Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 06, 11:07:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4904755 alkalommal)
Szalacsi Dezsõ
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 183



« Új hozzászólás #6044 Dátum: 2010, november 02, 17:22:38 »

RE: Old Dzsordzsi
Nagyon köszönöm a merülések borítót!
Dezsõ
Naplózva
belkin
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 15


« Új hozzászólás #6043 Dátum: 2010, november 02, 16:53:35 »

Üdv. három borítót szeretnék kérni.
Az idézõ http://href.hu/x/dkv1

A szörnyeteg (The Blackout) http://href.hu/x/dkoq

Alvajáró http://href.hu/x/dkip

Elõre is nagyon köszönöm.
Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #6042 Dátum: 2010, november 02, 16:50:30 »

Szevasz Old Dzsordzsi!

Köszönöm az információt az Audrey Hepburn filmmel kapcsolatban!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6041 Dátum: 2010, november 02, 15:27:26 »

Szevasztok!

Az alábbi Audrey Hepburn DVD filmhez szeretnék borítót kérni:

Hogyan lopjunk egymilliót


Elõre is köszönöm!

Üdv Farkas Tamás!
Ennek a filmnek a hivatalos magyar címe: Hogyan kell egymilliót lopni? Lásd: http://www.port.hu/hogyan_kell_egymilliot_lopni_how_to_steal_a_million/pls/fi/films.film_page?i_film_id=1074
Ezen a címen pedig találsz is DVD-borítót (Eddy munkája).

Old Dzsordzsi
Naplózva
attila007
Vendég
« Új hozzászólás #6040 Dátum: 2010, november 02, 13:11:10 »

Sziasztok!

A Maffiózók sorozattal kapcsolatban szeretném kérni a segítségeteket. Nekem évadonként csak egy dvd borító kellene. Van is fent ilyen az oldalon (a teljes elsõ évad, a teljes második évad, a teljes harmadik évad, a teljes negyedik évad és teljes ötödik évad gyári dvd és ehhez a teljes hatodik évad készített dvd név alatt). A kérésem csak annyi átalakítás lenne, hogy sima dvd tartó vastagságára legyen megoldva, ne vastagabbra.

Ha valakinek lenne rá ideje, azt nagyon szépen megköszönném.

Attila
Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #6039 Dátum: 2010, november 02, 12:39:51 »

Szevasztok!

Az alábbi Audrey Hepburn DVD filmhez szeretnék borítót kérni:

Hogyan lopjunk egymilliót


Elõre is köszönöm!
Naplózva
npetiii
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #6038 Dátum: 2010, november 02, 10:03:44 »

Sziasztok! Õrült szív, Befejezetlen élet címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.
Befejezetlen élet (Eddy61) [BORÍTÓ] - [Front]
Õrült szív [BORÍTÓ] - [Front]
Az Õrült szív ~99,9%-ban eredeti mivel gyári 3D-sbõl készítettem.
Ha a készítettek nem tetszenek, akkor készíts magadnak. Nha most mutasdd meg. Szivesen megnézném a munkádat és én is ilyen kritkával illetném. Mit szólnál hozzá? A szavaknak súlya van, pláne leírva. Ezek után még van vastag  bõr az arcodon új verzió kérésére!!!!!!!
Sajnálom, hogy bántónak találtad a szavaimat, nem állt szándékomban megsérteni senkit. Sajnos nekem tetszenek a jelenleg feltöltött borítók, ezért szerettem volna másikat kérni, erre utalt a nem igazi kifejezés. Úgy tûnik pocsék az ízlésem, de ez van, nekem nem tetszik ezért kértem segítséget. Nem kell bunkó módon válaszolni, értelem szerûen azért fordulok hozzátok, mert nem értek a borítókészítéshez, plusz tudom, hogy jó munkát végeztek, mert számtalan általatok készített borítót használtam már fel. A korábban említett négy filmnél találhatók viszont nem tetszenek, amiért a készítõktõl az elõzõ és a mostani hszemben is elnézést kértem. A felháborodást továbbra sem értem, nem volt bennem rossz szándék, ha valamelyikõtök segít nekem azt továbbra is megköszönöm, ha nem azt is megérte és elnézést mégegyszer!
Peti
Szia!
Mit nem értesz a felháborodásomon, idejössz leszólod a készítõk munkáját, majd a sárdobálás után neki állsz kuncsorogni, ez visszataszító, pfúj...
Csak szigorúan a tényekre:
Mit kerestél? => Gyárit /ebben az esetben mindkettõ gyári, az egyiket magyarosítottam, a másikat 3D-bõl készítettem/
Neked nem tetszik amiket itt látsz. Akkor minek regisztráltál erre az oldalra két hete?
Sajnállak a tüske bennem maradt...

Hogy klasszikust idézzek: "Téged nem puszilt eleget az anyád."
Ettõl függetlenül további jó munkát kívánok.
Naplózva
laszlo57
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 343



« Új hozzászólás #6037 Dátum: 2010, november 02, 05:17:33 »

Üdv Mindenkinek!

Szeretném kérni, ha lehetséges: Sztrogoff Mihály 1-2-3 résznek a DVD borítóját, illetve a DVD címkéjét, vagy labeljét, vagy korongját (már nem tudom, hogyan nevezzük). Lehetõleg készítettet szeretnék (azt sem tudom, hogy egyesek miért ragaszkodnak a gyárihoz). Találtam az oldalon gyáriakat, de azok korongja nyomtatáskor nem tudja lefedni a teljes korongot, kb. 1-2 mm fehéren marad a széleken.

Link: http://www.port.hu/sztrogoff_mihaly_michel_strogoff/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=97288&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Elõre is nagyon szépen köszönöm.
laszlo57
Naplózva

Üdv. :laszlo57
npetiii
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #6036 Dátum: 2010, november 01, 19:38:50 »

Sziasztok! Õrült szív, Befejezetlen élet címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.
Befejezetlen élet (Eddy61) [BORÍTÓ] - [Front]
Õrült szív [BORÍTÓ] - [Front]
Az Õrült szív ~99,9%-ban eredeti mivel gyári 3D-sbõl készítettem.
Ha a készítettek nem tetszenek, akkor készíts magadnak. Nha most mutasdd meg. Szivesen megnézném a munkádat és én is ilyen kritkával illetném. Mit szólnál hozzá? A szavaknak súlya van, pláne leírva. Ezek után még van vastag  bõr az arcodon új verzió kérésére!!!!!!!
Sajnálom, hogy bántónak találtad a szavaimat, nem állt szándékomban megsérteni senkit. Sajnos nekem tetszenek a jelenleg feltöltött borítók, ezért szerettem volna másikat kérni, erre utalt a nem igazi kifejezés. Úgy tûnik pocsék az ízlésem, de ez van, nekem nem tetszik ezért kértem segítséget. Nem kell bunkó módon válaszolni, értelem szerûen azért fordulok hozzátok, mert nem értek a borítókészítéshez, plusz tudom, hogy jó munkát végeztek, mert számtalan általatok készített borítót használtam már fel. A korábban említett négy filmnél találhatók viszont nem tetszenek, amiért a készítõktõl az elõzõ és a mostani hszemben is elnézést kértem. A felháborodást továbbra sem értem, nem volt bennem rossz szándék, ha valamelyikõtök segít nekem azt továbbra is megköszönöm, ha nem azt is megérte és elnézést mégegyszer!
Peti
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6035 Dátum: 2010, november 01, 18:07:51 »

Sziasztok!
Õrült szív, Egy lányról, Befejezetlen élet, A harcmezõ hírnökei címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.

Üdv npetiii!

Mint borító-készítõ reagálok szavaidra (bár konkrétan nem vagyok érintett).
Mint tudjuk, az ízlések és a pofonok különbözõek. Ezen az alapon elfogadom, hogy neked nem tetszenek az említett borítók. Nem is kell ezért a készítõktõl elnézést kérned.
A "nem az igaziak" (és szinonimái) kijelentéssel azonban légy szíves csínján bánjál. Annak a sok-sok letöltõnek, aki ezeket a borítókat felhasználta, nyilván belefért "az igazi" kategóriába. Eddy alábbi felhörrenését is tökéletesen meg tudom érteni.
Ami meg érthetetlen: nekünk, akik borítókat készítünk, honnan kellene tudnunk, hogy neked mi „az igazi”?
Tapasztalatból mondom – természetesen saját ízlésvilágomra alapozott személyes véleményként -, hogy nagy eséllyel a „gyári” borítók nem jobbak, mint a készítettek.

Tehát: egyik munka sem jobb, vagy rosszabb a másiknál, csak MÁS.

Üdv
Old Dzsordzsi

Naplózva
npetiii
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8


« Új hozzászólás #6034 Dátum: 2010, november 01, 15:29:25 »

Sziasztok!
Õrült szív, Egy lányról, Befejezetlen élet, A harcmezõ hírnökei címû filmekhez lenne szükségem gyári borítókra. A jelenleg feltöltött készített borítók nem az igaziak (a készítõktõl elnézést), így az is megfelelne, ha valaki újat gyártana nekem. Ha valaki segít nekem, akkor hálás köszönet.
Naplózva
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #6033 Dátum: 2010, november 01, 12:55:40 »

Sziasztok
ezt a boritót magamnak készitettem de megosztom veletek is.

Fekete öv

Naplózva
zarazo69
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 66


« Új hozzászólás #6032 Dátum: 2010, november 01, 12:53:13 »

Szia Old Dzsordzsi !

Köszönöm szépen a gyors feltöltést!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #6031 Dátum: 2010, november 01, 11:11:17 »

Üdv zarazo69 és Szalacsi Dezsõ!
Kérésetekre elkészítettem és feltöltöttem a Merülések DVD-borítóját és címkéjét.

Old Dzsordzsi
Naplózva
saponya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 68



« Új hozzászólás #6030 Dátum: 2010, november 01, 09:36:02 »

sziasztok! szeretném kérni a rejtély 2 évad borítóját és 2 db címkét hozzá elõre is köszönöm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.093 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.