Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 18, 06:13:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Feltöltés  (Megtekintve 152059 alkalommal)
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #126 Dátum: 2012, január 20, 09:10:41 »

Nekem sem okozna gondot némi tagdíj fizetése, már csak azért sem mert én se a nagy feltöltõk közé tartozom. Évente kb 4-5 borítót készítek, inkább saját kedvtelésbõl. Az viszont "faktum", hogy a legnagyobb az adatbázis a coversclubon a többi hasonló oldalhoz képest és valóban érdemes lenne kezdeni ezzel a piacvezetõ szereppel valamit.
Felvetõdött a regisztráció témája. Én megnéztem, bejelentkezés nélkül nagyon sok funkció eleve nem is mûködik pl a központi keresõ. Nem érhetõk el a fórumok, még olvasási üzemmódban sem, tehát szerintem ezzel nincs különösebb gond.
Naplózva
matis3
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 65



« Új hozzászólás #125 Dátum: 2012, január 19, 21:15:12 »

Sziasztok!
Sok érdekes hozzászólást olvastam és azt hiszem az ötletekkel sincs semmi baj, de.....
  sokan közülünk felháborodással vette tudomásul anno, hogy az a másik oldal tagsági díjhoz kötötte a regisztrációt.
Azt hiszem éppen ezért ezt eleve nem tartom jó ötletnek. A kötelezõ mennyiségû feltöltés pedig kérdéses, mert például én nem tudtam sem készíteni sem feltölteni egyetlen borítót sem. Sajnos egyéb elfoglaltság miatt nem is igen sikerül egyhamar készítéssel foglalkoznom, így eleve kizárásra lennék ítélve? Nem mintha annyira nagy szám lenne a jelenlétem, de azért szeretnék még maradni. A pontozás jó ötletnek tûnik ám az újabb programozási munkát igényel. Talán ugyancsak némi programozással megoldható lenne a letöltést a tetszik gomb megnyomásához kötni, vagyis ne lehessen letölteni ha nem köszöni meg. Persze ez megint felvett egy olyan problémát, hogy mindenki egyformán lenne tetszikelve ami nem a minõség miatti dicséretet jelezné.
 Változtatni kellene ez nem vitás, de a hogyan a nagy kérdés. Nekem sem esik jól ha a letöltõk még annyira sem méltatják a készítõt (akár engem is), hogy megköszönjék a fáradozását.
  Üdv. Matis3.
Naplózva
frisa49
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 348


« Új hozzászólás #124 Dátum: 2012, január 19, 07:24:35 »

   
     Sziasztok!

 Néhány gondolatom megosztanám Veletek. Én sem tartozom az úgy nevezett "feltöltõ tagok" közé, annak ellenére, hogy tetemes mennyiségû borítót gyûjtöttem össze. A készítéshez nekem sincs tehetségem,mint ahogy a feltöltéstõl is idegenkedek egy kicsit, de lehet-csak lusta vagyok. Ezért a készítés mûvészetét meghagyom Nektek, és örömmel töltöm le a szebbnél szebb borítókat. Teszem ezt nem csak a saját kedvtelésemre, hanem a sok borító és címke keresõ örömére és segítésére néhány fórumon. A lényeg az, hogy jelen vagyok azon a fórumon is, amely már jelenleg is a fizetõs kategóriába tartozik és nem mondom, hogy örömmel,de elfogadnám itt is.
     Várom én is a fejleményeket! Örülök az újabb lehetõségeknek,mert ezzel is segíthetek az éppen ilyen borítókat keresõknek.További szép munkákat kívánok a készítõinknek és persze nekünk!
    Minden jót Mindenkinek aki elõsegíti a Coversclub munkáját és azoknak is, akiknek a kérését teljesíteni tudom.
            Üdvözöllek Titeket!   frisa49. 
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #123 Dátum: 2012, január 19, 01:17:22 »


Más megoldás meg az lehetne, hogy a feltöltõnek jár a bónuszpont minden esetbe, de a gyári borítókat meg lehetne osztani a nem fizetõ tagokkal. Például én ha nem fizetek, akkor csak gyári borítókat tudok letölteni.


A gyári borítókkal is van azért meló, szerintem egy Like-ot köszönöm helyett azért megérdemelne, mert biztos jól esne annak aki vette a fáradságot és be scannelte és feltöltötte és annak is elismerés lenne valamilyen szinten aki publikálta.

Köszönöm a többiek véleményét is, még gondolkozunk a dolgon, hogy hogyan lehetne Club-os hangulatot kialakítani, és nem a pénz kérdés volt a fõ cél ezzel a dologgal, bár az oldalon volna mit tovább fejleszteni.

Igen, pár napja elhelyeztünk pár reklámot próbaképp, de sajnos nem sokat ért a dolog.
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #122 Dátum: 2012, január 19, 00:24:58 »

Kicsivel lejjebb felsoroltam, hogy szerintem kik mozognak a magyar nyelvû DVD-borító piacon.
Kifelejtettem a CoversEmpire-t (és nem szeretném megsérteni õket).  Náluk is van pár ezer borító. Ráadásul a vészhónapban Eddy és jómagam is ott publikáltunk.
Ez persze korábbi mondandóm lényegén mit sem változtat.

Old Dzsordzsi
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #121 Dátum: 2012, január 18, 20:25:29 »

Sziasztok!

Az elõbb olvastam az oldal fejleményeirõl, hogy mi történt mostanában. Látom nem hagyjátok magatokat, törtettek elõre és amint veszem észre eléggé eredményesen.

A fizetéssel, tagsági díjjal vagy ahogyan akarjátok ti nevezni teljesen egyetértek. Ezt kétféleképpen lehetne megoldani szerintem. Le is írom hogyan képzeltem el:
- aki borítót tölt fel az mondjuk kapjon minden borítóra pontokat. Legyen megszabva, hogy egy borító x pontot ér, egy cimkével is ellátott feltöltés meg plussz x pont. És azokból a pontokból majd tagságot tudna "vásárolni" az illetõ személy
- aki meg nem tud/akar vagy nincs egyszerûen lehetõsége borítót feltölteni annak legyen megszabva egy bizonyos ár, XY forint/euró amit vagy PayPal vagy SMS segítségével befizet és így élvezheti az oldal által nyújtott "örömöket"

Más megoldás meg az lehetne, hogy a feltöltõnek jár a bónuszpont minden esetbe, de a gyári borítókat meg lehetne osztani a nem fizetõ tagokkal. Például én ha nem fizetek, akkor csak gyári borítókat tudok letölteni.

Bocsánat, ha valamit elírtam, vagy valami nem úgy érthetõ ahogy én szerettem volna.

Üdv,
barnika91
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #120 Dátum: 2012, január 18, 20:16:20 »

Üdv. Mindenkinek!
Ha szabad én is hozzászólnák egy-két mondat erejéig:
Idézet Old Dzsordzsitól:
A fizetõsség elengedéséhez tényleg jó mérce a feltöltés - már persze a publikált. Egy feltöltés semmiképp sem elegendõ, az, mintha nem is lenne feltétel. Úgy 25-50 körül...

Kérdezem én, mint átlag letöltõ fórumtag: honnan tudnák feltölteni 25-50 db borítót?
Amit tagságom óta feltöltöttem az is kb 9-10 db, azt is úgy, hogy átmentem a szomszédos helyre, a srácokkal felbontottuk, (akkor még lehetett) átmásoltam a filmet, a borítót meg be scanneltem, és feltöltöttem ide.
Innentõl csak letöltõ vagyok, azaz nincs forrásom ahonnan borítókat tudnák feltölteni. Vagyis lenne, ha megvenném a DVD-t, és azokból töltögetnék, ezzel is milyen jót tennék egy-két embernek, akik görcsösen ragaszkodnak a GYÁRI BORÍTÓKHOZ
Tehát marad a fizetés. Anno, amikor elérhetetlen volt a CC egy darabig, kérdeztem Atosztól, hogy esetleg valami anyagi támogatással tudnák-e segíteni? Akkor nem volt rá szükség.
Most sem zárkózok el a fizetéstõl, vagy nevezzük úgy, hogy tagdíjtól, mivel én képtelen vagyok borítókat gyártani, és azokat feltölteni a tagdíj fejében.
Várom a fejleményeket.
Egyébként tényleg szép munka volt a Blu-Ray részleget megcsinálni, már akit ez érint, mert nálam ez még a jövõ zenéje, és a jövõt meg is kell élni.
A fentiek kiegészítéseként a teljes képhez ez is hozzátartozik (ez is az én véleményem idézése): ...klubéletet akarunk, akkor az abban való részvétel, aktivitás is fontos mérce kell legyen...
Márpedig ebben te, kedves Laszlo57 azért rendesen benne vagy ám (hál' istennek).  Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #119 Dátum: 2012, január 18, 20:06:14 »

Üdv. Mindenkinek!
Ha szabad én is hozzászólnák egy-két mondat erejéig:
Idézet Old Dzsordzsitól:
A fizetõsség elengedéséhez tényleg jó mérce a feltöltés - már persze a publikált. Egy feltöltés semmiképp sem elegendõ, az, mintha nem is lenne feltétel. Úgy 25-50 körül...

Kérdezem én, mint átlag letöltõ fórumtag: honnan tudnák feltölteni 25-50 db borítót?
Amit tagságom óta feltöltöttem az is kb 9-10 db, azt is úgy, hogy átmentem a szomszédos helyre, a srácokkal felbontottuk, (akkor még lehetett) átmásoltam a filmet, a borítót meg be scanneltem, és feltöltöttem ide.
Innentõl csak letöltõ vagyok, azaz nincs forrásom ahonnan borítókat tudnák feltölteni. Vagyis lenne, ha megvenném a DVD-t, és azokból töltögetnék, ezzel is milyen jót tennék egy-két embernek, akik görcsösen ragaszkodnak a GYÁRI BORÍTÓKHOZ
Tehát marad a fizetés. Anno, amikor elérhetetlen volt a CC egy darabig, kérdeztem Atosztól, hogy esetleg valami anyagi támogatással tudnák-e segíteni? Akkor nem volt rá szükség.
Most sem zárkózok el a fizetéstõl, vagy nevezzük úgy, hogy tagdíjtól, mivel én képtelen vagyok borítókat gyártani, és azokat feltölteni a tagdíj fejében.
Várom a fejleményeket.
Egyébként tényleg szép munka volt a Blu-Ray részleget megcsinálni, már akit ez érint, mert nálam ez még a jövõ zenéje, és a jövõt meg is kell élni.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #118 Dátum: 2012, január 18, 17:47:12 »

Üdv CoversClub (a személy), Kollégák és Készítõ/Feltöltõ Klubtársaim!

Mindenek elõtt köszönet a Blu-ray kategóriáért!
Nekem ugyan készítõ/adminisztrátorként a DVD/BR egyveleg különösebben nem okozott gondot, viszont azt hiszem ezzel nagyon sok felhasználó kérése teljesült. No meg így kerek (bár engem ismerve inkább szögletes...  Grin).

Néhány hete új reklámokat véltem felfedezni az oldalon. Már azt hittem, sikerült valami szponzort szerezni.
Ezek szerint sajna tévedtem.
Miután csak a levegõ van ingyen (ma még), szerintem is tenni kell valamit ez ügyben.

Eddy alábbi megjegyzése meghökkentett. Eddig úgy tudtam, hogy az adatbázishoz, fórumhoz csak regisztrálás után lehet hozzáférni. Ha tényleg rosszul tudom, akkor sürgõsen meg kell ezt lépni.

Nem hiszem, hogy bármi rosszat tennénk a klubbal, ha fizetõs lenne.
Ahogy én tudom, a profilunkban (magyar) piacvezetõk vagyunk. Nem hiszem, hogy egy szolid tagdíj mellett túl sokan elpártolnának tõlünk. Az a kilecvenakárhányezer regisztrált tag egyébként is csak egy fals szám.
Kihez fordulhatnak? Itt van ugyan a Fullcovers, akik tudtommal szintén döngetnek rendesen (és minõségüket tényleg nem fikázhatjuk le). Viszont fizetõsek. Aztán Csiribácsiék, de õ úgyis közénk tartozik. Aztán a nagy ûr...
Bár kiugrott kollégánk, Dorombolo is nyitott egy ilyen profilú honlapot. Az viszont szót sem érdemel.

A fizetõsség elengedéséhez tényleg jó mérce a feltöltés - már persze a publikált. Egy feltöltés semmiképp sem elegendõ, az, mintha nem is lenne feltétel. Úgy 25-50 körül...
Ha tényleg igazi klubéletet akarunk, akkor az abban való részvétel, aktivitás is fontos mérce kell legyen. Igaza van Eddynek.
Javaslom a befogadó döntést többségileg meghozni. A (jelenleg) négy adminisztrátorból legalább három egyetértése kelljen. Persze CoversClub vétózhatna - végül is õ állja a cechet...

Így, elsõ blikkre ennyit. Még agyalgok rajta.

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2012, január 18, 17:49:43 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #117 Dátum: 2012, január 18, 14:41:09 »

Sziasztok!

Ahogy Eddy61 írta végre megcsináltuk a Blu-ray kategóriát. Atosz barátunk már régóta kérte, de sajnos programozó hiányában elég lassan jött össze ez a dolog.

Viszont elég szomorúak vagyunk, hogy ilyen kevesen kedvelik az oldalunkat  Angry napi több ezer látogató és kb fél év alatt 835 Like  Undecided Ilyenkor azért elgondolkozik az ember  Huh? És nem csak az oldal Like-olása, hanem amikor egy ember letölt egy borítót (fõleg készített) annyira nem képes, hogy visszaigazolás ként megnyomjon egy gombot, hogy tetszik neki  Huh? A kérdés: Szükségünk van ezekre a látogatókra? Sajnos az oldalnak már régóta nincs bevétele, így saját finanszírozásból mûködik azaz nincs szükségünk nagy látogatottságra, ezért azon gondolkozunk, hogy bezárjuk a kapukat és csak azok érhetik el az oldalt akik eddig valamilyen aktivitást mutattak az oldal mûködésében és ebbe nem tartozik bele a letöltés! Így csak azok maradhatnának ingyen örökre akik legalább 1 borítót feltöltöttek. Persze ez még csak egy gondolat.

És nem is lenne hülyeség! De ha összedugnánk a fejünket lehet sokkal jobb ötletek jönnének!! Ezúton is megkérem  Old Dzsordzsi és Eddy barátaimat hogy gondolkodjanak el az ötleten!!
Sziasztok!
Már az elején is furcsa volt számomra, ha már club-ként mûködik az oldal akkor miért nem zárt. A tagokat és a vendégeket csak a keresõ funkció használata és a hozzászólás lehetõsége különbözteti meg. Sok-sok olyan taggal találkoztam aki a kezdetektõl tag és még egyszer sem szólalt meg, teljesen mindegy, hogy like-nak, köszönetnek vagy véleménynek hívjuk. Egyet értek, hogy változtatásra van szükség. Az én véleményem, hogy elsõ lépésként csak a regisztrál tagok láthassák az oldalt. A következõ pedig, hogy mi alapján kellene szûrni: aktivitás, hozzáállás, feltöltés rengeteg dolog szóba jöhet, beszéljük meg. Akár nyitni egy topikot ebben a témában...
Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #116 Dátum: 2012, január 18, 14:14:49 »

Sziasztok!

Ahogy Eddy61 írta végre megcsináltuk a Blu-ray kategóriát. Atosz barátunk már régóta kérte, de sajnos programozó hiányában elég lassan jött össze ez a dolog.

Viszont elég szomorúak vagyunk, hogy ilyen kevesen kedvelik az oldalunkat  Angry napi több ezer látogató és kb fél év alatt 835 Like  Undecided Ilyenkor azért elgondolkozik az ember  Huh? És nem csak az oldal Like-olása, hanem amikor egy ember letölt egy borítót (fõleg készített) annyira nem képes, hogy visszaigazolás ként megnyomjon egy gombot, hogy tetszik neki  Huh? A kérdés: Szükségünk van ezekre a látogatókra? Sajnos az oldalnak már régóta nincs bevétele, így saját finanszírozásból mûködik azaz nincs szükségünk nagy látogatottságra, ezért azon gondolkozunk, hogy bezárjuk a kapukat és csak azok érhetik el az oldalt akik eddig valamilyen aktivitást mutattak az oldal mûködésében és ebbe nem tartozik bele a letöltés! Így csak azok maradhatnának ingyen örökre akik legalább 1 borítót feltöltöttek. Persze ez még csak egy gondolat.

És nem is lenne hülyeség! De ha összedugnánk a fejünket lehet sokkal jobb ötletek jönnének!! Ezúton is megkérem  Old Dzsordzsi és Eddy barátaimat hogy gondolkodjanak el az ötleten!!
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #115 Dátum: 2012, január 18, 14:06:15 »

Sziasztok!

Ahogy Eddy61 írta végre megcsináltuk a Blu-ray kategóriát. Atosz barátunk már régóta kérte, de sajnos programozó hiányában elég lassan jött össze ez a dolog.

Viszont elég szomorúak vagyunk, hogy ilyen kevesen kedvelik az oldalunkat  Angry napi több ezer látogató és kb fél év alatt 835 Like  Undecided Ilyenkor azért elgondolkozik az ember  Huh? És nem csak az oldal Like-olása, hanem amikor egy ember letölt egy borítót (fõleg készített) annyira nem képes, hogy visszaigazolás ként megnyomjon egy gombot, hogy tetszik neki  Huh? A kérdés: Szükségünk van ezekre a látogatókra? Sajnos az oldalnak már régóta nincs bevétele, így saját finanszírozásból mûködik azaz nincs szükségünk nagy látogatottságra, ezért azon gondolkozunk, hogy bezárjuk a kapukat és csak azok érhetik el az oldalt akik eddig valamilyen aktivitást mutattak az oldal mûködésében és ebbe nem tartozik bele a letöltés! Így csak azok maradhatnának ingyen örökre akik legalább 1 borítót feltöltöttek. Persze ez még csak egy gondolat.
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #114 Dátum: 2012, január 18, 08:01:38 »

Sziasztok!

Gratulálok az oldal karbantartójának, hogy rengeteg munkával létre hozta a Blu-ray szekciót és a fõoldalon betûrendbe rakva egyenként átmásolta az eddig feltöltötteket.

Köszönjük.   Wink
 
(A feltöltést és a keresést ha blu-ray-rõl van szó akkor már lehet használni ezt a funkciót legördülõ menüben.)
Naplózva

Üdv: Eddy61
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #113 Dátum: 2011, szeptember 22, 11:36:38 »

Szia wenipapa!
A mai feltöltésedet (ami az én munkám) töröltem.

Aki engedélyezte kérem legközelebb tegye fel az ókulát.

[Köszönöm
Szia Eddy!

Nagyon jól tetted, hogy törölted, mert elég nagy disznóság lenyúlni valaki munkáját. Különösen úgy, hogy még csak nem is alapnak használja fel az illetõ, hanem egy tollvonás nélkül a magáévá teszi.

Amúgy én publikáltam, és rajtam volt az okulám. Anélkül ugyanis már csak a monitort látom, de, hogy mi van rajta, azt már nem. Természetesen, jó szokásomhoz híven végigböngésztem az egészet. Viszont ember legyen a talpán, aki kiszúrja a stáblistában azt a 6 pontos (legfeljebb 8 pontos) nagyságú Eddy61-et. Ráadásul úgy látom, stílust is váltottál, mert nem ismertem fel elsõ ránézésre (de másodikra sem).
Mindenesetre a jövõben külön keresni fogom a stáblistákban az Eddy61-et.

Old Dzsordzsi
Szia!
Semmi gond, én is négy szemmel látok el a monitorig, ráadásul csak délelõtt. Ebéd utánra összefutnak a betûk, pedig én rendezek nekik bulit.  Wink
Ui.:
2010 novemberétõl csak a stáblistában találod az Eddy61-t. A logó csak a korongon szerepel.
Úgy látom, nem vagyok egy gyorsan eszmélõ típus...  Grin
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #112 Dátum: 2011, szeptember 22, 08:06:01 »

Szia wenipapa!
A mai feltöltésedet (ami az én munkám) töröltem.

Aki engedélyezte kérem legközelebb tegye fel az ókulát.

[Köszönöm
Szia Eddy!

Nagyon jól tetted, hogy törölted, mert elég nagy disznóság lenyúlni valaki munkáját. Különösen úgy, hogy még csak nem is alapnak használja fel az illetõ, hanem egy tollvonás nélkül a magáévá teszi.

Amúgy én publikáltam, és rajtam volt az okulám. Anélkül ugyanis már csak a monitort látom, de, hogy mi van rajta, azt már nem. Természetesen, jó szokásomhoz híven végigböngésztem az egészet. Viszont ember legyen a talpán, aki kiszúrja a stáblistában azt a 6 pontos (legfeljebb 8 pontos) nagyságú Eddy61-et. Ráadásul úgy látom, stílust is váltottál, mert nem ismertem fel elsõ ránézésre (de másodikra sem).
Mindenesetre a jövõben külön keresni fogom a stáblistákban az Eddy61-et.

Old Dzsordzsi
Szia!
Semmi gond, én is négy szemmel látok el a monitorig, ráadásul csak délelõtt. Ebéd utánra összefutnak a betûk, pedig én rendezek nekik bulit.  Wink
Ui.:
2010 novemberétõl csak a stáblistában találod az Eddy61-t. A logó csak a korongon szerepel.
Naplózva

Üdv: Eddy61
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.111 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.