Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 14:59:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901280 alkalommal)
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5789 Dátum: 2010, szeptember 26, 23:07:12 »

Üdv Tatko1979!

Egyetértek Farkas Tamással.
Ha nem csak az a célod, hogy a te munkádat nézzék meg, és töltsék le a legtöbben, hanem az alkotás élvezete és/vagy a segítõ szándék, igenis érdemes befejezned.  Wink
A címlap mindenképpen más lesz, mint Eddy61-é, vagy az enyém. A hátoldalon egy kicsit érdemes változtatni, mert az most nagyon Eddy-ére hajaz.

Munkára fel!  Smiley

Üdv
Naplózva
Pityuuu
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #5788 Dátum: 2010, szeptember 26, 19:40:57 »

Sziasztok Smiley

Szeretném kérni a Road - Heves megye lordjai DVD és a
                        Tankcsapda - Sziget 2009 DVD Eredeti (Gyári) boritóit.


 Ha valakinek megvan kérem töltse fel!
  ELÕRE IS KÖSZÖNÖM!
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 26, 19:42:33 írta Pityuuu » Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #5787 Dátum: 2010, szeptember 26, 19:04:07 »

Szevasz Tatko 1979!

Szerintem érdemes lenne befejezni a bosszú börtönében Blu-ray borítót.

Legalább nagyobb lesz a választék.

Naplózva
belkin
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 15


« Új hozzászólás #5786 Dátum: 2010, szeptember 26, 17:25:24 »

Üdv szeretnék egy borítót kérni az Adni jó címû filmhez
http://moziplussz.hu/film/please-give
elõre is köszönöm a készítõnek
Naplózva
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #5785 Dátum: 2010, szeptember 26, 16:51:07 »

Sziasztok

látom ketten is megelõztetek a bosszú börtönében bluray boritóval igy én ezt akkor már nem fejezem be
inkább belekezdek másba.




Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #5784 Dátum: 2010, szeptember 26, 16:31:25 »

Szevasztok!

Az alábbi Blu-ray filmekhez keresek borítót:
--------------------------------------------------------------
-Csak egy kis pánik

-Fantomas

----------------------------------------------------------
Valamint egy DVD filmhez:

Zsaruszerelem

Elõre is köszönöm!


Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #5783 Dátum: 2010, szeptember 26, 16:16:22 »

Szevasz Eddy61 és Old Dzsordzsi!

Mindkettõtöknek köszönöm A bosszú börtönénében Blu-ray borítót!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5782 Dátum: 2010, szeptember 26, 15:05:11 »

Szevasztok!

Az alábbi Blu-ray filmekhez keresek borítót:
--------------------------------------------------------------
-Csak egy kis pánik

-A bosszú börtönében

-Fantomas

----------------------------------------------------------

Elõre is köszönöm!




Üdv Farkas Tamás!

Kérésedre én is készítettem egyet (meg egy címkét) és fel is töltöttem. Eddy gyorsabb volt nálam, azért én már csak választék-bõvítés leszek.  Smiley

Üdv
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5781 Dátum: 2010, szeptember 26, 15:01:04 »

Üdv Pleti!

HURRÁÁÁÁ!!!
Érdemes volt tépnem a számat!  Grin Végre valaki, aki hajlandó erre is odafigyelni.
Díjazom a vállalásodat.

Minden jót neked.

Üdv
Old Dzsordzsi


Szia Dzsordzsi!

Isten õrizz, hogy feléd vagy Eddy felé irányítsam a mondanivalóm!
Nem rátok céloztam, hanem néhány olyan felhasználó felé, aki még éppenhogy újonc és már kezdi a "kioktatást"!
Mindig meghálálom a mnkáitok, akár Te csinálod, akár Eddy, akár más, aki a kérésemmel/kéréseinkkel foglalkozik, és saját szabadidejében munkálkodik a kéréseken!
Köszönet a mostani munkáért is!
Abban teljes mértékben igazat adok, hogy elírtam, félreértelmezhetõen kértem a kérésem!!
Ezentúl oda fogok figyelni rá, nem beszélve a helyesírásomról!  Wink

RESPECT!

üdv, Pleti Cool

T. Pleti!

Igaz ugyan hogy a te kérésedre - de természetesen bárki általi felhasználásra - elkészítettem és feltöltöttem az Átok 3 néhány címkéjét.

Megjegyzésedre reagálva: a magam részérõl nem voltam félreértésben, mert az angol cover magyarul (ide illõen) fõnévi alakban fedõ, takaró, címlap, igei alakban pedig borít, betakar jelentéssel bír. Ezen az alapon gondoltam, hogy kérésedre készítek egy borítót.
Miután láttam, hogy a CC-adatbázisban van már egy gyári, puszta segítõ szándékkal tudattam ezt veled. Abban az egy szál, alig bõvített mondatban egyetlen szó sincs, amitõl - akár csak egy icipicit is - letámadottnak kellene érezned magad.
A magyar szóhasználatra vonatkozó kérésem pedig azt hiszem udvarias volt, még a sorok közül sem szaglik ki a legkisebb bántás sem. Letámadás itt is kilõve.
Azt pedig mindenki kénytelen tudomásul venni, hogy én itt a CC-n a magyar nyelv fogadatlan prókátora vagyok, és mindent megteszek annak használatáért és a tisztességes helyesírásért. Még akkor is, ha ez az egész leginkább Don Quijote szélmalom-harcára emlékeztet.
Ha majd túlzásba viszem és az adminisztrátorok elúnják, hát majd törlik a bejegyzésemet és rám szólnak.
Te pedig, kedves Pleti, ezután is nyugodtan kérjél akár borítót, akák címkét (khm. hosszú í-vel...), én nagyon szívesen elkészítem számodra.  Smiley

Old Dzsordzsi
Naplózva
Pleti
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 326



« Új hozzászólás #5780 Dátum: 2010, szeptember 26, 14:17:05 »

Szia Dzsordzsi!

Isten õrizz, hogy feléd vagy Eddy felé irányítsam a mondanivalóm!
Nem rátok céloztam, hanem néhány olyan felhasználó felé, aki még éppenhogy újonc és már kezdi a "kioktatást"!
Mindig meghálálom a mnkáitok, akár Te csinálod, akár Eddy, akár más, aki a kérésemmel/kéréseinkkel foglalkozik, és saját szabadidejében munkálkodik a kéréseken!
Köszönet a mostani munkáért is!
Abban teljes mértékben igazat adok, hogy elírtam, félreértelmezhetõen kértem a kérésem!!
Ezentúl oda fogok figyelni rá, nem beszélve a helyesírásomról!  Wink

RESPECT!

üdv, Pleti Cool

T. Pleti!

Igaz ugyan hogy a te kérésedre - de természetesen bárki általi felhasználásra - elkészítettem és feltöltöttem az Átok 3 néhány címkéjét.

Megjegyzésedre reagálva: a magam részérõl nem voltam félreértésben, mert az angol cover magyarul (ide illõen) fõnévi alakban fedõ, takaró, címlap, igei alakban pedig borít, betakar jelentéssel bír. Ezen az alapon gondoltam, hogy kérésedre készítek egy borítót.
Miután láttam, hogy a CC-adatbázisban van már egy gyári, puszta segítõ szándékkal tudattam ezt veled. Abban az egy szál, alig bõvített mondatban egyetlen szó sincs, amitõl - akár csak egy icipicit is - letámadottnak kellene érezned magad.
A magyar szóhasználatra vonatkozó kérésem pedig azt hiszem udvarias volt, még a sorok közül sem szaglik ki a legkisebb bántás sem. Letámadás itt is kilõve.
Azt pedig mindenki kénytelen tudomásul venni, hogy én itt a CC-n a magyar nyelv fogadatlan prókátora vagyok, és mindent megteszek annak használatáért és a tisztességes helyesírásért. Még akkor is, ha ez az egész leginkább Don Quijote szélmalom-harcára emlékeztet.
Ha majd túlzásba viszem és az adminisztrátorok elúnják, hát majd törlik a bejegyzésemet és rám szólnak.
Te pedig, kedves Pleti, ezután is nyugodtan kérjél akár borítót, akák címkét (khm. hosszú í-vel...), én nagyon szívesen elkészítem számodra.  Smiley

Old Dzsordzsi
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #5779 Dátum: 2010, szeptember 26, 12:46:36 »

Szevasztok! Az alábbi Blu-ray filmekhez keresek borítót: -A bosszú börtönében  Elõre is köszönöm!
Szia!

A bosszú börtönében (Blu-ray) készítve, feltöltve.



A bosszú börtönében elõzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=p_S_6qnISlE
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 26, 19:00:26 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
saponya
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 68



« Új hozzászólás #5778 Dátum: 2010, szeptember 26, 12:46:02 »

Sziasztok! Szeretnék kérni borítót és 2db címkét az alábbi filmhez New York-i Helyszínelõk 6-ik évadhoz nagyon köszönöm a fáradozást.

Üdv saponya!

Kérésedre elkészítettem és feltöltöttem a CSI: New York-i helyszínelõk 6. évad borítóját és két címkéjét.

Nagyon szépen köszönöm a CSI: New York-i helyszínelõk 6. évad    borítóját és a 2 címkét leköteleztél üdv saponya.
Naplózva
Leslius
CoversClub King
Újonc
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 80



« Új hozzászólás #5777 Dátum: 2010, szeptember 26, 08:52:22 »

Szevasztok!

Az alábbi Blu-ray filmekhez keresek borítót:
--------------------------------------------------------------
-Csak egy kis pánik
-A bosszú börtönében
-Fantomas
----------------------------------------------------------
Elõre is köszönöm!

Szia Farkas Tomi! Készül a Fantomas.



Naplózva
Farkas Tamás
CoversClub King
CoversClub Fun
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 189


« Új hozzászólás #5776 Dátum: 2010, szeptember 26, 05:10:45 »

Szevasztok!

Az alábbi Blu-ray filmekhez keresek borítót:
--------------------------------------------------------------
-Csak egy kis pánik

-A bosszú börtönében

-Fantomas

----------------------------------------------------------

Elõre is köszönöm!


Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5775 Dátum: 2010, szeptember 25, 23:58:29 »

T. Pleti!

Igaz ugyan hogy a te kérésedre - de természetesen bárki általi felhasználásra - elkészítettem és feltöltöttem az Átok 3 néhány címkéjét.

Megjegyzésedre reagálva: a magam részérõl nem voltam félreértésben, mert az angol cover magyarul (ide illõen) fõnévi alakban fedõ, takaró, címlap, igei alakban pedig borít, betakar jelentéssel bír. Ezen az alapon gondoltam, hogy kérésedre készítek egy borítót.
Miután láttam, hogy a CC-adatbázisban van már egy gyári, puszta segítõ szándékkal tudattam ezt veled. Abban az egy szál, alig bõvített mondatban egyetlen szó sincs, amitõl - akár csak egy icipicit is - letámadottnak kellene érezned magad.
A magyar szóhasználatra vonatkozó kérésem pedig azt hiszem udvarias volt, még a sorok közül sem szaglik ki a legkisebb bántás sem. Letámadás itt is kilõve.
Azt pedig mindenki kénytelen tudomásul venni, hogy én itt a CC-n a magyar nyelv fogadatlan prókátora vagyok, és mindent megteszek annak használatáért és a tisztességes helyesírásért. Még akkor is, ha ez az egész leginkább Don Quijote szélmalom-harcára emlékeztet.
Ha majd túlzásba viszem és az adminisztrátorok elúnják, hát majd törlik a bejegyzésemet és rám szólnak.
Te pedig, kedves Pleti, ezután is nyugodtan kérjél akár borítót, akák címkét (khm. hosszú í-vel...), én nagyon szívesen elkészítem számodra.  Smiley

Old Dzsordzsi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.174 másodperc alatt készült el 17 lekéréssel.