Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 29, 06:26:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1124006 alkalommal)
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1004 Dátum: 2016, június 02, 19:14:07 »

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlen meg a Még zöldebb a szomszéd nõje DVD frontra kép?  Undecided

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1003 Dátum: 2016, május 28, 18:23:31 »

Sziasztok!

Valaki fent van a moviestillsdb-n?Ez a kép kellene onnan:http://www.moviestillsdb.com/movies/stone-cold-i102984/9GMcQ4

Ott nem vagyok fent és a neten se találtam meg azt amit keresel, de ezek se rosszak:
Kód:
http://m.imdb.com/title/tt0102984/mediaindex/?rmconst=rm2019932928&ref_=m_ttmi_mi_tt_prv
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1002 Dátum: 2016, május 28, 17:32:26 »

Sziasztok!

Valaki fent van a moviestillsdb-n?Ez a kép kellene onnan:http://www.moviestillsdb.com/movies/stone-cold-i102984/9GMcQ4
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1001 Dátum: 2016, május 14, 11:49:34 »

Segítséget szeretnék kérni tõletek kedves borítókészítõk.Megtudnátok mondani hogy a Ne légy barom filmnek mi a Fontja?A segítséget elõre megköszönöm.Üdv.
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #1000 Dátum: 2016, április 29, 22:46:02 »

Kedves tagok!

Sajnos eddig senki sem jelezte felém, hogy az alábbi két film valamelyikét rögzítette, így ezúton is lemaradtam a megtekintés lehetõségérõl. Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

De bízom benne, hogy talán 2016. május 2. hétfõ, 17:15-kor A hercegnõ és a koboldok címû filmet
valakinek sikerül rögzíteni a Filmbox Family tv.csatornáról. Wink  Shocked

Ha valaki tud segítsen. Elõre is köszönöm. Kiss

Üdv.Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi film(ek) rögzítésében, mivel ismeretségi körömben sajnos ezen Tv csatornák nem foghatók és nagy öröm lenne ha én is megnézhetném ezeket a filmeket.

A film címe: Jó megjelenésû ausztráliai feleséget keres

- Cinemax   - 2016. április 28. csütörtök, 04:05
- Cinemax2 - 2016. április 29. péntek, 04:05
Bõvebb információk a filmrõl: http://www.filmkatalogus.hu/Jo-megjelenesu-ausztraliai-feleseget-keres--f39608

A film címe: A hercegnõ és a koboldok

- Filmbox Family - 2016. április 28. csütörtök, 08:55
- Filmbox Family - 2016. április 30. szombat, 16:05
Bõvebb információk a filmrõl:http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Akinek ismeretségi körében van ilyen tv csatornája, kérem segítsen.

Nagyon nagy örömöt okozna, ha valaki az ingyenes toldacuccot.hu vagy a wetransfer.com-on elküldené az e-mail címemre ezt a hiánypótló filmet. A fenti fájlküldõ oldalakat én már többször is használtam, és nagyon megbízható, jól mûködik.

Segítségeteket elõre is nagyon köszönöm.

Üdvözlettel: Klotildka


« Utoljára szerkesztve: 2016, április 29, 22:48:46 írta Klotildka » Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #999 Dátum: 2016, április 25, 21:13:47 »

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi film(ek) rögzítésében, mivel ismeretségi körömben sajnos ezen Tv csatornák nem foghatók és nagy öröm lenne ha én is megnézhetném ezeket a filmeket.

A film címe: Jó megjelenésû ausztráliai feleséget keres

- Cinemax   - 2016. április 28. csütörtök, 04:05
- Cinemax2 - 2016. április 29. péntek, 04:05
Bõvebb információk a filmrõl: http://www.filmkatalogus.hu/Jo-megjelenesu-ausztraliai-feleseget-keres--f39608

A film címe: A hercegnõ és a koboldok

- Filmbox Family - 2016. április 28. csütörtök, 08:55
- Filmbox Family - 2016. április 30. szombat, 16:05
Bõvebb információk a filmrõl:http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Akinek ismeretségi körében van ilyen tv csatornája, kérem segítsen.

Nagyon nagy örömöt okozna, ha valaki az ingyenes toldacuccot.hu vagy a wetransfer.com-on elküldené az e-mail címemre ezt a hiánypótló filmet. A fenti fájlküldõ oldalakat én már többször is használtam, és nagyon megbízható, jól mûködik.

Segítségeteket elõre is nagyon köszönöm.

Üdvözlettel: Klotildka

Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #998 Dátum: 2016, március 19, 12:52:34 »

Szia Tiprodó!
Idézet
...Próbálok egy borítót összehozni a Bloodrayne 2 címû filmhez...
Nem tudjátok, hogy ennek van valami alcíme, vagy csak annyi, hogy: Bloodrayne 2.?...
A port.hu szerint van (valami) alcím (féleség). BloodRayne II.: Deliverance. Ez megegyezik az eredetivel.
Ahogy olvasom a tartalomleírást, az alcímet le sem kell fordítani, mert az egy helységnév.
Idézet
..Konkrét leírást sehol nem találok...egyedül a filmkatalógus.hu oldalon találtam magyar tartalmat / leírást hozzá...
Az IMDb és az angol Wikipedia alapján úgy tûnik, hogy a filmkatalógus leírása nagyjából rendben van.
Amúgy pedig csak az ötlet szintjén (talán segítségül):
A békés és csendes vadnyugati városka, a montanai Deliverance polgárai várják a nemrég befejezett  Transzkontinentális Vasút elsõ szerelvényét. A vonat be is fut, ám váratlan vendég érkezik: Billy, a kölyök - a vámpír. Billy feltett szándéka, hogy meghódítja a világot és létrehozza a Vámpír Királyságot. Célja elérése érdekében vámpír cowboyokból sereget toboroz maga köré. A horda megkezdi tombolását, sorra gyilkolják a város polgárait, túszul ejtik gyermekeiket.
Ekkor azonban a helyiek nagy szerencséjére megérkezik Dhampir Rayne, a félig ember, féli vámpír lány, aki a vámpírok õsi ellensége és kíméletlenül vadászik rájuk...

Forrás: en.wikipedia.com

Old Dzsordzsi

Szia!

Köszi a segítséget!  Wink
Akkor meghagyom az alcímet...és köszi a bõvebb tartalomleírást is!


Üdv!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #997 Dátum: 2016, március 19, 08:33:17 »

Szia Tiprodó!
Idézet
...Próbálok egy borítót összehozni a Bloodrayne 2 címû filmhez...
Nem tudjátok, hogy ennek van valami alcíme, vagy csak annyi, hogy: Bloodrayne 2.?...
A port.hu szerint van (valami) alcím (féleség). BloodRayne II.: Deliverance. Ez megegyezik az eredetivel.
Ahogy olvasom a tartalomleírást, az alcímet le sem kell fordítani, mert az egy helységnév.
Idézet
..Konkrét leírást sehol nem találok...egyedül a filmkatalógus.hu oldalon találtam magyar tartalmat / leírást hozzá...
Az IMDb és az angol Wikipedia alapján úgy tûnik, hogy a filmkatalógus leírása nagyjából rendben van.
Amúgy pedig csak az ötlet szintjén (talán segítségül):
A békés és csendes vadnyugati városka, a montanai Deliverance polgárai várják a nemrég befejezett  Transzkontinentális Vasút elsõ szerelvényét. A vonat be is fut, ám váratlan vendég érkezik: Billy, a kölyök - a vámpír. Billy feltett szándéka, hogy meghódítja a világot és létrehozza a Vámpír Királyságot. Célja elérése érdekében vámpír cowboyokból sereget toboroz maga köré. A horda megkezdi tombolását, sorra gyilkolják a város polgárait, túszul ejtik gyermekeiket.
Ekkor azonban a helyiek nagy szerencséjére megérkezik Dhampir Rayne, a félig ember, féli vámpír lány, aki a vámpírok õsi ellensége és kíméletlenül vadászik rájuk...

Forrás: en.wikipedia.com

Old Dzsordzsi
« Utoljára szerkesztve: 2016, március 19, 10:27:25 írta Old Dzsordzsi » Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #996 Dátum: 2016, március 17, 17:31:17 »

 Kedves Fórumozók!

Valaki tudná A hercegnõ és a koboldok (Filmbox Family - 2016. március 19. szombat, 10:00 vagy  Filmbox Family - 2016. március 22. kedd, 17:25) címû filmet rögzíteni.

Akinek van ilyen tv csatornája, kérem segítsen.

Nagyon nagy örömöt okozna, ha valaki az ingyenes toldacuccot.hu vagy a wetransfer.com-on elküldené az e-mail címemre ezt a hiánypótló filmet. Grin A fenti fájlküldõ oldalakat én már többször is használtam, és nagyon megbízható, jól mûködik.

Segítségeteket elõre is nagyon köszönöm. Kiss Kiss Kiss

Üdvözlettel: Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

Oly régóta szeretném ezt a filmet megnézni, de sajnos nincs ilyen csatorna az ismeretségi körömben.  Cry Cry Cry
Tudná valaki  rögzíteni, A hercegnõ és a koboldok címû filmet a
Filmbox Family - 2016. március 8. kedd, 11:30-kor, nagyon nagy örömet okozna vele. Smiley

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék a segítségért. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítséget. Kiss

Köszönettel:Klotildka Smiley

Esetleg tudja valaki holnap az alábbi filmet rögzíteni?

A hercegnõ és a koboldok (1961)
Filmbox Family - 2015. november 20. péntek, 08:40 Huh?

Kedves Fórumozók!

Sajnos, eddig senki sem tudott a segítségemre lenni az alábbi film rögzítésében.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
De most ismét reménykedek, mert a Filmbox Family - 2015. november 17. kedd, 15:04-kor ismét leadja.

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék, ha rögzítené valaki a filmet. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Üdvözlettel:Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni, sajnos az ismeretségi körömben senkinek sincs Filmbox Family csatornája Cry Cry Cry és nem tudom máshonnan beszerezni ezt a kuriózumnak számító filmet. Akinek van ilyen csatornája, kérem segítsen. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
 
A hercegnõ és a koboldok (1961)

2015. november 8. vasárnap, 18:35 - Filmbox Family
2015. november 11. szerda,   07:12 - Filmbox Family

http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Ha valakinek esetleg meg van ez at film  és elküldené e-mail címemre, annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretném megnézni, ezt a kuriózumnak számító filmet.
 


Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss

Üdvözlettel: Klotildka  Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2016, március 19, 03:26:35 írta Klotildka » Naplózva
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #995 Dátum: 2016, március 17, 13:19:53 »

Sziasztok!

Próbálok egy borítót összehozni a Bloodrayne 2 címû filmhez...
Nem tudjátok, hogy ennek van valami alcíme, vagy csak annyi, hogy: Bloodrayne 2.?

Konkrét leírást sehol nem találok...egyedül a filmkatalógus.hu oldalon találtam magyar tartalmat / leírást hozzá és ott csak úgy szerepel, hogy Bloodrayne 2.


Köszi a választ!

Üdv!
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #994 Dátum: 2016, március 14, 10:09:33 »

Kedves Fórumozók!

Oly régóta szeretném ezt a filmet megnézni, de sajnos nincs ilyen csatorna az ismeretségi körömben.  Cry Cry Cry
Tudná valaki  rögzíteni, A hercegnõ és a koboldok címû filmet a
Filmbox Family - 2016. március 8. kedd, 11:30-kor, nagyon nagy örömet okozna vele. Smiley

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék a segítségért. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítséget. Kiss

Köszönettel:Klotildka Smiley

Esetleg tudja valaki holnap az alábbi filmet rögzíteni?

A hercegnõ és a koboldok (1961)
Filmbox Family - 2015. november 20. péntek, 08:40 Huh?

Kedves Fórumozók!

Sajnos, eddig senki sem tudott a segítségemre lenni az alábbi film rögzítésében.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
De most ismét reménykedek, mert a Filmbox Family - 2015. november 17. kedd, 15:04-kor ismét leadja.

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék, ha rögzítené valaki a filmet. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Üdvözlettel:Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni, sajnos az ismeretségi körömben senkinek sincs Filmbox Family csatornája Cry Cry Cry és nem tudom máshonnan beszerezni ezt a kuriózumnak számító filmet. Akinek van ilyen csatornája, kérem segítsen. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
 
A hercegnõ és a koboldok (1961)

2015. november 8. vasárnap, 18:35 - Filmbox Family
2015. november 11. szerda,   07:12 - Filmbox Family

http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Ha valakinek esetleg meg van ez at film  és elküldené e-mail címemre, annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretném megnézni, ezt a kuriózumnak számító filmet.
 


Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss

Üdvözlettel: Klotildka  Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2016, március 14, 10:12:42 írta Klotildka » Naplózva
pirates70
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 153


« Új hozzászólás #993 Dátum: 2015, november 22, 13:31:04 »

Sziasztok !

Keresek egy kórházi TV sorozatot a c. Mrs. Klinika. Sajnos nCore-n nem találtam meg és azt szeretném tudni honnan tudnám letölteni, szinkronosan. Elõre is köszi.
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #992 Dátum: 2015, november 19, 20:50:35 »

Esetleg tudja valaki holnap az alábbi filmet rögzíteni?

A hercegnõ és a koboldok (1961)
Filmbox Family - 2015. november 20. péntek, 08:40 Huh?

Kedves Fórumozók!

Sajnos, eddig senki sem tudott a segítségemre lenni az alábbi film rögzítésében.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
De most ismét reménykedek, mert a Filmbox Family - 2015. november 17. kedd, 15:04-kor ismét leadja.

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék, ha rögzítené valaki a filmet. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Üdvözlettel:Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni, sajnos az ismeretségi körömben senkinek sincs Filmbox Family csatornája Cry Cry Cry és nem tudom máshonnan beszerezni ezt a kuriózumnak számító filmet. Akinek van ilyen csatornája, kérem segítsen. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
 
A hercegnõ és a koboldok (1961)

2015. november 8. vasárnap, 18:35 - Filmbox Family
2015. november 11. szerda,   07:12 - Filmbox Family

http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Ha valakinek esetleg meg van ez at film  és elküldené e-mail címemre, annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretném megnézni, ezt a kuriózumnak számító filmet.
 


Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss

Üdvözlettel: Klotildka  Smiley
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #991 Dátum: 2015, november 14, 10:13:57 »

Kedves Fórumozók!

Sajnos, eddig senki sem tudott a segítségemre lenni az alábbi film rögzítésében.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
De most ismét reménykedek, mert a Filmbox Family - 2015. november 17. kedd, 15:04-kor ismét leadja.

Nagyon kérlek bennetek, ha esetleg ismeretségi körötökbe lenne Filmbox Family csatorna, nagyon hálás lennék, ha rögzítené valaki a filmet. Sohasem láttam eddig a filmet és nagyon örülnék ha megnézhetném.

Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Üdvözlettel:Klotildka Smiley

Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni, sajnos az ismeretségi körömben senkinek sincs Filmbox Family csatornája Cry Cry Cry és nem tudom máshonnan beszerezni ezt a kuriózumnak számító filmet. Akinek van ilyen csatornája, kérem segítsen. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
 
A hercegnõ és a koboldok (1961)

2015. november 8. vasárnap, 18:35 - Filmbox Family
2015. november 11. szerda,   07:12 - Filmbox Family

http://www.filmkatalogus.hu/A-hercegno-es-a-koboldok--f38035

Ha valakinek esetleg meg van ez at film  és elküldené e-mail címemre, annak nagyon örülnék, mert nagyon szeretném megnézni, ezt a kuriózumnak számító filmet.
 


Elõre is köszönöm a segítõszándékot. Kiss

Üdvözlettel: Klotildka  Smiley
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #990 Dátum: 2015, november 03, 23:01:16 »

Sziasztok!

Problémám a következõ: a 25-ös Firefox utáni összes frissítésnél a feltöltéseinél a "gyûjtemény" szónál az "û"-t felcseréli "q"-ra. Mi lehet a megoldás? Nem szeretnék másik böngészõt használni. Ötleteket, segítségeket elõre is köszönöm.

Üdv, Steelheart66
Sajnos nekem is így müxik,de hogy mitõl ....passz.
Van, amikor az õ betût is.
Többeknél is ez a helyzet.

Nagyon sok ilyen q betût javítgattam át az elmúlt hónapok során. Ez jut osztályrészül a mostani adminisztrátoroknak is...   Undecided

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.