Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 15:16:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1419072 alkalommal)
detre007
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 18


« Új hozzászólás #150 Dátum: 2007, február 07, 21:39:42 »

Sziasztok!
A Nagy franc a kis francia cd, Napsütötte Toszkána cd, Ne hagyd magad Pitkin! Front, Philadelphia cd,
Robbanáspont cd a feltöltéseim között szerepelnek csak sehogy sem tudom a keresõvel megtalálni õket
és a betûrendesben is hiába keresem.


Ha jól emlékszem, a Robbanáspontot kb. fél órája engedélyeztem.
Türelem, megy majd a többi is, de már 4. órája kinlódok a sok duplikátum miatt. Undecided
Naplózva
detre007
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 18


« Új hozzászólás #149 Dátum: 2007, február 07, 21:37:52 »

A szabályzatban az van : " az oldal csak Magyar nyelvû borítókkal és korongokkal foglalkozik" erre felteszitek a Pihenõ a pokolban-t tök angolban?!  Huh?
(  megjegyzem az én magyar nyelvû korongom helyett mert kérésre azt is feltöltöttem de most nyoma sincs )  Undecided

Én biztosan nem engedélyztem, nézem és törlöm.
Naplózva
xzsiki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 19



« Új hozzászólás #148 Dátum: 2007, február 07, 20:23:09 »

A szabályzatban az van : " az oldal csak Magyar nyelvû borítókkal és korongokkal foglalkozik" erre felteszitek a Pihenõ a pokolban-t tök angolban?!  Huh?
(  megjegyzem az én magyar nyelvû korongom helyett mert kérésre azt is feltöltöttem de most nyoma sincs )  Undecided
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #147 Dátum: 2007, február 06, 12:29:07 »

A publikálás azért is lassú, mert ugyan azt a borítót 3x 4x is feltöltik! Az oldalon azért nem találod mert nincs publikálva és csak a saját feltöltéseidnél jelenhet meg ilyenkor. Kb 500borító vár publikálásra, csak nyugalom és ne töltsétek fel ugyan azt ami már fent van.
Naplózva
Panca
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #146 Dátum: 2007, február 06, 08:58:46 »

Sziasztok!
A Nagy franc a kis francia cd, Napsütötte Toszkána cd, Ne hagyd magad Pitkin! Front, Philadelphia cd,
Robbanáspont cd a feltöltéseim között szerepelnek csak sehogy sem tudom a keresõvel megtalálni õket
és a betûrendesben is hiába keresem.

Sziasztok!
Ezzel a problémával én is küzdök!Már kétszer feltöltöttem egy boritót,hátha csak elkerülte vkinek a figyelmét és nem került bele az adatbázisba,csak a saját feltöltéseim menüpont alatt látom/látható!Nem lehetne ez ellen vmit tenni?
Esetleg kicsit meggyorsítani valahogy a feltöltött képek bekerülését?
Az új boritók is eléggé lassan frissülnek,nem hinném hogy azért,mert ritkán töltenek fel...
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #145 Dátum: 2007, február 06, 06:05:42 »

Sziasztok!
A Nagy franc a kis francia cd, Napsütötte Toszkána cd, Ne hagyd magad Pitkin! Front, Philadelphia cd,
Robbanáspont cd a feltöltéseim között szerepelnek csak sehogy sem tudom a keresõvel megtalálni õket
és a betûrendesben is hiába keresem.
Naplózva
xzsiki
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 19



« Új hozzászólás #144 Dátum: 2007, február 06, 00:12:29 »

A saját feltöltéseim menüponton megjelenõ lap csupán 50 db megjelenítést tartalmaz.
Lapozni nem enged, vagy nem is lehet ?  Huh?
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #143 Dátum: 2007, február 04, 22:14:00 »

TÖRLÉSEK:

Sajnos az egyik publikáló törölte a képeket és csinált még olyat is h leszedett képet és tett fel helyette mást, vagy átnevezte a címet, tehát biztosan nem rendszer hiba, hanem valaki nem tudom milyen okból de ezt csinálta.
Naplózva
maca
Vendég
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2007, február 04, 20:57:47 »

Itt jelezzétek, hogy hol hiányzik kép, lehetõleg pontosan. Akkor utána tudunk nézni...

Szia!

Csontdaráló-Mónika feltöltése hiányzik a kép!A helyén hagytam....
Naplózva
Zsozso09
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #141 Dátum: 2007, február 04, 18:43:07 »

Na szevasztok!

Ma kaptam egy felhívást a Coversempire fórumán, hogy álítólag ti a Coverses készítõktõl engedélyt kértetek, hogy a készített borítóikat felrakhassátok ide. Ez szép tõletek... csak hááááááát. Engem kifelejtettetek. Van fent néhány borítóm, nem néztem végig mindet, nem is szándékozom, aki feltöltötte az úgyis tudja, hogy melyik. Pl. Rejtélyek városa, Gagyi mami 2. Bááár talán örülnöm kéne, hogy a Rejtélyek városa borikat gyárinak jelöltétek... Na de nem! Ráadásul, ha a feltöltõ megnézte volna legalább, akkor látná, hogy a sorozat 1 évadból áll, és 3 lemezbõl.... Sajnálom.
Alapvetõen nem lett volna ellenemre, hogy kikerüljenek ide is a borik, de így nem.

Vegyétek le az ÖSSZES Zsozso logoval ellátot és általam készített borítókat!

Támogatom! A magam részérõl a vinyóról is! Az ember is minõsíti az alkotását.

Hajrá!

A válasz pedig mindenkinek a másik topicotokban van!
Naplózva
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #140 Dátum: 2007, február 04, 18:16:56 »

Itt jelezzétek, hogy hol hiányzik kép, lehetõleg pontosan. Akkor utána tudunk nézni...
Naplózva
Charless
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #139 Dátum: 2007, február 04, 18:04:14 »

Sziasztok

Sajnos egyre több cimnél hiányzik a kép. Az egyik feltöltésem Tátrai-Orszácky tök üres volt.
Viszza raktam, de máshol is láttam hasonlót. Mitõl van ez???
Naplózva
DirtyFred
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 38



« Új hozzászólás #138 Dátum: 2007, február 04, 17:47:21 »

Sziasztok!
A feltöltéseim között szerepel egy Jég címû borító, amihez nem tartozik
semmilyen kép, legyetek szívesek törölni.
Valószínûleg  a Jéghercegnõ címkéje volt benne csak az eltûnt és a név is változott.
Kösz!
Naplózva
baddog
Administrator
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 45


« Új hozzászólás #137 Dátum: 2007, február 04, 13:06:18 »

hi, kéréseket nem lehet teljesíteni, ha kattolok a feltöltés gombra ez a hiba jön be: Parse error: syntax error, unexpected T_ELSE in /var/www/coversclub/components/com_covers/write_ad.php on line 1200

Javítva
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #136 Dátum: 2007, február 04, 12:34:39 »

Na szevasztok!

Ma kaptam egy felhívást a Coversempire fórumán, hogy álítólag ti a Coverses készítõktõl engedélyt kértetek, hogy a készített borítóikat felrakhassátok ide. Ez szép tõletek... csak hááááááát. Engem kifelejtettetek. Van fent néhány borítóm, nem néztem végig mindet, nem is szándékozom, aki feltöltötte az úgyis tudja, hogy melyik. Pl. Rejtélyek városa, Gagyi mami 2. Bááár talán örülnöm kéne, hogy a Rejtélyek városa borikat gyárinak jelöltétek... Na de nem! Ráadásul, ha a feltöltõ megnézte volna legalább, akkor látná, hogy a sorozat 1 évadból áll, és 3 lemezbõl.... Sajnálom.
Alapvetõen nem lett volna ellenemre, hogy kikerüljenek ide is a borik, de így nem.

Vegyétek le az ÖSSZES Zsozso logoval ellátot és általam készített borítókat!
Kérdezhetném...mert mi lesz?És maradnék a stílusodnál.
Nem értem még mindig hogy mi a probléma.Még az idõpontját sem látjuk,hogy mikor fog újra elérhetõvé válni a coversempire.
Addig mégis honnan szedjük a borítókat?Hm?
Ki van írva hogy a további információ a fórumon,amire ugye nem lehet regisztrálni.
Ha ennyi "képviselõ" van abból a táborból a meddõ vita helyett szolgálhatnátok valami infomációval.Smiley
Számtalan oldalt linkelhetnék ,ahol ugyanezek a borítók és cimkék fent vannak csak ugye nincs hozzászólási lehetõség,és így elég nehéz dobálózni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.101 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.