Kezdõlap
 
   Borítók   
   Statisztikák  
   Fórum  
 
2024, május 05, 15:40:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Hírek: 2007 Elindult a CoversClub
 
   Fõoldal   Súgó Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 715   Le
  Nyomtatás  
Szerzõ Téma: Borító kérések  (Megtekintve 4901401 alkalommal)
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #5639 Dátum: 2010, szeptember 04, 20:18:30 »

Jónapot kedves "tatko1979" Akkor itt van ahogyan igértem.

3.DVD  RÉSZEI

1.KVAK KAPITÁNY POLGÁRHÁBORÚJA
2.AZ IFJÚSÁG ÉDES KACSÁJA
3.KÖZRENDÖRS
4.OTTHON ÉDES OTTHON
5.BONYODALOM A BERMUDAHÁROMSZÖGBEN
6.MIKROKACSÁK AZ ÛRBÕL


4.DVD RÉSZEI

1.A GONOSZ BÁLNA
2.TENGERI KALAND
3.PÉNZ A MÉRLEGEN
4.KALANDOK PRÓBAIDÕBEN
5.AZ ARANYGYAPJÚ
6.VADNYUGATI KACSÁK


5.DVD RÉSZEI


1.DAGIPIPÖKE
2.A 00-AS KÉMKACSA
3.KACSASZERENCSE
4.EDUHÁP LÁZADÁSA
5.MÁGIKA VARÁZSTÜKRE
6.KUTYA A JÖVÕBEN


6.DVD RÉSZEI


1.AZ ELPUSZTÍTHATATLAN HUDENTTANYA
2.DR.JEKYII & MR.MCDUCK
3.EGY NAGYVILÁGI KACSA
4.EGYSZER VOLT HOL NEM VOLT
5.HALVÁNY KÉK SZEMEK
6.MÍG UNOKAÖCCSÖK EL NEM VÁLASZTANAK


EZEK LENNÉNEK AKKOR A CÍMEK,NAGYON KÖSZÖNÖM,HOGY ELKÉSZÍTI.


Szia
Kb igy fog kinézni, de még az elsõ két DVD cimek is kellenének, nekem 61 rész van meg ez valahogy kevés amit te
irtál.




« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 04, 20:20:51 írta tatko1979 » Naplózva
shane
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 73



« Új hozzászólás #5638 Dátum: 2010, szeptember 04, 18:46:33 »

SZIASZTOK!
SZERETNÉM KÉRNI A KUNG FU A LEGENDA FOLYTATÓDIK ( A DAVID CARRADINE-OS) ELSÕ ÉS MÁSODIK ÉVADÁHOZ A DVD BORÍTÓT.
ELÕRE IS KÖSZÖNÖM ANNAK AKI FELTÖLTI!!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5637 Dátum: 2010, szeptember 04, 15:52:12 »

Szia Eddy!
Ne haragudj, hogy megint csak kérek, de az alábbi filmekhez szeretnék borítót és cimkét, és sajnos nem találtam meg egyiket sem. Az elsõ film a Szerepcsere (A Change of Place), 1994-es. A második a Csalfa csábítások (Treacherous Beauties), szintén 1994-es. A harmadik: Félbeszakadt altatódal (Broken Lullaby), ez is 1994-es, és végül a Felhõvalcer (Cloud Waltzing), 1987-es.
Segítségedet elõre is köszönöm:
novakcsilla26

Üdv novakcsilla26!

A Szerepcsere, a Csalfa csábítások és a Félbeszakadt altatódal címkéit feltöltöttem.
Mit mondjak? Nem adtál könnyû feladatot. A Felhõvalcer-be bele is törött a bicskám.
Eddyt sem irigylem, amikor majd elkészíti a borítókat.

Üdv
Naplózva
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #5636 Dátum: 2010, szeptember 04, 13:43:02 »

Sziasztok!

Kérésre:

Star Wars: A klónok háborúja készítve, feltöltve.



Ui.: Ha igény van az elsõ és a harmadik évadra is, akkor jelezzétek addig nem dobom ki a psd-jét.

Star Wars: A klónok háborúja elõzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=9QS2Yt01U8I&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 04, 15:33:49 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
Eddy61
CoversClub Tag
****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1740



« Új hozzászólás #5635 Dátum: 2010, szeptember 04, 09:28:41 »


MÉG MINDIG NEM ÉRTEM EZT A MAKACS RAGASZKODÁST EHHEZ A GYÁRI MASZLAGHOZ, SOK EMBER MEG SEM NÉZI EZEK SZERINT A KÉSZÍTÕK MUNKÁJÁT. MIT VÁR TÕLÜNK, TALÁN VEGYÜK MEG HELYETTE ÉS TEGYÜK FEL A NAGY "GYÁRIT"

Üdv Eddy61!

Feltehetõleg nem is fogod (fogjuk) megérteni ezt a makacs ragaszkodást.
Én csak egy okot tudok elképzelni erre: a ragaszkodók azt akarják, hogy a DVD-k úgy nézzenek ki, mintha eredetiek lennének. Vagy azért, hogy polcaikon úgy lássék, azokat vásárolták - vagy éppen azért, mert kereskednek vele. (Persze, az is lehet, hogy szûk látókörû és fantáziahiányos vagyok.) Nem tudják/gondolják/érdekli õket, hogy még a nem szakavatott szem is kiszúrja a másolatot - azaz a borító és a korong nem nyomdaipari minõségû nyomtatását.
És igen, a ragaszkodót bizonyára cseppet sem érdekli a készítõk munkája.
Neked (nekünk) viszont szerintem nincs okod (okunk) aggodalomra. Bõven vannak olyanok, akik éppenséggel az egyedit keresik. Õk érdeklõdnek a készített borítók és címkék iránt. Ezt támasztja alá a CC-statisztika, és a fórumon meg-megjelenõ értékelések is.

Sziasztok!

Elõször,nem tûröm,hogy kereskedéssel és mások munkájának a lenézésével vádoljanak. Tisztelem mások alkotásait,mert én is alkotok(képeket festek). Vannak az embernek mániái.Nekem a "gyári" borító az.Elnézést kérek,mert lemaradt a lehetõleg szócska. Imádom a filmeket és ami jó,azt kiírom és nyomok rá borítót,lehetõleg gyárit. Nagyon sok Eddy61 dvd borítóm van kinyomva. Nagyon jók a munkái,és nem akarok megbántani senkit,de szerintem az övéi a legjobbak. Tiszteljük a másikat!! Ti a "mániámat" és én a munkátokat.

Sziasztok!
A félreértések elkerülése végett, melyik topicot is olvassuk éppen? Szerintem a BORÍTÓ KÉRÉSEK, ami egyértelmû, hogy valaki(k)hez szól. Tudomásom szerint nem a DVD forgalmazók válaszolnak a kéréseitekre, hanem mi mezei emberkék. Ha valakinek ne adj isten meg van a hõn áhított "GYÁRI BORÍTÓ" akkor ez a kis mezei emberke a nagy szívével feltölti. Ez a közöségrõl szól nem kéne talán egymásra fújni, amikor én beírok akkor már nagyon teli a puttonyom az olyanokkal akik beírják kérésük és amikor az õ általuk kért borító elkészült, itt most ne térjünk ki arra, hogy most "csak" magyarosított vagy készítettrõl legyen szó, a lényeg az, hogy jó pár emberke fogja letölti és arra nem képes ha már egyszer foglalkoztak a kérésével és több kevesebb sikerrel teljesítették azt, MEGKÖSZÖNJÉK!!!
üdv
Ui.: Akinek nem inge.......
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 04, 09:37:50 írta Eddy61 » Naplózva

Üdv: Eddy61
lacikvg
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #5634 Dátum: 2010, szeptember 04, 08:38:12 »

Az Alkonyat extra lemez cimkét szeretném kérni /Gyári/
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 04, 08:50:33 írta lacikvg » Naplózva
novakcsilla26
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 20


« Új hozzászólás #5633 Dátum: 2010, szeptember 04, 08:28:09 »

Szia Eddy!
Ne haragudj, hogy megint csak kérek, de az alábbi filmekhez szeretnék borítót és cimkét, és sajnos nem találtam meg egyiket sem. Az elsõ film a Szerepcsere (A Change of Place), 1994-es. A második a Csalfa csábítások (Treacherous Beauties), szintén 1994-es. A harmadik: Félbeszakadt altatódal (Broken Lullaby), ez is 1994-es, és végül a Felhõvalcer (Cloud Waltzing), 1987-es.
Segítségedet elõre is köszönöm:
novakcsilla26
Naplózva
STEFOGSXR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 22



« Új hozzászólás #5632 Dátum: 2010, szeptember 04, 07:59:31 »

Jónapot kedves "tatko1979" Akkor itt van ahogyan igértem.

3.DVD  RÉSZEI

1.KVAK KAPITÁNY POLGÁRHÁBORÚJA
2.AZ IFJÚSÁG ÉDES KACSÁJA
3.KÖZRENDÖRS
4.OTTHON ÉDES OTTHON
5.BONYODALOM A BERMUDAHÁROMSZÖGBEN
6.MIKROKACSÁK AZ ÛRBÕL


4.DVD RÉSZEI

1.A GONOSZ BÁLNA
2.TENGERI KALAND
3.PÉNZ A MÉRLEGEN
4.KALANDOK PRÓBAIDÕBEN
5.AZ ARANYGYAPJÚ
6.VADNYUGATI KACSÁK


5.DVD RÉSZEI


1.DAGIPIPÖKE
2.A 00-AS KÉMKACSA
3.KACSASZERENCSE
4.EDUHÁP LÁZADÁSA
5.MÁGIKA VARÁZSTÜKRE
6.KUTYA A JÖVÕBEN


6.DVD RÉSZEI


1.AZ ELPUSZTÍTHATATLAN HUDENTTANYA
2.DR.JEKYII & MR.MCDUCK
3.EGY NAGYVILÁGI KACSA
4.EGYSZER VOLT HOL NEM VOLT
5.HALVÁNY KÉK SZEMEK
6.MÍG UNOKAÖCCSÖK EL NEM VÁLASZTANAK


EZEK LENNÉNEK AKKOR A CÍMEK,NAGYON KÖSZÖNÖM,HOGY ELKÉSZÍTI.
Naplózva
öcsisajt
CoversClub King
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 290



« Új hozzászólás #5631 Dátum: 2010, szeptember 04, 07:07:06 »

Üdv!

Ezeket én is nagyon szeretném.
Elõre is köszi.

Sziasztok!

Az alábbi GYÁRI dvd borítókat szeretném kérni:

- A kezdet kezdete
- Ahol a vadak várnak
- Diploma után
- Doctor Parnassus és a képzelet birodalma
- Exférj újratöltve                   
- Komfortos mennyország
- Légió
- Éli könyve
- Villámtolvaj
- Solomon Kane
- Vesztesek bosszúja

 Elõre is köszönöm!

Exférj újratöltve [BORÍTÓ] - [Front]
Naplózva
Lion
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 8



« Új hozzászólás #5630 Dátum: 2010, szeptember 03, 22:35:47 »

Üdv!

Ezeket én is nagyon szeretném.
Elõre is köszi.

Sziasztok!

Az alábbi GYÁRI dvd borítókat szeretném kérni:

- A kezdet kezdete
- Ahol a vadak várnak
- Diploma után
- Doctor Parnassus és a képzelet birodalma
- Exférj újratöltve
- Komfortos mennyország
- Légió
- Éli könyve
- Villámtolvaj
- Solomon Kane
- Vesztesek bosszúja

 Elõre is köszönöm!
Naplózva
Old Dzsordzsi
Global Administrator
CoversClub Tag
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 2774


« Új hozzászólás #5629 Dátum: 2010, szeptember 03, 21:57:35 »


MÉG MINDIG NEM ÉRTEM EZT A MAKACS RAGASZKODÁST EHHEZ A GYÁRI MASZLAGHOZ, SOK EMBER MEG SEM NÉZI EZEK SZERINT A KÉSZÍTÕK MUNKÁJÁT. MIT VÁR TÕLÜNK, TALÁN VEGYÜK MEG HELYETTE ÉS TEGYÜK FEL A NAGY "GYÁRIT"

Üdv Eddy61!

Feltehetõleg nem is fogod (fogjuk) megérteni ezt a makacs ragaszkodást.
Én csak egy okot tudok elképzelni erre: a ragaszkodók azt akarják, hogy a DVD-k úgy nézzenek ki, mintha eredetiek lennének. Vagy azért, hogy polcaikon úgy lássék, azokat vásárolták - vagy éppen azért, mert kereskednek vele. (Persze, az is lehet, hogy szûk látókörû és fantáziahiányos vagyok.) Nem tudják/gondolják/érdekli õket, hogy még a nem szakavatott szem is kiszúrja a másolatot - azaz a borító és a korong nem nyomdaipari minõségû nyomtatását.
És igen, a ragaszkodót bizonyára cseppet sem érdekli a készítõk munkája.
Neked (nekünk) viszont szerintem nincs okod (okunk) aggodalomra. Bõven vannak olyanok, akik éppenséggel az egyedit keresik. Õk érdeklõdnek a készített borítók és címkék iránt. Ezt támasztja alá a CC-statisztika, és a fórumon meg-megjelenõ értékelések is.

Sziasztok!

Elõször,nem tûröm,hogy kereskedéssel és mások munkájának a lenézésével vádoljanak. Tisztelem mások alkotásait,mert én is alkotok(képeket festek). Vannak az embernek mániái.Nekem a "gyári" borító az.Elnézést kérek,mert lemaradt a lehetõleg szócska. Imádom a filmeket és ami jó,azt kiírom és nyomok rá borítót,lehetõleg gyárit. Nagyon sok Eddy61 dvd borítóm van kinyomva. Nagyon jók a munkái,és nem akarok megbántani senkit,de szerintem az övéi a legjobbak. Tiszteljük a másikat!! Ti a "mániámat" és én a munkátokat.

Üdv Feri15!

Mindenekelõtt: senkit nem áll és nem állt szándékomban megsérteni. Téged sem.
Sérelmezett véleményemet jó néhány tapasztalatom támasztja alá. Természetesen nem személyesen veled kapcsolatban – hiszen nem ismerlek, sõt nem is tudtam, hogy Eddy61 bejegyzése Miattad került a fórumra.
Amúgy egyrészt vagylagosan indokoltam véleményemet, másrészt pedig, akinek nem inge, ne vegye magára.
Úgy látszik, tényleg nem volt izmos a képzelõerõm. Vállalom.

Miután nekem is van mániám (nem is egy), biztos vagyok benne, hogy másnak is van. Neked speciel a gyári DVD-borító. Elfogadom.

Végezetül: ezt a kérdéskört ezennel a magam részérõl lezárom.

Üdv

U.i.: Amiben tuti egyetértünk – szerintem is Eddy61 készítette az utóbbi másfél évben a legjobb borítókat.
Naplózva
feri15
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 4


« Új hozzászólás #5628 Dátum: 2010, szeptember 03, 20:59:15 »


MÉG MINDIG NEM ÉRTEM EZT A MAKACS RAGASZKODÁST EHHEZ A GYÁRI MASZLAGHOZ, SOK EMBER MEG SEM NÉZI EZEK SZERINT A KÉSZÍTÕK MUNKÁJÁT. MIT VÁR TÕLÜNK, TALÁN VEGYÜK MEG HELYETTE ÉS TEGYÜK FEL A NAGY "GYÁRIT"

Üdv Eddy61!

Feltehetõleg nem is fogod (fogjuk) megérteni ezt a makacs ragaszkodást.
Én csak egy okot tudok elképzelni erre: a ragaszkodók azt akarják, hogy a DVD-k úgy nézzenek ki, mintha eredetiek lennének. Vagy azért, hogy polcaikon úgy lássék, azokat vásárolták - vagy éppen azért, mert kereskednek vele. (Persze, az is lehet, hogy szûk látókörû és fantáziahiányos vagyok.) Nem tudják/gondolják/érdekli õket, hogy még a nem szakavatott szem is kiszúrja a másolatot - azaz a borító és a korong nem nyomdaipari minõségû nyomtatását.
És igen, a ragaszkodót bizonyára cseppet sem érdekli a készítõk munkája.
Neked (nekünk) viszont szerintem nincs okod (okunk) aggodalomra. Bõven vannak olyanok, akik éppenséggel az egyedit keresik. Õk érdeklõdnek a készített borítók és címkék iránt. Ezt támasztja alá a CC-statisztika, és a fórumon meg-megjelenõ értékelések is.

Sziasztok!

Elõször,nem tûröm,hogy kereskedéssel és mások munkájának a lenézésével vádoljanak. Tisztelem mások alkotásait,mert én is alkotok(képeket festek). Vannak az embernek mániái.Nekem a "gyári" borító az.Elnézést kérek,mert lemaradt a lehetõleg szócska. Imádom a filmeket és ami jó,azt kiírom és nyomok rá borítót,lehetõleg gyárit. Nagyon sok Eddy61 dvd borítóm van kinyomva. Nagyon jók a munkái,és nem akarok megbántani senkit,de szerintem az övéi a legjobbak. Tiszteljük a másikat!! Ti a "mániámat" és én a munkátokat.
« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 03, 21:10:44 írta feri15 » Naplózva
STEFOGSXR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 22



« Új hozzászólás #5627 Dátum: 2010, szeptember 03, 20:35:11 »

Jóestét kedves "tatko1979"Holnap felteszem ide,hogy melyik dvdén milyen részek vannak.Elõre is köszönöm
Naplózva
STEFOGSXR
Újonc
*
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 22



« Új hozzászólás #5626 Dátum: 2010, szeptember 03, 20:32:57 »

Tudok olvasni "Eddy61",de külön kell nekem.!!!
Naplózva
tatko1979
CoversClub King
Haladó
*****
Nem elérhetõ Nem elérhetõ

Hozzászólások: 120



« Új hozzászólás #5625 Dátum: 2010, szeptember 03, 19:48:57 »

Sziasztok

Én dolgozom a Kacsameséken mert nekem is megvan a mese, de nem nagyon van rá egyenlõre idõm.
Nem olyan lesz mint ami fennt van hanem teljesen másképp fog kinézni ha egyszer elkészül.
Ha kész lesz feltöltöm.


U.I.: Küld el nekem STEFOGSXR, hogy melyik dvd-n hogy vannak a részek, mert nekem 4 DVD-n van az egész.

Igy állok velük!

« Utoljára szerkesztve: 2010, szeptember 04, 12:41:23 írta tatko1979 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 715   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!
Az oldal 0.102 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.