Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, március 28, 08:30:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 95   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: stigmata  (Megtekintve 665055 alkalommal)
Tiprodó22
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1334



« Új hozzászólás #1085 Dátum: 2018, január 02, 17:13:24 »

                   

Ez tényleg jó lett!
Milyen kár, hogy ezt a filmet a mai napig nem adták ki se dvd-én, se blu ray-en magyar szinkronnal!
Naplózva
polip32
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 493



« Új hozzászólás #1084 Dátum: 2018, január 02, 17:07:08 »

Nagyon extra szuper lett.El tudnád nekem készíteni DVD verzióba is?
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1083 Dátum: 2018, január 02, 13:56:17 »

                   
Naplózva
jotti86
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 188


« Új hozzászólás #1082 Dátum: 2018, január 01, 15:58:21 »

Kedves stigmata!

Én is egyetértek az elõttem írtakkal aniva és margo63 szeretném ha elkészítenéd DVD formában is köszönöm a munkádat

Üdv.
jotti86
Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #1081 Dátum: 2018, január 01, 14:11:23 »

Szia!
Szerintem is készítsd el az Indiana Jones dvd borítókat nyugodtan. Nekem is kellenének. A többivel meg ne foglalkozz.
Tisztelettel:Aniva.
Naplózva
margo63
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 56



« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2018, január 01, 11:17:24 »

Boldog Újévet kívánok az oldal minden tagjának!

                     

Hát ez csodaszép alkotás lett. Gratulálok! Ha kedved és idõd engedi, nagy örömet okoznál, ha ezeket gerincképes dvd borítóként is elkészítenéd.

BÚÉK!

Elkezdtem a DVD verzió készítését, viszont az ezzel kapcsolatban ért vádak és burkolt piszkálódás és rosszindulat miatt lehet, hogy nem fejezem be. Elõre is elnézést azoktól, akik kérték.

stigmata

Kedves stigmata!

A véleményem pár mondatban: Ha rám hallgatsz, készítsd el, amit szeretnél. Ne foglalkozz rosszindulatú emberekkel. Mindig is voltak, és lesznek is. Nekik a dolgok miértje a lényeg, holott itt nektek, alkotóknak csak megköszönni lehet, hogy szebbnél szebb munkákat készítetek. Nagyon sok szép idegen nyelvû borítót látok, és gyûjtõként külön örülök, ha eggyel-eggyel magyar nyelven találkozok. Aki piszkálódik, kételkedik, valószínû, hogy nem tudja, mennyi munkával jár egy borító elkészítése. Tudom, hogy már lerágott csont, de ti ezért semmit nem kaptok, sok esetben még köszönetet sem. Nem haszonszerzésbõl csináljátok. A támadó emberek, meg mutassák már meg itt a közösségnek, hogy õk mit tudnak készíteni. Vagy, ha nem tetszik neki, aktívkodjanak másik covers oldalon. Ez egy jó kis közösség, tele hálás felhasználókkal, akiket csak a kész munka és a fáradozás érdekel, a többi nem. Nem kellenek rosszindulatú emberek.

Üdv, Margo63
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2018, január 01, 10:33:52 »

Boldog Újévet kívánok az oldal minden tagjának!

                     

Hát ez csodaszép alkotás lett. Gratulálok! Ha kedved és idõd engedi, nagy örömet okoznál, ha ezeket gerincképes dvd borítóként is elkészítenéd.

BÚÉK!

Elkezdtem a DVD verzió készítését, viszont az ezzel kapcsolatban ért vádak és burkolt piszkálódás és rosszindulat miatt lehet, hogy nem fejezem be. Elõre is elnézést azoktól, akik kérték.

stigmata
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2018, január 01, 09:57:36 »

Szia!

Nem bántásból írtam, amit írtam. Nem fikáztalak. A hangvételem sem volt sértõ. Nem írok privátban sem semmit Neked, sõt a fórumban sem fogok többet.

Valahogy nehezen tudom elhinni, hogy Te "oda vissza kontaktban vagy" Tim Genglerrel...
De lehet akár igaz is... De azt is nehezen tudom elhinni, hogy a saját munkáját megengedné ilyen módon használni.

Úgy gondolom, hogy nem én fogom megmondani a tutit, nem is akarom. Majd az oldal adminok kiengedik a coveredet, ha úgy ítélik meg, hogy belefér. 

Többet nem hallasz felõlem a topikodbn.

Üdv.

Jones



A mondataiból látszik, hogy csak részlegesen vagy informált. A design oldal nem egy személybõl, Tim Gengler-bõl áll. Több ember részt vesz a munkákban, mint pl. itt a CC-n is. Pár évvel ezelõtt volt egy másik oldaluk, ahol még nem foglalkoztak reklámok, aplikációk készítésével. Kifejetetten CD, DVD borítókat, labeleket készítettek kedvtelésbõl. Onnan "ismerek" készítõket. Mára ez lecsengett náluk, maximum BLu-ray-ben jeleskednek, de véleményem szerint ez sem lesz már termékeny, gondolom a reklám plakátok és egyéb dolgok nagyobb inspirációt hoznak magukkal.
Ettõl függetlenül a régi és a jelenlegi oldalon is található kontakt rész, ahol szívesen segít egy-két ember bárkinek, munkáik ezen része nincs levédve, és nem pénz ellenében érhetõ el.
Naplózva
assante
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2018, január 01, 09:23:09 »

Szia!

Nem bántásból írtam, amit írtam. Nem fikáztalak. A hangvételem sem volt sértõ. Nem írok privátban sem semmit Neked, sõt a fórumban sem fogok többet.

Valahogy nehezen tudom elhinni, hogy Te "oda vissza kontaktban vagy" Tim Genglerrel...
De lehet akár igaz is... De azt is nehezen tudom elhinni, hogy a saját munkáját megengedné ilyen módon használni.

Úgy gondolom, hogy nem én fogom megmondani a tutit, nem is akarom. Majd az oldal adminok kiengedik a coveredet, ha úgy ítélik meg, hogy belefér. 

Többet nem hallasz felõlem a topikodban.

Üdv.

Jones
« Utoljára szerkesztve: 2018, január 01, 14:05:04 írta assante » Naplózva
Klotildka
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 576



« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2017, december 31, 22:27:23 »

Boldog Újévet kívánok az oldal minden tagjának!

                     

Hát ez csodaszép alkotás lett. Gratulálok! Ha kedved és idõd engedi, nagy örömet okoznál, ha ezeket gerincképes dvd borítóként is elkészítenéd.

BÚÉK!
Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2017, december 31, 21:24:27 »

Szia!

Értem.

Na mindegy.

Azért van néhány íratlan szabály, amit a készítõk betartanak. Használnak gyári posztereket, fényképeket, vagy eredeti borítókat (de csak magyarításhoz, azt is feltüntetik), de ami fontos, nem használják egy másik készítõ munkáját, legyen az magyar, vagy külföldi... Ez amolyan betyárbecsület.
Nem beledumálni akartam az itteni közösség életébe, szokásába így az év utolsó napján, csak szemet szúrt.

Remélem átgondolod.

Üdv,



Mint írtam, több alkalommal is segítettek. Mind Blu-ray, mind pedig DVD nyersanyagforrásban,ötletben. Ahhoz, hogy normális minõségben tudj dolgozni, tudod kell egy minõség, amit nem a google-ból kell lementeni. Szerintem te ezekkel az emberekkel keversz. Volt ,hogy engem is megkeresett "kollega" azzal, hogy egy-egy ötletet használhatna-e. És szerintem többen is voltak így már az oldalon, hogy ha kért valaki szívesen segítettek jólesõ érzéssel. Nincs ezzel probléma és nem keverendõ a plágiummal ,ha kérsz. Hadoválsz a petyárbecsületrõl. Meg nem beledumálni akarsz. De arról gyõzõdj meg elõbb ,hogy honnan van az anyag. Nem mindegy hogy lemented és belerondítasz vagy segítséget kérsz. Igenis tetszett az ötlet, és mivel jó ideje "oda-vissza kontaktban" vagyok az ott alkotókkal,segítettek. Sok ember öröme lesz ezekben a borítókban remélem. Amúgy elárulom, a képek gyáriak, csak szín és fényhatásokkal vannak tuningolva. 

Te meg reménykedj más topikokban vagy fórumon az átgondolásokban, és elõbb kérdezz, utána ítélkezz és fikázz mást.
További problémáidra, kétségeidre is szívesen válaszolok privátban, és nem itt. Nyugodtan közöld velem.
« Utoljára szerkesztve: 2017, december 31, 21:40:23 írta stigmata » Naplózva
assante
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2017, december 31, 21:13:40 »

Szia!

Értem.

Na mindegy.

Azért van néhány íratlan szabály, amit a készítõk betartanak. Használnak gyári posztereket, fényképeket, vagy eredeti borítókat (de csak magyarításhoz, azt is feltüntetik), de ami fontos, nem használják egy másik készítõ munkáját, legyen az magyar, vagy külföldi... Ez amolyan betyárbecsület.
Nem beledumálni akartam az itteni közösség életébe, szokásába így az év utolsó napján, csak szemet szúrt.

Remélem átgondolod.

Üdv,

Naplózva
stigmata
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1183



« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2017, december 31, 20:49:26 »

Helló!

Az Indiana Jones témához...
Bunny Dojo is itt járt???

Üdv.



Bunny Dojo sokszor jelen van, és sok segítséget köszönhetek nekik.
Amúgy õk is regelve van itt.
« Utoljára szerkesztve: 2017, december 31, 20:51:14 írta stigmata » Naplózva
assante
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 6


« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2017, december 31, 20:44:35 »

Helló!

Az Indiana Jones témához...
Bunny Dojo is itt járt???

Üdv.

Naplózva
aniva
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 370


« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2017, december 31, 20:11:57 »

Ezek az Indiana Jones-ok nagyon jók lettek.  Wink
Boldog és gazdagokban BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok neked és minden kolégának és tagoknak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 95   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.09 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.