Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 11:25:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Aldo  (Megtekintve 352465 alkalommal)
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #228 Dátum: 2017, augusztus 31, 19:33:03 »



A végleges verzió.
Kicsit nehézkesen készült el. Ez elvileg egy 8 részes limitált sorozat, amiben összeszedték a csatorna többi képregényes sorozatának a négy hõsét. Éppen ezért a képek keresésénél nehéz volt eldönteni, hogy vajon az a fotó ehhez a sorozathoz tartozik-e vagy a négy másik egyikéhez, ugyanis azokból egyetlen részt sem láttam és jó eséllyel nem is fogok. Éppen ezért kénytelen voltam végignézni az évadot, hogy a képek forrása hiteles legyen és, hogy legyen némi fogalmam a tartalomról, mert a hivatalos oldalakon fennlévõ egymondatos sablonos ismertetõbõl nem sok minden derült ki. Elég alacsony volt az évad színvonala, de végül is csak 6,5 órát vett el az életembõl, így nem panaszkodom. Mivel képregényes, ezért az átlagnál amúgy is egy kicsit több idõbe telik összehozni.
A netflixen futó többi hasonló sorozathoz nem szándékozok borítót készíteni, ezért ezekhez ne is kérjen senki. Egy részt a fenti okok miatt, másrészt Oak már készített hozzájuk, egységes sorozatot.
A lényeg: ha legközelebb ilyen nehézségû borítóba futok, akkor nem fogom elkészíteni.
A közeljövõben a képregényes sorozatot szeretném pihentetni, talán a korábban elkészült darabokat elkezdem szépen lassan feltölteni.

Segítettem volna a Defendersben, meg nem kellett volna megcsinálnod,de azért nagyon szépen köszönöm! Nagyszerûek a borítóid, csak így tovább!

BD

Így is sikerült megoldani, de ehhez hasonló képregényes borítók ritkábban fognak elkészülni. Legalábbis általam.
Naplózva
david880225
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #227 Dátum: 2017, augusztus 31, 17:27:52 »



A végleges verzió.
Kicsit nehézkesen készült el. Ez elvileg egy 8 részes limitált sorozat, amiben összeszedték a csatorna többi képregényes sorozatának a négy hõsét. Éppen ezért a képek keresésénél nehéz volt eldönteni, hogy vajon az a fotó ehhez a sorozathoz tartozik-e vagy a négy másik egyikéhez, ugyanis azokból egyetlen részt sem láttam és jó eséllyel nem is fogok. Éppen ezért kénytelen voltam végignézni az évadot, hogy a képek forrása hiteles legyen és, hogy legyen némi fogalmam a tartalomról, mert a hivatalos oldalakon fennlévõ egymondatos sablonos ismertetõbõl nem sok minden derült ki. Elég alacsony volt az évad színvonala, de végül is csak 6,5 órát vett el az életembõl, így nem panaszkodom. Mivel képregényes, ezért az átlagnál amúgy is egy kicsit több idõbe telik összehozni.
A netflixen futó többi hasonló sorozathoz nem szándékozok borítót készíteni, ezért ezekhez ne is kérjen senki. Egy részt a fenti okok miatt, másrészt Oak már készített hozzájuk, egységes sorozatot.
A lényeg: ha legközelebb ilyen nehézségû borítóba futok, akkor nem fogom elkészíteni.
A közeljövõben a képregényes sorozatot szeretném pihentetni, talán a korábban elkészült darabokat elkezdem szépen lassan feltölteni.

Segítettem volna a Defendersben, meg nem kellett volna megcsinálnod,de azért nagyon szépen köszönöm! Nagyszerûek a borítóid, csak így tovább!

BD
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #226 Dátum: 2017, augusztus 31, 00:38:38 »





Már csak a tartalom hiányzik és az epizódcímek. Elvileg hamarosan jön a szinkronos premier, így megvárnám a hivatalos címeket, már ha bemondják az elején.

Szia!

Az elsõ évad már lement, de nem mondtak be címeket.

Üdv DéeM

Szia!

Kösz az infót. Akkor egy gonddal kevesebb. Egy-két nap és kész is van.
Naplózva
deem
Global Moderator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 243


« Új hozzászólás #225 Dátum: 2017, augusztus 30, 21:07:16 »





Már csak a tartalom hiányzik és az epizódcímek. Elvileg hamarosan jön a szinkronos premier, így megvárnám a hivatalos címeket, már ha bemondják az elején.

Szia!

Az elsõ évad már lement, de nem mondtak be címeket.

Üdv DéeM
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #224 Dátum: 2017, augusztus 30, 20:32:34 »





Már csak a tartalom hiányzik és az epizódcímek. Elvileg hamarosan jön a szinkronos premier, így megvárnám a hivatalos címeket, már ha bemondják az elején.
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #223 Dátum: 2017, augusztus 30, 16:05:15 »


ELÉRHETÕEK




Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #222 Dátum: 2017, augusztus 29, 21:25:55 »

A végleges verzió.
Kicsit nehézkesen készült el. Ez elvileg egy 8 részes limitált sorozat, amiben összeszedték a csatorna többi képregényes sorozatának a négy hõsét. Éppen ezért a képek keresésénél nehéz volt eldönteni, hogy vajon az a fotó ehhez a sorozathoz tartozik-e vagy a négy másik egyikéhez, ugyanis azokból egyetlen részt sem láttam és jó eséllyel nem is fogok. Éppen ezért kénytelen voltam végignézni az évadot, hogy a képek forrása hiteles legyen és, hogy legyen némi fogalmam a tartalomról, mert a hivatalos oldalakon fennlévõ egymondatos sablonos ismertetõbõl nem sok minden derült ki. Elég alacsony volt az évad színvonala, de végül is csak 6,5 órát vett el az életembõl, így nem panaszkodom. Mivel képregényes, ezért az átlagnál amúgy is egy kicsit több idõbe telik összehozni.
A netflixen futó többi hasonló sorozathoz nem szándékozok borítót készíteni, ezért ezekhez ne is kérjen senki. Egy részt a fenti okok miatt, másrészt Oak már készített hozzájuk, egységes sorozatot.
A lényeg: ha legközelebb ilyen nehézségû borítóba futok, akkor nem fogom elkészíteni.
A közeljövõben a képregényes sorozatot szeretném pihentetni, talán a korábban elkészült darabokat elkezdem szépen lassan feltölteni.
Szia Aldo!

Meg tudlak érteni.      Wink
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #221 Dátum: 2017, augusztus 28, 23:21:47 »



A végleges verzió.
Kicsit nehézkesen készült el. Ez elvileg egy 8 részes limitált sorozat, amiben összeszedték a csatorna többi képregényes sorozatának a négy hõsét. Éppen ezért a képek keresésénél nehéz volt eldönteni, hogy vajon az a fotó ehhez a sorozathoz tartozik-e vagy a négy másik egyikéhez, ugyanis azokból egyetlen részt sem láttam és jó eséllyel nem is fogok. Éppen ezért kénytelen voltam végignézni az évadot, hogy a képek forrása hiteles legyen és, hogy legyen némi fogalmam a tartalomról, mert a hivatalos oldalakon fennlévõ egymondatos sablonos ismertetõbõl nem sok minden derült ki. Elég alacsony volt az évad színvonala, de végül is csak 6,5 órát vett el az életembõl, így nem panaszkodom. Mivel képregényes, ezért az átlagnál amúgy is egy kicsit több idõbe telik összehozni.
A netflixen futó többi hasonló sorozathoz nem szándékozok borítót készíteni, ezért ezekhez ne is kérjen senki. Egy részt a fenti okok miatt, másrészt Oak már készített hozzájuk, egységes sorozatot.
A lényeg: ha legközelebb ilyen nehézségû borítóba futok, akkor nem fogom elkészíteni.
A közeljövõben a képregényes sorozatot szeretném pihentetni, talán a korábban elkészült darabokat elkezdem szépen lassan feltölteni.
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #220 Dátum: 2017, augusztus 27, 22:06:27 »

Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #219 Dátum: 2017, augusztus 27, 21:28:13 »


Üdv!
Az orvlövész, blöff párossal nem lesz gond. Szerintem az ördögûzõvel sem, már ha kapott hivatalos magyar címet. A HTGAW-hoz viszont biztos, hogy nem készítek borítót, mert ilyen irritáló és ellenszenves sorozatot már rég láttam, igaz csak az elsõ részt szenvedtem végig 1-2 éve úgy 6 óra leforgása alatt. Ugyan azt tudom mondani, mint a Sötét 50 kérésre: ha nagyon kell, akkor persze igyekszem összehozni, de ezek szerintem szeptembernél elõbb nem lesznek készen.
« Utoljára szerkesztve: 2017, augusztus 27, 22:51:49 írta ALDO » Naplózva
david880225
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 101


« Új hozzászólás #218 Dátum: 2017, augusztus 27, 16:04:16 »

Tisztelt Aldo!

Nagyon tetszettek a borítók amiket csináltál! A , következõ csomagom' -)

-Shooter s1
http://www.mafab.hu/movies/shooter-278486.html
http://www.sorozatjunkie.hu/2016/11/16/pilot-shooter/

-Exorcist s1
http://www.mafab.hu/movies/the-exorcist-278496.html
http://www.sorozatjunkie.hu/2016/09/30/pilot-the-exorcist/

-How to Get Away with Murder s1
http://www.mafab.hu/movies/how-to-get-away-with-murder-249532.html
https://www.sorozatjunkie.hu/2014/09/26/pilot-how-to-get-away-with-murder/

-Snatch s1
http://www.mafab.hu/movies/snatch-291718.html
https://www.sorozatjunkie.hu/2017/03/18/pilot-snatch/

Elõre is köszönöm a munkádat!

BD
Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #217 Dátum: 2017, augusztus 25, 22:45:09 »


ELÉRHETÕ


Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #216 Dátum: 2017, augusztus 25, 22:44:16 »






Naplózva
ALDO
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1104


« Új hozzászólás #215 Dátum: 2017, augusztus 25, 18:03:20 »

Kedves Aldo! Imádom a borítóidat de legjobban a sorozatos borítókat.Nagyon király vagy. Cheesy Cheesy Cheesy

Köszönöm az elismerõ szavakat.
Naplózva
anita77
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 46


« Új hozzászólás #214 Dátum: 2017, augusztus 24, 21:13:08 »

Kedves Aldo! Imádom a borítóidat de legjobban a sorozatos borítókat.Nagyon király vagy. Cheesy Cheesy Cheesy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.32 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.