Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 16:39:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 543272 alkalommal)
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #539 Dátum: 2011, május 21, 10:44:05 »

Úgy látom, hogy ez a topik halott lesz!!!
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #538 Dátum: 2011, május 20, 20:46:32 »

A hivatkozásokat (linkeket) nekünk kell megadni, vagy az is a feladvány része?

Elég a cím!
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #537 Dátum: 2011, május 20, 17:36:20 »

A hivatkozásokat (linkeket) nekünk kell megadni, vagy az is a feladvány része?
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #536 Dátum: 2011, május 20, 15:12:34 »

Már csak azt nem tudom eldönteni hogy hogyan tudnám elkerülni azt hogy aki nem akar szavazni de betéved a topikba ne a legfelsõre nyomjon rá! Nah ez hogy tetszik??

Valahogy meg kellene oldani, hogy a szavazás a cimkék alá kerüljön, így akarva/akaratlanul végig kell görgessen a cimkéken. Nem tudom ha ez megoldható vagy sem, de hirtelen ez ugrott be.

Üdv. barnika91

Sztem ha mindegyik alatt lenne akkor még úgy sem tekernének le!! Amúgy meg költségbe lenne a kivitelezése! Sad Arra meg most nem tudunk költeni!!

Akkor ezúton felszólítom a szavazókat ill. a borító kérõket hogy írjanak hogy melyik címkét szeretnék hogy elkészítsék több verzióban! Természetesen vagy olyan legyen ami nincs fent az oldalon ill. olyan amibõl nem minõségi készült eddig!! Ide várom!! Köszi!
Naplózva
barnika91
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 35



« Új hozzászólás #535 Dátum: 2011, május 19, 19:27:21 »

Már csak azt nem tudom eldönteni hogy hogyan tudnám elkerülni azt hogy aki nem akar szavazni de betéved a topikba ne a legfelsõre nyomjon rá! Nah ez hogy tetszik??

Valahogy meg kellene oldani, hogy a szavazás a cimkék alá kerüljön, így akarva/akaratlanul végig kell görgessen a cimkéken. Nem tudom ha ez megoldható vagy sem, de hirtelen ez ugrott be.

Üdv. barnika91
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #534 Dátum: 2011, május 19, 17:40:03 »


Atosznak:
Aki noszogatásra szavaz, tényleg bõven lehetséges, hogy rápöttyint a legfelsõre, csak legyen már nyugta. Akit viszont tényleg érdekel, az valószínûleg a látvány alapján fog mérlegelni (már, ha anonim a dolog).
Én sem vagyok biztos abban, hogy kapott szavazataim kizárólag a Pandámnak szóltak...

Old Dzsordzsi

Cheesy
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #533 Dátum: 2011, május 19, 17:35:38 »

Üdv Klubtársak!

Mélységesen egyetértek azzal, hogy - bármilyen - megmérettetés esetén anonim legyen a versenymû. Egyetértésem súlyát növelje az, hogy az utolsó borító-versenyen legtöbb szavazatot kapottként mondom. Õszintén szólva, Panda ügyben két borító is jobban tetszett nekem, mint a sajátom. Az egyikre szavaztam is.

Aki sûrûn jár nálunk, a borító stílusából már jórészt úgyis rájön, ki készítette. Az egyszeri betévedõre ez persze nem igaz.
Nekem is van néhány jellegzetességem a képeimen.
Viszont a készítõt szabad-e kizökkenteni a megszokásaiból? Ez nem az X-faktor, ahol mindenek fölött való az univerzalitás...

Atosznak:
Aki noszogatásra szavaz, tényleg bõven lehetséges, hogy rápöttyint a legfelsõre, csak legyen már nyugta. Akit viszont tényleg érdekel, az valószínûleg a látvány alapján fog mérlegelni (már, ha anonim a dolog).
Én sem vagyok biztos abban, hogy kapott szavazataim kizárólag a Pandámnak szóltak...

Old Dzsordzsi
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #532 Dátum: 2011, május 19, 16:43:29 »

De lehetõleg, csak 1 címkére (filmre) lehessen szavazni, amit mi halandók kiválasztunk egy adott listából.
Ha több cím szerepel, csak elvonná az ember figyelmét.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #531 Dátum: 2011, május 19, 15:18:44 »

Sziasztok!
Lehet egy nem borító készítõnek is hozzászólni?

Ui: Az elõbbi szavazás hibája az volt, hogy nem anonimként szerepeltek a munkák. A munkákon nem lehetett volna készítõ nickje sem. Kapott volna a borító egy sorszámot amit csak a készítõ és az admin tudott volna. A munkákat email-ben kellett volna elküldeni.   uff Smiley

Teljes mértékben egyet értek Eddy 61-el.
Anonimként kellene kezelni a feltöltéseket (így az elfogultság kizárva), ezt meglehetne ismételni, (ha van rá szükség), a borítókkal újból.
A címke megmérettetéssel volna javaslatom:
Maximum 10 filmet válasszon ki a tisztelt "letöltõ" zsûri, egy adott idõn belül kellene szavazni, hogy melyik az az egy film, amelyiknek a korongját meg kellene szavazni.
A szavazás meg úgy történjen ahogy Eddy 61 is leírta, feltöltõ neve nélkül. Így nem kell számozni sem, hiszen csak egy címkére szavazunk, és nem tízbõl kell válogatni. Gondolom én, hogy egy címkét el lehet készíteni százféleképp is.
[/quote]

Nem értem!! Meg sem fordult a fejemben hogy csak készítõk írhatnak!!! Nagyon remélem hogy mások is hozzátesznek!! Oké!!

Akkor elmondom hogy szeretném, részben a te ötleted is!! A készítés elõtt fel lesz rakva hogy mikre lehet szavazni, a szavazás topikban! Remélem 10-15 készítõ fog részt venni a versenyben! A címkén nem lesz készítõ neve mindent 1 ember fogja feltölteni! A megadott címkéket a szavazás után lehet majd letölteni elõtte nem fog felkerülni egyik sem az oldalra! Már csak azt nem tudom eldönteni hogy hogyan tudnám elkerülni azt hogy aki nem akar szavazni de betéved a topikba ne a legfelsõre nyomjon rá! Nah ez hogy tetszik??
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #530 Dátum: 2011, május 19, 14:54:38 »

Sziasztok!
Lehet egy nem borító készítõnek is hozzászólni?

Ui: Az elõbbi szavazás hibája az volt, hogy nem anonimként szerepeltek a munkák. A munkákon nem lehetett volna készítõ nickje sem. Kapott volna a borító egy sorszámot amit csak a készítõ és az admin tudott volna. A munkákat email-ben kellett volna elküldeni.   uff Smiley
[/quote]

Teljes mértékben egyet értek Eddy 61-el.
Anonimként kellene kezelni a feltöltéseket (így az elfogultság kizárva), ezt meglehetne ismételni, (ha van rá szükség), a borítókkal újból.
A címke megmérettetéssel volna javaslatom:
Maximum 10 filmet válasszon ki a tisztelt "letöltõ" zsûri, egy adott idõn belül kellene szavazni, hogy melyik az az egy film, amelyiknek a korongját meg kellene szavazni.
A szavazás meg úgy történjen ahogy Eddy 61 is leírta, feltöltõ neve nélkül. Így nem kell számozni sem, hiszen csak egy címkére szavazunk, és nem tízbõl kell válogatni. Gondolom én, hogy egy címkét el lehet készíteni százféleképp is.
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #529 Dátum: 2011, május 19, 09:23:34 »

Akinek lenne véleménye mik és hogy legyen a címke szavazás az jelezze! Minden építõ hozzászólást megköszönünk!!

Ááá! Értem! Szóval senkit nem érdekel senkinek nincs szüksége rá!! Oké!! Vettem!! Nem lesz címke készítés!!
Szia-sztok!
Nincs semmire sem idõm, meg nem te mondtad nekem, hogy a nagy többség csak letölteni jár ide. Nha akkor, hogy is van ez...

Ui: Az elõbbi szavazás hibája az volt, hogy nem anonimként szerepeltek a munkák. A munkákon nem lehetett volna készítõ nickje sem. Kapott volna a borító egy sorszámot amit csak a készítõ és az admin tudott volna. A munkákat email-ben kellett volna elküldeni.   uff Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2011, május 19, 09:28:12 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #528 Dátum: 2011, május 19, 07:48:11 »

Akinek lenne véleménye mik és hogy legyen a címke szavazás az jelezze! Minden építõ hozzászólást megköszönünk!!

Ááá! Értem! Szóval senkit nem érdekel senkinek nincs szüksége rá!! Oké!! Vettem!! Nem lesz címke készítés!!
Elnézést kérek, de mostanában kevés idõm van benézni az oldalra. Egyetem,család meg még a munka is kitölti az egész napomat.A versenyekrõl meg csak annyit, mint tudod, én mindenben benne vagyok ami megmérettetéssel kapcsolatos így nem kérdéses,hogy szerepeljek ha idõm engedi. Köszönet jár minden szavazónak aki támogat minket, de azért érdekes, hogy van bizonyos számú letöltõ a versenyeztetett borítónál ám szavazat csak a töredéke. Nagyon nagy kérés volna részünkrõl, hogy ha már letölti valaki a munkánkat akkor az adjon is rá egy szavazatot ? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez a készítõk számára egyfajta köszönet a munkáért és biztos ösztönzõleg hat. Végül még egyszer köszönet minden szavazónak és gratulálok minden készítõnek !!!

Régen minden borira lehetett szavazni!! Sokan nem úgy szavaztak ahogy kellett volna! Sajnos sztem most sem úgy volt a szavazás ahogy megérdemelt lett volna!! Ezeket nem lehet kiküszöbölni!! De megyek a fullra megkérdezem hogy csinálták azt hogy a legtöbb szavazatot (99-et) kapott de én még 99 különbözõ regisztrált tagot soha nem láttam!! Mondjuk ha ez is fizetõs volna biztos jobban összetartana a csapat! És biztos csak a megfelelõ emberre szavaznának!! Smiley

Vártam volna tõled hogy írsz ötletet is!!
Naplózva
matis3
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 65



« Új hozzászólás #527 Dátum: 2011, május 19, 06:12:44 »

Akinek lenne véleménye mik és hogy legyen a címke szavazás az jelezze! Minden építõ hozzászólást megköszönünk!!

Ááá! Értem! Szóval senkit nem érdekel senkinek nincs szüksége rá!! Oké!! Vettem!! Nem lesz címke készítés!!
Elnézést kérek, de mostanában kevés idõm van benézni az oldalra. Egyetem,család meg még a munka is kitölti az egész napomat.A versenyekrõl meg csak annyit, mint tudod, én mindenben benne vagyok ami megmérettetéssel kapcsolatos így nem kérdéses,hogy szerepeljek ha idõm engedi. Köszönet jár minden szavazónak aki támogat minket, de azért érdekes, hogy van bizonyos számú letöltõ a versenyeztetett borítónál ám szavazat csak a töredéke. Nagyon nagy kérés volna részünkrõl, hogy ha már letölti valaki a munkánkat akkor az adjon is rá egy szavazatot ? Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez a készítõk számára egyfajta köszönet a munkáért és biztos ösztönzõleg hat. Végül még egyszer köszönet minden szavazónak és gratulálok minden készítõnek !!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #526 Dátum: 2011, május 18, 13:25:29 »

Akinek lenne véleménye mik és hogy legyen a címke szavazás az jelezze! Minden építõ hozzászólást megköszönünk!!

Ááá! Értem! Szóval senkit nem érdekel senkinek nincs szüksége rá!! Oké!! Vettem!! Nem lesz címke készítés!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #525 Dátum: 2011, május 17, 14:23:14 »

Akinek lenne véleménye mik és hogy legyen a címke szavazás az jelezze! Minden építõ hozzászólást megköszönünk!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.