Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 00:25:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123733 alkalommal)
Lacus71
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 791


« Új hozzászólás #1784 Dátum: 2022, december 23, 15:09:34 »

Nem tudom, hogy mi lesz a megoldás (és remélem lesz), de mindenre vevõ vagyok.
Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1783 Dátum: 2022, december 23, 11:03:39 »

A másik társoldalon (FC) például ennyi tagdíjból is szépen müködik az oldal folyamatosan:

6 Hónapos aktiváció: netto:800 FT brutto:1016 Ft
1 Éves aktiváció: 1600 Ft brutto:2032 Ft
2,5 Éves aktiváció: 4000 Ft brutto: 5080 Ft

Olcsón adják...bár sok választék és mozgás nincs ott, ez tény, de ilyen oldalon, mint a CC, ahol ekkora a választék akár háromszor, ötször ennyi is lehetne az éves díj, én simán befizetném.
Ez lehetne az egyik megoldás az oldal tovább mûködésére, a másik pedig egy amolyan kredit rendszer, ami külföldi borítós oldalakon úgy mûködik, hogy a készítõk és az afelett lévõ pozíciót betöltõ felhasználók - moderátor, admin..stb - bármit, bármikor és bármennyit letölthetnek, a többiek, pedig krediteket, pontokat vesznek, ebben az esetben nincs havidíj, itt pl veszel 2500 ft.-ért 100 kreditet és akkor 100 borítót / cimkét le lehet tölteni, ez is egy tök jó megoldás...de ez is csak úgy mûködhetne, hasonlóképpen a havi vagy éves tagdíjfizetéshez ha olyan/ok vezeti/k az oldalt, akik nem fényévente egyszer néznek be, másképpen ennek nincs értelme. Egy fizetõs oldal napi, de legalább heti szintû odafigyelést igényel. Mivel sok probléma felléphet, befizetem, de van valami gebasz, ilyenkor írok az illetékesnek az oldalra, hogy oldja meg, nézzen utána, de b*szik feljönni és csak egy hónap múlva néz be akkor az egész el van baszarintva és nem fog mûködni a dolog.



Mindenképpen én is  erre hajazok hogy ezt oldalt kellene tovább vinni.Csak már járnánk ott  hogy a tulaj valakinek egyáltalán válaszolna az "emailekre" én írtam már de semmi válasz nem jött,de legalább az oldalra nézne fel hogy milyen hozzászólások történnek ez ügyben itt.De eddig semmi reakció sem volt.A másik akkor legalább kitehette volna az idõpontot hogy mikor zár be az oldal.Gondolom õ tudja a pontos idõt,meg felesleges volt adni címet neki ha nincs rá válasz.Pedig úgy gondolom hogy nagyon sokan szeretnénk az oldalt továbbra is.Remélem fog is mûködni ez egy karácsonyi ajándék lenne.Ami fizetõs részét illetné akkor is ráérünk beszélni róla hogy mennyi lenne a tagdíj,meg kinek mennyit kell fizetni stb,mindenképpen fizetõsre kell tenni mert csak úgy mûködhetne normálisan tovább.....
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1782 Dátum: 2022, december 23, 09:11:24 »

A másik társoldalon (FC) például ennyi tagdíjból is szépen müködik az oldal folyamatosan:

6 Hónapos aktiváció: netto:800 FT brutto:1016 Ft
1 Éves aktiváció: 1600 Ft brutto:2032 Ft
2,5 Éves aktiváció: 4000 Ft brutto: 5080 Ft

Olcsón adják...bár sok választék és mozgás nincs ott, ez tény, de ilyen oldalon, mint a CC, ahol ekkora a választék akár háromszor, ötször ennyi is lehetne az éves díj, én simán befizetném.
Ez lehetne az egyik megoldás az oldal tovább mûködésére, a másik pedig egy amolyan kredit rendszer, ami külföldi borítós oldalakon úgy mûködik, hogy a készítõk és az afelett lévõ pozíciót betöltõ felhasználók - moderátor, admin..stb - bármit, bármikor és bármennyit letölthetnek, a többiek, pedig krediteket, pontokat vesznek, ebben az esetben nincs havidíj, itt pl veszel 2500 ft.-ért 100 kreditet és akkor 100 borítót / cimkét le lehet tölteni, ez is egy tök jó megoldás...de ez is csak úgy mûködhetne, hasonlóképpen a havi vagy éves tagdíjfizetéshez ha olyan/ok vezeti/k az oldalt, akik nem fényévente egyszer néznek be, másképpen ennek nincs értelme. Egy fizetõs oldal napi, de legalább heti szintû odafigyelést igényel. Mivel sok probléma felléphet, befizetem, de van valami gebasz, ilyenkor írok az illetékesnek az oldalra, hogy oldja meg, nézzen utána, de b*szik feljönni és csak egy hónap múlva néz be akkor az egész el van baszarintva és nem fog mûködni a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 2022, december 23, 09:14:12 írta Tiprodó22 » Naplózva
Georgio
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 255



« Új hozzászólás #1781 Dátum: 2022, december 22, 08:21:28 »

Én is így gondolom, hogy mindannyiunknak öröm lenne, ha nem szûnne meg a CC.
A tagdíj fizetés is mehetne felõlem, valószínû ezzel nagyon sokan így vagyunk!  Smiley

Külföldi, hasonló oldalak már nagyon régóta tagdíj mellett mûködnek, van egy oldal, a HiResCovers, ott pl egy évre 22 angol font a tagdíj, ami kb 10 ezer ft...náluk én sokáig, éveken keresztül rendszeres elõfizetõ voltam, idén még nem újítottam meg, nagyon sok dolgot lehet letölteni a díj ellenében, borítózáshoz szükséges dolgokat, betûtípusokat, posztereket..stb...ezt vagy ehhez hasonló dolgot itt is simán meg lehetne csinálni. Ha csak 20 ember elõfizet - már pedig ennyi simán lenne - soha nem lenne gond és lenne bõven pénz az oldal mûködtetésére.


A másik társoldalon (FC) például ennyi tagdíjból is szépen müködik az oldal folyamatosan:

6 Hónapos aktiváció: netto:800 FT brutto:1016 Ft
1 Éves aktiváció: 1600 Ft brutto:2032 Ft
2,5 Éves aktiváció: 4000 Ft brutto: 5080 Ft

Hát, hogy mûködik? Igen, van.
Viszont 1 év alatt 1-2  munka kerül föl, szóval nem igazán "dübörög" az oldal!
Sajnos!  Smiley
Mûködhetne szuperul, most, hogy a CC megszûnik, ha az itteni tagok, készítõk oda átköltöznének ( a nézeteltéréseket, sérelmeket félretéve, egymás munkájának negatív kritizálásának befejezésével ).
Lehetne 1 nagyon szuper cover és label oldal.
Tagdíjat fizetnénk, mint eddig. Mert a konstrukció az jó!
Viszont ehhez kompromisszumot kellene hozni, mindenki részérõl.
Ez csak egy szerény vélemény!
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1780 Dátum: 2022, december 21, 16:47:05 »

Én is így gondolom, hogy mindannyiunknak öröm lenne, ha nem szûnne meg a CC.
A tagdíj fizetés is mehetne felõlem, valószínû ezzel nagyon sokan így vagyunk!  Smiley

Külföldi, hasonló oldalak már nagyon régóta tagdíj mellett mûködnek, van egy oldal, a HiResCovers, ott pl egy évre 22 angol font a tagdíj, ami kb 10 ezer ft...náluk én sokáig, éveken keresztül rendszeres elõfizetõ voltam, idén még nem újítottam meg, nagyon sok dolgot lehet letölteni a díj ellenében, borítózáshoz szükséges dolgokat, betûtípusokat, posztereket..stb...ezt vagy ehhez hasonló dolgot itt is simán meg lehetne csinálni. Ha csak 20 ember elõfizet - már pedig ennyi simán lenne - soha nem lenne gond és lenne bõven pénz az oldal mûködtetésére.


A másik társoldalon (FC) például ennyi tagdíjból is szépen müködik az oldal folyamatosan:

6 Hónapos aktiváció: netto:800 FT brutto:1016 Ft
1 Éves aktiváció: 1600 Ft brutto:2032 Ft
2,5 Éves aktiváció: 4000 Ft brutto: 5080 Ft
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1779 Dátum: 2022, december 21, 11:59:28 »

Én is így gondolom, hogy mindannyiunknak öröm lenne, ha nem szûnne meg a CC.
A tagdíj fizetés is mehetne felõlem, valószínû ezzel nagyon sokan így vagyunk!  Smiley

Külföldi, hasonló oldalak már nagyon régóta tagdíj mellett mûködnek, van egy oldal, a HiResCovers, ott pl egy évre 22 angol font a tagdíj, ami kb 10 ezer ft...náluk én sokáig, éveken keresztül rendszeres elõfizetõ voltam, idén még nem újítottam meg, nagyon sok dolgot lehet letölteni a díj ellenében, borítózáshoz szükséges dolgokat, betûtípusokat, posztereket..stb...ezt vagy ehhez hasonló dolgot itt is simán meg lehetne csinálni. Ha csak 20 ember elõfizet - már pedig ennyi simán lenne - soha nem lenne gond és lenne bõven pénz az oldal mûködtetésére.
Naplózva
Georgio
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 255



« Új hozzászólás #1778 Dátum: 2022, december 21, 03:52:51 »

Mi történik? Mégis csak megy tovább az oldal? Azt írtátok hogy kétórakor leáll.

Úgy kéne lennie, bár szerintem nem percre pontosan fog megszûnni. a godaddy-nél, ahol regisztrálták a domaint még mindig ez a dátum van..ma, 14 óra 48 perc.
Ha holnap is mûködni fog akkor gõzöm sincs, hogy mi van...

Nem is baj szerintem mindenki örülne ha maradna az oldal  Smiley Wink

Én is így gondolom, hogy mindannyiunknak öröm lenne, ha nem szûnne meg a CC.
A tagdíj fizetés is mehetne felõlem, valószínû ezzel nagyon sokan így vagyunk!  Smiley
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1777 Dátum: 2022, december 20, 17:54:46 »

Nem is baj szerintem mindenki örülne ha maradna az oldal  Smiley Wink

Persze..simán, hiánypótló oldal. Nincs több ilyen idehaza és ha ez megszûnik már nem is lesz szerintem.
Eleve nem így kellett volna, hogy ideköhögik, hogy puff megszûnik, átalakítás, modernizálás, tagdíj, fizetõs reklámok és olyan vezetõség aki foglalkozik és érdekli is az oldal, nem fényévente egyszer néznek be ide.


Személy szerint én is benne lennék a fizetõs dologba hogy fent maradjon az oldal dehát na ha a vezetõség egyáltalán nem reagál semmire így nem lehet a megoldást orvosolni.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1776 Dátum: 2022, december 20, 17:30:16 »

Nem is baj szerintem mindenki örülne ha maradna az oldal  Smiley Wink

Persze..simán, hiánypótló oldal. Nincs több ilyen idehaza és ha ez megszûnik már nem is lesz szerintem.
Eleve nem így kellett volna, hogy ideköhögik, hogy puff megszûnik, átalakítás, modernizálás, tagdíj, fizetõs reklámok és olyan vezetõség aki foglalkozik és érdekli is az oldal, nem fényévente egyszer néznek be ide.
Naplózva
jotti86
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 188


« Új hozzászólás #1775 Dátum: 2022, december 20, 17:28:46 »

Mi történik? Mégis csak megy tovább az oldal? Azt írtátok hogy kétórakor leáll.

Úgy kéne lennie, bár szerintem nem percre pontosan fog megszûnni. a godaddy-nél, ahol regisztrálták a domaint még mindig ez a dátum van..ma, 14 óra 48 perc.
Ha holnap is mûködni fog akkor gõzöm sincs, hogy mi van...

Nem is baj szerintem mindenki örülne ha maradna az oldal  Smiley Wink

Az biztos föleg én Smiley Cheesy Smiley Cheesy
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1774 Dátum: 2022, december 20, 17:26:44 »

Mi történik? Mégis csak megy tovább az oldal? Azt írtátok hogy kétórakor leáll.

Úgy kéne lennie, bár szerintem nem percre pontosan fog megszûnni. a godaddy-nél, ahol regisztrálták a domaint még mindig ez a dátum van..ma, 14 óra 48 perc.
Ha holnap is mûködni fog akkor gõzöm sincs, hogy mi van...

Nem is baj szerintem mindenki örülne ha maradna az oldal  Smiley Wink
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1773 Dátum: 2022, december 20, 17:16:12 »

Mi történik? Mégis csak megy tovább az oldal? Azt írtátok hogy kétórakor leáll.

Úgy kéne lennie, bár szerintem nem percre pontosan fog megszûnni. a godaddy-nél, ahol regisztrálták a domaint még mindig ez a dátum van..ma, 14 óra 48 perc.
Ha holnap is mûködni fog akkor gõzöm sincs, hogy mi van...
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1772 Dátum: 2022, december 20, 17:10:55 »

Mi történik? Mégis csak megy tovább az oldal? Azt írtátok hogy kétórakor leáll.
Naplózva
jotti86
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 188


« Új hozzászólás #1771 Dátum: 2022, december 20, 12:05:13 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Naplózva
Jotti
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #1770 Dátum: 2022, december 19, 13:36:34 »

Kedves adminisztrátorok,moderátorok,tagok,felhasználok,szeretnék a Giorgio javaslatához csatlakozni,hogy kellene indítani egy kozvéleménykutatást az oldalon ,hogy mennyien kapcsolodnának ha zártkoru tagdíjas lenne az oldal hogy fenmaradhasson és ne keljen tartani a kozeljovoben hogy megszunik.Akkor megszunne a felhasználok státusza csk tagok lennének éves elofizetéssel.Meg kellene probálni így mennyi embert érdekelne.Maradok tisztelettel magtib58

Én biztosan támogatnám a tagdíjfizetést (bár alapvetõen nem vagyok az a nagy tagdíjfizetõ alkat), mert ennek az oldalnakj nincs alternatívája (már) Mo-n. A külföldi oldalak is tudnak letöltési díj ellenében mûködni. A rendszeres letöltõk számától függõen, egy ésszerû havi összeggel mûködhetne véleményem szerint. De egy próbát mindenképpen megérne.

Én részemrõl is benne vagyok

Szintén csatlakozom
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.112 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.