Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 14:28:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1420798 alkalommal)
Béni2360
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1



« Új hozzászólás #630 Dátum: 2008, március 28, 09:27:35 »

Kedves  YANA köszike a " A nõk hálójában " feltõltését de ez a kép élvezhetettlen vagyis homályos , olvashatatlan a szöveg.. Le kéne cserélni egy jobb verzióra, ha lehetséges. Köszi Béni  Wink
Naplózva
babamaci
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


« Új hozzászólás #629 Dátum: 2008, március 27, 11:24:26 »

Kami63 névvel feltötött valaki egy címkét! Rajta a cím, hogy A véres olaj! Ezzel csak az a gond, hogy a film címe Vérzõ olaj! Javítsátok légyszi vagy szedjétek le, mert ez így megtévesztõ!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #628 Dátum: 2008, március 14, 06:11:33 »

Még egy hiba: A lény 4 cd angol, egy gramm magyar szöveg sincs rajta,ez se szabályos      Feltöltõ: bflo.

Gyári bori mellé elfogadjuk a gyári angol cimkét.. de kizárolag ilyen formában.. külön feltöltéssel nem..
Naplózva

Rékuci
evelili
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #627 Dátum: 2008, március 13, 19:04:47 »

Még egy hiba: A lény 4 cd angol, egy gramm magyar szöveg sincs rajta,ez se szabályos      Feltöltõ: bflo.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #626 Dátum: 2008, március 13, 05:34:50 »

Jelzem , hogy én úgy tudom , hogy 2 egyforma (szószerint) borítót nem lehet feltölteni.
Nem vénnek való vidék 2008.01.21 és 2008.01.18. singer feltöltése egy és ugyanaz.
Valmint az oldallal sztem van egy olyan probléma,(szavazás) hogy pl. felrakok egy borítót vki másnap szintén felrakja ugyanazzal a címmel és mindenki máséra szavaz 0-val.Tudom , hogy nincs jelentõsége , de ha vki szabadidejében foglalkozik ezzel, mert akar másoknak adni, akkor ez nem esik vmi jól.sztem a szavazós rész ilyen tekintetben inkább káross mint hasznos.

2 egyforma: Persze elõfordul hiba és ezeket ha jelzik javítják is az adminok.

Szavazás: Hát ilyennel még nem találkoztam  Embarrassed , nem hiszem, hogy ilyennel foglalkoznának, fõleg, hogy sok szavazás nincs az oldalon.

De, sajnos a napokban elõfordult akosman cimkéinél is.. és láttam már régebben is...  Undecided
Naplózva

Rékuci
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #625 Dátum: 2008, március 12, 22:18:04 »

Jelzem , hogy én úgy tudom , hogy 2 egyforma (szószerint) borítót nem lehet feltölteni.
Nem vénnek való vidék 2008.01.21 és 2008.01.18. singer feltöltése egy és ugyanaz.
Valmint az oldallal sztem van egy olyan probléma,(szavazás) hogy pl. felrakok egy borítót vki másnap szintén felrakja ugyanazzal a címmel és mindenki máséra szavaz 0-val.Tudom , hogy nincs jelentõsége , de ha vki szabadidejében foglalkozik ezzel, mert akar másoknak adni, akkor ez nem esik vmi jól.sztem a szavazós rész ilyen tekintetben inkább káross mint hasznos.

2 egyforma: Persze elõfordul hiba és ezeket ha jelzik javítják is az adminok.

Szavazás: Hát ilyennel még nem találkoztam  Embarrassed , nem hiszem, hogy ilyennel foglalkoznának, fõleg, hogy sok szavazás nincs az oldalon.
Naplózva
evelili
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #624 Dátum: 2008, március 12, 21:22:42 »

Jelzem , hogy én úgy tudom , hogy 2 egyforma (szószerint) borítót nem lehet feltölteni.
Nem vénnek való vidék 2008.01.21 és 2008.01.18. singer feltöltése egy és ugyanaz.
Valmint az oldallal sztem van egy olyan probléma,(szavazás) hogy pl. felrakok egy borítót vki másnap szintén felrakja ugyanazzal a címmel és mindenki máséra szavaz 0-val.Tudom , hogy nincs jelentõsége , de ha vki szabadidejében foglalkozik ezzel, mert akar másoknak adni, akkor ez nem esik vmi jól.sztem a szavazós rész ilyen tekintetben inkább káross mint hasznos.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #623 Dátum: 2008, március 08, 16:31:54 »

Sziasztok, remélem jó helyre írom: kétlem hogy az "A királyság" c. film cabcab által feltöltött, "Gyári"-nak jelzett borítója valóban gyári lenne...
http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=31828&Itemid=31

/r.

Köszi, javítva..
Naplózva

Rékuci
rgranc
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #622 Dátum: 2008, március 08, 16:08:25 »

Sziasztok, remélem jó helyre írom: kétlem hogy az "A királyság" c. film cabcab által feltöltött, "Gyári"-nak jelzett borítója valóban gyári lenne...
http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_ad&catid=3&adid=31828&Itemid=31

/r.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #621 Dátum: 2008, február 24, 19:31:10 »


 sziasztok!
csatlakozom a problémások közé,nekem is a keresésnél kiirja a reg.tagok szöveget
amit régebben nem tett,vagy talán én változtam? Huh?

Csak 2 kell visszaolvasnod.
Naplózva
kisi2
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #620 Dátum: 2008, február 24, 13:38:13 »


 sziasztok!
csatlakozom a problémások közé,nekem is a keresésnél kiirja a reg.tagok szöveget
amit régebben nem tett,vagy talán én változtam? Huh?
Naplózva
Pug
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 28


« Új hozzászólás #619 Dátum: 2008, február 21, 17:25:08 »

A "Tündérdomb" borítója (feltöltõ: gab.boss) nem eredeti! (Nem is csoda, hiszen a film nem jelent meg DVD-n.)
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #618 Dátum: 2008, február 21, 12:18:54 »

Sziasztok.

Érdeklõdnék hogy ha bejelentkeztem miért irja azt-a boritó letöltésnél- hogy ezt a funkciot csak regisztrált
 tagok vehetik igénybe?Elég kiábránditó.
Oldjátok meg legyetek szivesek.
Köszönöm.

Valamit biztosan elírtál, mert a letöltéshez nem is kell bejelentkezned, letölteni a nem regisztráltak is tudnak.

Gondolom a keresésre gondoltál, akkor próbáld meg a ki-be jelentkezést.
Naplózva
zizike
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #617 Dátum: 2008, február 21, 05:51:42 »

Sziasztok.

Érdeklõdnék hogy ha bejelentkeztem miért irja azt-a boritó letöltésnél- hogy ezt a funkciot csak regisztrált
 tagok vehetik igénybe?Elég kiábránditó.
Oldjátok meg legyetek szivesek.
Köszönöm.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #616 Dátum: 2008, február 20, 12:25:13 »

Tudom, apróság, de furdal: miért kellett az általam feltöltött "Leningrad Cowboys menni Amerika" címû film borítóját így javítani: "Leningrad Cowboys - Menni Amerika", mintha egy album címe lenne?

Szia!

Fogalmam sincs.. de kérésedre visszaállitottam..
Naplózva

Rékuci
Oldalak: 1 ... 149 150 [151] 152 153 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.11 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.