Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 29, 14:57:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 54   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Vélemények, ötletek...  (Megtekintve 543147 alkalommal)
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #449 Dátum: 2011, január 20, 17:14:50 »

MI A TÚRÓNAK JÖTTÖK IDE HA NEM TUDTOK ÉRTELMESEN HOZZÁSZÓNI, HÚZZATOK A FIZETÕS OLDALATOKRA ÉS PONT.

Elõbb ezt fejtettem ki, azért nem mennek mert az az 50 ember egy kocsmában már kibeszélt minket és mivel már egyik sem tud újat mutatni csinálnak itt maguknak reklámot!!!! De úgy örülök!! Bár egy kicsit lehangol hogy csak most vették észre!! Azt hittem többet járnak az oldalra!!! Cheesy
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #448 Dátum: 2011, január 20, 17:12:35 »

MI A TÚRÓNAK JÖTTÖK IDE HA NEM TUDTOK ÉRTELMESEN HOZZÁSZÓLNI, HÚZZATOK A FIZETÕS OLDALATOKRA ÉS PONT.
« Utoljára szerkesztve: 2011, január 20, 17:41:07 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #447 Dátum: 2011, január 20, 17:12:24 »

Azért mindenkinek a hozzászólásába belepontosítanék egy kicsit, ha lehet!

Atosz! Ha tudnád hogy mibe kerül egy domain+ winchester + scriptek+ karbantartás, akkor nem írnál ilyet hogy ebbõl élünk, ( ha nem tudod kérdezd meg a gazdátokat mibe fáj neki az oldalatok) Szóval az sms összegbõl 48 százalékot kapunk meg a szolgáltatóktól, ami adózás elõtti jövedelem, tehát minden 1000 ft-os sms-bõl marad kb 300 ft. Eddig kb. 100 000.ft-ba volt az oldal meg a hozzávalók, tehát könnyen ki lehet számolni, hogy kb. 350 egész évet fizetõ tagból lenne nullszaldós az oldal. Tehát megélhetésrõl nem beszélhetünk.
Az meg hogy pár emberke tölti le abban teljesen igazad van, csak azt ne felejtsük le én mit könyörögtem nektek, hogy azt a szánalmas pontozást szüntessétek meg, mert ugyan sokan leszedték innen a munkáimat, de az a sok rosszindulatú gyökér aki nyomkodta rájuk az egyeseket  az értékelésben, az néha szarabbul esett mintha le sem szedték volna. Meg a mi oldalunkra nem kell lebutított munkákat feltölteni, mert még mindíg van nálatok feltöltési méretkorlát, pedig ezt is megbeszéltük, és valamennyit emeltetek rajta.Tehát ebbõl látszik hogy ti még mindíg a mennyiségre mentek nem a minõségre, mert egy rendesen összerakott ( nem átfirkált!) borító könnyen lehet 6-8 mb-s.
Atlantis szerinted hibátlan munkáit meg vizsgáld már meg jobban!! Abban  mit csinált õ?
Egy régi sanos cimkealapra pakolja át egy az egyben a most lopott cimkéket. Ha neked ez hibátlan munka akkor no comment.

Ezt töröltem mert nem vagyok hajlandó publikálni!! Nekem mondhatod, nem zavar, elfér a levegõben!


Ebbõl látszik, hogy rég jártál fent az oldalon mert már emelve lett a feltöltési limit és a szavazás is meg van szüntetve!! (Lehet mert te kérted?!?!) Tudom mennyibe fáj ez nektek de ha nem írtam volna akkor még talán jól is éreztétek volna magatokat! Amúgy látod te kérted hogy szüntessük meg mert sok "rosszindulatú köcsög" (ahogy te hívod õket) össze vissza osztályzott, mégis ide jössz az itt készítõket kritizálod és osztályzod! Látom a san fekély téged is megtámadott!! Másban a szálkát magadban.... Remélem már jobban érzed magad!!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #446 Dátum: 2011, január 20, 17:03:30 »

Kedves itteni felhasználók és "készítõk"!

Itt a legfõbb probléma azzal van,hogy az adminok még a "szemetet" is engedélyezik.
Van 1-2 jó munka,jó minõségû is,de azok meg más oldalról letöltött munkák átalakítása.
Lásd: Atlantis néven fútó emberke. Miket tölt fel ide újabban?
De ha ti erre vagytok büszkék,hogy a mások munkáit töltitek fel ide,akkor tegyétek azt,
de szerintem roppant szánalmas,amit néhány ember csinál itt.

Látom neked is nagyon nagy lett az arcod!! Nem ilyen voltál te!! Úgy látszik a san kór téged is elragad!! Remélem nem fekélyes! Amúgy meg hogy Atlantis mit tölt fel arról meg fogalmam sincs!! Egyáltalán nem tudom mire célzol! Ha feltöltenéd ide a munkáidat senki nem tudná felrakni! Ha meg nem szeretnéd sehova akkor meg tartsd otthon a saját gépeden!! Egyszerûen nem értem hogy mit gondoltok, hogy amit ti csináltok az mindenki felett jár!

Jah és ez a fórum maradjon azok embereké akik szeretik CC-t a saját oldalatokon beszéljétek és üssétek ki egymás bránerét ahogy akarjátok! Gondolom ott már kibeszéltetek mindenkit és mivel rájöttetek hogy akár ezt meg tudnátok beszélni személyesen is (az az 50 ember) átjöttök ide mert itt többen látják! Nah ezek vagytok!! San tanítványok!
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #445 Dátum: 2011, január 20, 16:50:04 »

Atoszkám, te bort prédikálsz és pisit iszol öreg!
Ugyanis neked is lóvéd van nem is kevés ebbõl a szemét oldalból és most bassza a csõröd a fullcovers mert tudod hogy ha kivágjuk a hatodik embert is a hetedik már elgondolkodik azon hogy fel töltse-e ide a munkáinkat.  Cheesy
Ha mi nem lettünk volna (san2000, dr.covers, xcovers és Bigpapáék) te mehettél volna a levesbe mert csak öcsisajt tolná fel ide a cuccait  Grin  Szánalmas vagy izomból, de mi jót nevetünk rajtad...
ja és megsúgom mindenkinek, hogy igenis megvannak a módszereink arra hogy ne kerüljenek fel sehová a munkáink Smiley
További szép napot minden kedves sárguló emberkének de fõleg neked Atosz  Cool Grin Cheesy Wink

Milyen jó, hogy te ilyen jól látod az anyagi helyzetemet! Csak szólok hogy adminisztrátor vagyok nem az enyém az oldal!! De mivel az sem érdekel ha azt hiszed, mivel nagy ívben teszek rá!! Eddig tiszteltelek, bár nem tudom mire föl, te is csak egy szánalmas kis csicska vagy san egyik állatkertjében!! Gratulálok ahhoz hogy meg van a módszeretek hogy ne kerüljön fel egy oldalra sem a ti munkátok! Nekem is van! A saját gépem!! De mérget ne vegyél rá hogy nem is kerül fel mert csodálkozol még te!! Amellett meg nézzük vissza a munkáidat te sem úgy kezdted mint ahol most vagy! De mivel ti csak lenézni tudjátok a másikat "Ó ti nagy készítõk!" mi itt minden lelkes készítõt szívesen várunk!! Remélem azzal az 50 regisztrált taggal boldogok lesztek!
Naplózva
preciz
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2011, január 20, 16:44:54 »

Azért mindenkinek a hozzászólásába belepontosítanék egy kicsit, ha lehet!

Atosz! Ha tudnád hogy mibe kerül egy domain+ winchester + scriptek+ karbantartás, akkor nem írnál ilyet hogy ebbõl élünk, ( ha nem tudod kérdezd meg a gazdátokat mibe fáj neki az oldalatok) Szóval az sms összegbõl 48 százalékot kapunk meg a szolgáltatóktól, ami adózás elõtti jövedelem, tehát minden 1000 ft-os sms-bõl marad kb 300 ft. Eddig kb. 100 000.ft-ba volt az oldal meg a hozzávalók, tehát könnyen ki lehet számolni, hogy kb. 350 egész évet fizetõ tagból lenne nullszaldós az oldal. Tehát megélhetésrõl nem beszélhetünk.
Az meg hogy pár emberke tölti le abban teljesen igazad van, csak azt ne felejtsük le én mit könyörögtem nektek, hogy azt a szánalmas pontozást szüntessétek meg, mert ugyan sokan leszedték innen a munkáimat, de az a sok rosszindulatú gyökér aki nyomkodta rájuk az egyeseket  az értékelésben, az néha szarabbul esett mintha le sem szedték volna. Meg a mi oldalunkra nem kell lebutított munkákat feltölteni, mert még mindíg van nálatok feltöltési méretkorlát, pedig ezt is megbeszéltük, és valamennyit emeltetek rajta.Tehát ebbõl látszik hogy ti még mindíg a mennyiségre mentek nem a minõségre, mert egy rendesen összerakott ( nem átfirkált!) borító könnyen lehet 6-8 mb-s.
Atlantis szerinted hibátlan munkáit meg vizsgáld már meg jobban!! Abban  mit csinált õ?
Egy régi sanos cimkealapra pakolja át egy az egyben a most lopott cimkéket. Ha neked ez hibátlan munka akkor no comment.

Ezt töröltem mert nem vagyok hajlandó publikálni!! Nekem mondhatod, nem zavar, elfér a levegõben!
« Utoljára szerkesztve: 2011, január 20, 17:13:11 írta Atosz24 » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #443 Dátum: 2011, január 20, 16:23:36 »

Üdv montana2!

Bár nem én vagyok a címzett, azért két megjegyzésed mellett nem szeretnék elmenni szó nélkül.
1.
Idézet
…ebbõl a szemét oldalból…
Attól még, hogy kétségtelenül vannak hibák, helytelenségek és adminisztrátori hiányosságok a Covers Club-on semmi jogod nincs arra, hogy az idézett általánosító jelzõt használd.
Ezzel ugyanis korántsem csak Atosz-t (akin, úgy vélem, eredendõleg rúgni akartál egyet), hanem az oldalt használó összes embert is leszemetezed.
2.
Idézet
…igenis megvannak a módszereink arra hogy ne kerüljenek fel sehová a munkáink…
Az elsõk között lennék, aki üdvözölné, ha sikerült volna megoldanotok a világhálóból fakadó szerzõi jogvédelmi problémákat. Szerintem mindannyian csak kényszerûségbõl vesszük tudomásul, hogy amit készítettünk és feltöltöttünk – az bizony szabad préda.
Viszont ne feledd, ha tényleg megoldottátok volna, ti sem tudnátok munkáitokhoz beszerezni az alapanyagot.

Végezetül: ha már a káromkodós kezdés után a végére udvarias lettél, azért elköszönhettél volna azoktól is, akik egyáltalán nem irigykednek…

Üdvözlettel
Old Dzsordzsi

Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #442 Dátum: 2011, január 20, 16:00:07 »

Üdv nitro!

Idézet
Kedves itteni felhasználók és "készítõk"!
Azt elfogadom, hogy itt a CC-n találtál neked nem tetszõ munkákat. Ettõl viszont még nem fogadom el, sõt, a magam nevében vissza is utasítom a fenti – általánosító – idézõjelet.
Idézet
… az adminok még a "szemetet" is engedélyezik…
Ízlések és pofonok különbözõek. Ezen az alapon a „szemét” definiálása is más és más.
Az viszont tény – szerintem - , hogy akad itt a CC-n (is) nem megfelelõ minõségû borító és címke. Még az én nagyon korai, három évvel ezelõtti munkáim között is…
Idézet
… Van 1-2 jó munka, jó minõségû is,…
Véleményem szerint nem 1-2, hanem többségében jó borító és címke található a CC-n.
Idézet
… de azok meg más oldalról letöltött munkák átalakítása…
Amennyiben ezt úgy érted, hogy egy-egy borító/címke elkészítéséhez felhasználjuk a Neten található eredeti borítókat, képeket – mondjuk az impawards-tól a moviegoods-on át a cinemapassion-ig – bizony igazad van. Csak azt ne merd állítani, hogy te nem ugyanezt teszed… Én például nem tartom ördögtõl valónak – bár ettõl általában ódzkodok -, hogy egy idegen nyelvû borítót valaki egyszerûen „csak magyarosít”. Ez a borító már nem gyári – tehát készített. Ráadásul tud is vele munka lenni bõven.
Ha viszont fenti megjegyzéseddel arra utalsz, hogy a CC-n ami – szerinted – jó, az mind a san2000, xcovers, stb. oldalakról, vagy urambocsá’ tõled lopott, azt bizony kikérem magamnak. Egészen biztosan van ilyen is – ettõl még ezt így, kategorikusan nem jelentheted ki.
Abban viszont tökéletesen igazad van, ha valaki a te munkádra rábiggyeszt egy-két betût, és azután kikiáltja sajátjának (hát még, ha a logóját is ráteszi), az bizony a pofátlanság csimborasszója.
Idézet
… Atlantis néven fútó emberke. Miket tölt fel ide újabban?,…
Címkéket.
Elnéztem a CC-n található munkáidat. Azok minõsége okán elfogadom, hogy jogalapot érzel a vélemény-nyilvánításra.
Viszont végignéztem Atlantisnak mind a 32 db ezévi feltöltését is (eddig nem is tudtam róla, úgy hogy szép kis reklámot csináltál neki). Szerintem munkáinak többsége jó, ha nem is michelangelói magasságokban szárnyaló remekmû (a tieid azok?). Egy ronda pixelességet és egy helyesírási hibát leszámítva szerkesztési-technikai szempontból hibátlanok. Vajon mit nézel le rajta? Persze, ha úgy véled, hogy mind lopott holmi - ahhoz nem tudok hozzászólni.
Ahogy látom, te is a CC-n kezdted a pályafutásod – ezek után nem túl etikus (hogy stílusodnál maradjak) lefikázni azt, amit itt látsz.

Végezetül pedig jó lenne, hogy ha fórum-bejegyzéseidet – ha mégoly felindult vagy is – szabatosan fogalmaznád, és ügyelnél a helyesírásra is.

Tiszelettel (idézõjel nélkül!)
Old Dzsordzsi


« Utoljára szerkesztve: 2011, január 20, 16:45:12 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
montana2
Vendég
« Új hozzászólás #441 Dátum: 2011, január 20, 10:31:45 »

Atoszkám, te bort prédikálsz és pisit iszol öreg!
Ugyanis neked is lóvéd van nem is kevés ebbõl a szemét oldalból és most bassza a csõröd a fullcovers mert tudod hogy ha kivágjuk a hatodik embert is a hetedik már elgondolkodik azon hogy fel töltse-e ide a munkáinkat.  Cheesy
Ha mi nem lettünk volna (san2000, dr.covers, xcovers és Bigpapáék) te mehettél volna a levesbe mert csak öcsisajt tolná fel ide a cuccait  Grin  Szánalmas vagy izomból, de mi jót nevetünk rajtad...
ja és megsúgom mindenkinek, hogy igenis megvannak a módszereink arra hogy ne kerüljenek fel sehová a munkáink Smiley
További szép napot minden kedves sárguló emberkének de fõleg neked Atosz  Cool Grin Cheesy Wink
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #440 Dátum: 2011, január 06, 18:40:49 »

...mi a véleményetek arról hogy a San egy új oldalon összehozta a készítõket és PÉNZÉRT lehet letölteni a készítményeiket! ... Köszi ha megtiszteltek a válaszotokkal!
Üdv Atosz és Mindenki!

Mindenki maga dönti el, mit hogyan csinál. Ha a San pénzt kér a letöltésért, hát tegye. A honlap üzemeltetési költségeinek megemelkedésével indokolják a fizetõssé tételt. Kívánom nekik, hogy így is legyen rájuk kereslet.
De, tuti hogy ezzel nem akadályozzák meg azt, hogy egy pénzért regisztrált tagjuk - ha éppen valamiért úgy gondolja - egy munkájukat feltöltse, mondjuk ide, hozzánk.
A más oldalra történõ feltöltést kalózkodásnak minõsítik. Látni való, hogy a "nyolc rajzolni szeretõ barát" is a Netrõl szedi össze a képeket, és szövegeket (mint minden borítókészítõ). Persze a jogtulajdonos hozzájárulása nélkül. Ezt ne firtassuk...
Egyébként nem hiszem, hogy kárt okozna a CC-nek, hogy San2000 munkák itt nem lesznek elérhetõk. Szerintem nálunk is van magas minõség bõven.

Jómagam, és mindenki, aki itt van (és marad), nyilvánvalóan szórakozásból rajzol. Tudomásul vesszük, hogy alkotásainkat mások is felhasználják. (Akár kereskedési célból - én például már találkoztam bolhapiacon olddzsodzsis logojú DVD-koronggal)
Pedig az én nejem is prüszköl idõnként, hogy lassan már annyit melózok a Klubnak, mint anno a fõnökömnek. De azért „még pénzt is kaptál!”
Természetesen ezek után megnyúzom azt, aki elpletykálja az Asszonynak, hogy létezik a San2000.  Smiley

Összegezve: én itt maradok.

Old Dzsordzsi
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #439 Dátum: 2011, január 06, 17:48:23 »

Üdv Mindenkinek!
Idézet Eddy61-tõl:
"Én eddig is minõségi garanciának tekintettem a san2000-t,"
Nagyon sok esetben elõfordult már, hogy inkább Eddy61, vagy Old Dzsordzsi címkéjét nyomtattam ki a DVD-re, mint San 2000-ét...........
Ez az oldal úgy jó, ahogy van, a mesterek kiváló munkát végeznek és gyorsan, bármely feladatot véghez tudnak vinni...


Igazatok van!! Csak azt nem értem hogy miért jó nekik hogy annak a pár embernek készítenek címkét aki beregisztrál!! Mert ahányszor felmentem 35 felhasználónál több nem volt, abból 15 készítõ!!! Cheesy
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #438 Dátum: 2011, január 06, 17:31:39 »

Üdv Mindenkinek!
Idézet Eddy61-tõl:
"Én eddig is minõségi garanciának tekintettem a san2000-t,"
Nagyon sok esetben elõfordult már, hogy inkább Eddy61, vagy Old Dzsordzsi címkéjét nyomtattam ki a DVD-re, mint San 2000-ét...........
Ez az oldal úgy jó, ahogy van, a mesterek kiváló munkát végeznek és gyorsan, bármely feladatot véghez tudnak vinni...
Naplózva

Üdv. :laszlo57
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #437 Dátum: 2011, január 06, 16:41:33 »

Olyat szeretnék kérdezni, hogy mi a véleményetek arról hogy a San egy új oldalon összehozta a készítõket és PÉNZÉRT lehet letölteni a készítményeiket! Érdekes hogy amit ingyen lehetett letölteni pár hónapja most pénzt kér érte!! (és most jön az hogy az olyanok miatt van ez, mint én, akik feltöltik más oldalakra!) Ha lesz lehetõségem és sikerül bejutni az oldalra (nem fizetve) garantálom, hogy újra fent lesznek a munkáik! Aki netán feltölti azt szívesen publikáljuk!

Utoljára még annyit hogy ezen az oldalon, olyan borító készítõk alkotnak akik nem azért dolgoznak hogy ebbõl éljenek meg, hanem azért mert szeretik csinálni, õrülnek 1-1 pozitív visszajelzésnek!! Remélem annak az 50 embernek akik beregisztráltak azok megkapják azt amit akarnak!! Sajnálom azokat a készítõket akik itt kezdték el a pályafutásukat a San-nak bedõlve elhagyták az oldalunkat! Remélem ez csak a hasznukra vált!!

Köszi ha megtiszteltek a válaszotokkal!!

Atosz24
Szia!
Mindenkinek a saját lelkiismerete mondja meg mit miért tesz, ráadásul a pénz piszok nagy úr. Én eddig is minõségi garanciának tekintettem a san2000-t, de ilyen módon nem fogja tudni levédeni a munkáit, persze ha ez a céljuk, de ha csak a pénzkeresés az sms-ek által nha azon meg csak a mobil cég nyer....

Naplózva

Üdv: Eddy61
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #436 Dátum: 2011, január 06, 16:27:01 »

Olyat szeretnék kérdezni, hogy mi a véleményetek arról hogy a San egy új oldalon összehozta a készítõket és PÉNZÉRT lehet letölteni a készítményeiket! Érdekes hogy amit ingyen lehetett letölteni pár hónapja most pénzt kér érte!! (és most jön az hogy az olyanok miatt van ez, mint én, akik feltöltik más oldalakra!) Ha lesz lehetõségem és sikerül bejutni az oldalra (nem fizetve) garantálom, hogy újra fent lesznek a munkáik! Aki netán feltölti azt szívesen publikáljuk!

Utoljára még annyit hogy ezen az oldalon, olyan borító készítõk alkotnak akik nem azért dolgoznak hogy ebbõl éljenek meg, hanem azért mert szeretik csinálni, õrülnek 1-1 pozitív visszajelzésnek!! Remélem annak az 50 embernek akik beregisztráltak azok megkapják azt amit akarnak!! Sajnálom azokat a készítõket akik itt kezdték el a pályafutásukat a San-nak bedõlve elhagyták az oldalunkat! Remélem ez csak a hasznukra vált!!

Köszi ha megtiszteltek a válaszotokkal!!

Atosz24
Naplózva
C.hester
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #435 Dátum: 2010, április 05, 16:23:11 »

Üdv!

Igen csak elszaporodtak a Blu-ray borítok a z oldalon és úgy gondolom,hogy annak nem a DVD borítok közt lenne a helye, hanem egy külön Blu-ray kategóriában.Nem gondolkodott még ezen senki?Annyira zavaró,hogy keresem minden hónap elején a frissen felrakott borítókat aztán sorba olvasnom kell,hogy (Blu-ray) mind.

Nehéz kiválogatni! Grin

De a DVD borítók között is nehéz kiigazodni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.153 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.