Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 12:04:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123338 alkalommal)
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1394 Dátum: 2018, szeptember 26, 16:23:13 »

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy pontosan melyik ez a font?



Szia!

Beelzebrush BB
Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1393 Dátum: 2018, szeptember 26, 16:19:37 »

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy pontosan melyik ez a font?




Szia én ezt használtam......Eraser font

« Utoljára szerkesztve: 2018, szeptember 26, 16:23:01 írta taxi18 » Naplózva
Menzer
CoversClub Fun
***
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 186



« Új hozzászólás #1392 Dátum: 2018, szeptember 26, 09:37:25 »

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy pontosan melyik ez a font?

Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #1391 Dátum: 2018, szeptember 14, 02:27:28 »


Bosszúállók: Végtelen háború

A japánok ezt a posztert használták. Itt a szöveg nélküli verzió.



Köszi, hogy felraktad. Ebbõl megpróbàlok egy borítòt összerakni


Örülök, hogy valaki hasznát veszi.
Én a hátlaphoz használtam fel.
Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #1390 Dátum: 2018, szeptember 13, 23:33:26 »


Bosszúállók: Végtelen háború

A japánok ezt a posztert használták. Itt a szöveg nélküli verzió.



Köszi, hogy felraktad. Ebbõl megpróbàlok egy borítòt összerakni
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #1389 Dátum: 2018, szeptember 13, 22:57:55 »


Bosszúállók: Végtelen háború

A japánok ezt a posztert használták. Itt a szöveg nélküli verzió.

Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1388 Dátum: 2018, szeptember 13, 16:28:25 »

Sziasztok.Egy ilyen szimbolumot keresek nagyobb méretben.



Ez az Angelina Jolie féle, 2001-es Tomb Raider filmbõl van, tessék:


Igen ez pontosan abból van Tiprodó22  Smiley Köszönöm  Wink
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1387 Dátum: 2018, szeptember 12, 20:48:38 »

Sziasztok.Egy ilyen szimbolumot keresek nagyobb méretben.



Ez az Angelina Jolie féle, 2001-es Tomb Raider filmbõl van, tessék:
« Utoljára szerkesztve: 2018, szeptember 13, 06:58:24 írta Tiprodó22 » Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1386 Dátum: 2018, szeptember 12, 20:32:26 »

Sziasztok.Egy ilyen szimbolumot keresek nagyobb méretben.

Naplózva
Lacus71
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 791


« Új hozzászólás #1385 Dátum: 2018, szeptember 11, 09:51:14 »

Nem a Pro Video , hanem  a Disney dönti el, hogy mit ad ki és milyen formátumben.

Ha a Disney hivatalos kiadója a Pro Video, akkor a Media Markt sem adhatja ki Blu-ray formátumban, és a borítón rajta is van, hogy Magyarországon terjeszti a Pro Video Film & Distribution kft.
Nem a Pro Video a gyökér, hanem a Disney, mert csak a pénzrõl szól minden, ami meg is látszik, fõleg a Star Wars filmeknél (Ébredõ erõ, Az utolsó Jedik), mert bizony az eredeti trilógiából sokminden visszaköszön. Persze ettõl még szeretem.

Persze, hogy a Disney dönti el, de azért nem jelennek meg a legjobb Disney filmek blu ray formátumban mert a Pro Video nem hajlandó kifizetni azt az összeget amit a Disney kér!
A Star Wars filmek pedig úgy jelenhetnek meg blu ray formátumban, hogy a Media Markt a Pro Videón keresztül vette meg a terjesztési jogokat, kifizette gyakorlatilag a Pro Video helyett a pénzt a Disney-nek! Õk nem sajnálják rá a pénzt.

Biztos igazad van, és nem is védeni akarom a Pro Videot, de azért kiváncsi lennék, hogy a Media Markt mennyit adott el a SW bd kiadványból (tudtommal 3D verzióban ki sem adták nálunk), és mennyit keresett rajta. Szerintem semmit, sõt. De ha nem is kerestek vele egy vasat sem, nekik nem ez a fõ priorításuk, hanem az elektrónikai és háztartási cuccok, amiken bõven meg van a hasznuk. A kiadónak,  amelyiknek meg elvileg ebbõl kéne kitermelni a hasznot, nem biztos hogy megéri kiadni. Nem tud annyit eladni, amivel haszna lenne, fõleg úgy, hogy a Disney sokat kér a kiadásért. A Warner filmjeit is õk terjesztik, biztos a Warner kevesebbet kér. A Disney is megcsinálhatná, de mégsem teszi.
Az indoklásban nem azt mondták, hogy nem tudtak megegyezni az árban (hogy a Disney sokat kért), hanem hogy nem tudnak eladni annyit, mint amit a Disney szeretne, és ez nem éri meg nekik (mármint a Disneynek). Egyébként ha a Media Markt, ahogy írtad nem sajnálja rá a pénzt, akkor a többi Disney kiadványt miért nem veszi meg. Gondolom azért, mert nem lenne rajta haszna. A Star Wars kivétel volt, mert valószinû úgy gondolták, hogy azzal nagyot tudnak kaszálni. Lehet, hogy rosszul látom, de egy biztos. Magyarországon nagyon kevés ember vesz meg BD kiadványt, még mindig sokan DVD-nél tartanak, de abból sem fogy sok. Az internet korában ezen meg már csodálkozni sem lehet.
Naplózva
jotti86
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 188


« Új hozzászólás #1384 Dátum: 2018, szeptember 10, 15:00:44 »

http://dvdbluray.hu/hireink/pro-video-film-hivatalos-disney-kozlemeny
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1383 Dátum: 2018, szeptember 10, 10:51:49 »

Nem a Pro Video , hanem  a Disney dönti el, hogy mit ad ki és milyen formátumben.

Ha a Disney hivatalos kiadója a Pro Video, akkor a Media Markt sem adhatja ki Blu-ray formátumban, és a borítón rajta is van, hogy Magyarországon terjeszti a Pro Video Film & Distribution kft.
Nem a Pro Video a gyökér, hanem a Disney, mert csak a pénzrõl szól minden, ami meg is látszik, fõleg a Star Wars filmeknél (Ébredõ erõ, Az utolsó Jedik), mert bizony az eredeti trilógiából sokminden visszaköszön. Persze ettõl még szeretem.

Persze, hogy a Disney dönti el, de azért nem jelennek meg a legjobb Disney filmek blu ray formátumban mert a Pro Video nem hajlandó kifizetni azt az összeget amit a Disney kér!
A Star Wars filmek pedig úgy jelenhetnek meg blu ray formátumban, hogy a Media Markt a Pro Videón keresztül vette meg a terjesztési jogokat, kifizette gyakorlatilag a Pro Video helyett a pénzt a Disney-nek! Õk nem sajnálják rá a pénzt.
« Utoljára szerkesztve: 2018, szeptember 10, 11:01:47 írta Tiprodó22 » Naplózva
Lacus71
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 791


« Új hozzászólás #1382 Dátum: 2018, szeptember 10, 09:53:48 »

Nem a Pro Video , hanem  a Disney dönti el, hogy mit ad ki és milyen formátumben.
Ezt korábban olvastam és a cikk szerint ez volt a hivatalos közlemény:

Tisztelt Vásárló!

Ezúton szeretnénk tisztázni a The Walt Disney Company magyarországi Blu-ray kiadványai körül kialakult helyzetet.
 Mérhetetlenül csalódottak voltunk, amikor az elsõ információk eljutottak hozzánk azzal kapcsolatban, hogy A galaxis õrzõivel kezdõdõen a Walt Disney új filmjei Magyarországon nem jelenhetnek meg Blu-ray formátumon. Hosszú hónapokon keresztül tárgyaltunk a Disney illetékeseivel, de sajnos minden erõfeszítésünk ellenére sem tudtuk elérni, hogy meggondolják magukat. A döntés hátterében a Disney tájékoztatása alapján költséghatékonysági megfontolások állnak, azaz címenként nem fogy annyi Blu-ray lemez a hazai piacon, hogy a Disneynek megérje a magyar változatot elkészíteni. Ezzel természetesen pont azokat a rajongókat, gyûjtõket hozzák kellemetlen helyzetbe, akik hajlandóak legális forrásból megvásárolni a kívánt termékeket…
A forgalmazók lehetõségei nagyon korlátozottak egy ilyen helyzetben, alapvetõen egyáltalán nincs beleszólásunk abba, hogy mely filmek, mikor és milyen formátumban jelenhetnek meg.
 A Pro Video továbbra is minden tõle telhetõt megtesz, hogy az elérhetõ legnagyobb választékkal, változatos termékekkel (pld. díszdobozos/többlemezes kiadvány, future pack, rendezõi változat, digi-book stb.) és izgalmas akciókkal álljon partnerei és vásárlói rendelkezésére.
 Üdvözlettel,
 Pro Video Film & Distribution Kft.

Ha a Disney hivatalos kiadója a Pro Video, akkor a Media Markt sem adhatja ki Blu-ray formátumban, és a borítón rajta is van, hogy Magyarországon terjeszti a Pro Video Film & Distribution kft.
Nem a Pro Video a gyökér, hanem a Disney, mert csak a pénzrõl szól minden, ami meg is látszik, fõleg a Star Wars filmeknél (Ébredõ erõ, Az utolsó Jedik), mert bizony az eredeti trilógiából sokminden visszaköszön. Persze ettõl még szeretem.
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1381 Dátum: 2018, szeptember 10, 07:10:24 »

A cseh és a lengyel gyári borító is teljesen ugyanígy néz ki.
A Disney filmeket azért nem nagyon forgalmazzák idehaza, mert a stúdió a magyar kiadásért és minden egyéb költségért elõre meghatározott összeget elõre ki kell fizetni és át kell venni egy meghatározott mennyiséget. Ezután már a Pro Videónak kell visszahoznia a költségeket. Nyilván a 4K-s Blu rayt és a hagyományost nem nagyon éri meg megvenni és kiadni. A Galaxis õrzõi 2 és a Doctor Strange voltak a kivételek, nem is vette senki. Bár valahol érthetõ, hogy a fémdobozos 8000 ft-os kiadás nem lett valami népszerû.
A DVD-rõl meg ettõl jobban nem lehet lespórolni többet. Azért a választható lengyel szinkron ne legyen már extra.

Azért elég nagy azon emberek száma Magyarországon akik megveszik a blu ray filmeket, én is közéjük tartozom (azokat is megvettem amiket fent írtál), ha pl. a Media Markt meg tudja azt csinálni, hogy megveszi a Disney-tõl a jogokat a Star Wars filmekhez és kiadja szinte minden létezõ formátumban akkor ezt a Pro Video is meg tudná csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 2018, szeptember 10, 07:45:19 írta Tiprodó22 » Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #1380 Dátum: 2018, szeptember 10, 00:04:05 »

Helló!

Aki megvette a pár napja megjelent Bosszúállók: Végtelen háború DVD-t és nem letöltötte valahonnan, be tudná ide írni, hogy milyen hivatalos extrák vannak rajta. Már ha vannak rajta egyáltalán, mert az egy dolog, hogy június óta tudjuk, hogy mik lesznek az amerikai blu-ray extrái, de ettõl nem lettem okosabb.

Kösz.

Én úgy tudom, hogy nincs rajta extra, az a f*s, román cég ami kiadta dvd-én (blu ray-en nem is fog megjelenni idehaza) csak egy változatban adta ki, sima, egylemezes dvd-én, a gyári borítója már ide is fel van töltve:
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/2/6/6/126683a.jpg

A cseh és a lengyel gyári borító is teljesen ugyanígy néz ki.
A Disney filmeket azért nem nagyon forgalmazzák idehaza, mert a stúdió a magyar kiadásért és minden egyéb költségért elõre meghatározott összeget elõre ki kell fizetni és át kell venni egy meghatározott mennyiséget. Ezután már a Pro Videónak kell visszahoznia a költségeket. Nyilván a 4K-s Blu rayt és a hagyományost nem nagyon éri meg megvenni és kiadni. A Galaxis õrzõi 2 és a Doctor Strange voltak a kivételek, nem is vette senki. Bár valahol érthetõ, hogy a fémdobozos 8000 ft-os kiadás nem lett valami népszerû.
A DVD-rõl meg ettõl jobban nem lehet lespórolni többet. Azért a választható lengyel szinkron ne legyen már extra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.