Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 06:23:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 92   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: taxi18  (Megtekintve 353227 alkalommal)
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1121 Dátum: 2022, december 11, 17:42:53 »

Sziasztok!
Véleményem szerint mindenesetre jó lenne, ha valaki/valakik összeírnák a készítõk és aktív tagok mail címeit, hátha lesz egy B verzió esetleg. Akár egy új oldal formájában, igy akkor mindenkit meg lehetne hívni, és senkinek nem kellene külön "nyomozgatni". Bennem még azért van remény. Igaz, mostanában nem igazán készítettem borítókat,de jövõre tervezem, és ahogy az elõttem szólók írták, ha másért nem, magam miatt. Sajnálnám ez a közösséget. Egyszer...talán...hátha.

Én azt javaslom mindenki írja ide az email címét és nem kell keresgetni  Wink

polip32

[email protected].
« Utoljára szerkesztve: 2022, december 11, 18:36:50 írta polip32 » Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1120 Dátum: 2022, december 11, 17:29:02 »

Sziasztok!
Véleményem szerint mindenesetre jó lenne, ha valaki/valakik összeírnák a készítõk és aktív tagok mail címeit, hátha lesz egy B verzió esetleg. Akár egy új oldal formájában, igy akkor mindenkit meg lehetne hívni, és senkinek nem kellene külön "nyomozgatni". Bennem még azért van remény. Igaz, mostanában nem igazán készítettem borítókat,de jövõre tervezem, és ahogy az elõttem szólók írták, ha másért nem, magam miatt. Sajnálnám ez a közösséget. Egyszer...talán...hátha.
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1119 Dátum: 2022, december 11, 17:07:55 »

Ahogy olvasom sajnálatos dolog hogy megszûnik az oldal  Cry . Igaz jómagam nem sok borítóval bõvítettem az oldalt de szerettem itt lenni. Remélem lesz egy másik borító oldal ahol találkozok minden borítókészítõvel és természetesen dobtok egy emailt hogy mi az új oldal neve  Wink Így 20.-a közelettével már nincs új projektem készülõbe de ahogy mások is saját magam szórakoztatására készítgetek majd további borítókat amikor az idõm engedi. Sajnos ebben az évben nem sikerült ezzel foglalkoznom mert rengeteg munkám volt  Undecided  Addig is bizok benne hogy valakinek sikerül átvenni az oldalt de ha nem akkor indít egy oldalt.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #1118 Dátum: 2022, december 11, 16:07:04 »

Jónéhány évvel ezelõtt, amikor adminisztrátor lettem, sokszor kerestem privátban (úgymond "szolgálati okokból") CoversClubot és Adminstratort. Soha egy büdös szót nem kaptam válaszul. Pedig állítólag Global Administrator vagyok... Ezen elõzmények után természetesen nem görcsöltem tovább (és önjáró lettem).
Az egyetlen kivétel az volt, amikor befejeztem a borítók elbírálását és kértem, hogy maradhasson meg adminisztrátori hozzáférésem az oldalhoz (2015). No, akkor kaptam egy beleegyezést.
A most közölt e-mail címre sem írtam. Ezek szerint jól tettem.
Pedig nagyon sajnálom a CC megszûntét. Nyugdíjas öregúr létemre az életem meghatározó része volt - ámde ez rajtam kívül nem is kell, hogy bárkit érdekeljen.
Szerintem a CoversClubnak az igazi gazdája (természetesen nem a rendszergazdája, hanem a napi) Atosz24, õt követõen Eddy61 (akirõl évek óta semmit sem tudunk), az utolsó 6 évben pedig DéeM volt. Én 2008-2015 között a borítók jóváhagyásával, ezt követõen pedig az adatbázis karbantartásával foglalkoztam.
Mindennek december 20-ával vége. Másutt már én sem fogok borítókkal nyüzsögni.

Üdv minden kedves klub-tagtársamnak!
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1117 Dátum: 2022, december 11, 15:10:20 »

Én is úgy vagyok vele csak szórakozásból csinálom magamnak tovább,sajnálom hogy bezár és senki nem akarja "akarjuk"tovább vinni az oldalt ....

Többen is írtunk arra az email címre ami ki van rakva...oda van írva, hogy ha valakit érdekel az oldal és tovább vinné nagyon szívesen átadjuk..de b*sztak válaszolni, szóval a szándék megvolt, csak az üzemeltetõ egy szava hihetetlen és nem törõdöm valaki lehet, aki kiírja ezt és homlokegyenesen mást csinál! Én kétszer is írtam neki..stigmata is írt, neki se válaszoltak! Szóval ez az egész kezd úgy festeni, hogy a tulaj, habár kiírja, hogy szívesen átadná, valójában eszében sincs ilyet csinálni!
Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1116 Dátum: 2022, december 11, 13:17:01 »

Üdv közeleg a December 20.-ka esetleg valaki tudna valamit az oldal biztos létezésérõl ,hogy mire készüljünk vagy már valaki viszi tovább az oldalt csak még nem került nyilvánosságra.Vagy alakít e új csapatot szívesen részt vennék benne....Köszönöm szépen

Én nem tudok semmit...valószínûleg nem lesz másik oldal, talán a facebook-on majd csinál valaki valamilyen oldalszerûséget, de az csak amolyan szükségmegoldás lesz...oda én nem fogok posztolgatni. Most még egy borítón dolgozom, ezt még befejezem 20.-a elõtt, ide kirakom, aztán ha bezár az oldal, utána majd csak a magam szórakoztatására készítek majd borítókat.

Én is úgy vagyok vele csak szórakozásból csinálom magamnak tovább,sajnálom hogy bezár és senki nem akarja "akarjuk"tovább vinni az oldalt ....
Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1115 Dátum: 2022, december 11, 11:29:20 »

Üdv közeleg a December 20.-ka esetleg valaki tudna valamit az oldal biztos létezésérõl ,hogy mire készüljünk vagy már valaki viszi tovább az oldalt csak még nem került nyilvánosságra.Vagy alakít e új csapatot szívesen részt vennék benne....Köszönöm szépen

Én nem tudok semmit...valószínûleg nem lesz másik oldal, talán a facebook-on majd csinál valaki valamilyen oldalszerûséget, de az csak amolyan szükségmegoldás lesz...oda én nem fogok posztolgatni. Most még egy borítón dolgozom, ezt még befejezem 20.-a elõtt, ide kirakom, aztán ha bezár az oldal, utána majd csak a magam szórakoztatására készítek majd borítókat.
Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1114 Dátum: 2022, december 10, 15:40:13 »

Üdv közeleg a December 20.-ka esetleg valaki tudna valamit az oldal biztos létezésérõl ,hogy mire készüljünk vagy már valaki viszi tovább az oldalt csak még nem került nyilvánosságra.Vagy alakít e új csapatot valaki? Szívesen részt vennék benne....Köszönöm szépen
« Utoljára szerkesztve: 2022, december 11, 16:15:15 írta taxi18 » Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1113 Dátum: 2022, december 02, 15:38:21 »

                                                    Amszterdam

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1112 Dátum: 2022, december 01, 10:44:00 »

                                                A nevem Bosszú

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1111 Dátum: 2022, november 30, 07:30:53 »

                                        The Woman King - A harcos

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1110 Dátum: 2022, november 30, 07:24:20 »

                                       The Woman King - A harcos

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1109 Dátum: 2022, november 28, 08:48:19 »

                                                       Harapás

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1108 Dátum: 2022, november 27, 14:09:26 »

                                                        Harapás

Naplózva
taxi18
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1438



« Új hozzászólás #1107 Dátum: 2022, november 26, 15:00:05 »

                                    A galaxis õrzõi: Ünnepi különkiadás

Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 92   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.108 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.