Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, április 27, 19:27:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 193   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Hibák a CoversClub-on  (Megtekintve 1450845 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #2055 Dátum: 2013, június 28, 06:53:27 »

Tehát szabályos? Ez azért nem semmi...
Akkor az a javaslatom, hogy dugjátok össze Ti Adminok a fejeteket, fogalmazzátok és írjátok át a szabályzatot mert ez így minõsíthetetlen.

Csak foglalja a tárhelyet az ilyen és ehhez hasonló borító, talán több gigányi selejtáru is lehet fent a CC - n.

De ha ilyen jól el vagytok eresztve tárhellyel nem szóltam.
« Utoljára szerkesztve: 2013, június 28, 09:06:10 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Elérhetõ Elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #2054 Dátum: 2013, június 27, 22:05:12 »

Nincs szándékomban senkinek a borítóját kritizálni, de most mégis ez jön.....múltkor az én borítómat törölték egyetlen elírás miatt, most ezt a trágyadombot, ami egy sima magyarított borító, tele angol szöveggel engedélyeztétek?!
Na most akkor mi a túró van?
Én profi borítókat adok le és egy elírt betû miatt törlitek egy szó nélkül de az ilyen fostalicska "alkotásokat" engedélyezitek??!!
Nézzetek már rá:
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/1/1/101181a.jpg
Tele van angol szöveggel, elnyújtott képekkel, photoshoppolásból eredendõ hibákkal...stb.
Ilyenkor hol van az Árgus és mindent látó szemed Old Dzsordzsi?
Az úgynevezett "magyarítás", vagyis az idegen nyelvû borítón minimum a cím (alcím), a tartalomleírás és az adattábla magyar nyelvûre cserélése nem ütközik a Szabályzatunkba. A kritizált borító pedig ennek a minimum feltételnek megfelel. Különösen, mert e tekintetben hibátlannak tûnik.

A borítón egyetlen összenyomott kép van, nevezetesen a gerincen. Ott még elmegy. A "tele van" minõsítés erõsen túlzó. Példának felhozott klub-tagtársunknak egyébként mániája volt a képek összenyomása, amirõl ezek szerint kezd leszokni.

A "photoshoppolásból eredõ hiba" gyanánt legfeljebb egy címlapi, profinak valóban nem nevezhetõ retusálás látható. Több nem. A többes szám ez esetben is túlzásnak tûnik.

Úgy vélem, hogy a "stb." jelen esetben is ugyanazt jelenti, mint mindig: nincs több észrevétel.

A "törlitek egy szó nélkül" megjegyzésedet a többes szám miatt nem veszem magamra. Nem is lenne igazad.

Amiben egyetértésben vagyok veled, az az, hogy kettõtök (Tiprodó vs Ivan) munkái valóban nem összehasonlíthatók. Én viszont a személyes (ízlés béli, szubjektív) minõsítést mellõzöm. Mint ahogy a személyeskedést is.

A hiba a profinak minõsíthetõ borítón is hiba, ha mégoly apró is. Ezzel szemben a hibátlan borító attól még hibátlan, hogy "magyarított". Elfogadom, hogy akad, akinek ez elsõ ránézésre furcsa.

Egyetlen személyes megjegyzést engedek meg itt és most magamnak: ki nem állhatom a "magyarítást", következésképpen a tetõtõl-talpig magyar nyelvû borítók híve vagyok - éppen ezért örülök, hogy te is ilyeneket készítesz.

Természetesen elfogadom felindultságodat és az ebbõl fakadó fogalmazást.
A privát, vagy akár nyílt vitát pártolom, viszont kérlek, megnyilvánulásaiddal ne lépd át a határt.

Old Dzsordzsi




« Utoljára szerkesztve: 2013, június 27, 22:27:28 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #2053 Dátum: 2013, június 27, 21:02:01 »

Nincs szándékomban senkinek a borítóját kritizálni, de most mégis ez jön.....múltkor az én borítómat törölték egyetlen elírás miatt, most ezt a trágyadombot, ami egy sima magyarított borító, tele angol szöveggel engedélyeztétek?!

Na most akkor mi a túró van?
Én profi borítókat adok le és egy elírt betû miatt törlitek egy szó nélkül de az ilyen fostalicska "alkotásokat" engedélyezitek??!!


Nézzetek már rá:
http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/1/1/101181a.jpg


Tele van angol szöveggel, elnyújtott képekkel, photoshoppolásból eredendõ hibákkal...stb.


Ilyenkor hol van az Árgus és mindent látó szemed Old Dzsordzsi?
« Utoljára szerkesztve: 2013, június 27, 21:03:37 írta Tiprodó22 » Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2052 Dátum: 2013, június 21, 13:59:43 »

Stigmata nem flegmaság, csak amikor már másodjára teszed fel ugyanazt a kérdést, akkor nekem az úgy jön le mintha én gyengeelméjû lennék és nem tudnám felfogni elsõre is. Különben meg már rég engedélyeztem az ominózus feltöltésedet, akkor mirõl beszélsz? A másik az, hogy van "feltöltés" topik legközelebb oda írj.
Naplózva

Üdv: Eddy61
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #2051 Dátum: 2013, június 21, 12:33:11 »

Üdv minden Klub-tagtársamnak!

Stigmata alábbi felvetésével kapcsolatban egyetlen információval szolgálhatok:

Saját munkámat ma hajnalban tettem ki az oldalra. Az tehát már egy 21-i feltöltés volt.
Ugyanakkor publikáltam (már, amit lehetett) a BR feltöltéseket. Miután a függõ lista BR-DVD-CD-XXX (azokon belül pedig ABC) sorrendû, áttértem a DVD-re. Ott pedig a címkékkel foglalkoztam. Azok ellenõrzése ugyanis sokkal kevesebb ráfordítást igényel.
Így aztán elõfordulhatott, hogy egy 20-i alkotás már kint volt az oldalon, míg egy 19-i még nem.
Ezek után - eléggé el nem ítélhetõ módon  Smiley - felborultam. Azaz lefeküdtem aludni.

Az esethez hozzáfûzöm még:

Igazatok van, amikor a Szabályzatot felemlegetitek. Igyekszünk is betartani a 24 órát.
Azonban ha mégsem sikerül, a magam részérõl a legcsekélyebb lelkiismeret-furdalás sem gyötör.

Tudtommal ketten vagyunk Eddyvel, akik aktívan foglalkozunk az adminisztrátori teendõkkel. Hála az égnek, igen termékenyek vagytok néhányan tisztelt klub-tagtársaim, ezért aztán nem ritka a napi 20-25 feltöltés. Márpedig ezeket tisztességesen végigellenõrizni (adat-, kép-, szöveg-, képszerkesztés megfelelõsége, és a többetek által mélyen utált helyesírás) nem egyszerû feladat.
Ráadásul nekünk, adminisztrátoroknak nincs munkaszerzõdésünk, munkaköri leírásunk, munkaidõnk, és ami a legfontosabb: fizetésünk. Nem is panaszkodunk emiatt, mi több, magunktól fel sem hoznánk ezt a témát, mert a CC iránti elhivatottságból, kedvtelésbõl tesszük, amit teszünk.

Tisztelt klub-tagtársaim: kéretik az adminisztrátori tevékenység megítélésénél mindezeket is figyelembe venni.

Megjegyzem, a fentieket Eddy-kollégával nem egyeztettem. Ettõl függetlenül igen meg lennék lepõdve, ha másképp látná-gondolná a helyzetet.

Bízva abban, hogy vélemény-nyilvánításom korrekt volt és nem sérti senki érzelmeit, maradok tisztelettel
Old Dzsordzsi


Szia!

Mint mindig, most is köszönöm a kielégítõ választ, eddig is tudtam, hogy elég sok a napi szinten átnézendõ dolog, igazából a dátumokkal nem voltam tisztában, de most már ezt is tudom és megértem. Köszi még egyszer.

stigmata
« Utoljára szerkesztve: 2013, június 21, 12:50:25 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Elérhetõ Elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #2050 Dátum: 2013, június 21, 12:24:57 »

Üdv minden Klub-tagtársamnak!

Stigmata alábbi felvetésével kapcsolatban egyetlen információval szolgálhatok:

Saját munkámat ma hajnalban tettem ki az oldalra. Az tehát már egy 21-i feltöltés volt.
Ugyanakkor publikáltam (már, amit lehetett) a BR feltöltéseket. Miután a függõ lista BR-DVD-CD-XXX (azokon belül pedig ABC) sorrendû, áttértem a DVD-re. Ott pedig a címkékkel foglalkoztam. Azok ellenõrzése ugyanis sokkal kevesebb ráfordítást igényel.
Így aztán elõfordulhatott, hogy egy 20-i alkotás már kint volt az oldalon, míg egy 19-i még nem.
Ezek után - eléggé el nem ítélhetõ módon  Smiley - felborultam. Azaz lefeküdtem aludni.

Az esethez hozzáfûzöm még:

Igazatok van, amikor a Szabályzatot felemlegetitek. Igyekszünk is betartani a 24 órát.
Azonban ha mégsem sikerül, a magam részérõl a legcsekélyebb lelkiismeret-furdalás sem gyötör.

Tudtommal ketten vagyunk Eddyvel, akik aktívan foglalkozunk az adminisztrátori teendõkkel. Hála az égnek, igen termékenyek vagytok néhányan tisztelt klub-tagtársaim, ezért aztán nem ritka a napi 20-25 feltöltés. Márpedig ezeket tisztességesen végigellenõrizni (adat-, kép-, szöveg-, képszerkesztés megfelelõsége, és a többetek által mélyen utált helyesírás) nem egyszerû feladat.
Ráadásul nekünk, adminisztrátoroknak nincs munkaszerzõdésünk, munkaköri leírásunk, munkaidõnk, és ami a legfontosabb: fizetésünk. Nem is panaszkodunk emiatt, mi több, magunktól fel sem hoznánk ezt a témát, mert a CC iránti elhivatottságból, kedvtelésbõl tesszük, amit teszünk.

Tisztelt klub-tagtársaim: kéretik az adminisztrátori tevékenység megítélésénél mindezeket is figyelembe venni.

Megjegyzem, a fentieket Eddy-kollégával nem egyeztettem. Ettõl függetlenül igen meg lennék lepõdve, ha másképp látná-gondolná a helyzetet.

Bízva abban, hogy vélemény-nyilvánításom korrekt volt és nem sérti senki érzelmeit, maradok tisztelettel
Old Dzsordzsi

U.i.
T. Stigmata!
A "vagy ez sem egységes?" szurkapiszka mellett nem megyek el szótlanul. Részünkrõl nincs kettõs (vagy többszörös) mérce. Még akkor sem, ha ezt esetleg Te nem így gondolod.
« Utoljára szerkesztve: 2013, június 21, 12:41:58 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #2049 Dátum: 2013, június 21, 11:02:14 »

Érdeklõdnék két 19-ei feltöltésemmel kapcsolatban. Látom még mindig függõben vannak, viszont másnál már a 20-ai feltöltések is publikálva vannak. Ez hogy lehet? Úgy tudom elvileg 24 órán belül elbírálásra kerül, vagy ez sem egységes?

Köszönöm a válaszokat!

stigmata

Szia!

A válasz egyszerû: nem vagyunk alkalmazásban ergo nincs is munkaidõnk, de amibõl kevés van az a szabadidõ...



Én mindezt értem, de a 20-án feltöltött borítók publikálva vannak , a 19-én feltöltöttem nincs.

Old Dzsordzsi éjaszaka publikálta a sajátját, szerintem akkor már senki sem lát rendesen. Ilyenrõl, hogy fáradtság nem is hallottál? Nem tudom mi lehetett olyan fontos abban a borítódban, hogy annak 19-én meg kellett volna jelenie. Nem mindegy? Szerintem igen és pont.

Semmivel sem fontosabb az én borítóm a többinél, én egy kérdést tettem fel normális és nem flegma hangnemben, hiszen erre van kitalálva a fórum, ha az embernek kérdése van és nem ért valamit, akkor aki tud, segítsen benne.
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2048 Dátum: 2013, június 21, 10:47:55 »

Érdeklõdnék két 19-ei feltöltésemmel kapcsolatban. Látom még mindig függõben vannak, viszont másnál már a 20-ai feltöltések is publikálva vannak. Ez hogy lehet? Úgy tudom elvileg 24 órán belül elbírálásra kerül, vagy ez sem egységes?

Köszönöm a válaszokat!

stigmata

Szia!

A válasz egyszerû: nem vagyunk alkalmazásban ergo nincs is munkaidõnk, de amibõl kevés van az a szabadidõ...



Én mindezt értem, de a 20-án feltöltött borítók publikálva vannak , a 19-én feltöltöttem nincs.

Old Dzsordzsi éjaszaka publikálta a sajátját, szerintem akkor már senki sem lát rendesen. Ilyenrõl, hogy fáradtság nem is hallottál? Nem tudom mi lehetett olyan fontos abban a borítódban, hogy annak 19-én meg kellett volna jelenie. Nem mindegy? Szerintem igen és pont.
Naplózva

Üdv: Eddy61
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #2047 Dátum: 2013, június 21, 10:36:39 »

Érdeklõdnék két 19-ei feltöltésemmel kapcsolatban. Látom még mindig függõben vannak, viszont másnál már a 20-ai feltöltések is publikálva vannak. Ez hogy lehet? Úgy tudom elvileg 24 órán belül elbírálásra kerül, vagy ez sem egységes?

Köszönöm a válaszokat!

stigmata

Szia!

A válasz egyszerû: nem vagyunk alkalmazásban ergo nincs is munkaidõnk, de amibõl kevés van az a szabadidõ...



Én mindezt értem, de a 20-án feltöltött borítók publikálva vannak , a 19-én feltöltöttem nincs.
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2046 Dátum: 2013, június 21, 10:17:17 »

Érdeklõdnék két 19-ei feltöltésemmel kapcsolatban. Látom még mindig függõben vannak, viszont másnál már a 20-ai feltöltések is publikálva vannak. Ez hogy lehet? Úgy tudom elvileg 24 órán belül elbírálásra kerül, vagy ez sem egységes?

Köszönöm a válaszokat!

stigmata

Szia!

A válasz egyszerû: nem vagyunk alkalmazásban ergo nincs is munkaidõnk, de amibõl kevés van az a szabadidõ...
Naplózva

Üdv: Eddy61
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #2045 Dátum: 2013, június 21, 08:30:59 »

Érdeklõdnék két 19-ei feltöltésemmel kapcsolatban. Látom még mindig függõben vannak, viszont másnál már a 20-ai feltöltések is publikálva vannak. Ez hogy lehet? Úgy tudom elvileg 24 órán belül elbírálásra kerül, vagy ez sem egységes?

Köszönöm a válaszokat!

stigmata
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Elérhetõ Elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #2044 Dátum: 2013, június 18, 21:51:21 »

Nem akarok kötekedni, de láttam két borítót amit "öcsisajt" fémjelzett, de a készítõ "Isomav".

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/0/9/100995a.jpg

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/0/9/100994a.jpg

Na, ilyenkor mi is van?
-s-
Szia Singer!

Maga a módszer nem tiltott.
Ha XY munkáját bárhol bárki meglátja, és érdemesnek tartja arra, hogy a CC-n is megjelenjen, letöltheti, majd feltöltheti hozzánk (mit is lehetne tenni ez ellen?). A feltöltõ neve automatikusan jelenik meg, ezen nem lehet változtatni. A tisztesség viszont azt diktálja, hogy a feltöltõ a cím mellé zárójelben ne a saját, hanem az alkotó (tehát XY) nevét írja be.
Alkalomadtán ezt a publikáló adminisztrátor is megteszi (kijavítja).

Pár perce ellenõriztem, és a cím mellett zárójelben Isomav nevét láttam mindkét borítón. Ez tehát (most) rendben van.

Azt persze nem tudhatom, hogy a te 00:41 bejegyzésed óta valamelyik kollégám intézkedett-e valamit...

Üdv
Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2013, június 18, 21:54:22 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
singer
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1602


« Új hozzászólás #2043 Dátum: 2013, június 18, 00:41:23 »

Nem akarok kötekedni, de láttam két borítót amit "öcsisajt" fémjelzett, de a készítõ "Isomav".

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/0/9/100995a.jpg

http://www.coversclub.cc/components/com_covers/images/cover/1/0/0/9/100994a.jpg

Na, ilyenkor mi is van?
-s-
Naplózva
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #2042 Dátum: 2013, június 16, 18:56:55 »

Úgy tûnik megoldódott!  Grin
Naplózva
originallecso
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 30


« Új hozzászólás #2041 Dátum: 2013, június 16, 11:49:09 »

A fõoldalon jobb oldalt, van egy Facebook ablak, ami automatikusan felugrik, és elõtérbe kerül, amikor belépek az oldalra,és sajnos teljesen szétnyomja a fórumot, illetve a szöveges részeket, de bezárni sem lehet. Nem lehetne orvosolni, valahogy ezt a problémát?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 193   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.