Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 13:42:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123376 alkalommal)
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #494 Dátum: 2008, október 27, 18:00:13 »

Hello,

a napokban kétszer is feltöltöttem a "Gyilkos elmék 3.évad" front-ot, és két CD-label-t. A feltöltés mindkétszer sikeres volt, de az oldalra mégsem került ki. Az elsõ feltöltésnél nem figyeltem oda, a borító mérete majdnem 3MB volt, ezért javítottam, és a következõ kísérletnél már a megengedett 2MB alatt volt a méret
A kérdésem az lenne, hogy mi volt a probléma a feltöltéseimmel, erõlködjek-e még vele?


Üdv, lixxon
   

Szép borító, csak biggyeszd oda a magyar címet is!
Üdv.
Naplózva

Rékuci
lixxon
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #493 Dátum: 2008, október 27, 17:24:28 »

Hello,

a napokban kétszer is feltöltöttem a "Gyilkos elmék 3.évad" front-ot, és két CD-label-t. A feltöltés mindkétszer sikeres volt, de az oldalra mégsem került ki. Az elsõ feltöltésnél nem figyeltem oda, a borító mérete majdnem 3MB volt, ezért javítottam, és a következõ kísérletnél már a megengedett 2MB alatt volt a méret
A kérdésem az lenne, hogy mi volt a probléma a feltöltéseimmel, erõlködjek-e még vele?


Üdv, lixxon
   
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #492 Dátum: 2008, október 26, 15:52:44 »

Helló!
Nemrég felraktam a Bereczki Zoltán Száz Év boritóit, és azt néztem, hogy törölve lett.
Valaki viszont ma felrakta.
Kicsit idegesit a dolog, tud valaki valamilyen magyarázatot adni, hogy ki törölte az enyémet?

Szia!

A feltöltésed szuper volt, még a mérete is meglepõen tökéletes, de felraktak egy nagyobb méretet.

Nem érzem úgy, hogy ez a másik "méret" annyival jobb lenne, hogy ezért le kellett volna cserélni.
Rengeteg borító van itt amibõl kettõ van fent, néha ha rákeresek valamire kidob vagy 10 fajtát, érdekes azokat mindig fent hagyják. Ezek után miért rakjak fel bármit, ha jön valaki önjelölt aki nagyobb méretre tesz fel valamit, csak hogy az õ neve legyen kint. Röhej. Én is felraknám most még nagyobb méretben akkor mi lenne? Kicsit gyerekesnek tartanám.

Köszi. Sziasztok.


Szia! Ez a kinek a neve legyen kint a ti ügyetek, nem az enyém!
Ja és ha legközelebb találsz valamibõl kettõt, kérlek szólj!
Naplózva

Rékuci
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #491 Dátum: 2008, október 26, 15:50:33 »

Helló!
Nemrég felraktam a Bereczki Zoltán Száz Év boritóit, és azt néztem, hogy törölve lett.
Valaki viszont ma felrakta.
Kicsit idegesit a dolog, tud valaki valamilyen magyarázatot adni, hogy ki törölte az enyémet?

Szia!

A feltöltésed szuper volt, még a mérete is meglepõen tökéletes, de felraktak egy nagyobb méretet.

Nem érzem úgy, hogy ez a másik "méret" annyival jobb lenne, hogy ezért le kellett volna cserélni.
Rengeteg borító van itt amibõl kettõ van fent, néha ha rákeresek valamire kidob vagy 10 fajtát, érdekes azokat mindig fent hagyják. Ezek után miért rakjak fel bármit, ha jön valaki önjelölt aki nagyobb méretre tesz fel valamit, csak hogy az õ neve legyen kint. Röhej. Én is felraknám most még nagyobb méretben akkor mi lenne? Kicsit gyerekesnek tartanám.

Köszi. Sziasztok.


Szia! Ez a kinek a neve legyen kint a ti ügyetek, nem az enyém!
Naplózva

Rékuci
wgd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #490 Dátum: 2008, október 26, 15:45:01 »

Helló!
Nemrég felraktam a Bereczki Zoltán Száz Év boritóit, és azt néztem, hogy törölve lett.
Valaki viszont ma felrakta.
Kicsit idegesit a dolog, tud valaki valamilyen magyarázatot adni, hogy ki törölte az enyémet?

Szia!

A feltöltésed szuper volt, még a mérete is meglepõen tökéletes, de felraktak egy nagyobb méretet.

Nem érzem úgy, hogy ez a másik "méret" annyival jobb lenne, hogy ezért le kellett volna cserélni.
Rengeteg borító van itt amibõl kettõ van fent, néha ha rákeresek valamire kidob vagy 10 fajtát, érdekes azokat mindig fent hagyják. Ezek után miért rakjak fel bármit, ha jön valaki önjelölt aki nagyobb méretre tesz fel valamit, csak hogy az õ neve legyen kint. Röhej. Én is felraknám most még nagyobb méretben akkor mi lenne? Kicsit gyerekesnek tartanám.

Köszi. Sziasztok.
Naplózva

wgd
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #489 Dátum: 2008, október 26, 07:19:46 »

Helló!
Nemrég felraktam a Bereczki Zoltán Száz Év boritóit, és azt néztem, hogy törölve lett.
Valaki viszont ma felrakta.
Kicsit idegesit a dolog, tud valaki valamilyen magyarázatot adni, hogy ki törölte az enyémet?

Szia!

A feltöltésed szuper volt, még a mérete is meglepõen tökéletes, de felraktak egy nagyobb méretet.
Naplózva

Rékuci
wgd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #488 Dátum: 2008, október 25, 19:21:48 »

Helló!
Nemrég felraktam a Bereczki Zoltán Száz Év boritóit, és azt néztem, hogy törölve lett.
Valaki viszont ma felrakta.
Kicsit idegesit a dolog, tud valaki valamilyen magyarázatot adni, hogy ki törölte az enyémet?
Naplózva

wgd
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #487 Dátum: 2008, október 25, 17:46:15 »

Sziasztok

A kérdés felmerült már korábban is de nem találtam rá választ. Elõre is köszönöm annak aki tud segíteni.

"A következõ dologban kérném a segítségeteket. Minden DVD borítón a stáblista (casting, rendezõ, zeneszerzõ, vágó stb) ugyanolyan betûtípussal van felírva. Az érdekelne engem hogy mi ennek a betûtípusnak a neve?"

Szia!

A neve: arsisDReg innen  ->http://www.font-zone.com/download.php?fid=7

Üdv: Eddy61
« Utoljára szerkesztve: 2008, október 25, 17:48:32 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
rourke
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #486 Dátum: 2008, október 25, 17:00:55 »

Sziasztok

A kérdés felmerült már korábban is de nem találtam rá választ. Elõre is köszönöm annak aki tud segíteni.

"A következõ dologban kérném a segítségeteket. Minden DVD borítón a stáblista (casting, rendezõ, zeneszerzõ, vágó stb) ugyanolyan betûtípussal van felírva. Az érdekelne engem hogy mi ennek a betûtípusnak a neve?"
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #485 Dátum: 2008, október 21, 22:49:03 »

Sziasztok!

Gondolom lerágott csont, de le tudná írni valaki vagy linket adni, hogy lehet a másolásvédett dvd-t leszedni.
Milyen progi kell hozzá meg ilyenek...
köszi elõre is!
B.
szia!Fab express dvd-t próbáld,nekem bejött.http://www.dvd-software.biz/dvdfab_express.htm
« Utoljára szerkesztve: 2008, október 21, 23:02:10 írta öcsisajt » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #484 Dátum: 2008, október 17, 18:54:11 »

Sziasztok!

Gondolom lerágott csont, de le tudná írni valaki vagy linket adni, hogy lehet a másolásvédett dvd-t leszedni.
Milyen progi kell hozzá meg ilyenek...
köszi elõre is!
B.

Szia!

mACSman & Clipper *Hollywood* movies fóruma-ra reggelj ott segítenek ebben. Google-be keress rájuk és megkapod a linket. Õk mindenben segítenek neked.

Üdv: Eddy61

Naplózva

Üdv: Eddy61
balazs78
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5



« Új hozzászólás #483 Dátum: 2008, október 14, 21:54:03 »

Sziasztok!

Gondolom lerágott csont, de le tudná írni valaki vagy linket adni, hogy lehet a másolásvédett dvd-t leszedni.
Milyen progi kell hozzá meg ilyenek...
köszi elõre is!
B.
Naplózva
kroy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #482 Dátum: 2008, október 09, 07:17:10 »

Sziasztok!
Remedy-nek és minden érdeklõdõnek üzenem, hogy borító nyomtatását a legegyszerûbben és kitûnõ minõségben a DVD and CD Cover Print v:3.4.2. progival lehet. Van hozzá regist is.
Ha megadja, hogy hova én elküldöm.
Üdv.: kroy
Naplózva
Obivan Kenobi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #481 Dátum: 2008, szeptember 30, 18:27:40 »

Elõször is elnézést kérek amiért beleszólok más dolgába.
De azt kell mondjam, én nagyon jól ismerem DarthGeorgét, és használom is a munkáját. Nem tudom te mit értettél azon hogy fakó, mert szerintem ez így jó ahogy van, de nem is ezért írtam. Hanem azért, mert én úgy gondolom ha valaki csinál egy borítót, és az nem anoním kerül fel, hanem a készítõ neve alatt, akkor abba nem illik belepiszkálni "minõségi csere" jelszóval. Az hogy magadnak átszínezted, az rendben is van, hisz a tiéd lesz, azt csinálsz vele amit akarsz. De ezt lecserélni, egy borítókészítõ mester által elkészített munkát "minõségi csere" jelszõval, azt hiszem nem illik, mivel onnantól kezdve már nem az õ munkája lenne az oldalon.
Ne haragudj de ezt le kellett írnom, hisz mint mondtam George nagyon jó barátom, és ennyit megérdemel.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #480 Dátum: 2008, szeptember 30, 17:42:49 »

Sziasztok!

Lehet az oldalon olyat csinálni,hogy minõségi csere?
Tehát egy korábban feltöltött boritót jobb minõségûre cserélni?
Tegnap láttam a Boldogító talán cimû filmet. Ahhoz kerestem borítót nálatok.
Darth George boritója tökéletesen megfelelt a célnak. Csak kissé fakó.
Ezt javitottam fel.
A fent levõ:
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/51153a.jpg
A javitott:
http://images.netbag.hu/20080929/11491885463.jpg

Minden ugyanaz, a képfelbontás is.
Szal ha lehet valakinek a neve alatt korábban feltöltött boritót kicserélni,
akkor itt a lehetõség. Igy a feltöltõ neve alatt marad a munkája.
Nem hiszem hogy egy boritó készítõ ezt ellenezné,hisz a letöltõk érdekében történik és a boritóterve érintetlen marad..


Szia!

Minõségi cserére van lehetõség gyári borinál. Ebben az esetben készitett borirol van szó, én személy szerint nem cserélem ki (bár elismerem hogy jobban áll neki a sötétités). Ezt beszéld meg Darth George-l. Ha beleegyezik, vagy sötétít akkor semmi akadálya a cserének.
Naplózva

Rékuci
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.