Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 00:59:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123748 alkalommal)
roys
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #389 Dátum: 2008, február 07, 00:05:55 »

Hali! Olyan kérdésem lenne hogy ugyebár a "standart" dvd boritó - dvd tokra való viszont én nekem cd tok méretben kellene, lehet ilyet találni?  Huh? Vagy nekem kell átszerkeszteni? Mert azt tudom hogy játékokbol van ilyen (már ahol)! Undecided Fontos lenne nagyon! Elõre is köszi!  Smiley
Naplózva

.:: R . O . Y . S ::.
kiss lászló
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #388 Dátum: 2008, február 06, 22:11:25 »

Próbáld ki úgy,hogy a két író külön IDE kábelen legyen és az egyik slave-be,a másik master-be legyen jumperelve.A közvetlen lemez másolás nem mindig mûködik jól.Próbálj meg egyszer olvasás közben írni!
Hali!

HELP!
Be van kötve a gépembe két dvdíró és sajna nem tudok egyikrõl a másikra egyszerre írni írni, valamikor sikerül, de mindig azt írja ki az asztali dvd hogy CD utánna meg STOP.  Huh?
Próbáltam nero clonecd dvd mate... mindegyiknél ugyan ez van, nem lehet hogy valami rossz bekötés miatt van?

Elõre is köszi!
Naplózva
balazs78
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5



« Új hozzászólás #387 Dátum: 2008, február 06, 20:49:07 »

Hali!

HELP!
Be van kötve a gépembe két dvdíró és sajna nem tudok egyikrõl a másikra egyszerre írni írni, valamikor sikerül, de mindig azt írja ki az asztali dvd hogy CD utánna meg STOP.  Huh?
Próbáltam nero clonecd dvd mate... mindegyiknél ugyan ez van, nem lehet hogy valami rossz bekötés miatt van?

Elõre is köszi!
Naplózva
zotty
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 15



« Új hozzászólás #386 Dátum: 2008, január 28, 14:38:10 »

Nézzél itt körül:http://labelflash.lap.hu/
Naplózva
csendesandor
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #385 Dátum: 2008, január 27, 19:30:39 »

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni egy számomra fontos dologban.
Van egy NEC AD-7173A DVD íróm ami a LabelFlash-t is tudja. Szeretném ezt a funkcióját kihasználni. Olvasgattam sokat errõl a témáról de mindenhol ezt a LightScribe dolgot emlegetik.Volna egy pár kérdésem.
1. A két dolog csak a lemezek színében különbözik? Mert ugye a LabelFlash kék a LightScribe pedig arany.
2. LightScribe íróprogram tud gravírozni LabelFlash lemezt is? És egyeltalán felismeri a LabelFlashh lemezeket?
3. Nem kaptam az íróhoz drivert. Ahhoz hogy gravírozni tudjak kell driver? Ha kell akkor hol keressem?
4. Tud valaki ajánlani Labelflash íróprogramot? Nekem van Droppix Label Maker nevû, de csak LightScribe menüpont van és nem látja az írómat.

Nagyon butának hangozhat a kérdésem de teljesen össze vagyok zavarodva, és nem látom át a témát rendesen.

Remélem tudtok segíteni.

Elõre is köszönöm.
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #384 Dátum: 2008, január 27, 12:22:45 »

Ha tudtok kérést törölni, légy szíves a "Lackfi" kérésemet töröljétek, véletlenül rosszul írtam be elsõre, utána ott van a jó változat.
Kösz, Pug.

Törölve  Wink
Naplózva
Pug
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 28


« Új hozzászólás #383 Dátum: 2008, január 27, 11:05:09 »

Ha tudtok kérést törölni, légy szíves a "Lackfi" kérésemet töröljétek, véletlenül rosszul írtam be elsõre, utána ott van a jó változat.
Kösz, Pug.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #382 Dátum: 2008, január 26, 19:23:16 »

Ha jól értettem az elõzõ kérdést, akkor eddig kétféle megoldást láttam használni:

1. A CD képét ki lehet nyomtatni speciális öntapadós lapra, és azt rá lehet ragasztani a CD-re/DVD-re. Ehhez segítségül olyan egyszerû készletet lehet kapni, amely tartalmaz már eleve ilyen lapokat (melyeket utólag külön is meg lehet venni), tartalmaz továbbá egy mûanyag segédeszközt, amivel egyszerûen középre lehet pontosan tenni a felragasztandó képet egy CD-re, illetve egy program szokott mellékelve lenni hozzá, amely mindebben segít, legfõképpen abban, hogy a lapokra már eleve úgy helyezi el a képet, hogy nyomtatáskor jó helyre kerüljön. Egy A4-es lapon szokott több ilyen kör alakú leszedhetõ öntapadó lenni, amelyhez ez a program igazítja, hogy nyomtatáskor minden rendben legyen.

2. Olyan lemezt lehet venni, amelynek a tetejére nincs kinyomtatva semmi, így az kerül rá, amit mi fogunk nyomtatni, bár ilyenkor nem árt egy olyan nyomtató, amibe egy CD-t/DVD-t lehet betolni, és az rányomtatja a képet. Olcsóbb ilyen nyomtatókat ha jól emlékszem a CANON IP-s sorozatában láttam.

Remélem tudtam segíteni, már ha egyáltalán jól értelmeztem a problémát.

Hello!
Köszi szépen jól értelmezted a problémát. Én a matricás verzióra lettem volna kíváncsi csak nem voltam benne biztos hogy létezik olyan. És esetleg tudsz olyan készletet ajánlani?

Sztem papírboltban lehet kapni... de az nagyon macera sztem jobb ha inkább a másik megoldáson gondolkodsz...
Naplózva
molgyorgy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #381 Dátum: 2008, január 26, 17:04:35 »

Ha jól értettem az elõzõ kérdést, akkor eddig kétféle megoldást láttam használni:

1. A CD képét ki lehet nyomtatni speciális öntapadós lapra, és azt rá lehet ragasztani a CD-re/DVD-re. Ehhez segítségül olyan egyszerû készletet lehet kapni, amely tartalmaz már eleve ilyen lapokat (melyeket utólag külön is meg lehet venni), tartalmaz továbbá egy mûanyag segédeszközt, amivel egyszerûen középre lehet pontosan tenni a felragasztandó képet egy CD-re, illetve egy program szokott mellékelve lenni hozzá, amely mindebben segít, legfõképpen abban, hogy a lapokra már eleve úgy helyezi el a képet, hogy nyomtatáskor jó helyre kerüljön. Egy A4-es lapon szokott több ilyen kör alakú leszedhetõ öntapadó lenni, amelyhez ez a program igazítja, hogy nyomtatáskor minden rendben legyen.

2. Olyan lemezt lehet venni, amelynek a tetejére nincs kinyomtatva semmi, így az kerül rá, amit mi fogunk nyomtatni, bár ilyenkor nem árt egy olyan nyomtató, amibe egy CD-t/DVD-t lehet betolni, és az rányomtatja a képet. Olcsóbb ilyen nyomtatókat ha jól emlékszem a CANON IP-s sorozatában láttam.

Remélem tudtam segíteni, már ha egyáltalán jól értelmeztem a problémát.

Hello!
Köszi szépen jól értelmezted a problémát. Én a matricás verzióra lettem volna kíváncsi csak nem voltam benne biztos hogy létezik olyan. És esetleg tudsz olyan készletet ajánlani?
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #380 Dátum: 2008, január 26, 13:39:45 »

Hy evri1! Tõténék fel borítót, 2Mb alatti méret, nem engedte. Átméretztem - u.a. Sto gyelaty? Micsi náljak? Szretném +osztani, mert elég újak! "Plíz HELP!" (by Leeloo)

Kapsz hibaüzenetet? Mi történik feltöltés közben?
Naplózva
Sz.P.
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #379 Dátum: 2008, január 26, 09:32:08 »

HELP!

sziasztok!!
Betûtipust keresek stábliustához!!!
Ha valakinek van légyszi segítsen!
Köszönöm!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #378 Dátum: 2008, január 26, 07:31:27 »

Kéne egy kis segítség: Az egyik borítómat véletlenûl gyárira raktam valaki át tudná nekem állítani készítettre? A címe:
Sweeney Todd - A Fleet Street Démoni Borbélya.

Szia!

Javítva..
De nem tudnál egy picit nagyobb méretben dolgozni mert nyomtatásnál elég homályos lesz a kép..?
Naplózva

Rékuci
mr.dvd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #377 Dátum: 2008, január 25, 23:22:12 »

Kéne egy kis segítség: Az egyik borítómat véletlenûl gyárira raktam valaki át tudná nekem állítani készítettre? A címe:
Sweeney Todd - A Fleet Street Démoni Borbélya.
Naplózva
reschnik ivan
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #376 Dátum: 2008, január 24, 18:57:16 »

köszönöm a választ és az idõközben megoldott segítséget!
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #375 Dátum: 2008, január 24, 18:16:57 »

Szeretnék segítséget kérni,mert hosszú ideje vagyok tag,de a mai naptól nem tudok letölteni! Tulajdonképpen a "napi feltöltés"-hez nem tudok kapcsolódni,mivel nem szinezõdik kékre.

Mert még nem jutottunk ahhoz, hogy a mai feltöltést pubizzuk techniai okok miatt..
Naplózva

Rékuci
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.129 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.