Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 14:21:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 543095 alkalommal)
xzsiki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 19



« Új hozzászólás #119 Dátum: 2007, február 04, 11:39:17 »

Bocs!
górum = fórum
Naplózva
xzsiki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 19



« Új hozzászólás #118 Dátum: 2007, február 04, 11:38:24 »

Hi !

Az elõzõekben írtakhoz:, én sem láttam egyik górumon sem, hogy az eredeti bórítók készítõi, jogtulajdonosai hasonló kéréssel fordultak volna bármelyik oldal felé. Ha így lenne akkor 1000 és 1000 ilyen kéréssel lehetne tele mindkét borítós fórum.
Mert hát az eredeti borítókat is elkészítette valaki.
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #117 Dátum: 2007, február 04, 09:48:45 »

Érdekes téma ha jól értem arról folyik a vita, hogy olyan alkotás/dvd borító cimke/
aminek segítségével sokan megszegik a szerzõi jogokat, szerzõi jog védelme alatt áll-e.
Arról ne is beszéljünk ha eredeti a borító.
Sokat jártam coversempire.us-ra névrõl ismerem a feltöltõket irigyelem is õket ügyességük
és kreativitásuk miatt, de ha úgy döntöttek bezárkóznak maguk kis klubjába,hát legyen.
Kár volt a sok hül*e usert rászoktatni a jóra, most nélkületek próbálják meg ugyanezt csinálni,
ha nem itt normális keretek közt majd máshol máshogy.
Nem értem ezt a linkes problémát sem, amikor egy ismerõs borítós oldal linket kért csak elküldtem egy cimkét
és kész ott van.
Minden feltöltésemmel kérjek elnézést,hogy nem kerültem be a coversempire elit tagságába?

Teljes mértékben osztom a véleményed,csak én ugyanezt pv-ben írtem,nehogy az önérzetek sérüljenek. Smiley
Mert ugye az nem jut eszükbe,hogy a filmekbõl készült bármilyen poszter és kép is a szerzõ tulajdona.Az engedélye megvan?
Hali!

A mondani valóm elején leszögezem: Nem kötekedni akarok, és nem feszültséget kelteni. Technikailag közelítem meg a kérdést. (Szeretnék én is jó viszonyt a két oldal között, de ez csak úgy megy, ha megvan a kölcsönös bizalom és a másik munkájának tisztelete.)

Szóval. Az itt található borítók 98% jelenleg a coversempire.us-ról származik, ezért az a tiszteletteljes kérésünk Felétek, hogy ezek letöltése mellett (vagy alatt, fölött stb.) jól láthatóan szerepeltessétek, hogy 
Forrás: www.coversempire.us.
Ezt a kérést most még az elején, elég egyszerû egységesen megoldani, mert csak a maradék 2%-nál kell csak módosítani.
Késõbbiek során, amikor valószínûleg javul az arány már sokkal nehezebb lesz. Ennek lehet olyan jövõre vonatkozó elõnye is, ha az elején miattunk megoldjátok (csak egyszer kell megoldani) késõbbiekben már nem kell vele külön szórakozni.

Másik téma:
A mai nap kaptunk Tölletek egy e-mailt, amiben Ti kértek tõlünk.
Mégpedig, hogy szeretnétek, ha hozzájárulnánk ahhoz, hogy munkáinkat a Coversclub-ban publikálhassátok.
Magam részérõl megadom a hozzájárulást, azzal a kikötéssel, hogy a munkáim (ill. az általam eredetileg CE-re feltöltött) borítok, címkék mellett (vagy alatt, vagy fölött, mind1) szerepelnie kell a közösségem URL-jének: coversempire.us és a nickemnek: bAsker.

Fontos!
Ti vagytok az elsõ olyan oldal, akik ezt a kérdést normálisan kívánják rendezni velünk. (ezért BIG RESPECT!)

Azt gondolom, ha sikerül a fentiiket megoldanotok, úgy hosszú távon is kölcsönösen elõnyõs együttmûködés elõtt állunk.  Wink
 

Üdv:

bAsker
www.coversempire.us


Kedves San2000 elnézést, hogy nem kértünk engedélyt, sajnos nem tudtuk az elérhetõségedet, de akkor most kérünk engedélyt, hogy a userek álltal feltöltött munkáidat megosszhassuk. És szeretnénk a készülõ oldaladdal partnerként mûködni.
Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérésem Felétek:
Valahogy oldjátok meg azt, hogy minden Coversempire oldalról leszedett címke és borító mellett szerepeljen a közösség URL-je:

http://coversempire.us/

ill. készítõk esetében azok neve is.

Több év alatt gyûjtögettük össze ezt a mennyiséget és rengeteg munka áll a publikációk mögött.  Szerintem ennyit megérdemel a Coversempire.
Ha ezt megoldjátok, szerintem nem lesz akadálya az együttmûködésnek.

Az oldal jelenleg átalakítás alatt, de a tartalom hamarosan teljes egészében elérhetõ. (Számotokra is!)



Hello!

Szinte az összes cimkén megtalálható, nem is kis betûkkel az oldalatok elérése, és a készítõ neve,(arra nem is gondoltunk, hogy ezt leszedjük pedig 10 perc lenne) sajnos arra nincs mód amit kértél, esetleg ha ti töltitek fel és a megjegyzésbe beírjátok, esetleg regeltek coversempire.us néven és ez alatt tölti fel mindenki a coversempirének készített cimkéket.

San2000: Tegnap elött még én segítgettem a Csabának az oldaladba másnap meg ezt kapjuk, a cimkéket gondolom nem azért készítetted, hogy otthon nézegesd, hanem hogy lássák hogy te csináltad és segíts másoknak, ezzel az erõvel mindenkinek engedélyt kellene kérnie hogy kinyomtathassa?!

Mi nem akarunk összetûzést senkivel, egy olyan oldalt csinálunk ami másoknak segít, tehát ugyan az a célunk mint nektek. Tiszteletben tartjuk, hogy nagyon sok munkátok van ezekben a cimkékben és borítókban, de attól ha mi ezeket levesszük az oldalunkról másik 10 oldalon ugyan úgy megtalálható.

A 98% nem kicsit erõs!:)
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #116 Dátum: 2007, február 04, 06:07:53 »

Érdekes téma ha jól értem arról folyik a vita, hogy olyan alkotás/dvd borító cimke/
aminek segítségével sokan megszegik a szerzõi jogokat, szerzõi jog védelme alatt áll-e.
Arról ne is beszéljünk ha eredeti a borító.
Sokat jártam coversempire.us-ra névrõl ismerem a feltöltõket irigyelem is õket ügyességük
és kreativitásuk miatt, de ha úgy döntöttek bezárkóznak maguk kis klubjába,hát legyen.
Kár volt a sok hül*e usert rászoktatni a jóra, most nélkületek próbálják meg ugyanezt csinálni,
ha nem itt normális keretek közt majd máshol máshogy.
Nem értem ezt a linkes problémát sem, amikor egy ismerõs borítós oldal linket kért csak elküldtem egy cimkét
és kész ott van.
Minden feltöltésemmel kérjek elnézést,hogy nem kerültem be a coversempire elit tagságába?
« Utoljára szerkesztve: 2007, február 04, 06:19:36 írta DirtyFred » Naplózva
Berber
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 21



« Új hozzászólás #115 Dátum: 2007, február 04, 04:47:49 »

Ugy látom nagyon Magyarok vagyunk már megint. Van itt egy társaság, egyes emberek mindkét kompániában elõfordulnak. Miért? Mert szeretik a szép dolgokat, esetleg kreatívak, szeretik a közhasznú segítséget. Ezzel szemben van egy hatalom, ami ellen nemhogy összefognánk, hanem kis apro kasztokra szakadva veszekedtek.

Ez volt a bevezetõ.
Ami user oldalon látszik: Vannak kedvenc hozzáférésû helyeink amiket idõnként lekaszálnak. Ettõl ütöget a guta, de hát az élet olyan hogy újra szárba szökken. Keres új talajt ahol az elsõk esetleg megpróbálják kicsiny birodalmukat újjáépíteni. Ami borítót eddig leszedtem, kezdeném feltenni, vissza a netre, mert tetszik és osztanám meg másokkal. Jön a dilemma: Nem az enyém, nem én készítettem, és a file neve sincs már meg eredetiben, mert átneveztem. Tudom, hogy valaki komoly munkával készítette, de már régen nem tudom biztosan kinek a szerzeménye volt. Nem tehetem fel az én nevemen, hiszen szerzõje nem én vagyok, és nem is akarok más tollával ékeskedni, ergó akkor gyári.

Ajánlat:
1, A készített borítókat mindenki jelölje meg, nevével url-ével és örüljön, hogy a feltöltés macerás részét nem csak neki kell állnia.
2, Legyen itt egy olyan pont, hogy "Más álltal készített".
3, Ha ezzel sem elégedett a készítõ, tényleg menjen NET közelbõl. Mi csak megköszönni tudjuk a munkátokat, és lehet, hogy vagyunk páran, akik kifejezetten SAN2000, vagy BAsker esetleg Bigpapa munkáit szeretjük.

Köszönöm, és köszönöm mások nevében is.
Naplózva
Cyber Gino
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #114 Dátum: 2007, február 03, 22:55:37 »

Tisztelt Kreatív Borító készítõk!

Olvasom a fórumban leírt soraitokat, és noszensznek tartom amit írtok.
AD 1. ha saját célra készíted, NE tedd fel a nettre, gyönyörködj benne otthon, és örülj neki, hogy ilyen ügyes vagy!
AD 2. ha felteszed, és másoknak is tetszik, és sokan letöltik, és OTTHON díszeleg a DVD tartójukban, és "gyönyörködnek" a TE munkádba, akkor arra legyél büszke, hogy mások is elismerik a munkád, és erre felbuzdulva megosztod más munkáidat is !

Ne legyünk már INFANTILISEK!

Remélem nincs harag, de ezt érdemes átgondolni!

Tisztelettel: Gino
Naplózva
Zsozso09
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #113 Dátum: 2007, február 03, 22:29:48 »

Na szevasztok!

Ma kaptam egy felhívást a Coversempire fórumán, hogy álítólag ti a Coverses készítõktõl engedélyt kértetek, hogy a készített borítóikat felrakhassátok ide. Ez szép tõletek... csak hááááááát. Engem kifelejtettetek. Van fent néhány borítóm, nem néztem végig mindet, nem is szándékozom, aki feltöltötte az úgyis tudja, hogy melyik. Pl. Rejtélyek városa, Gagyi mami 2. Bááár talán örülnöm kéne, hogy a Rejtélyek városa borikat gyárinak jelöltétek... Na de nem! Ráadásul, ha a feltöltõ megnézte volna legalább, akkor látná, hogy a sorozat 1 évadból áll, és 3 lemezbõl.... Sajnálom.
Alapvetõen nem lett volna ellenemre, hogy kikerüljenek ide is a borik, de így nem.

Vegyétek le az ÖSSZES Zsozso logoval ellátot és általam készített borítókat!
Naplózva
BAsker
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #112 Dátum: 2007, február 03, 16:39:39 »

Hali!

A mondani valóm elején leszögezem: Nem kötekedni akarok, és nem feszültséget kelteni. Technikailag közelítem meg a kérdést. (Szeretnék én is jó viszonyt a két oldal között, de ez csak úgy megy, ha megvan a kölcsönös bizalom és a másik munkájának tisztelete.)

Szóval. Az itt található borítók 98% jelenleg a coversempire.us-ról származik, ezért az a tiszteletteljes kérésünk Felétek, hogy ezek letöltése mellett (vagy alatt, fölött stb.) jól láthatóan szerepeltessétek, hogy 
Forrás: www.coversempire.us.
Ezt a kérést most még az elején, elég egyszerû egységesen megoldani, mert csak a maradék 2%-nál kell csak módosítani.
Késõbbiek során, amikor valószínûleg javul az arány már sokkal nehezebb lesz. Ennek lehet olyan jövõre vonatkozó elõnye is, ha az elején miattunk megoldjátok (csak egyszer kell megoldani) késõbbiekben már nem kell vele külön szórakozni.

Másik téma:
A mai nap kaptunk Tölletek egy e-mailt, amiben Ti kértek tõlünk.
Mégpedig, hogy szeretnétek, ha hozzájárulnánk ahhoz, hogy munkáinkat a Coversclub-ban publikálhassátok.
Magam részérõl megadom a hozzájárulást, azzal a kikötéssel, hogy a munkáim (ill. az általam eredetileg CE-re feltöltött) borítok, címkék mellett (vagy alatt, vagy fölött, mind1) szerepelnie kell a közösségem URL-jének: coversempire.us és a nickemnek: bAsker.

Fontos!
Ti vagytok az elsõ olyan oldal, akik ezt a kérdést normálisan kívánják rendezni velünk. (ezért BIG RESPECT!)

Azt gondolom, ha sikerül a fentiiket megoldanotok, úgy hosszú távon is kölcsönösen elõnyõs együttmûködés elõtt állunk.  Wink
 

Üdv:

bAsker
www.coversempire.us


Kedves San2000 elnézést, hogy nem kértünk engedélyt, sajnos nem tudtuk az elérhetõségedet, de akkor most kérünk engedélyt, hogy a userek álltal feltöltött munkáidat megosszhassuk. És szeretnénk a készülõ oldaladdal partnerként mûködni.
Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérésem Felétek:
Valahogy oldjátok meg azt, hogy minden Coversempire oldalról leszedett címke és borító mellett szerepeljen a közösség URL-je:

http://coversempire.us/

ill. készítõk esetében azok neve is.

Több év alatt gyûjtögettük össze ezt a mennyiséget és rengeteg munka áll a publikációk mögött.  Szerintem ennyit megérdemel a Coversempire.
Ha ezt megoldjátok, szerintem nem lesz akadálya az együttmûködésnek.

Az oldal jelenleg átalakítás alatt, de a tartalom hamarosan teljes egészében elérhetõ. (Számotokra is!)



Hello!

Szinte az összes cimkén megtalálható, nem is kis betûkkel az oldalatok elérése, és a készítõ neve,(arra nem is gondoltunk, hogy ezt leszedjük pedig 10 perc lenne) sajnos arra nincs mód amit kértél, esetleg ha ti töltitek fel és a megjegyzésbe beírjátok, esetleg regeltek coversempire.us néven és ez alatt tölti fel mindenki a coversempirének készített cimkéket.

San2000: Tegnap elött még én segítgettem a Csabának az oldaladba másnap meg ezt kapjuk, a cimkéket gondolom nem azért készítetted, hogy otthon nézegesd, hanem hogy lássák hogy te csináltad és segíts másoknak, ezzel az erõvel mindenkinek engedélyt kellene kérnie hogy kinyomtathassa?!

Mi nem akarunk összetûzést senkivel, egy olyan oldalt csinálunk ami másoknak segít, tehát ugyan az a célunk mint nektek. Tiszteletben tartjuk, hogy nagyon sok munkátok van ezekben a cimkékben és borítókban, de attól ha mi ezeket levesszük az oldalunkról másik 10 oldalon ugyan úgy megtalálható.

Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #111 Dátum: 2007, február 03, 11:02:46 »

Kedves San2000 elnézést, hogy nem kértünk engedélyt, sajnos nem tudtuk az elérhetõségedet, de akkor most kérünk engedélyt, hogy a userek álltal feltöltött munkáidat megosszhassuk. És szeretnénk a készülõ oldaladdal partnerként mûködni.
Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérésem Felétek:
Valahogy oldjátok meg azt, hogy minden Coversempire oldalról leszedett címke és borító mellett szerepeljen a közösség URL-je:

http://coversempire.us/

ill. készítõk esetében azok neve is.

Több év alatt gyûjtögettük össze ezt a mennyiséget és rengeteg munka áll a publikációk mögött.  Szerintem ennyit megérdemel a Coversempire.
Ha ezt megoldjátok, szerintem nem lesz akadálya az együttmûködésnek.

Az oldal jelenleg átalakítás alatt, de a tartalom hamarosan teljes egészében elérhetõ. (Számotokra is!)



Hello!

Szinte az összes cimkén megtalálható, nem is kis betûkkel az oldalatok elérése, és a készítõ neve,(arra nem is gondoltunk, hogy ezt leszedjük pedig 10 perc lenne) sajnos arra nincs mód amit kértél, esetleg ha ti töltitek fel és a megjegyzésbe beírjátok, esetleg regeltek coversempire.us néven és ez alatt tölti fel mindenki a coversempirének készített cimkéket.

San2000: Tegnap elött még én segítgettem a Csabának az oldaladba másnap meg ezt kapjuk, a cimkéket gondolom nem azért készítetted, hogy otthon nézegesd, hanem hogy lássák hogy te csináltad és segíts másoknak, ezzel az erõvel mindenkinek engedélyt kellene kérnie hogy kinyomtathassa?!

Mi nem akarunk összetûzést senkivel, egy olyan oldalt csinálunk ami másoknak segít, tehát ugyan az a célunk mint nektek. Tiszteletben tartjuk, hogy nagyon sok munkátok van ezekben a cimkékben és borítókban, de attól ha mi ezeket levesszük az oldalunkról másik 10 oldalon ugyan úgy megtalálható.
Naplózva
zolipapa
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 12


« Új hozzászólás #110 Dátum: 2007, február 03, 09:44:20 »

Basker-al teljesen egyet értek, és ami még fontos, és már leírtam, ne rontsátok le a borik és cimkék minõséget 160 kb-ra, mert az valami iszonyat.
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #109 Dátum: 2007, február 03, 08:54:55 »

Nem egészen ide tarozik,de amíg ti az oldalt javítgatjátok,addig is szükség van olyan elérhetõségre,amelyen a szükséges cinkék és borítók össze vannak gyûjtve,és nem önzõ módon a gépünkön tároljuk.Az hogy úgy néz ki nem tudjátok kezelni a helyzetet,az csak a felhasználók rovására fog menni.Egy rakás oldal van neten pl. ,ahol a San 2000 cimkék vannak és nekem sincs kedvem több weblapon keresgélni egy cimkét.
Az élet nem állt meg és jelenleg csak innen lehet válogatni.
Naplózva
BAsker
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #108 Dátum: 2007, február 03, 00:50:43 »

Kedves San2000 elnézést, hogy nem kértünk engedélyt, sajnos nem tudtuk az elérhetõségedet, de akkor most kérünk engedélyt, hogy a userek álltal feltöltött munkáidat megosszhassuk. És szeretnénk a készülõ oldaladdal partnerként mûködni.
Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérésem Felétek:
Valahogy oldjátok meg azt, hogy minden Coversempire oldalról leszedett címke és borító mellett szerepeljen a közösség URL-je:

http://coversempire.us/

ill. készítõk esetében azok neve is.

Több év alatt gyûjtögettük össze ezt a mennyiséget és rengeteg munka áll a publikációk mögött.  Szerintem ennyit megérdemel a Coversempire.
Ha ezt megoldjátok, szerintem nem lesz akadálya az együttmûködésnek.

Az oldal jelenleg átalakítás alatt, de a tartalom hamarosan teljes egészében elérhetõ. (Számotokra is!)
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #107 Dátum: 2007, február 02, 18:33:53 »

Kedves San2000 elnézést, hogy nem kértünk engedélyt, sajnos nem tudtuk az elérhetõségedet, de akkor most kérünk engedélyt, hogy a userek álltal feltöltött munkáidat megosszhassuk. És szeretnénk a készülõ oldaladdal partnerként mûködni.
« Utoljára szerkesztve: 2007, február 02, 18:42:08 írta CoversClub » Naplózva
san2000
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2007, február 02, 17:54:33 »

Sziasztok

San2000 vagyok.
Meglepödve látam ezzen az oldalon a munkáimat.
Mivel tölem erre senki nem kért engédély kérném a munkáim eltávolítását az oldalról.

Kösszönöm.


Naplózva
Cyber Gino
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #105 Dátum: 2007, február 02, 13:39:50 »

Én is, és amikor a Mickeyt írtam be nem jött be a botitó!!!  Grin  Grin  Grin
Naplózva
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.108 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.