindulatból írtam.Bocs,ha megbántottalak.Üdv:öcsisajt

Sziasztok! Én nem hiszem, hogy bocsánatot kellene kérned! Rhemur ha körbenéz a feltöltött borik és korongok között, láthatta volna, hogy még egy kicsinykét gyakorlatoznia kellene.
Ne csak a feltöltési méret legyen kizáró ok, hogy felkerül -e egy munka vagy sem.
További jó munkát és gyakorlást kívánok Rhemurnak! Hajrá!


Sziasztok kedves borítókészítõk!

Ezután nagyobb szórást fogunk alkalmazni. Ugye a követelmény azt, hogy magyar cím és tartalomleírás kötelezõ. A homályos, rossz minõségû képeket ezentúl pláne nem engedjük fel és kritérium még, hogy esztétikailag megfeleljen. Ez alól senki sem lesz kivétel!
További jó munkát!
Köszi Rékuci,hogy foglalkoztok a HSZ-el.Látom te is észrevetted,hogy esztétikailag,nem teljesen fullos.Nem szoktam másokat,és munkáikat értékelni,és véleményezni,de ezek melett nem lehetett elmenni szó nélkül.üdv:öcsisajt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.