Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 13:33:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4781435 alkalommal)
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2002 Dátum: 2008, november 17, 08:44:34 »

Sziasztok. Szükségem lenne egy borítóra: Capoeira - Csak az erõs gyõzhet. A legjobb a gyári lenne, ha vki megtudná szerezni....de ha valaki elvállalná a készítését, annak is nagyon örülnék Smiley
Köszi elõre is Smiley
Üdv: Ági
Szia!
Capoeira - Csak az erõs gyõzhet borító és cimke magyarosítva, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #2001 Dátum: 2008, november 17, 04:20:27 »

Szia!

Reggeltem a fórumra,amit javasoltál!Megkaptam a visszajelzést, beírom a felh. és a jelszót és nem fogadja el, valami probléma van! Nem tudnál egy gyors tanácsot adni, hogy miként tudom a divx-es filmbe égetni a feliratot? Óriási segítség lenne...a Total Video Converterrel próbáltam, de sietett a felirat!

Üdv!
Szia!
Találtam egy másik oldalt, ide nem kell reggelni.
Ezen az oldalon találsz pontos leírásokat, képpekkel illusztrálva a problémád megoldására: http://fgab.freeweb.hu video szerkesztés fülön.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #2000 Dátum: 2008, november 16, 22:57:08 »

Szia!

Reggeltem a fórumra,amit javasoltál!Megkaptam a visszajelzést, beírom a felh. és a jelszót és nem fogadja el, valami probléma van! Nem tudnál egy gyors tanácsot adni, hogy miként tudom a divx-es filmbe égetni a feliratot? Óriási segítség lenne...a Total Video Converterrel próbáltam, de sietett a felirat!

Üdv!

Küldtem e-mailt, nem kaptad meg?
Naplózva
Szudár Ági
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 17



« Új hozzászólás #1999 Dátum: 2008, november 16, 22:52:32 »

Sziasztok. Szükségem lenne egy borítóra: Capoeira - Csak az erõs gyõzhet. A legjobb a gyári lenne, ha vki megtudná szerezni....de ha valaki elvállalná a készítését, annak is nagyon örülnék Smiley
Köszi elõre is Smiley
Üdv: Ági
« Utoljára szerkesztve: 2008, november 16, 22:56:20 írta Szudár Ági » Naplózva

Ági
sliccvektor
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 16


« Új hozzászólás #1998 Dátum: 2008, november 16, 19:57:52 »

Szia!

Reggeltem a fórumra,amit javasoltál!Megkaptam a visszajelzést, beírom a felh. és a jelszót és nem fogadja el, valami probléma van! Nem tudnál egy gyors tanácsot adni, hogy miként tudom a divx-es filmbe égetni a feliratot? Óriási segítség lenne...a Total Video Converterrel próbáltam, de sietett a felirat!

Üdv!
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1997 Dátum: 2008, november 16, 15:24:40 »

Szia!

Köszi a segítséget! A 'Kis Vuk' címû filmnek elkészítené valaki a borítóját? Nagyon szépen köszönöm!

További szép napot! Wink
Fenn van, használdd a keresõt.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
sliccvektor
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 16


« Új hozzászólás #1996 Dátum: 2008, november 16, 15:20:33 »

Szia!

Köszi a segítséget! A 'Kis Vuk' címû filmnek elkészítené valaki a borítóját? Nagyon szépen köszönöm!

További szép napot! Wink
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1995 Dátum: 2008, november 16, 15:10:40 »

Sziasztok! Engem érdekelne "Az Utolsó Bevetés"  eredeti boritója! Fel tudja valaki tenni? Köszi!!
Szia!
Készítve, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1994 Dátum: 2008, november 16, 06:16:09 »

Szia!

Nagyon köszi a segítséget!Sajnos egyenlõre még nem boldogulok! Letöltöttem a progit! A zöld plusz jellel hozzáadom a filmet azután a feliratot adnám ami .sub fájl, de nem tudom, hogy miként kell? Ne haragudj, hogy ilyen béna vagyok...valami biztosan nem kóser.Mit gondolsz? Ha hozzáadom a filmet és megnyitom lejjebb a plusz jeleket, ott van a felirat lehetõség de ezt a sub fájlt nem rakja be! Sad Huh?Huh?

Köszi

Szia!
Ajánlom figyelmedbe a következõ fórumot, ahol minden ami filmmel kapcsolatos, programok és azok leírásai.  Ott részletekig megtudsz mindent, nekem is nagy segítségemre voltak kezdõként. Sokat tanultam a közösségüktõl.
Ide regisztrálj be :
http://bennydog.erdoke.hu/phpBB2/index.php?sid=99c70bcd9028aac1f668ca6013db55fc
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
sliccvektor
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 16


« Új hozzászólás #1993 Dátum: 2008, november 15, 22:10:59 »

Szia!

Nagyon köszi a segítséget!Sajnos egyenlõre még nem boldogulok! Letöltöttem a progit! A zöld plusz jellel hozzáadom a filmet azután a feliratot adnám ami .sub fájl, de nem tudom, hogy miként kell? Ne haragudj, hogy ilyen béna vagyok...valami biztosan nem kóser.Mit gondolsz? Ha hozzáadom a filmet és megnyitom lejjebb a plusz jeleket, ott van a felirat lehetõség de ezt a sub fájlt nem rakja be! Sad Huh?Huh?

Köszi
Naplózva
wgd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6



« Új hozzászólás #1992 Dátum: 2008, november 15, 20:56:10 »

Sziasztok! Engem érdekelne "Az Utolsó Bevetés"  eredeti boritója! Fel tudja valaki tenni? Köszi!!
Naplózva

wgd
mickye
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 11


hohóóóóóóó


« Új hozzászólás #1991 Dátum: 2008, november 15, 20:09:52 »

T. szia !
Elmondom neked , hogy én hogyan szoktam ezt csinálni .....kell hozzá egy CovertXtoDvd 3.0.0.1 -es progi -magyar nyelvü.  Bemásolod egy mappába a Xvid progit és a feliratot ami "srt" fájl. A már feltelepített "fent említett " progit megnyitod ........majd a jobb sarokban loévõ "zöld szinû"  + jelre kattintva  megadod az utat a bemásolandó Xvideó filmednek.  Ahhoz , hogy a feliratot is lássa  az alsó üres mezõt lenyitva , "minden fájl " .-ra kattintasz  miután látni fogja a felirat "srt" fájlt is.   Ezt követõen a már automatikusan bemásolódott   film  és srt felirat fájlokat kijelölöd  ami automatikusan bemásolódik a keskeny üres mezõbe...............ezt követõen a mezõ után lévõ "megnyitás"-ra kattintasz      sacc/kb  1 óra múlva  meglátod az eredményt. Jó szórakozást .
« Utoljára szerkesztve: 2008, november 15, 20:15:25 írta mickye » Naplózva
sliccvektor
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 16


« Új hozzászólás #1990 Dátum: 2008, november 15, 19:11:04 »

Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy a témához nem illõ dolgot írok, azonban tudom, hogy ebbe a topicba sokan betérünk és biztosan lesz olyan kedves valaki és segít nekem!
DivX-es filmbe szeretném a feliratot beleégetni, majd DVD formátumba konvertálni! Ajánlották a Total Video Convertert, de siet a felirat! A konvertálást meg tudom oldani, de ha tudtok adjatok tanácsot, hogy mivel adhatom hozzá a filmhez a feliratot!

 ???Elõre is nagyon köszönöm!!!!!!!!!!! Huh?
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1989 Dátum: 2008, november 15, 18:42:48 »

Sziasztok.Tenne fel valaki "Az õrület fészke" korong cimkét? Köszönettel mindenkinek.
szia!
Készítve, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #1988 Dátum: 2008, november 15, 18:25:25 »

Sziasztok.

   
szeretnék kérni:Az erdõ fogjai cimû filmhez,egy borító és egy korongképet.
 Elóre is köszi.
 sánti3
Szia!
Az erdõ foglyai kész, feltöltve.
Üdv: Eddy61
Naplózva

Üdv: Eddy61
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.1 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.