Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 21:56:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123595 alkalommal)
Christo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #749 Dátum: 2012, május 27, 19:13:30 »

Trójait nem talált rajta, az oprendszer újratelepítése meg nagyon nem akaródzik, mert iszonyat sok vele a macera. Legalábbis most nem állnék neki. Én azt hittem, hogy valami netprobléma lesz, valamit újra kell telepíteni, ki kell törölni, frissíteni vagy ilyesmi... Azért nagyon köszönöm a segítséget.

Szerk.: Nah, ez érdekes. Eszembe jutott, hogy Explorerbõl még nem próbáltam, onnan pedig engedte feltölteni... szóval akkor mégis csak a rókámmal van valami gáz... pedig azt is újratelepítettem.
« Utoljára szerkesztve: 2012, május 27, 19:23:19 írta Christo » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #748 Dátum: 2012, május 27, 06:45:37 »

Hali!

Valamiért nem tudok feltölteni, mert azt írja ki, hogy A kapcsolat alaphelyzetbe állt... Nem hiszem, hogy ennyire túlterhelt lenne az oldal, vagy igen?
Valszeg nálam van a bibi, csak fogalmam sincs, hogy mi az. Undecided Tudna esetleg valaki mondani valami okosságot? Smiley


A probléma még fennáll. Senkinek sincs ötlete? Sad

Szia!
Trjóai kergetõt rá (pl.: Trojan Remover), valószínû egy féreg blokkolja az oldalt nálad. Ha ez nem segítene, akkor a cuccaid mentése után partito törlése, majd újra telepíteni az operációs rendszert, de mielõtt kimennél net-re telepíts fel egy jó védelmi programot. Én az AVG Internet Security-t használom kb 2-2,5 éve és meg vagyok vele elégedve.
Ha elakadsz szólj nyugodtan.
Sok sikert!
Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #747 Dátum: 2012, május 26, 22:15:42 »

Hali!

Valamiért nem tudok feltölteni, mert azt írja ki, hogy A kapcsolat alaphelyzetbe állt... Nem hiszem, hogy ennyire túlterhelt lenne az oldal, vagy igen?
Valszeg nálam van a bibi, csak fogalmam sincs, hogy mi az. Undecided Tudna esetleg valaki mondani valami okosságot? Smiley


A probléma még fennáll. Senkinek sincs ötlete? Sad

Szia!

Már múltkor is viszketett az ujjam, mert adminisztrátorként úgy érzem, segítenem kellene.
Azonban sajna nem tudok.

Egyrészt lövésem sincs a számítógép mûködéséhez (legalábbis diagnosztai szinten), másrészt pedig még ilyen hibával nálam sosem találkoztam.
Drukkolok neked, hogy valaki megfelelõ tanácsot tudjon neked adni a probléma megoldásához.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Christo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #746 Dátum: 2012, május 26, 21:04:00 »

Hali!

Valamiért nem tudok feltölteni, mert azt írja ki, hogy A kapcsolat alaphelyzetbe állt... Nem hiszem, hogy ennyire túlterhelt lenne az oldal, vagy igen?
Valszeg nálam van a bibi, csak fogalmam sincs, hogy mi az. Undecided Tudna esetleg valaki mondani valami okosságot? Smiley


A probléma még fennáll. Senkinek sincs ötlete? Sad
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #745 Dátum: 2012, május 25, 08:50:23 »


Az 1987-ben kezdõdött Hellraiser filmsorozat kilencedik részében két jóbarát, Steven és Nico a Lament konfigurációt keresi Mexikóban, és újra szabadon eresztik Pinhead-et. Pinhead úgy hiszi, két készséges szolgára tett szert, ám Nico egy tervet eszel ki a szabadulásra: odacsalja a helyszínre Steven családját, hogy egyiküket kicserélje saját magára...

    Üdv. frisa49.

köszönöm
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #744 Dátum: 2012, május 25, 06:20:01 »

Hali!

Valaki tudna segíteni abban, hogy mi a rövid tartalma a Hellraiser 9.: Kinyilatkozás (Hellraiser IX: Revelations) címû filmnek,
Ha lehetséges nem az kéne, hogy véres meg k... jó horror.
Csak pár sort, ha lehetne kérnem.
Elõre is köszönöm.

Csiribácsi

   Szia Csiribácsi!

 
Hellraiser: Revelations 2011.

amerikai horror

Rendezõ: Víctor García

Forgatókönyvíró: Gary J. Tunnicliffe

Szereplõk: Steven Brand, Daniel Buran, Jolene Andersen, Nick Eversman, Stephan Smith Collins,

Jay Gillespie, Sanny Van Heteren

Az 1987-ben kezdõdött Hellraiser filmsorozat kilencedik részében két jóbarát, Steven és Nico a Lament konfigurációt keresi Mexikóban, és újra szabadon eresztik Pinhead-et. Pinhead úgy hiszi, két készséges szolgára tett szert, ám Nico egy tervet eszel ki a szabadulásra: odacsalja a helyszínre Steven családját, hogy egyiküket kicserélje saját magára...

Felírat itt:
http://www.filmfeliratok.org/film-felirat/hellraiser-revelations-2011-felirat-73870.html

    Üdv. frisa49.
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #743 Dátum: 2012, május 24, 22:03:03 »

Hali!

Valaki tudna segíteni abban, hogy mi a rövid tartalma a Hellraiser 9.: Kinyilatkozás (Hellraiser IX: Revelations) címû filmnek,
Ha lehetséges nem az kéne, hogy véres meg k... jó horror.
Csak pár sort, ha lehetne kérnem.
Elõre is köszönöm.

Csiribácsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #742 Dátum: 2012, május 24, 10:36:40 »

Sziasztok!
Nem találom, hogy lehet látható helyre írni!
Ma 5 éves lettem az oldalon! Hát Isten éltessen, koccintok magammal.bozserjoco
Szia!

Hát tényleg Isten éltessen!  Cheesy

Köszönjük a hûséget.
Bár azért a CC sem lehet olyan borzasztó, ha így kitartottál...  Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
bozsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


bozsi


« Új hozzászólás #741 Dátum: 2012, május 24, 05:03:31 »

Sziasztok!
Nem találom, hogy lehet látható helyre írni!
Ma 5 éves lettem az oldalon! Hát Isten éltessen, koccintok magammal.bozserjoco
Naplózva

bozsi (József)
Christo
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 31



« Új hozzászólás #740 Dátum: 2012, május 23, 20:30:59 »

Hali!

Valamiért nem tudok feltölteni, mert azt írja ki, hogy A kapcsolat alaphelyzetbe állt... Nem hiszem, hogy ennyire túlterhelt lenne az oldal, vagy igen?
Valszeg nálam van a bibi, csak fogalmam sincs, hogy mi az. Undecided Tudna esetleg valaki mondani valami okosságot? Smiley
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #739 Dátum: 2012, május 06, 19:48:25 »

Újabb szomorú tapasztalattal bõvült emlékeim tárháza!
Ha már egy admin, egy segítségnyújtó topikban rászánja magát, hogy válaszol egy kérdésre,
és csak ennyire futja...
Nem tudom, mit várhatok másoktól.
Lehet, csak én vagyok a 'hüje, hiszen mi az a számtechben eltöltött, közel húsz év?
Megoldottam ugyan, de egy oldallal vannak bajok, ha bejelentkezett állapotban ilyeneket ír ki, és
a ki-bejelentkezés sem segít.
De a legnagyobb baj, hogy aki hivatott lenne segíteni, az ilyen stílusban teszi.
A pofámról leégne a bõr, ha így válaszolnék, ennél sokkal ostobább kérdésre.
Még valami:
Utálom ezt hangoztatni, mert a legtöbb esetben nagyon jól kijövök a fiatalabb korosztállyal.
Nem tudom mennyi idõs lehetsz, de 15 éves koromban már komolyabban válaszoltam, ha kérdeztek.
Most 52 vagyok. Lehet, hogy még mindig nem nõttem fel, de amit 15 évesen meg tudtam tenni, arra ma
is képes vagyok. (Egy-két kivétellel) Smiley
Nagyon köszönöm a szakmailag kifogástalan választ és a tiszteletet egy taggal szemben.
Üdv, (neked ezentúl) Laci bácsi.

Laci Bácsi!! Ha a 3 hozzászólásoddal olyan nagy tag vagy ill. a 20 éves számítástechnikai tudásoddal annyira rá jöhettél volna, hogy visszakeresel, hátha akadtak másnak is ilyen problémái! Valószínû ha csak neked nem jó, (mert mások nem jelzik) akkor ott a bibi!
Ha viszont nem tetszik a Atibácsi hozzászólása akkor nem kell az oldalra látogatni! Szerintem nem ment senki oda könyörögve, hogy gyere csatlakozz az oldalhoz és teljesen ingyen töltsél le bármit! Én kérek elnézést hogy ide jutottál...
Naplózva
Batmanci
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


Batmanci


« Új hozzászólás #738 Dátum: 2012, május 06, 18:48:31 »

Újabb szomorú tapasztalattal bõvült emlékeim tárháza!
Ha már egy admin, egy segítségnyújtó topikban rászánja magát, hogy válaszol egy kérdésre,
és csak ennyire futja...
Nem tudom, mit várhatok másoktól.
Lehet, csak én vagyok a 'hüje, hiszen mi az a számtechben eltöltött, közel húsz év?
Megoldottam ugyan, de egy oldallal vannak bajok, ha bejelentkezett állapotban ilyeneket ír ki, és
a ki-bejelentkezés sem segít.
De a legnagyobb baj, hogy aki hivatott lenne segíteni, az ilyen stílusban teszi.
A pofámról leégne a bõr, ha így válaszolnék, ennél sokkal ostobább kérdésre.
Még valami:
Utálom ezt hangoztatni, mert a legtöbb esetben nagyon jól kijövök a fiatalabb korosztállyal.
Nem tudom mennyi idõs lehetsz, de 15 éves koromban már komolyabban válaszoltam, ha kérdeztek.
Most 52 vagyok. Lehet, hogy még mindig nem nõttem fel, de amit 15 évesen meg tudtam tenni, arra ma
is képes vagyok. (Egy-két kivétellel) Smiley
Nagyon köszönöm a szakmailag kifogástalan választ és a tiszteletet egy taggal szemben.
Üdv, (neked ezentúl) Laci bácsi.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #737 Dátum: 2012, május 06, 13:11:25 »

Helló, Mindenki!
Hogyan lehet a 3 éve meglévõ regemmel belépni az oldalra?
Eddig sem volt egyszerû, de legalább be tudtam lépni.
Most, ha szeretnék letölteni valamit, kiírja, hogy "ezt a funkciót csak regisztrált felhasználók érhetik el!"
Mit kell tennem, hogy lássa, még csak több éve vagyok regelve?
Köszi, Laci.

Persze nem ér rá a dolog, mert nyilván akkor nem megy, amikor kéne.
Fél év múlva már nem fog kelleni.

2 Hónap múlva elárulom... Cheesy
Naplózva
Batmanci
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 9


Batmanci


« Új hozzászólás #736 Dátum: 2012, május 06, 09:57:45 »

Helló, Mindenki!
Hogyan lehet a 3 éve meglévõ regemmel belépni az oldalra?
Eddig sem volt egyszerû, de legalább be tudtam lépni.
Most, ha szeretnék letölteni valamit, kiírja, hogy "ezt a funkciót csak regisztrált felhasználók érhetik el!"
Mit kell tennem, hogy lássa, még csak több éve vagyok regelve?
Köszi, Laci.

Persze nem ér rá a dolog, mert nyilván akkor nem megy, amikor kéne.
Fél év múlva már nem fog kelleni.
Naplózva
ironhide
Haladó
**
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 139



« Új hozzászólás #735 Dátum: 2012, május 06, 07:56:09 »

Hello Atosz24. Köszönöm szépen a segítséget.  Wink
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.