Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 12:35:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 542941 alkalommal)
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #239 Dátum: 2007, május 31, 20:20:48 »

Sziasztok!

Gratulálok a készítõknek az oldalhoz, nagyon király!!! Én még csak ma bukkantam rá, de máris nagyon tetszik, rögtön regisztráltam is Wink erõsen gyanítom hogy sûrûn fogom látogatni az oldalt Grin
Csak így tovább sok sikert a továbbiakban is!

Üdv mindenkinek: kisordog87 Smiley

Köszönjük!
Naplózva
kisordog87
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #238 Dátum: 2007, május 31, 17:00:11 »

Sziasztok!

Gratulálok a készítõknek az oldalhoz, nagyon király!!! Én még csak ma bukkantam rá, de máris nagyon tetszik, rögtön regisztráltam is Wink erõsen gyanítom hogy sûrûn fogom látogatni az oldalt Grin
Csak így tovább sok sikert a továbbiakban is!

Üdv mindenkinek: kisordog87 Smiley
Naplózva
lajhar1
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #237 Dátum: 2007, május 27, 20:05:24 »

Szeva mindenkinek!!!!


Nagyon Király az oldal!! Sok sikert a továbbiakban.

Üdv:lajhar1
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #236 Dátum: 2007, május 27, 19:07:57 »

Sziasztok
Nem nagyon használom az ilyesmit, mármint a fórumokat
De végre megtaláltam hol dícsérhetnék
Hát itt
Tehát, egy hete találtam az oldalra, naponta használom
Még olyasmire nem akadtam ami ne lett volna meg
Rendszerint cimkét keresek, és találok
Nagyon szuper,tényleg
Így tovább, jó munkát, és soha ne sikerüljön "nekik" megszüntetni
Üdv g93

Köszönjük a dícséretet:D
Naplózva

Rékuci
g93
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #235 Dátum: 2007, május 27, 18:58:09 »

Sziasztok
Nem nagyon használom az ilyesmit, mármint a fórumokat
De végre megtaláltam hol dícsérhetnék
Hát itt
Tehát, egy hete találtam az oldalra, naponta használom
Még olyasmire nem akadtam ami ne lett volna meg
Rendszerint cimkét keresek, és találok
Nagyon szuper,tényleg
Így tovább, jó munkát, és soha ne sikerüljön "nekik" megszüntetni
Üdv g93
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #234 Dátum: 2007, május 27, 12:15:08 »

sziasztok
Jó lenne ha nem csak a boritó hannem a cimkébõl is meglehetne találni a megfelelõt,mert szerintem ha már
szépen néz ki a doboz akkor ha kinyitják a lemez is legyen szép.
Aki tud bátran tegye fel a cimkét is.
Köszi

Igazad van én is így vagyok vele!! De sztem itt van a legtöbb magyar cimke az összes oldal közül..  Grin
Elég szépen gyarapodik is! Smiley
Remélem meg sem áll!! Cheesy
Naplózva
szapet
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #233 Dátum: 2007, május 27, 08:16:18 »

sziasztok
Jó lenne ha nem csak a boritó hannem a cimkébõl is meglehetne találni a megfelelõt,mert szerintem ha már
szépen néz ki a doboz akkor ha kinyitják a lemez is legyen szép.
Aki tud bátran tegye fel a cimkét is.
Köszi
Naplózva
Oryati
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7



« Új hozzászólás #232 Dátum: 2007, május 27, 08:05:25 »

Sziasztok!  Cheesy

Nekem nagyon tetszik az oldal, csak annyi kérdésem lenne hozzátok, mért nncs Pc kategória Huh? Huh?
mert látom , hogy van DVD és Audió és mért nincs PC kategória amibe a legújabb "illetve régebbi játékok" boritója lenne .
Kérem , ha tudtok ennek érdekébe tenni valamit írjatok!  :Smiley :Smiley
"De jó lenne ha lenne PC-GAME kateória is" Huh? Huh?

Köszi mégegyszer Grin Grin
Csõ Cheesy

Csak helyeselni tudom az ötletet.  Wink
Naplózva
xtra
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 7



« Új hozzászólás #231 Dátum: 2007, május 27, 06:23:37 »

Ez a legprofibb magyar borítós oldal kár, hogy a tagok többsége nem tudja kihasználni - vagy meg sem próbálja - a fórum lehetõségeit  Embarrassed
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #230 Dátum: 2007, május 09, 11:47:35 »

Azért nincs és nem is nagyon lesz, mert ezeknek a borítóknak a többsége angol nyelvû, amik megtalálhatóak bárhol.
Naplózva
pistike9
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #229 Dátum: 2007, május 09, 10:00:41 »

Sziasztok!  Cheesy

Nekem nagyon tetszik az oldal, csak annyi kérdésem lenne hozzátok, mért nncs Pc kategória Huh? Huh?
mert látom , hogy van DVD és Audió és mért nincs PC kategória amibe a legújabb "illetve régebbi játékok" boritója lenne .
Kérem , ha tudtok ennek érdekébe tenni valamit írjatok!  :Smiley :Smiley
"De jó lenne ha lenne PC-GAME kateória is" Huh? Huh?

Köszi mégegyszer Grin Grin
Csõ Cheesy
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #228 Dátum: 2007, április 24, 08:52:44 »

Örülök az ilyen hozzászólásoknak mert látszik hogy nem csak nekem van problémám!
Smiley De ezért vagyunk hogy megoldjuk ezeket! Igaz én akkor még nem voltam ugy történnek ezek a kérés eltûnések hogy valaki nem azt tölti fel amit kértél és töröljük! Egyik napról a másikra így eltûnik a te kiírásod!

Amúgy meg nem abból van a több hogy nem azt töltik fel amit kérnek, mert azokat nem is engedjük fel pláne, hogy most verseny van jobban megnézzük! Inkább azzal van a baj hogy nagyon sok olyan van ami már fent van de mégis kérik ezekt szoktuk folyamatosan törölni! Valamit sikerül az elõtt mielõtt teljesítené de van olyan is amit csak utánna és aki meg feltöltötte abban a hiszemben van hogy teljesítette a kérést!

Szokott olyan is lenni hogy eltûnik az egész na azt nem mi csináljuk hanem a rendszer karbantartása közben lenullázódott! Sad

Bevallom nagyon örülök hogy ennyi cimke készítõ barkácsolódott össze ezen az oldalon! Sokan nagyon nagy hasznát vesszük a dolognak! Smiley
Naplózva
hypo83
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #227 Dátum: 2007, április 24, 07:56:19 »

Hi all!
Az a baj a kérések részben hogy van aki feltölti amit kérsz de van ugy hogy egyszerûen eltünik saját példát tudok hozni:
kb 2 honapja tán mikor indult ez a funkció felraktam kérésnek 3 film borítóját nem hinném hogy nem lett volna érthetõ  ugyanis az Egy rém rendes család a teljes 7. évad és megjegyzésbe beírtam hogy díszdobozos borító kellenne meg ugyan igy a 8.évad meg a vészhelyzet 7. évad ugyan ugy benne volt a teljes szó és  a díszdoboz is, a megjegyzésbe . kb 5x tettem fel mert valahogy mindig törlödött a kérések közül és sose volt teljesitve aztán pár hete tettem egy utolso kísérletett és lám a minap felkerült a rém rendes család két boritoja de a vészhelyzet nem nos  a kéréseim közül is eltünt a vészhelyzet boríto de már nem is erölködöm tovább a kérésével hisz a másik gondom hogy a rém rendes család is felkerült igaz a divx-es verzióhoz valo kétlemezes (normál tok) tokhoz nem pedig a diszdobozhoz.
Az én meglátásom szerint az az alapbaj hogy most pláne hogy van ez a nyereményjáték ontják felfele a borítokat de közel se azokat amiket valoban kérve vannak.
Alapjában nagyon jo az oldal sõt azt mondom hogy sokkal jobb lesz kis idõ mulva mint akármelyik már ilyen oldal föleg hogy most már azt veszem észre hogy elég stabilan müködik, meg azért megy az ujitás is hisz pl Nomak egyedi labeljeivel azért sokan kedvet kaphatnak és kialakul egy itteni label/borító készítõ kör ami nagyon jo!

Azért a 300 film esetében teljesen igazat adok Atosz24-nek hogy csak lustaság kérdése az egész.
Tisztelettel:
Hypo
ui.: A kritikámat ne értsétek félre nem negatívumnak szánom hanem építõ jelegûnek elnézést ha ezzel bárkit is megsértettem.
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #226 Dátum: 2007, április 23, 08:22:15 »

Nekem is az a véleményem, hogy rengeteg kérés van, ami fenn van az oldalon
Valamilyen módon szürni kellene a kéréseket, csak gondot okoz a keresés, föleg idõben, megnézni van e már fenn
Esetleg még egy, csak ötlet szintjén- el lehetne választani a dvd boritókat a cimkéktõl, ugyanis nem mindenkit érdekel a cimke. Egyszerûbb lenne a keresés

Más részt jó az oldal, csak gratulálni tudok a készítõknek


Sajnos nem tudunk mit csinálni nagyon sok rossz kérés van megpróbáljuk törölni de rá pár percel rakják fel újra! Néha írok privátba is az embereknek meg elküldöm a linket hátha így nem kéri mégegyszer! Csak azt nem értem hogy hogy nem lehet meg találni a 300 borit mert ha így írod be (nincs is más címe) akkor kidobja az összeset! Szóval aki azt kéri az tuti meg sem nézi hogy fent van e! De akkor meg ez azt jelenit hogy vagy idegesíteni akar minket vagy nem is keresi azt a borit csak kipróbálta a kérés funkciót! Cheesy
Ha jó megnézed el van választva a Front a Cimkétõl... Smiley FRONT CD ebbõl meg lehet külömböztetni! Smiley  Wink
Naplózva
fricipapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #225 Dátum: 2007, április 23, 07:13:12 »

Nekem is az a véleményem, hogy rengeteg kérés van, ami fenn van az oldalon
Valamilyen módon szürni kellene a kéréseket, csak gondot okoz a keresés, föleg idõben, megnézni van e már fenn
Esetleg még egy, csak ötlet szintjén- el lehetne választani a dvd boritókat a cimkéktõl, ugyanis nem mindenkit érdekel a cimke. Egyszerûbb lenne a keresés

Más részt jó az oldal, csak gratulálni tudok a készítõknek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.124 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.