Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 20:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 124   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Segítségnyújtás  (Megtekintve 1123514 alkalommal)
Ref
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #854 Dátum: 2014, május 02, 16:52:16 »

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy DVD címkét szeretnék nyomtatni etikettre, és azt ráragasztani DVD lemezre.
Vannak elõre gyártott etikettek, amik elõre meg vannak riccelve (Csak le kell húzni a lapról), a kérdésem, hogy milyen programmal lehet ezekre pontosan rányomtatni a már meglévõ JPG képet. (Tehát nem szerkeszteni akarok, hanem nyomtatni.)
Másik kérdésem, hogy ezt a ragasztott labelt mennyire komálják az asztali lejátszók? (Nyilván nem gagyi alapanyag használata mellett). Nem válik használhatatlanná a lemez vagy a lejátszó?

Köszi elõre is a válaszokat!

Cyrus

Ne ragassz, nyomtass. Vegyél nyomtatható lemezt, bármely internetes boltban rendelhetõ, amelyik foglalkozik írható lemez eladásával. Az asztali lejátszók tényleg nem komálják a ragasztott címkéket, bár nálam sohasem púposodott fel a címke. A felmelegedés következtében megváltozhatnak a lemez tulajdonságai is - megnyúlik, hullámosodik, stb. -, és ezért sem tudja lejátszani az asztali lejátszó.
Naplózva
drower
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1021


« Új hozzászólás #853 Dátum: 2014, május 02, 13:45:07 »

Sziasztok pár évvel ezelött töltöttem le borítókat, sajnos mostanra elfelejtettem,hogy volt egy nyomtató programm amibe volt egy keret és abba szét lehetett húzni a borító széleket, igy pont akkorát nyomtatott mint a tok. Meg tudna valaki mondani, hogy tudnék újra így nyomtatni?
Én az Acoustica cd label maker-t használom csak rákattintasz a borítóra és már nyomtathatod is.
« Utoljára szerkesztve: 2014, május 02, 13:47:11 írta drower » Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #852 Dátum: 2014, május 01, 17:28:45 »

Köszönöm a teljeskörû segítséget  Wink
Naplózva
bandika8
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1599


Kakas a saját szemétdombján


« Új hozzászólás #851 Dátum: 2014, május 01, 15:00:37 »

Hali!

Az eredeti font neve Impact URW D Bold  (ezért fizetni kell), a csíkozást viszont neked kell beleszerkesztened.
Javaslom a sima Impact bold használatát, minimális az eltérés, a csíkozást ugyan úgy neked kell szerkesztened.

Csiribácsi
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #850 Dátum: 2014, május 01, 10:19:34 »

Igen közbe már utánajártam és valami Grunge a betûstílus neve de még így se találtam hasonlót.Pedig van pár betûtípus oldalam Tongue
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #849 Dátum: 2014, május 01, 10:03:32 »

Értem. Ezt nem tudtam. Tanulság: minél pontosabba kérdés, annál pontosabb a válasz.  Wink
Egyébként szerintem is az Impact csak az alap. Nyilván utóbb át kell alakítani.

Old Dzsordzsi
Én is kerestem így hogy Criminál Minds font,Gyilkos elmék betûtípus,Criminal Minds betûtípus,Criminal Minds TT és nekem is kiadta hogy Impact.Ez ideáig rendben is van de a betûtípus alján vannak azok a csíkozódások és emiatt kértem segítséget hogy mi a TT neve.  Wink
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tõletek hogy a Gyilkos elmék sorozatnak mi a betûtípus neve:

http://www.inentertainment.co.uk/wp-content/uploads/2008/09/criminal-minds-season-premiere-worth-the-wait.jpg
Üdv Polip32!

A betûtípus: impact

A Net a legjobb segítõtársad.
Ha beírtad volna a keresõbe (ahogy én is), hogy criminal minds betûtípus - kérés nélkül és azonnal hozzájutottál volna.
 Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
Zöldsapkás
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 124



« Új hozzászólás #848 Dátum: 2014, május 01, 08:41:59 »

Üdv polip.

Azokat a csíkozódásokat a borító készitésekor teszi rá a készítõ, így nem is hiszem hogy találsz a neten pont ugyan olyan betûtípust amin vannak csíkok is. Maximum ilyet http://p.coldline.hu/2014/05/01/1445576-20140501-75d6zz.jpg
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #847 Dátum: 2014, május 01, 08:13:31 »

Én is kerestem így hogy Criminál Minds font,Gyilkos elmék betûtípus,Criminal Minds betûtípus,Criminal Minds TT és nekem is kiadta hogy Impact.Ez ideáig rendben is van de a betûtípus alján vannak azok a csíkozódások és emiatt kértem segítséget hogy mi a TT neve.  Wink




Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tõletek hogy a Gyilkos elmék sorozatnak mi a betûtípus neve:

http://www.inentertainment.co.uk/wp-content/uploads/2008/09/criminal-minds-season-premiere-worth-the-wait.jpg
Üdv Polip32!

A betûtípus: impact

A Net a legjobb segítõtársad.
Ha beírtad volna a keresõbe (ahogy én is), hogy criminal minds betûtípus - kérés nélkül és azonnal hozzájutottál volna.
 Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #846 Dátum: 2014, május 01, 00:39:12 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tõletek hogy a Gyilkos elmék sorozatnak mi a betûtípus neve:

http://www.inentertainment.co.uk/wp-content/uploads/2008/09/criminal-minds-season-premiere-worth-the-wait.jpg
Üdv Polip32!

A betûtípus: impact

A Net a legjobb segítõtársad.
Ha beírtad volna a keresõbe (ahogy én is), hogy criminal minds betûtípus - kérés nélkül és azonnal hozzájutottál volna.
 Wink

Old Dzsordzsi
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #845 Dátum: 2014, május 01, 00:17:58 »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tõletek hogy a Gyilkos elmék sorozatnak mi a betûtípus neve:

http://www.inentertainment.co.uk/wp-content/uploads/2008/09/criminal-minds-season-premiere-worth-the-wait.jpg
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #844 Dátum: 2014, április 18, 07:49:38 »

Sziasztok pár évvel ezelött töltöttem le borítókat, sajnos mostanra elfelejtettem,hogy volt egy nyomtató programm amibe volt egy keret és abba szét lehetett húzni a borító széleket, igy pont akkorát nyomtatott mint a tok. Meg tudna valaki mondani, hogy tudnék újra így nyomtatni?

Nyomtatásra szerintem használd az UndercoverXP progit. Mindenféle formátumhoz jó: alap borító, 22 mm-es, blu ray. Semmit sem kell csinálni, csak betallózni a borítót és kiválasztani, hogy milyen legyen.
Naplózva
szilárd
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #843 Dátum: 2014, április 18, 07:26:10 »

Sziasztok pár évvel ezelött töltöttem le borítókat, sajnos mostanra elfelejtettem,hogy volt egy nyomtató programm amibe volt egy keret és abba szét lehetett húzni a borító széleket, igy pont akkorát nyomtatott mint a tok. Meg tudna valaki mondani, hogy tudnék újra így nyomtatni?
Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #842 Dátum: 2014, április 17, 20:01:45 »

sziasztok!
mi kell hozzá hogy megnyissa a borítóképeket mert nekem csak egyfolytában pörög és tölti!!?


Nem tudom, csak a saját tapasztalatomat tudom veled megosztani. Nálam ugyanezt csinálja a Firefox alatt, míg a Google Chrome-on simán megnyitja.
-s-

Én mozilla firefox-ot használok, mellyel gond nélkül meg tudom nyitni a borítók [Front] képeit az alábbiak kivételével. Nálam nem pörög, csak nem engedi megnyitni a borítókat.

Die Hard gyûjtemény 1-5 (22 mm gyûjtõ) (Old Dzsordzsi)
Die hard 5 - Drágább mint az életed (Gerinces) (Ivan)
Die Hard 1 - Drágán add az életed (gerinces) (Ivan)
Die Hard 3 - Az élet mindig drága (gerinces) (Ivan)

Majd kipróbáltam explorer-el megnyitni a fentieket és az gond nélkül megnyitja, csak ezzel sokkal lassabb mint a firefox-al. Próbáld explorer-t vagy  Google Chrome-t használni.
Üdvözlettel: Klotildka Wink
« Utoljára szerkesztve: 2014, április 17, 20:07:11 írta Klotildka » Naplózva
singer
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1602


« Új hozzászólás #841 Dátum: 2014, április 17, 13:51:23 »

sziasztok!
mi kell hozzá hogy megnyissa a borítóképeket mert nekem csak egyfolytában pörög és tölti!!?


Nem tudom, csak a saját tapasztalatomat tudom veled megosztani. Nálam ugyanezt csinálja a Firefox alatt, míg a Google Chrome-on simán megnyitja.
-s-
Naplózva
fer.co
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2


« Új hozzászólás #840 Dátum: 2014, április 16, 09:53:02 »

sziasztok!
mi kell hozzá hogy megnyissa a borítóképeket mert nekem csak egyfolytában pörög és tölti!!?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 124   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.