Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 10:44:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: CD Borító feltöltés!  (Megtekintve 111249 alkalommal)
KeKeC úR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #52 Dátum: 2008, szeptember 08, 21:39:09 »

Becsület?
Te papolsz nekem róla?
Ki vagy te?Huh? Mit képzelsz magadról???

Hivd már ide a te Opidat és kérdezd meg õt!
Ha visszaolvasol és nem csak játszod az eszed, talán még neked is eljut a tudatodig,hogy a hátlapot nem én csináltam,mert mint azt már irtam, ezzel a hátlappal már fent van!
DE ezt a boriót én csináltam. Az elõlapot én vágtam össze és a te irtó becsületes Opid letöltötte torrentrõl és feltöltötte sajátként.

Válogasd meg a szavaidat, ha velem beszélsz!!!!

Na megnéztem a borítódat a torrenten és látom, hogy Opi hátlapját használtad, csak olyan luzer vagy, hogy nem vetted észre rajta a nevét, úgyhogy tulajdonképpen nem õ vette el tõled, hanem te "vetted el" tõle. Errõl ennyit, ajánlom, hogy válogasd meg a szavaidat, kiket sározol be, mert úgy látom, hogy mindkét borítós oldalon lassan kezd kitelni a becsületed!
Csak akkor hiszek, ha linket látok Smiley
Opi maga készíti a borítóit és nagyon tehetséges, nem tolvaj, vágd ide be a linket, ami ezt a vádat bizonyítja Smiley
Opi letöltötte a boritóm torrentõl és felrakta a Coversempire-re!
Õt nem zavarta,hogy más rakta már össze.
Hiába na.
Az ilyen csalóké a világ!

Naplózva
Henna
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #51 Dátum: 2008, szeptember 08, 16:25:13 »

Na megnéztem a borítódat a torrenten és látom, hogy Opi hátlapját használtad, csak olyan luzer vagy, hogy nem vetted észre rajta a nevét, úgyhogy tulajdonképpen nem õ vette el tõled, hanem te "vetted el" tõle. Errõl ennyit, ajánlom, hogy válogasd meg a szavaidat, kiket sározol be, mert úgy látom, hogy mindkét borítós oldalon lassan kezd kitelni a becsületed!
Csak akkor hiszek, ha linket látok Smiley
Opi maga készíti a borítóit és nagyon tehetséges, nem tolvaj, vágd ide be a linket, ami ezt a vádat bizonyítja Smiley
Opi letöltötte a boritóm torrentõl és felrakta a Coversempire-re!
Õt nem zavarta,hogy más rakta már össze.
Hiába na.
Az ilyen csalóké a világ!

Naplózva
Henna
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #50 Dátum: 2008, szeptember 08, 12:49:31 »

Csak akkor hiszek, ha linket látok Smiley
Opi maga készíti a borítóit és nagyon tehetséges, nem tolvaj, vágd ide be a linket, ami ezt a vádat bizonyítja Smiley
Opi letöltötte a boritóm torrentõl és felrakta a Coversempire-re!
Õt nem zavarta,hogy más rakta már össze.
Hiába na.
Az ilyen csalóké a világ!

Naplózva
KeKeC úR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #49 Dátum: 2008, szeptember 08, 07:34:50 »

Opi letöltötte a boritóm torrentõl és felrakta a Coversempire-re!
Õt nem zavarta,hogy más rakta már össze.
Hiába na.
Az ilyen csalóké a világ!
« Utoljára szerkesztve: 2008, szeptember 08, 08:56:28 írta KeKeC úR » Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #48 Dátum: 2008, szeptember 08, 05:18:15 »

Figyelmetlen vagy..
Nézd már meg azokat,amik fent vannak és nézd meg az enyémet bakker!
Vagy belinkelgessem,hogy mindeki lássa???
Ezt nem hiszem el.

Itt van ..
http://image.fiberhost.hu/upload_dir/20080907/ajprtvw4_SpeedRacer2008_CC_fhdr.jpg
Ez van fent?Huh?
Használd a keresõt!  Grin
Van fent egy,aminek a hátoldala ugyanaz, de ha akarod ide linlekgetem neked sorba azokat, aminek az eleje vagy a hátoldala ugyanaz!

Már sokadszor csináljátok ezt. Semmibe veszitek a feltöltõket!
Kár erre az oldara feltölteni!
A francba veletek.

Oké elismerem az eleje más, de mivel opi munkája legalábbis a hátoldala és rábarmolt valami az eleje (bár ha opi munkája ez az új változat is miért nem töltötte fel eddig, hiszem õ ide is feltölti a munkáit), inkább nem sértem meg a készitõt ilyen munkával.
Naplózva

Rékuci
KeKeC úR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #47 Dátum: 2008, szeptember 07, 20:40:24 »

Figyelmetlen vagy..
Nézd már meg azokat,amik fent vannak és nézd meg az enyémet bakker!
Vagy belinkelgessem,hogy mindeki lássa???
Ezt nem hiszem el.

Itt van ..
http://image.fiberhost.hu/upload_dir/20080907/ajprtvw4_SpeedRacer2008_CC_fhdr.jpg
Ez van fent?Huh?
Használd a keresõt!  Grin
Van fent egy,aminek a hátoldala ugyanaz, de ha akarod ide linlekgetem neked sorba azokat, aminek az eleje vagy a hátoldala ugyanaz!

Már sokadszor csináljátok ezt. Semmibe veszitek a feltöltõket!
Kár erre az oldara feltölteni!
A francba veletek.
« Utoljára szerkesztve: 2008, szeptember 07, 21:12:47 írta KeKeC úR » Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #46 Dátum: 2008, szeptember 07, 19:12:22 »

Hello mki!

Feltöltöttem egy Speed Racer DVD boritót.
..de véletlenül a gyári kategóriát kapta.
Ha esetleg valami csoda folytán felkerülneaz oldalra, kéretik ezt átjavitani!

Kösz!

Üdv ám!  Wink

KeKeC


Szia!

A te szavaiddal élve amit feltöltöttél semmilyen csoda folytán nem fog felkerülni, mivel már fent van. Kérlek használd a keresõt!
Naplózva

Rékuci
KeKeC úR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #45 Dátum: 2008, szeptember 07, 18:31:46 »

Hello mki!

Feltöltöttem egy Speed Racer DVD boritót.
..de véletlenül a gyári kategóriát kapta.
Ha esetleg valami csoda folytán felkerülneaz oldalra, kéretik ezt átjavitani!

Kösz!

Üdv ám!  Wink

KeKeC
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #44 Dátum: 2008, május 31, 08:11:09 »

Bocsi, asszem a Napoleon Boulevard 1 borítókat a DVD kat.-ba tettem audio helyett.

Javítottuk Smiley
Naplózva

Rékuci
sam2007
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #43 Dátum: 2008, május 30, 19:07:58 »

Bocsi, asszem a Napoleon Boulevard 1 borítókat a DVD kat.-ba tettem audio helyett.
Naplózva
ig0r
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #42 Dátum: 2008, május 13, 22:29:31 »

Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az alábbi cover készletet hogyan lehet feltölteni: 1 hátsó, 1 hátsó-belsõ, 1 CD, 1 DVD és 9 jpg booklet? Mert 1 feltöltés alá nem fér be, még ha helytelen helyekre Smiley is töltök fel (pl. cd2-3-4-re a bookleteket).
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #41 Dátum: 2008, január 29, 18:04:39 »

Én abszolút mindent megértek és tisztába vagyok azzal is,hogy bennem van a hiba.
De azt általában be is ismerem.
A szabályzat részt is értem és azt is amit Rékuci írt.
Csak egyet nem értek: Ti melyik Covers Clubnak dolgoztok???
Ha meg nézitek a fel töltött audio borítókat pl. Scooter,Anastacia,Ando Drom stb.
Ezek nektek hol magyar kiadványok???
Jól látható rajtuk,hogy egyiket Frankfurtban vagy a Sony music Angliában stb. adták ki.

Tényleg nem kekeckedem,de nem lett volna egyszerûbb azt mondani,hogy nem volt idõtök meg nézni még vagy valami,mint hogy ilyen himi humi szöveggel jösztök,hogy "nem magyar" meg "benne van a szabályzatba" stb.
Akkor? Mi a gond?

Én ezt gondolat ébresztõnek tartanám a helyetekbe.Vagy töröljétek le az összes nem magyar borítót vagy tegyétek fel mindenkiét!
Mert a végén korrupcióval is vádolhatnak benneteket egy monitorért indított feltölltõ verseny idején is akár,hogy szelektáljátok önkényesen a feltöltõket.

Részemrõl minden oké, még1szer semmi lelki gondom.Csak nem vagyok már gyerek és az ilyenek diszkriminatív megoldásoknak sem vagyok a híve.

Tudjátok ezen kellene elgondolkodni és nem azon,hogy mint Moderátor mindenkit kiosszatok a nélkül,hogy tájékozódnátok elõtte.

Köszönöm,hogy elmondhattam a véleményemet.
Részemrõl befejeztem.

Sziasztok!


Szia!

Amikor beindult az oldal mi nem voltunk moderátorok. Nem is tudom ki volt és nem is nagyon érdekes csak annyiban h mikor az oldal indult jött napi 300 vagy több (gondolom én) borító és elég sok hibát ejtettek, többek között ezeket is.
A hibák a cc-n topic azért van h ha régebbiek és mi rosszul csinálnánk vmit szólnak és mi kijavítjuk.
De igen volt idõm megnézni meg is tettem és nem találtam megfelelõnek..
És ezuton kérek mindenkit még téged is hogy ha valami hibát észlelsz kérlek szólj!
Naplózva

Rékuci
Astalone
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3



« Új hozzászólás #40 Dátum: 2008, január 29, 17:11:24 »

Én abszolút mindent megértek és tisztába vagyok azzal is,hogy bennem van a hiba.
De azt általában be is ismerem.
A szabályzat részt is értem és azt is amit Rékuci írt.
Csak egyet nem értek: Ti melyik Covers Clubnak dolgoztok???
Ha meg nézitek a fel töltött audio borítókat pl. Scooter,Anastacia,Ando Drom stb.
Ezek nektek hol magyar kiadványok???
Jól látható rajtuk,hogy egyiket Frankfurtban vagy a Sony music Angliában stb. adták ki.

Tényleg nem kekeckedem,de nem lett volna egyszerûbb azt mondani,hogy nem volt idõtök meg nézni még vagy valami,mint hogy ilyen himi humi szöveggel jösztök,hogy "nem magyar" meg "benne van a szabályzatba" stb.
Akkor? Mi a gond?

Én ezt gondolat ébresztõnek tartanám a helyetekbe.Vagy töröljétek le az összes nem magyar borítót vagy tegyétek fel mindenkiét!
Mert a végén korrupcióval is vádolhatnak benneteket egy monitorért indított feltölltõ verseny idején is akár,hogy szelektáljátok önkényesen a feltöltõket.

Részemrõl minden oké, még1szer semmi lelki gondom.Csak nem vagyok már gyerek és az ilyenek diszkriminatív megoldásoknak sem vagyok a híve.

Tudjátok ezen kellene elgondolkodni és nem azon,hogy mint Moderátor mindenkit kiosszatok a nélkül,hogy tájékozódnátok elõtte.

Köszönöm,hogy elmondhattam a véleményemet.
Részemrõl befejeztem.

Sziasztok!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #39 Dátum: 2008, január 29, 16:25:54 »

Elsõsorban STING,CHRIS BOTTI,50 CENT,CASCADA stb. full gyûjtemények.Lehet még a toplistába is beleszaladtam volna a mennyiséggel,bár nem ez motivált.
Nem hiszem,hogy "bélyeg" minõségiek voltak!De nem gond.

Gondoltam oly sok jó borító után én is "oda teszem" magam a gyûjtemény kibõvítéséhez egy jó kis részletes válogatással(Front,Back,Cd,Inlay,Inside).
Azt,hogy nem tudjátok melyiket töltöttem fel...az külön érdekes.
De gondolom,egy levélre méltattatok volna,ha annyira ratyi borítókat töltök felfele, mondván: "Te hülye ne töltsd tovább mert ez így nem jó!"
Nem?
Elég sok idõt el töltöttem vele.

De nem gond. Felejtsétek el. Undecided

Köszi

Akkor választ kaptál! Remélem nem várod el hogy minden perecet a gép elõtt töltsünk tudod nekünk is van magánéletünk! Az hogy nem szóltunk talán ezért volt! És ha meg olyat töltesz fel ami nem is kerülhetne fel az oldalra legalább ne vonj minket kérdõre, inkább figyelmesebben olvass utánna!

Nem azt írtam hogy bélyegetket raktál fel hanem ez gyakori hiba és talán ezért volt, mivel többen vagyunk nem tudjuk ki mit tud hozzá tennni az oldal jobbátételéhez!

Bocsi ha túl nyers voltam de elgondolkozhatnál máskor!

Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2008, január 29, 16:31:01 írta Atosz24 » Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #38 Dátum: 2008, január 29, 06:12:18 »

Elsõsorban STING,CHRIS BOTTI,50 CENT,CASCADA stb. full gyûjtemények.Lehet még a toplistába is beleszaladtam volna a mennyiséggel,bár nem ez motivált.
Nem hiszem,hogy "bélyeg" minõségiek voltak!De nem gond.

Gondoltam oly sok jó borító után én is "oda teszem" magam a gyûjtemény kibõvítéséhez egy jó kis részletes válogatással(Front,Back,Cd,Inlay,Inside).
Azt,hogy nem tudjátok melyiket töltöttem fel...az külön érdekes.
De gondolom,egy levélre méltattatok volna,ha annyira ratyi borítókat töltök felfele, mondván: "Te hülye ne töltsd tovább mert ez így nem jó!"
Nem?
Elég sok idõt el töltöttem vele.

De nem gond. Felejtsétek el. Undecided

Köszi

Szia!

Sajnos nem nagyon voltam tegnap ezért nem is tudtam reagálni rá. Én töröltem öket mivel az oldal kizárolag csak magyar nyelvû boritókkal foglalkozik! (Ami a szabályzatban benne is van). Nem télleg nem voltak bélyeg minõségüek kitünõ boritók voltak csak sajnos nem erre az oldalra..
Naplózva

Rékuci
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.145 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.