Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 17:13:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124]   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123439 alkalommal)
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #14 Dátum: 2007, március 18, 20:39:57 »


Javasolnék két jó tinta márkát ,ami tökéletesen megfelel utángyártottban.PRINT-RITE és másik narancs színû dobozban van és nem jut eszembe a neve :Smiley Cheesy

És ezen van Chip?
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2007, március 14, 23:59:53 »

Sziasztok !
Szeretnék segítséget kérni. Canon Mp600 nyomtatóban cseréltem patront utángyártott chip nélküli volt . Át lett téve a régi patronról a chip de nem enged vele nyomtatni, azt írja ki,hogy a tintaszint nem meg határozható.
Tudnátok rá valami megoldást ajánlani? Vagy esetleg tudtok-e olcsó chippelt patront ajánlani?
Elõre köszönöm a segítséget! PCsaba([email protected])
Nem ismerem azt a nyomtatót.Nekem Canon 5200 van,de gondolom ez is hasonlóképpen mûködik.
A lényeg: A nyomtató ugy érzékeli hogy üres a patron hiába átrakod egy teli utángyártottra,mivel üzemóra alapján nem a tintamennyiség figyelembe vételével érzékel.Egyszerüen le kell tiltani a tintaszint kijelzést.Amit többszöri próbálkozásra egy menüpontban fel is ajánl.
Ennél csak két probléma van.A tintaszintet neked kell ellenõrizni.A garancia lehet nem érvényesíthetõ mert a szervízben ha utángyártott patron van  a gépben nem javitják garanciában.azt nem tudom ki hogy van vele Én csak utángyártottat használok mert egy garniturán kb. 10000 megspórolok.Ha pedig a nyomtató fej eseteleg tönkremenne (kb fél éve használok utángyártottat minden probléma nélkül) 15-16 ezerért kicseréltetem.Nem kell nagy matekosnak lenni mi meg hogy éri meg jobban.De ez csak az Én véleményem.Lehet mások máshogyan látják vagy ítélik meg.
Utángyártott nincs chippel,Én még nem láttam olyat.Ezt minden esetben neked kell átrakni.

Javasolnék két jó tinta márkát ,ami tökéletesen megfelel utángyártottban.PRINT-RITE és másik narancs színû dobozban van és nem jut eszembe a neve :Smiley Cheesy
Naplózva
zotty
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 15



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2007, március 14, 14:21:20 »

Sziasztok!
Mivel és hogyan tudok meglévõ borítot, illetve címkét modosítani. Pl.: szöveget letötölni, stb.
Köszi!
Üdv

Javasolnám,hogy olyan képszerkesztõ progit használj,amelyik kezeli a rétegeket:Gimp,Pixia,Photoshop.
Az elsõ kettõ free és magyarul is tud.(honositomuhely.hu)

Nyomtató ügyben patron
« Utoljára szerkesztve: 2007, március 14, 14:26:34 írta zotty » Naplózva
denon555
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #11 Dátum: 2007, március 12, 21:41:35 »

Sziasztok !
Szeretnék segítséget kérni. Canon Mp600 nyomtatóban cseréltem patront utángyártott chip nélküli volt . Át lett téve a régi patronról a chip de nem enged vele nyomtatni, azt írja ki,hogy a tintaszint nem meg határozható.
Tudnátok rá valami megoldást ajánlani? Vagy esetleg tudtok-e olcsó chippelt patront ajánlani?
Elõre köszönöm a segítséget! PCsaba([email protected])
Nem ismerem azt a nyomtatót.Nekem Canon 5200 van,de gondolom ez is hasonlóképpen mûködik.
A lényeg: A nyomtató ugy érzékeli hogy üres a patron hiába átrakod egy teli utángyártottra,mivel üzemóra alapján nem a tintamennyiség figyelembe vételével érzékel.Egyszerüen le kell tiltani a tintaszint kijelzést.Amit többszöri próbálkozásra egy menüpontban fel is ajánl.
Ennél csak két probléma van.A tintaszintet neked kell ellenõrizni.A garancia lehet nem érvényesíthetõ mert a szervízben ha utángyártott patron van  a gépben nem javitják garanciában.azt nem tudom ki hogy van vele Én csak utángyártottat használok mert egy garniturán kb. 10000 megspórolok.Ha pedig a nyomtató fej eseteleg tönkremenne (kb fél éve használok utángyártottat minden probléma nélkül) 15-16 ezerért kicseréltetem.Nem kell nagy matekosnak lenni mi meg hogy éri meg jobban.De ez csak az Én véleményem.Lehet mások máshogyan látják vagy ítélik meg.
Utángyártott nincs chippel,Én még nem láttam olyat.Ezt minden esetben neked kell átrakni.
« Utoljára szerkesztve: 2007, március 12, 21:44:19 írta denon555 » Naplózva
Tábornok
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #10 Dátum: 2007, március 10, 20:08:45 »

Sziasztok !
Szeretnék segítséget kérni. Canon Mp600 nyomtatóban cseréltem patront utángyártott chip nélküli volt . Át lett téve a régi patronról a chip de nem enged vele nyomtatni, azt írja ki,hogy a tintaszint nem meg határozható.
Tudnátok rá valami megoldást ajánlani? Vagy esetleg tudtok-e olcsó chippelt patront ajánlani?
Elõre köszönöm a segítséget! PCsaba([email protected])
Naplózva
Puby
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #9 Dátum: 2007, február 26, 00:06:20 »

Szia
Szerintem régebbi verziójú a Nero-t használsz mint aki készitette neked a borítókat  :Smiley
Másik kérdésem kicsit összetettebb:

Kaptam egy cd lemezt jó barátomtól. Audio cd birítók vannak rajta, Nero Cover Designer kiterjesztéssel. Nem tudom megnyitni a fájlt, pedig telepítve van a gépemen Nero és hozzá tartozó Nero Cover Designer. A fájl menyitásakor, ezt az üzenetet kapom: Ismeretlen fájl formátum. Mi a véleményetek?

Köszönöm a segítséged, igazad volt, frissebb verzióval sikerült a dolog!  Smiley
Naplózva
Veronika77
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 3


« Új hozzászólás #8 Dátum: 2007, február 23, 21:22:08 »

Honnan lehet letölteni Logós Brush-t.Olyanokat mint pl.:DVD video,20th fox,
Warner Bross ...stb.
Légyszi segítsen valaki.
Naplózva
laika
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #7 Dátum: 2007, február 23, 08:24:04 »

Sziasztok!
Mivel és hogyan tudok meglévõ borítot, illetve címkét modosítani. Pl.: szöveget letötölni, stb.
Köszi!
Üdv
Naplózva
CoversClub
Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 279


Ne fürgyé le!!!


« Új hozzászólás #6 Dátum: 2007, február 21, 22:29:24 »

Kicsit körûl írhatnád. Akkor is homályos a kép amikor nem nyitod meg a programot, vagy csak a programmal?
Naplózva
ranlom
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2007, február 21, 20:36:52 »

köszönöm a segitséget!!!!!!! minden rendben van Grin
« Utoljára szerkesztve: 2007, február 26, 08:54:30 írta ranlom » Naplózva
ricsi99
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2007, február 21, 15:19:18 »

Szia
Szerintem régebbi verziójú a Nero-t használsz mint aki készitette neked a borítókat  :Smiley
Másik kérdésem kicsit összetettebb:

Kaptam egy cd lemezt jó barátomtól. Audio cd birítók vannak rajta, Nero Cover Designer kiterjesztéssel. Nem tudom megnyitni a fájlt, pedig telepítve van a gépemen Nero és hozzá tartozó Nero Cover Designer. A fájl menyitásakor, ezt az üzenetet kapom: Ismeretlen fájl formátum. Mi a véleményetek?
Naplózva
pizzas28
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 53



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2007, február 21, 09:13:07 »

Elsõként, rögtön két kérdésem van.

Az egyik: Mi a külömbség DVD-R és DVD+R lemez között?
Két kialakult különbözõ szabvány.Az egyik a "hegyre" a másik formátum a "völgybe" ír.Elvileg a "+"-os lemez tartósabb,mert jobban viseli a karcolódást.
Naplózva
Puby
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2007, február 20, 10:50:04 »

Másik kérdésem kicsit összetettebb:

Kaptam egy cd lemezt jó barátomtól. Audio cd birítók vannak rajta, Nero Cover Designer kiterjesztéssel. Nem tudom megnyitni a fájlt, pedig telepítve van a gépemen Nero és hozzá tartozó Nero Cover Designer. A fájl menyitásakor, ezt az üzenetet kapom: Ismeretlen fájl formátum. Mi a véleményetek?
Naplózva
Puby
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Új hozzászólás #1 Dátum: 2007, február 20, 10:46:14 »

Elsõként, rögtön két kérdésem van.

Az egyik: Mi a külömbség DVD-R és DVD+R lemez között?
Naplózva
Puby
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 5


« Dátum: 2007, február 20, 10:44:32 »

Ide kerülhet minden DVD, CD borító szerkesztésével kapcsolatos problémák, ill. DVD, CD írásával kapcsolatos kérdések, problémák.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 122 123 [124]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.