Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 14:21:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 11   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Feltöltés  (Megtekintve 144685 alkalommal)
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #156 Dátum: 2022, március 24, 04:25:12 »

Hello.
A kérdésem, hogy a saját feltõltésemben hogyan tudok borítót javitani vagyis a jobb verziót feltõlteni?
Üdv!
Borítók-->Feltöltéseim-->A film címe-->Borító szerkesztése
Az így megnyílt (általad is ismert) oldalon a szokásos módon feltöltheted a javított borítót. Amit DéeM természetesen ellenõrizni fog és csak azután kerülhet ki az oldalra. Addig a régi marad.
Naplózva
tilla13
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #155 Dátum: 2022, március 23, 17:01:19 »

Hello.
A kérdésem, hogy a saját feltõltésemben hogyan tudok borítót javitani vagyis a jobb verziót feltõlteni?
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #154 Dátum: 2021, november 04, 10:20:39 »

Hello
Igen képzelem mik vannak. Kicsit elveszett vagyok, de igyekezek. Cheesy Minden esetre feltöltöttem.

Üdv Tilla13
Látom, DéeM már jóvá is hagyta és kitette az oldalra. Most már minden szép és jó.  Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
tilla13
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #153 Dátum: 2021, november 02, 21:59:57 »

Hello

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem megfelelõ a Gyári DVD boritó?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/24/242Fenykep01.jpg

Udv.
tilla13
Üdv Tilla13!

Amennyiben azt töltötted fel DVD borító gyanánt, amit a csatolt hivatkozás megnyit, akkor nem csodálkozom, hogy az nem került ki az oldalra.
A CoversClubban olyan DVD borítót várunk, ami kinyomtatás után betehetõ egy DVD tokba. Magyarán: van (összefüggõen) megfelelõ méretû címlapja, gerince és hátlapja. Javaslom, vedd ki a tokból a gyári borítót, szkenneld be és azt a képet töltsd fel ide a CC-re. Örömmel fogjuk venni.
Felhívom azonban a figyelmedet a Szabályzat 2. pontjára.
Köszi a jó szándékot, várjuk a feltöltést.

Üdv
Old Dzsordzsi

Hello

Természetesen nem igy töltötten fel a boritot csak szerettem volna mutatni, hogy eredeti lemezrõl volna szó. Akkor megprobálom harmadszorra.

Üdv Tilla13!
Elnézést, információhiányos voltam.
A "természetesen"-re pedig: ha tudnád, mi mindennel találkoztam én már itt a CC-n... A te feltöltéseiddel nem, ezért nem is tudhattam rólad semmit. De azért bocs'.

Üdv.
Old Dzsordzsi

Hello
Igen képzelem mik vannak. Kicsit elveszett vagyok, de igyekezek. Cheesy Minden esetre feltöltöttem.

Üdv Tilla13
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #152 Dátum: 2021, november 02, 06:20:43 »

Hello

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem megfelelõ a Gyári DVD boritó?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/24/242Fenykep01.jpg

Udv.
tilla13
Üdv Tilla13!

Amennyiben azt töltötted fel DVD borító gyanánt, amit a csatolt hivatkozás megnyit, akkor nem csodálkozom, hogy az nem került ki az oldalra.
A CoversClubban olyan DVD borítót várunk, ami kinyomtatás után betehetõ egy DVD tokba. Magyarán: van (összefüggõen) megfelelõ méretû címlapja, gerince és hátlapja. Javaslom, vedd ki a tokból a gyári borítót, szkenneld be és azt a képet töltsd fel ide a CC-re. Örömmel fogjuk venni.
Felhívom azonban a figyelmedet a Szabályzat 2. pontjára.
Köszi a jó szándékot, várjuk a feltöltést.

Üdv
Old Dzsordzsi

Hello

Természetesen nem igy töltötten fel a boritot csak szerettem volna mutatni, hogy eredeti lemezrõl volna szó. Akkor megprobálom harmadszorra.

Üdv Tilla13!
Elnézést, információhiányos voltam.
A "természetesen"-re pedig: ha tudnád, mi mindennel találkoztam én már itt a CC-n... A te feltöltéseiddel nem, ezért nem is tudhattam rólad semmit. De azért bocs'.

Üdv.
Old Dzsordzsi
Naplózva
tilla13
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #151 Dátum: 2021, november 02, 01:46:44 »

Hello

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem megfelelõ a Gyári DVD boritó?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/24/242Fenykep01.jpg

Udv.
tilla13
Üdv Tilla13!

Amennyiben azt töltötted fel DVD borító gyanánt, amit a csatolt hivatkozás megnyit, akkor nem csodálkozom, hogy az nem került ki az oldalra.
A CoversClubban olyan DVD borítót várunk, ami kinyomtatás után betehetõ egy DVD tokba. Magyarán: van (összefüggõen) megfelelõ méretû címlapja, gerince és hátlapja. Javaslom, vedd ki a tokból a gyári borítót, szkenneld be és azt a képet töltsd fel ide a CC-re. Örömmel fogjuk venni.
Felhívom azonban a figyelmedet a Szabályzat 2. pontjára.
Köszi a jó szándékot, várjuk a feltöltést.

Üdv
Old Dzsordzsi

Hello

Természetesen nem igy töltötten fel a boritot csak szerettem volna mutatni, hogy eredeti lemezrõl volna szó. Akkor megprobálom harmadszorra.

Üdv Tilla13!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #150 Dátum: 2021, október 27, 15:44:14 »

Hello

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem megfelelõ a Gyári DVD boritó?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/24/242Fenykep01.jpg

Udv.
tilla13
Üdv Tilla13!

Amennyiben azt töltötted fel DVD borító gyanánt, amit a csatolt hivatkozás megnyit, akkor nem csodálkozom, hogy az nem került ki az oldalra.
A CoversClubban olyan DVD borítót várunk, ami kinyomtatás után betehetõ egy DVD tokba. Magyarán: van (összefüggõen) megfelelõ méretû címlapja, gerince és hátlapja. Javaslom, vedd ki a tokból a gyári borítót, szkenneld be és azt a képet töltsd fel ide a CC-re. Örömmel fogjuk venni.
Felhívom azonban a figyelmedet a Szabályzat 2. pontjára.
Köszi a jó szándékot, várjuk a feltöltést.

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
tilla13
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #149 Dátum: 2021, október 24, 01:06:10 »

Hello

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem megfelelõ a Gyári DVD boritó?

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/24/242Fenykep01.jpg

Udv.
tilla13
Naplózva
deem
Global Moderator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 243


« Új hozzászólás #148 Dátum: 2019, február 20, 10:26:25 »

Üdv! Feltöltöttem egy Terminator 2 CD borítót, viszont kétszer rossz kategóriát választottam.Nem tudom hogyan kellene törölni. A segítséget elõre is köszönöm.(Elsõ feltöltésem lenne  Smiley )

Szia!

A korong jó helyen van, a másik kettõt töröltem.

Üdv DéeM
Naplózva
peestricy
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #147 Dátum: 2019, február 20, 09:05:49 »

Üdv! Feltöltöttem egy Terminator 2 CD borítót, viszont kétszer rossz kategóriát választottam.Nem tudom hogyan kellene törölni. A segítséget elõre is köszönöm.(Elsõ feltöltésem lenne  Smiley )
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #146 Dátum: 2013, október 15, 13:29:53 »

Üdv Nitro!
Idézet
..."Fontosnak tartjuk a plagizálás elkerülését"...
Tényleg nagyon fontosnak tartjuk.
Idézet
...Jorgos...feltöltötte a Halálos iramban 6 blu-ray borítómat,...ami gyári borítóként szerepel az oldalon. Ergo, valahogy az ellenõrzésnél elkerülte a figyelmeteket,hogy az nem gyári,hanem én kreáltam...
Igazad van. Tényleg elnéztük. A kategóriát átállítottam és természetesen a cím mellé odaírtam a Te nevedet is.
Idézet
...(egy szót sem szóltam érte)...
Ez nagyvonalúságra vall. Ettõl függetlenül szóljál nyugodtan. Attól még, hogy jogilag nincs levédve az alkotásod, legalább ennyi tisztelet (mármint, hogy feltüntetjük a nevedet) jár.
Köszi, hogy szóltál.
Idézet
...További szép napot és jó munkát....
Köszi, Neked is.

Üdv
Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2013, október 15, 13:31:32 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
nitro
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #145 Dátum: 2013, október 15, 09:49:13 »

Sziasztok!

"Fontosnak tartjuk a plagizálás elkerülését, ezért minden ilyen esetben feltüntetjük az alkotót is."

Azért ehhez lenne egy hozzászólásom,ami abszolút nem vita és vita kezdeményezés,csak egy egyszerû megjegyzés.
Jorgos felhasználó feltöltötte a Halálos iramban 6 blu-ray borítómat,(egy szót sem szóltam érte),ami gyári borítóként szerepel az oldalon. Ergo, valahogy az ellenõrzésnél elkerülte a figyelmeteket,hogy az nem gyári,hanem én kreáltam.
Csak ennyit akartam.

További szép napot és jó munkát.

üdv,
Nitro
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #144 Dátum: 2013, október 14, 20:03:13 »

Hali Old Dzsordzsi!!

Köszönöm szépen, hogy törölted õket!! Híd el én sosem vettem rész ezekben a vitákban és nem is fogok.
Tiszteletben tartok mindenkit itt az oldalon részemrõl nincs és nem is volt harag!!! A mi oldalunkon meg tetûk a megfelelõ lépéseket. Bár a Z világháború az gyári ként szerepelt, de nem is ez a lényeg.
Még egyszer köszönöm!!!
További sok sikert nektek!!

Üdv Döme
Köszönjük.

Pontosításul: a vitára vonatkozó megjegyzésem egyáltalán nem vonatkozott/vonatkozik személy szerint rád.

Rendben. Ügy lezárva.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Döme
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7


« Új hozzászólás #143 Dátum: 2013, október 14, 18:01:58 »

Hali Old Dzsordzsi!!

Köszönöm szépen, hogy törölted õket!! Híd el én sosem vettem rész ezekben a vitákban és nem is fogok.
Tiszteletben tartok mindenkit itt az oldalon részemrõl nincs és nem is volt harag!!! A mi oldalunkon meg tetûk a megfelelõ lépéseket. Bár a Z világháború az gyári ként szerepelt, de nem is ez a lényeg.
Még egyszer köszönöm!!!
További sok sikert nektek!!

Üdv Döme
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #142 Dátum: 2013, október 13, 21:24:39 »

Sziasztok!
Nem tudom, hogy pontosan kihez kell fordulni az ügyben, felkerült pár borítóm és nem én töltöttem fel.
Szeretném ha törlésre kerülne.
A zöld urai dvd.
Másnaposok 3. dvd.
Z világháború dvd ez gyári ként van felrakva.
Segítségeteket elõre is köszönöm!!
Üdv Döme
Üdv Döme!

A CC egy nyitott klub. A tagok a készítõk engedélye nélkül tölthetnek le borítókat, hiszen senki sem (jog)védte le a munkáit. Ugyanígy bárki feltölthet ide, feltéve, hogy a borító/címke megfelel a klub elvárásainak. Ebbe bele tartozik az is, hogy más, szintén borítós oldalról teszi át valaki ide hozzánk más munkáját. Fontosnak tartjuk a plagizálás elkerülését, ezért minden ilyen esetben feltüntetjük az alkotót is.
Jelen esetben is ez történt. Arra pedig természetesen gondosan ügyeltünk, hogy az alkotó is meg legyen jelenítve – ezért írtuk oda a cím mellé, hogy (Döme).

Több mint 300 borítót (címkét, egyebet) töltöttél fel eddig. Úgy tûnik, hogy két és fél éve inaktív tagunk vagy.
Mégis (vagy talán éppen ezért) felmerül a kérdés: ezek után miért éppen ezen a három borítón problémázol most?
Hacsak nem a Fullcoverstõl tartasz... Ismerjük a Fullcovers zárkózottságát, ám az minket hidegen hagy. Ráadásul ezt a három borítót tényleg nem te töltötted fel. Aki viszont megtette, arról nem fogunk árulkodni. Ez a feltöltés legyen az „áruló” FC tag és a FC vezetõségének a problémája.

Mindettõl függetlenül a három borítót töröltem. Mégpedig azért, mert 1. mindháromból van a CC-n, nem is egy, ráadásul mindegyik legalább olyan jó, mint a tied, 2. nem vagyunk rászorulva a FC termékeire, 3. mi biztos, hogy nem fogjuk újra nyitni az évekkel ezelõtti háborúskodást, és legfõképp nem fogunk leereszkedni az akkori vita minõsíthetetlen színvonalára.

Old Dzsordzsi


« Utoljára szerkesztve: 2013, október 13, 22:15:15 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.109 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.