Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, szeptember 20, 23:14:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Nyomtatás  (Megtekintve 129322 alkalommal)
LordDani
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2008, augusztus 04, 23:39:36 »

Hello!

Ti a filmekhez meg ilyenekhez mindig nyomtattok borítót meg lemezcímkét, mert én így csinálom, és szeretnék egy dvd gyûjteményt, és szeretném tudni, hogy nem vagy-e egyedül!  Grin
Naplózva
apuci64
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2008, június 18, 06:30:37 »

Megvan,talán az egyetlen megoldás a canon chippezett nyomtatóihoz!!!! Folyamatos tintaellátás IP 3000.4000.4200,4300-as nyomtatókba. A szett tartalmaz még 75  mili tintát színenként. Ami 10 patronnak felel meg.Így csak a tintát kell megvenni, a szett ingyen van.Mindez 10000.-Ft.+ Postakõltség. Ugyanilyen rendszerû tinta , már Epson nyomtatóhoz is !!!!!!!Érdeklõdni : [email protected]. Katt a videóra!!!
http://www.tintenalarm.de/video.html

Szia hexan!

mikor olvastam ezt a megoldást a tintapatronról nagyon meg örültem, nekem IP4200-om van és csak eredetit hajlandó elfogadni ami az 5patron 20000ft-ba került ennél olcsobban nem találtam. Töled csak annyit szeretnék megtudni hogy, mennyire bonyolult a beszerelése már csak azért mert én analfabéta vagyok a müszaki dolgokhoz.megoldható-e hogy valami segítséget kapjak azért 10000ft is nagy összeg ha az ember az ablakon dobja ki. Mármint ha nem tudok mit kezdeni vele, ha sikerül akkor állandó vásárlod lennék!!!!
kérlek válaszolj msn-en is válaszolhatsz vagy emailben ugyan az a cim: [email protected]
köszönettel és tisztelettel apuci64
Naplózva
csapanszkij istvan
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #1 Dátum: 2008, május 08, 18:47:06 »

Hú ezt már nagyon vártam. Nekem is 4300-asom van,és csak a gyári chippel ellátott patronokkal volt hajlandó dolgozni. Sajnos ezek meglehetõssen sokba kerültek, s bármi mással próbálkoztam a nyomtató lazán beintett. Javasolták azt is, hogy a szervízmenüben iktassam ki a tintakifogyásra figyelmeztetõ funkciót, mert sok tipusnál ez beválik, de ennél a szerkezetnél ez sem mûködik. Üdv Csapesz
Naplózva
hexan
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Dátum: 2008, március 26, 22:06:17 »

Megvan,talán az egyetlen megoldás a canon chippezett nyomtatóihoz!!!! Folyamatos tintaellátás IP 3000.4000.4200,4300-as nyomtatókba. A szett tartalmaz még 75  mili tintát színenként. Ami 10 patronnak felel meg.Így csak a tintát kell megvenni, a szett ingyen van.Mindez 10000.-Ft.+ Postakõltség. Ugyanilyen rendszerû tinta , már Epson nyomtatóhoz is !!!!!!!Érdeklõdni : [email protected]. Katt a videóra!!!
http://www.tintenalarm.de/video.html
« Utoljára szerkesztve: 2008, április 02, 15:00:35 írta hexan » Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.121 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.