Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 16, 12:49:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1136969 alkalommal)
szivcsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #671 Dátum: 2011, január 27, 13:02:29 »

Kõszõnõm mindenkinek a segitséget!Megoldottam.Kõszike
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #670 Dátum: 2011, január 25, 23:29:07 »

Valaki tudna segiteni milyen programmal lehet 8-as 27 mm-s dvd box tokba illetve 10-es 33 mm-es dvd boxba beleillõ borit késziteni?van elég széles egy a/4-es lap pl 33 mm-is nyomtatáshoz?mert elég vastag a tok!
eddig még csak 6-os 22-mm-esbe sikerült nyomtatnom
Üdv CHAD!
Válaszom a "Segítségnyújtás" topikban látható. Hasonló kérdéseidet legközelebb ott tedd fel.
Old Dzsordzsi
Szóval:
Azzal a szoftverrel (bármi is legyen az), amellyel a normál 14 mm-es borítót rajzolod, 99%-ig biztos, hogy más gerincszélességût is tudsz készíteni.
A 33 mm-es gerincû borító teljes szélessége 293 mm (130+33+130). Az A4 szabvány mérete (fekvõben) 297x210 mm. Következésképpen elfér rajta.
Minden nyomtató biztonsági ráhagyással méretezi a nyomtatási felületet. Ez nyomtatónként változó. Így aztán elõfordulhat, hogy egy pici oldalt lemarad.

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
szivcsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #669 Dátum: 2011, január 25, 18:19:01 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!


Szia szivcsi!

Én általában az Acoustica Cd és Dvd Label Maker-be illesztem be a kész borítókat, mert az szabványformára nyomtatja. Itt találod: http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=3050&k=42
Nagyon egyszerû a kezelése.
Annyit még, hogy a program shareware, ami azt jelenti, hogy kb. 30 napig tudod használni, mármint nyomtatni vele. :-)

Üdv

tucsokgirl
Naplózva
szivcsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #668 Dátum: 2011, január 25, 18:18:10 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!


Szia szivcsi!

Én általában az Acoustica Cd és Dvd Label Maker-be illesztem be a kész borítókat, mert az szabványformára nyomtatja. Itt találod: http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=3050&k=42
Nagyon egyszerû a kezelése.
Annyit még, hogy a program shareware, ami azt jelenti, hogy kb. 30 napig tudod használni, mármint nyomtatni vele. :-)

Üdv

tucsokgirl
Naplózva
szivcsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #667 Dátum: 2011, január 25, 18:16:54 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!


Szia szivcsi!

Én általában az Acoustica Cd és Dvd Label Maker-be illesztem be a kész borítókat, mert az szabványformára nyomtatja. Itt találod: http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=3050&k=42
Nagyon egyszerû a kezelése.
Annyit még, hogy a program shareware, ami azt jelenti, hogy kb. 30 napig tudod használni, mármint nyomtatni vele. :-)

Üdv

tucsokgirl
Naplózva
tucsokgirl
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #666 Dátum: 2011, január 23, 11:38:13 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!


Szia szivcsi!

Én általában az Acoustica Cd és Dvd Label Maker-be illesztem be a kész borítókat, mert az szabványformára nyomtatja. Itt találod: http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=3050&k=42
Nagyon egyszerû a kezelése.
Annyit még, hogy a program shareware, ami azt jelenti, hogy kb. 30 napig tudod használni, mármint nyomtatni vele. :-)

Üdv

tucsokgirl
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #665 Dátum: 2011, január 23, 10:03:47 »

Szia Szivcsi!

Lehet, triviális amit írok, én egész egyszerûen Wordben csináltam egy dvd borító méretû szövegdobozt, majd szövegdoboz kitöltése képpel menüpont alatt kiválasztom a borítót. Így pontosan akkora lesz, ami belefér a tokba. A 6-os gyûjtõ borítókat is így nyomtatom. (nyilván más méretû szövegdobozzal) CD borítók (front, back) szintén hasonlóan. Tudom elég amatõr, de sztem ettõl egyszerûbb nincsen.  Cheesy

Dezsõ
« Utoljára szerkesztve: 2011, január 23, 14:29:11 írta Szalacsi Dezsõ » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #664 Dátum: 2011, január 22, 16:15:37 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!
Üdv szivcsi!

Arra az esetre, ha nem sikerülne:
1. Nézd meg az adatbázisban, hátha van kész borító.
2. Kérjél nyugodtan - a borítókérések topikban, vagy a készítõk topikjaiban - egyet (vagy többet). Biztos lesz, aki elkészíti neked.

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #663 Dátum: 2011, január 22, 14:43:29 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!


A program neve: UndercoverXP, magyarul is tud, szabadon használható, nagyon egyszerû a kezelése.

Link: http://members.upc.nl/e.heesakkers3/undercoverxp/
Naplózva

Üdv. :laszlo57
szivcsi
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #662 Dátum: 2011, január 22, 13:27:41 »

Sziasztok.Segitség kellene!Hogy tudnék szabvány méretû boritot késziteni?Valami egyszerû program amibe csak beszurom a képet és kinyomtatja dvd tok méretre?Nagyon nem értek hozzá ,a kislányom dvd-it akarnám ki nyomtatni.Elõre is hálás vagyok ha valaki tud segiteni!
Naplózva
zolee06
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4



« Új hozzászólás #661 Dátum: 2011, január 22, 12:53:12 »

Sajna így sem mûködött hogy letöltöttem a progit!

Viszont az Avant Browserrel sikerült megnyitni! Lehet hogy akkor a mozillám nem engedi a megnyitást! Na mindegy ,megoldódott!! Smiley
Naplózva
zolee06
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4



« Új hozzászólás #660 Dátum: 2011, január 22, 11:03:54 »

Üdv. zolee06

Mozillából a Firefox-ot használod?
A Firefox 4-es béta 9-es tökéletesen mûködik a borítók és címkék megjelenítéséhez.
A régebbi Firefox verziók is.
Még egy lehetõség: töltsd le az Adobe Flashplayer, non ie változatát.
Lehetséges, hogy nálad le van tiltva a bõvítmények kezelése funkció.

Firefox 3.6 verzió van meg! Megpróbálom akkor letölteni a Flashplayert hátha jó l esz! Köszi ! Smiley
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #659 Dátum: 2011, január 22, 10:46:19 »

Üdv. zolee06

Mozillából a Firefox-ot használod?
A Firefox 4-es béta 9-es tökéletesen mûködik a borítók és címkék megjelenítéséhez.
A régebbi Firefox verziók is.
Még egy lehetõség: töltsd le az Adobe Flashplayer, non ie változatát.
Lehetséges, hogy nálad le van tiltva a bõvítmények kezelése funkció.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
zolee06
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4



« Új hozzászólás #658 Dátum: 2011, január 22, 09:05:49 »

Sziasztok!

Kérdésem:
 
Miért nem tudok  egy borító képet sem megnyitni?Csak loading-loading!! Láttam egy korábbi hozzászólásban hogy már másnak is akadt problémája de nem találtam választ rá! Elõre is köszi a választ! Smiley Smiley
Szia!
Jobb egérgomb klikk a kisképre, hivatkozás megnyitása.

Szia!

Sajna nem tudom megnyitni így se! Mindenféle hivatkozás ( küldés,mentés másnéven meg stb. ) van csak megnyitás nincs! Sad  Kiválasztok egy filmborítót az abc-bõl, meg akarom nyitni de semmi!  Loading azt semmi! Mozillát használok, lehet hogy az nem engedi ?
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #657 Dátum: 2011, január 21, 22:50:56 »

Sziasztok!

Nekem lenne egy olyan gondom, hogy Grifid töltött fel a CSI Helyszinelõkbõl 6 évadra való borítót és sajnos nem tudom elérni, hogy megkérjem tegye fel a többit is. Nekem nagyon tetszik az a borító és nagyon örülnék neki ha nem kéne kétféle borítóval elrontanom.

Remélem tud valaki seggíteni Embarrassed

Miért? Nem elég nagy? Még egy-két kiló kolbi, és megoldod magad.  Grin Grin Grin

Üdv kolbi83!
Már meglehetõsen türelmesen rálegyintek a helyesírási hibákra. De - meg ne sértõdj - ezt nem hagyhattam ki.
Látod-látod, egy egyszerû helyesírási hiba mennyire félreérthetõvé teszi a mondandódat!

Érdemes odafigyelned rá.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.147 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.