Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 11:44:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419014 alkalommal)
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #945 Dátum: 2009, november 14, 15:16:39 »

Üdv!

Kérem, legyetek szívesek javítsátok ki az "Az elsõ lovag" általam feltöltött cd-jét gyári-ról készített-re.
Kösz' és bocs'.

http://www.coversclub.cc/index.php?option=com_covers&page=show_category&catid=0&Itemid=31

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #944 Dátum: 2009, november 12, 20:32:48 »

Üdv!

Az "Az ellenség földjén" c. film készített dvd-borítóján a cím helyesírási hibás (fõldjén). A tartalom-leírásban is található helyesírási hiba (tinézser).

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/39808a.jpg

 Sad Sad

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
Atosz24
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5480



« Új hozzászólás #943 Dátum: 2009, november 09, 18:56:01 »

Jólenne ha újra engedéjeznék a feltöltéseimet.
kösz.

Nem korlátozunk senkit a feltöltésben!!!
Naplózva
orion
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 24



« Új hozzászólás #942 Dátum: 2009, november 09, 18:30:28 »

Jólenne ha újra engedéjeznék a feltöltéseimet.
kösz.
Naplózva
Rékuci
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 265



« Új hozzászólás #941 Dátum: 2009, november 06, 06:49:17 »

Üdv!

Az lenne a kérdésem ,hogy már egy hete egyfolytába minden feltöltött DVD borítómat szinte azonnal törlik,
 de miért?Huh?Huh??



Mert más munkáját összegányoltad és még a nevedet is ráirva büszkélkedsz, hogy tied.
Naplózva

Rékuci
orion
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 24



« Új hozzászólás #940 Dátum: 2009, november 05, 18:42:46 »

Üdv!

Az lenne a kérdésem ,hogy már egy hete egyfolytába minden feltöltött DVD borítómat szinte azonnal törlik,
 de miért?Huh?Huh??

Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #939 Dátum: 2009, november 03, 20:24:09 »

Üdv!

Az "Átjáró élet és halál között" CD-jén Alain Delon neve hibásan szerepel.

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/www_coversclub_cc/50713c.jpg

Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #938 Dátum: 2009, november 01, 21:18:32 »

Üdv!
Tegnap feltöltöttem az "Az árvaház" korongjait, de csak ma vettem észre, hogy figyelmetlenségbõl gyári-n hagytam, pedig készített-ek.
Kérem, javítsátok ki.
Köszönöm és elnézést.
Üdv
Old Dzsordzsi
Naplózva
zoles77
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #937 Dátum: 2009, október 30, 22:38:06 »

Nem lehet letölteni a borítókat, csak forog a kerék, forog.........................  s közben loading.......
Naplózva
tokosberci
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #936 Dátum: 2009, október 28, 15:41:58 »

hello!
én még kezdõ vagyok de próbálom letölteni a "CoversClub label alap" nevû fájlt de nem engedi, hanem kijön valami szar:

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for /web/coversclub/label_alap_logokkal_coversclub.psd in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 119

Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for /web/coversclub/label_alap_logokkal_coversclub.psd in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 120

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 124

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 125

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 126

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 128

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 133

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 134

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php:119) in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 135

Warning: fopen(/web/coversclub/label_alap_logokkal_coversclub.psd) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/coversclub/administrator/components/com_docman/classes/DOCMAN_file.class.php on line 151


Mit csináljak?Huh??? lécci segítsetek!!
Naplózva
diolacika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 26



« Új hozzászólás #935 Dátum: 2009, október 26, 19:55:59 »

Hali.Tegnap feltettem a DinoSapien borító sorozatot.Az elsõ részt kétszer tettem fel,mivel amit legelsõnek raktam,nem volt jó minõségû.Az elsõként felrakott DinoSapien 1-et légyszi töröljétek.Köszi.Diolacika
Naplózva
Big Doboz
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #934 Dátum: 2009, október 26, 17:36:45 »

Szia!

Az hiba vagy inkább észrevételem, hogy nem tudok letölteni semmit.Legalább is nagyon hosszú ideig tölt be. "Loading"felrat jelenik meg és 5 perc után se jelenik meg semmi.20megás internetem van tehát nem a sebesség a gond, vagy igen? Mi lehet a gond ha tudnátok segíteni jó lenne! Elõre is köszi. "Big Doboz"
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #933 Dátum: 2009, október 26, 07:22:17 »


Szia buffyka!
Nem haragszom rád, nehogy zokon vedd. Az emberi emlékezet véges, itt csak arra akartam reagálni. Elõbb néz körül, mielõtt vaktában lövöldözöl...   Cheesy Wink
Naplózva

Üdv: Eddy61
buffyka
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #932 Dátum: 2009, október 25, 18:46:03 »


Szia!
IMDB link: http://us.imdb.com/title/tt0088727/

A port.hu szerint csak ANNA, a google-ba Anna a zöld oromban semmit sem dob ki rá, nem tudom honnan veszed ezt a cím változatot!? Mielõtt kritizálsz nézz alaposan körül!!!!! Akkor nem kellene ilyen félrevezetésessel foglalkozni.....
[/quote]

Szia!
Wikipédia link: http://hu.wikipedia.org/wiki/Prince_Edward-sziget
Ami lényeges belõle: "A szigetet az 1980-as években az Anne a Zöld Oromból (Anne of Green Gables) címû kanadai tévéfilmsorozat, majd az 1990-es években a Váratlan utazás (Road to Avonlea) címû kanadai sorozat tette világhírûvé."

Egyáltalán nem volt szándékomban kritizálni téged, csak azért írtam, mert úgy emlékszem, hogy a tévében ilyen címmel ment. Egyébként meg nagyon is örülök, hogy valaki foglalkozott ilyen régi sorozat borítójának az elkészítésével. Nem hittem volna, hogy találok magyar nyelvû borítót róla. Ha megbántottalak, bocsánatot kérek.

Üdv: buffyka
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #931 Dátum: 2009, október 25, 14:50:41 »

A maximális fájlméret 3Mb. Adj meg kisebb fájlt és próbáld újra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.